PDA

צפה בגרסא המלאה : לקזז מהפחמימות ביום הצ'יט?

mynavy
03-12-07, 15:49
כידוע אני בתקופת חיטוב מרשה לעצמי צ'יט פעם בשבוע/שבועיים... אז אני מסוקרן לדעת אם ביום הצ'יט צריך לקזז מהפחמימות/שומנים/חלבונים?!?! או פשוט להמשיך רגיל בתפריט החיטוב :/

trx--->sus
03-12-07, 15:53
תלוי מה הצ'יט...

mynavy
03-12-07, 15:57
תלוי מה הצ'יט...
:):):):) אי אפשר להגדיר משו ספציפי אבל נגיד חתיכת עוגה עם קרם :laughing: :wub1:

mrko
03-12-07, 18:14
חח אני בציט חייב להפסיק את כל התפריט ,אין לי ציט בקטנה ולכן אני משתדל לא לעשות יותר מפעם בשבועיים,קשה כשאוכל כל כך טעים.
יש את אלה שעל תפריט מסה עתיר קלוריות (איזה כיף זה נראה לי) סיני כל יום מתוקים ביגלה והרשימה עוד ארוכה.

כן כן עליה מלוכלכת

mynavy
03-12-07, 19:13
חח אני בציט חייב להפסיק את כל התפריט ,אין לי ציט בקטנה ולכן אני משתדל לא לעשות יותר מפעם בשבועיים,קשה כשאוכל כל כך טעים.
יש את אלה שעל תפריט מסה עתיר קלוריות (איזה כיף זה נראה לי) סיני כל יום מתוקים ביגלה והרשימה עוד ארוכה.

כן כן עליה מלוכלכת
:):):):) כנ"ל כשמכורים לעוגות :laughing:

F][_aMe
03-12-07, 19:53
כידוע אני בתקופת חיטוב מרשה לעצמי צ'יט פעם בשבוע/שבועיים... אז אני מסוקרן לדעת אם ביום הצ'יט צריך לקזז מהפחמימות/שומנים/חלבונים?!?! או פשוט להמשיך רגיל בתפריט החיטוב :/

תאכל רגיל.
הצ'יט צריך להיות ארוחה אחת של לכל היותר 1000 קל'. אחת לשבוע צ'יט כזה זה בסדר גמור, אם אתה רוצה להגביר קצב אז אחת לעשרה ימים.
בהצלחה בחיטוב גבר. :book:

mynavy
03-12-07, 21:00
[_aMe']תאכל רגיל.
הצ'יט צריך להיות ארוחה אחת של לכל היותר 1000 קל'. אחת לשבוע צ'יט כזה זה בסדר גמור, אם אתה רוצה להגביר קצב אז אחת לעשרה ימים.
בהצלחה בחיטוב גבר. :book:
תודה גם לך איש! ;)

bigwave1
03-12-07, 21:06
אל תקזז שום דבר
תאכל רגיל + צ'יט במקום ארוחה אחת

Mute
04-12-07, 11:25
אל תחשוב יותר מדי על דברים כאלה... שאתה עושה צ'יט אתה עושה צ'יט
תתעסק יותר מדי באוכל תפתח הפרעת אכילה

mynavy
04-12-07, 12:21
אל תחשוב יותר מדי על דברים כאלה... שאתה עושה צ'יט אתה עושה צ'יט
תתעסק יותר מדי באוכל תפתח הפרעת אכילה
לעע הפרעות אכילה זה כבר מוגזם בגלל צ'יט :laughing:
אבל אם כבר חיטוב אז צריך לעשות אותו עד הסוף !! בלי שטויות ( חבל שיש פיתויים על הדרך ) :wub1: