PDA

צפה בגרסא המלאה : PayPal

ice13
03-12-07, 10:31
אני הוספתי אשראי לחשבון PayPal הוא אישר לי שזה תרין והאשראי אמין ופועל והגדיר אותי כ"Israeli - Verified", אבל למרות שיש לי בכרטיס בערך 100 דולר, הוא כותב לי בBalance- $0.00 USD.

זה לא מוסיף את כל הכסף שבכרטיס אוטומטית? אני אמור לקבוע כמה כסף יועבר לPayPal בלי קשר?
איך עושים את זה?

תודה מראש:flowers:

Di-Bol
03-12-07, 11:59
אני הוספתי אשראי לחשבון PayPal הוא אישר לי שזה תרין והאשראי אמין ופועל והגדיר אותי כ"Israeli - Verified", אבל למרות שיש לי בכרטיס בערך 100 דולר, הוא כותב לי בBalance- $0.00 USD.

זה לא מוסיף את כל הכסף שבכרטיס אוטומטית? אני אמור לקבוע כמה כסף יועבר לPayPal בלי קשר?
איך עושים את זה?

תודה מראש:flowers:
אם תקבל כסף דרך פאיפאל זה יתעדכן אם אתה רוצה להעביר כסף זה לא עובר דרך הבאלאנס בפפיפאל אלא ישירות למוכר.

ice13
03-12-07, 12:00
אם תקבל כסף דרך פאיפאל זה יתעדכן אם אתה רוצה להעביר כסף זה לא עובר דרך הבאלאנס בפפיפאל אלא ישירות למוכר.
האאאא אז אני יכול לקנות דברים למרות שרשום לי בבאלאנס 0?

Di-Bol
03-12-07, 12:04
כן אם ההגבלה שלך בכרטיס אשראי מאפשרת זאת

ice13
03-12-07, 12:05
איזה הגבלה? אז משהו שקשור לכקטיס או לPayPal?

Di-Bol
03-12-07, 12:25
ההקצאת מטח שיש לך בכרטיס

ice13
03-12-07, 20:25
תודה רבה אחי.
יש לי רק בעיה אחרת עכשיו, בהרשמה את חייב לרשום את הכתובת שלך (בישראל) כדי שיוכלו לאמת שהכרטיס הוא אמיתי והוא שלך.....
אבל אני רוצה לשלוח את מי שאני קונה לאחי (בארה"ב) ושאני מנסה להוסיף כתובת הוא מחייב אותי להוסיף רק כתובת ישראלית.
יש דרך להוסיף כתובת בארה"ב?

awerber
03-12-07, 21:15
אין דרך להוסיף לפייפאל כתובת ממדינה אחרת, אבל זה לא כל כך משנה, מה שבאמת חשוב למי שאתה קונה ממנו הוא שהכתובת בפייפאל (הכתובת בישראל שנתת בהרשמה) מאומתת עם הכתובת שיש לחברת האשראי. רוב החנויות (אתרים, איביי), יסכימו לשלוח לאן שאתה רוצה לאחר שאימתו את חשבון הפייפאל. כמובן שישנם גם מוכרים שלא מוכנים לשלוח לכתובת שהיא לא הבילינג אדרס (הכתובת לפי חברת האשראי), אבל מנסיון שלי הרוב כן.

ice13
03-12-07, 21:17
אין דרך להוסיף לפייפאל כתובת ממדינה אחרת, אבל זה לא כל כך משנה, מה שבאמת חשוב למי שאתה קונה ממנו הוא שהכתובת בפייפאל (הכתובת בישראל שנתת בהרשמה) מאומתת עם הכתובת שיש לחברת האשראי. רוב החנויות (אתרים, איביי), יסכימו לשלוח לאן שאתה רוצה לאחר שאימתו את חשבון הפייפאל. כמובן שישנם גם מוכרים שלא מוכנים לשלוח לכתובת שהיא לא הבילינג אדרס (הכתובת לפי חברת האשראי), אבל מנסיון שלי הרוב כן.
בדיור היום קרה לי משהו כזה, קניתי אוזניות ורשמתי בכתובת את הכתובת של אח שלי (בארה"ב), ואז הוא הפנה אותי לתשלום בPayPal והכתובת למשלוח נהפכה להיות אוטומטית הכתובת בישראל.
ואז המוכר שלח לי אימייל שזה לא בסדר והטעתי אותו והוא לא מוכן לשלוח לי לישראל.....