PDA

צפה בגרסא המלאה : שנים לא צחקתי ככה

zidan
03-12-07, 16:17
שימו לב לזה(רק תשימו טיטול למה אתם הולכים להשתין) : http://sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.28996.html

החחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחח

tRONic
03-12-07, 16:18
חח איך ידעתי שזה יהיה זה. באמת בדיחה ההשוואה הזו..

מאור בוזגלו שחקן טוב והכל. אבל להשוות אותו לשחק הטוב בעולם? קצת מגוחך..

ran_z
03-12-07, 16:20
אז פירגנו לו קצת מה קרה? באמת כל הכבוד לו שחקן מעולה ומראה תמיד יכולת טובה.
אבל מה לעשות אדם לאדם זאב, מעדיפים לזלזל מאשר לפרגן.

ZoonD
03-12-07, 16:21
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אין התקשורת הזאת כזאת מטומטמת הם אוהבים להפליץ שטויות

SiX PACK
03-12-07, 16:23
חח איך ידעתי שזה יהיה זה. באמת בדיחה ההשוואה הזו..

מאור בוזגלו שחקן טוב והכל. אבל להשוות אותו לשחק הטוב בעולם? קצת מגוחך..

ממתי מסי הפך להיות השחקן הטוב בעולם..?

לא משווים אותו למסי, פשוט עסו גימיק קטן והבנאדם שעלה על הרעיון הוא גאון, מה לא מובן..?

tRONic
03-12-07, 16:26
יש שחקן יותר טוב ממסי? מבחינתי הוא מספר 1 כרגע (ואני לא ממש מחבב אותו או את ברצלונה, אבל הוא פשוט אדיר. אפילו יותר מקאקא).

אני די בטוח שמאור בוזגלו בעצמו לא היה אוהב את ההשוואה הזו.

zidan
03-12-07, 16:31
אז פירגנו לו קצת מה קרה? באמת כל הכבוד לו שחקן מעולה ומראה תמיד יכולת טובה.
אבל מה לעשות אדם לאדם זאב, מעדיפים לזלזל מאשר לפרגן.
שמע אחי אני מפרגן למי שמגיע לו,אבל בוזגלו שחקן טוב וזהו,לא יותר מזה,זה שאנשים נגררים ליחסי ציבור ולספינים של התיקשורת זה כבר לא בעיה שלי,מילא ישוו את רביבו/ברקוביץ/בניון ,אבל יש גבול ליחסי ציבור ולטמטום,ואני יודע שההשוואה הזאת עשו אותה די בהומור,אבל בכללי התקשורת מנפחת פה שחקנים על ימין ועל שמאל,את המבצע של בוזגלו אני עשיתי בנוער לפחות 3 פעמים במשחק(לא להשוויץ או משהו פשוט אני אומר שיש מלא שחקנים כמוהו,ויותר טובים ממנו,אבל בגלל שהוא בקבוצה ערבית וכל זה אז מנפחים אותו).

בכל מצב סתם בשביל ההשוואה,מסי עושה את זה לפחות 4 פעמים במשחק,נגד הגנות ברזל,ושחקנים בארץ עושים את זה פעם בעונה,והופכים אותם לכוכבים,בגלל זה השתן עולה להם לראש והם לא מגיעים לכלום.

(אין לי כלום נגד בוזגלו,אני חושב שהוא יגיע לקבוצה בינונית באירופה מתישהו,אבל נימאס כבר מהתקשורת ומהמדינה הזאת אז סתם קיבלתי עצבים)

NEATEYE
03-12-07, 16:36
זאת לא השוואה ממש.
סה"כ הראו עד כמה הגול של מאור חופף לגול של מסי.

blinki
03-12-07, 16:39
שמע אחי אני מפרגן למי שמגיע לו,אבל בוזגלו שחקן טוב וזהו,לא יותר מזה,זה שאנשים נגררים ליחסי ציבור ולספינים של התיקשורת זה כבר לא בעיה שלי,מילא ישוו את רביבו/ברקוביץ/בניון ,אבל יש גבול ליחסי ציבור ולטמטום,ואני יודע שההשוואה הזאת עשו אותה די בהומור,אבל בכללי התקשורת מנפחת פה שחקנים על ימין ועל שמאל,את המבצע של בוזגלו אני עשיתי בנוער לפחות 3 פעמים במשחק(לא להשוויץ או משהו פשוט אני אומר שיש מלא שחקנים כמוהו,ויותר טובים ממנו,אבל בגלל שהוא בקבוצה ערבית וכל זה אז מנפחים אותו).

בכל מצב סתם בשביל ההשוואה,מסי עושה את זה לפחות 4 פעמים במשחק,נגד הגנות ברזל,ושחקנים בארץ עושים את זה פעם בעונה,והופכים אותם לכוכבים,בגלל זה השתן עולה להם לראש והם לא מגיעים לכלום.

נכון שנסחפו ואולי הגזימו בערכו אבל בוזגלו לא לחינם עם 5 שערים ו5 בישולים ומוביל קבוצה שנחשבה בתחילת השנה כיורדת בטוחה יחד עם הרצליה(אפילו לא היה בטוח שהם יפתחו את העונה והיה צורך שכל מיני אנשי עסקים יתרמו להם) למקום השלישי ואני דווקא מאמין שהוא ועד יעשה שמות באירופה כי באמת יש לו פוטנציאל חבל על הזמן ולא סתם הוא היה במחלקות הנוער של ליון ויובנטוס ולא סתם קבוצות רבות חושקות בו,אני רק מקווה ששחר יסדר את העניינים עם אבא שלו וששנה הבאה הוא יחזור לחיפה ואם שם הוא ייתן עונה טובה+כמה הופעות טובות בנחברת הוא יוכל בקלות לחתום בקבוצה טובה באחת הליגות הטובות באירופה(כבר היום הוא מסומן בפנקסים של סקאווטים רבים).
וקצת פירגון לא יזיק לפעמים

zidan
03-12-07, 16:43
אמרתי אחי אני מפרגן אבל תלוי למי,ליגה ישראלית זה לא אינדקציה לכלום,בתור אחד ששיחק כדורגל מקצועני אחי,אני אומר לך בבירור שכרגע הוא לא משהו יוצא דופן,זה שיושב איזה כתב שלא יודע מה זה כדור ומחליט מי שחקן ומי לא שחקן זה כבר בעיה אחרת,בקיצור כרגע הוא שחקן טוב מיני רבים שיש לנו,שהוא יהיה באירופה ויעשה שם שמות,אז אני יפרגן כמו שאני מפרגן לרביבו/ברקו/בניון/רוזנטל וכו'.

ואם לדבר על שחקן שיש לו פוטנציאל ענק זה ליאור רפאלוב,פשוט אומן.

ובקשר לזה שהוא היה בליון,אז זה לא ממש הישג כי זאת אקדמית כדורגלשלא הכי קשה בעולם להיתקבל אליה,כמו של אייאקס,ברצלונה וכו',אבל מי שמצליח לעלות משם לבוגרים,זה אומר שהוא באמת תותח,מממ בוז'אן קרקיץ בברצלונה..

SpitFire
03-12-07, 19:15
‏‏‏‏אולי לא מסי, אבל באמת כישרון גדול

eminemfan
03-12-07, 19:17
בוזגלו יהיה אחד השחקנים הטובים באירופה חכו ותראו!
קאקה לקח את כדור הזהב העיף את רונלדו ומסי

///Efi///
03-12-07, 20:10
יש שחקן יותר טוב ממסי?.

ווין רוני, תיירי הנרי (הבוגד שנטש את ארסנל לטובת ברצלונה החארות),

והמסטאר של אומנות הבאיטות החופשיות
האחד והיחיד,

דיויד בקהם!!

idan1523
03-12-07, 22:36
זה הבעיה בליגה שחקן צעיר שמשחק בקבוצה קטנה נותן כמה גולים והוא כבר השחקן הכי טוב בעולם , תנו לו כמה שנים לראות איך הוא ימשיך כשחקן בקבוצה קטנה אחר כך בקבוצה גדולה(בארץ) ובסוף באירופה ואז יהיה מה לתת השוואה (בעוד 3-4 שנים) גם בכדורסל זה ככה שחקן צעיר משחק לא רע בקבוצה קטנה וכבר הופכים אותו לשחקן הכי טוב בליגה.

king l8
03-12-07, 23:09
וואלה סבבה כישרון והכל .. אבל הגיזמווו !!.. חחח

Natanz
04-12-07, 12:33
בקאהם היה שחקן ממוצע + עד גיל 23
נכון יש לו הגבעות ובעיטות טובות אבל הוא 0

פינגווין
04-12-07, 13:09
בזמנים של מנצ'סטר בקהם היה אחד הגדולים
ומסי מס 1? פחחחחחח תעשו טובה.

fliker
04-12-07, 13:22
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה בושה ופאדיחות למאור בוזאגלו הוא בטח גמור עכשיו מרוב בושה אלוהים ישמור ... לא ראוי לרשום את השם שלו אפילו ליד השם של לאו מסי... :):):):) משווים את לאו מסי למאור בוזאגלו נו מפרפר את ההגנה של מכבי ת''א איזה כוכב :):):):) לאו מסי בסך הכל בן 20 וכבר היה מועמד לכדול הזהב אבל קאקא זכה ברגע האחרון והוא מקום שלישי מישהו קולט את זה בכלל?

קחו קצת מאוד ממה שיש לילד לתת

http://youtube.com/watch?v=Zrao0ROwpAM&feature=related

http://youtube.com/watch?v=EHJOmrqeSyA&feature=related

חחחחח השדר הערבי הורג אותי אני חייב לשים
http://youtube.com/watch?v=R_JZ9FXALlI&feature=related

וזה הכי מרגש זה לא ילד שקיבל כפית זהב בפה שנולד
http://youtube.com/watch?v=LYmghqczklU&feature=related

יאללללללה תעלו סרטונים של בוזאגלו נשווה בניהם (חחחחחחחחחחחחחחחח )

SuzukiR
04-12-07, 13:30

ראבק מאיפה הבאתה תשטויות האלה

בקהם היה שחקן שיכל להפוך משחקים שלמים בין אם זה בעיתות חופשיות בין אם זה קרונות בין אם זה הרמות מי 4\3 מיגרש בין אם זה מסירות רוחב לפני זמנו של קאקה

והדבר הכי חשוב שהיה לבקאהם במנצסטר זה היכולת מנהיגות!!!!

זה מה שהופך שחקן גדול לשחקן ענק!!!!
לא משנה מה תגידו באקהם היה שחקן ענק והיה מנהיג גדול

יש הרבה שחקנים גדולים שפשוט לא עשו תמעבר מי שחקן גדול לענק פשוט כי לא היו מנהיגים אבל עדיין היו שחקנים גדולים

ולא חסר כאלו

SuzukiR
04-12-07, 13:32
מאור בוזגלו שחקן טוב אבל להשוות למסי ?

לפי דעתי אמן ויפול ברק על הראש של בוזלגלו החתיכת אפס הזה
אבל בוא לא ניכנס לפסים אישיים

בוזגלו יש לו כישרון אבל הוא חתיכת מלוכלכךלא מזן הוא לא הפסיק לכלכך על מכבי חיפה ועליעקוב שחר

שכח מי משלם לו תמשכורת ?

אני בימקום יעקוב שחר לא אכפת לי כמה השחקן הזה מוכשר ברוך השם יש לי ת2 מיליארד שקל בבנק רק על הקטע שמעז לכלכך עלי וליפגוע בשם שלי ובכבוד שלי הייתי אומר לרוני לוי להחזיר אותו וליבש אותו עס סוף החוזה שלו על הספסל

חתיכת אוכל חינם הבזוגלו הזה ואני לא רוצה להגיד מה עושה בקבוצה המקוללת שהוא שם

פינגווין
04-12-07, 13:34
ראבק מאיפה הבאתה תשטויות האלה

בקהם היה שחקן שיכל להפוך משחקים שלמים בין אם זה בעיתות חופשיות בין אם זה קרונות בין אם זה הרמות מי 4\3 מיגרש בין אם זה מסירות רוחב לפני זמנו של קאקה

והדבר הכי חשוב שהיה לבקאהם במנצסטר זה היכולת מנהיגות!!!!

זה מה שהופך שחקן גדול לשחקן ענק!!!!
לא משנה מה תגידו באקהם היה שחקן ענק והיה מנהיג גדול

יש הרבה שחקנים גדולים שפשוט לא עשו תמעבר מי שחקן גדול לענק פשוט כי לא היו מנהיגים אבל עדיין היו שחקנים גדולים

ולא חסר כאלו
מילה במילה.

SuzukiR
04-12-07, 13:37
מילה במילה.

נו איך האימונים מיתדמים אח שלי ?

פינגווין
04-12-07, 14:36
נו איך האימונים מיתדמים אח שלי ?
וואלה מצויין אחי
איך אצלך?

SuzukiR
04-12-07, 15:49
וואלה מצויין אחי
איך אצלך?

גם סבבה היום אימון ידיים!

slim shady
04-12-07, 15:58
לא הבנתי מה אתם רוצים מבוזגלו? השחקן נראה לי הכי טוב בליגה כרגע (בהתקפה) בכושר מעולה כל משחק של סכנין אני רואה בגללו נתן הופעה בת :):):):) מול ת"א ובנבחרת ובשאר המשחקים שלו... שחקן מעולה בכושר מעולה ולחשוב שהוא פאקינג בגיל שלי... עוד שנתיים אם הוא ישתפר הוא יהיה אחד הגדולים... פרגנו לו מה קרה? וחוץ מזה שבאו להראות איך השער היה דומה בשתי המקרים...
אח הצרות עין של הישראלים... :\

SuzukiR
04-12-07, 16:23
לא הבנתי מה אתם רוצים מבוזגלו? השחקן נראה לי הכי טוב בליגה כרגע (בהתקפה) בכושר מעולה כל משחק של סכנין אני רואה בגללו נתן הופעה בת :):):):) מול ת"א ובנבחרת ובשאר המשחקים שלו... שחקן מעולה בכושר מעולה ולחשוב שהוא פאקינג בגיל שלי... עוד שנתיים אם הוא ישתפר הוא יהיה אחד הגדולים... פרגנו לו מה קרה? וחוץ מזה שבאו להראות איך השער היה דומה בשתי המקרים...
אח הצרות עין של הישראלים... :\

כל מה שישראלי אומר צרות עין בולה בולה בולה בלהל

יאללה די כבר לתרץ כל דבר בקטע הזה

עושים מבוזגלו משהו שהוא לא

הוא לא הכי טוב בהתקפה בארץ! והוא ביכלל קישור התקפי
יש יותר טובים ממנו סתם עושים רעש משחקן שמלכלך על מי שנותן לו משכורת לא נותן כבוד ועוד משחק אני לא רוצה לנבל את הפה אבל אתם יודעים מה אני חושב על אלה שהוא משחק אצלהם בושה גועל נפש

אני רק רואה אותו בא לי להקיא

הוא שחקן טוב ותו לא זה שהתיקשורת בארץ מנפחת כל דבר

כמו אם קצב אונס בלאגנים תלונות מעשים מגונים וכו

ובסוף זה ניגמר במעשה מגונה של נשיקה
או כמו אם רמון חאלס כבר להמציא פה רונאלדו שלא קיים

השחקן שהכי פוטנציל בליגה למרות שהוא בינתיים לא מראה את זה כמו שהוא הראה בארופה

זה רפאלוב
ואני אומר את זה אפילו שאני אוהד ביתר

trx--->sus
04-12-07, 16:23
כן כבר ראיתי את זה חחח

slim shady
04-12-07, 16:32
כל מה שישראלי אומר צרות עין בולה בולה בולה בלהל

יאללה די כבר לתרץ כל דבר בקטע הזה

עושים מבוזגלו משהו שהוא לא

הוא לא הכי טוב בהתקפה בארץ! והוא ביכלל קישור התקפי
יש יותר טובים ממנו סתם עושים רעש משחקן שמלכלך על מי שנותן לו משכורת לא נותן כבוד ועוד משחק אני לא רוצה לנבל את הפה אבל אתם יודעים מה אני חושב על אלה שהוא משחק אצלהם בושה גועל נפש

אני רק רואה אותו בא לי להקיא

הוא שחקן טוב ותו לא זה שהתיקשורת בארץ מנפחת כל דבר

כמו אם קצב אונס בלאגנים תלונות מעשים מגונים וכו

ובסוף זה ניגמר במעשה מגונה של נשיקה
או כמו אם רמון חאלס כבר להמציא פה רונאלדו שלא קיים

השחקן שהכי פוטנציל בליגה למרות שהוא בינתיים לא מראה את זה כמו שהוא הראה בארופה

זה רפאלוב
ואני אומר את זה אפילו שאני אוהד ביתר

תגיד לי מה אתה רוצה? מה כואב לך? שמפרגנים לבנאדם? שהוא משחק טוב ומראים איך בישול ומהלך טוב שעשה דומה לשחקן שנחשב לאחד הטובים? אני לא רואה שמישהו ניפח משהו יותר מידי... ומה אתה מכניס פה את קצב?
מזכיר לי את מייקל לואיס שיש פה כמה שכואב להם בוואבוס לפרגן לו... תתבגרו

SuzukiR
04-12-07, 16:37
תגיד לי מה אתה רוצה? מה כואב לך? שמפרגנים לבנאדם? שהוא משחק טוב ומראים איך בישול ומהלך טוב שעשה דומה לשחקן שנחשב לאחד הטובים? אני לא רואה שמישהו ניפח משהו יותר מידי... ומה אתה מכניס פה את קצב?
מזכיר לי את מייקל לואיס שיש פה כמה שכואב להם בוואבוס לפרגן לו... תתבגרו

שיפרגנו לא אכפת לי זה שמגזימים זה כןאכפת לי

לאחד הטובים בארץ זה בסדר

לא רואה שמישהו ניפח יותר מדי
בכתבה משווים אותו לליאו מסי

אתה מפגר ? אני הכנסתי את קצב בשביל השוואה די כבר להיות טמבל
תיתבגרו תיתבגרו מצחיק אותי שילדונים כמוך חושבים שאם יגידו את זה מספיק פעמים בלילה זה יעשה אותם בוגרים

slim shady
04-12-07, 16:50
שיפרגנו לא אכפת לי זה שמגזימים זה כןאכפת לי

לאחד הטובים בארץ זה בסדר

לא רואה שמישהו ניפח יותר מדי
בכתבה משווים אותו לליאו מסי

אתה מפגר ? אני הכנסתי את קצב בשביל השוואה די כבר להיות טמבל
תיתבגרו תיתבגרו מצחיק אותי שילדונים כמוך חושבים שאם יגידו את זה מספיק פעמים בלילה זה יעשה אותם בוגרים

מזל שעברתי את כתה ג' והפסקתי להשתמש במילה מפגר..
מה הקשר קצב? אייזה השוואה? מה אתה רוצה להגיד שהתקשורת מנפחת? אמרתי שלא? על הזין שלי הניפוח של התקשורת מה אכפת לי? אני מדבר על המקרה הזה... איפה אתה רואה ניפוח שאתה מזיין בשכל כל כך הרבה? כולה השוו את המהלך של בוזגלו לשל מסי מה אתה מתבכיין כמו ילדה קטנה שהופכים את בוזגלו למה שהוא לא? אף אחד לא הפך אותו למסי... אז חלאס לחפש כל הזמן איפה אפשר לא לפרגן לאנשים... וואלה הלוואי שיום יבוא ותעשה משו שראוי לפירגון ויבוא אליך צוציק ממורמר ויגיד שלא מגיע לך...
אין לי כוח לשמוע אותך מזיין בשכל עוד הודעה ולחזור ולהגיד את מה שכבר כתבתי פה אז פשוט תקרא את זה עוד פעם עד שתבין...

אתה מתיימר להיות בוגר אבל מדבר כמו ילד.. בא אליך מדבר כמו בנאדם ואתה מלכלך ת'פה... סלאמת יחביבי..

SuzukiR
04-12-07, 16:53
מזל שעברתי את כתה ג' והפסקתי להשתמש במילה מפגר..
מה הקשר קצב? אייזה השוואה? מה אתה רוצה להגיד שהתקשורת מנפחת? אמרתי שלא? על הזין שלי הניפוח של התקשורת מה אכפת לי? אני מדבר על המקרה הזה... איפה אתה רואה ניפוח שאתה מזיין בשכל כל כך הרבה? כולה השוו את המהלך של בוזגלו לשל מסי מה אתה מתבכיין כמו ילדה קטנה שהופכים את בוזגלו למה שהוא לא? אף אחד לא הפך אותו למסי... אז חלאס לחפש כל הזמן איפה אפשר לא לפרגן לאנשים... וואלה הלוואי שיום יבוא ותעשה משו שראוי לפירגון ויבוא אליך צוציק ממורמר ויגיד שלא מגיע לך...
אין לי כוח לשמוע אותך מזיין בשכל עוד הודעה ולחזור ולהגיד את מה שכבר כתבתי פה אז פשוט תקרא את זה עוד פעם עד שתבין...

אתה מתיימר להיות בוגר אבל מדבר כמו ילד.. בא אליך מדבר כמו בנאדם ואתה מלכלך ת'פה... סלאמת יחביבי..

עזוב אתה תינוק אתה

אני לא מתיימר להיות בוגר אני פשוט בוגר זה שאתה חושב את עצמך ומדבר כיאלו אתה בכנס של ממשלת כלומרט זה בעיה שלך אני מדבר בצורה שלי בלי הרבה גינונים וכו לא מתאים לך על הזיין שלי

די כבר להיות תינוק כיאלו שאתה לא שומע מילים כאלה ברחוב

עלק הפסקתה להישתמש בכיתה ג זה כבר הפך אותך לשקרן

אני כולה ניהלתי איתך דיון שאתה הפחתה לדיון אישי כי אתה לא מסוגל להיתמודד אם צורת דיבור כזאתי או אחרת
אני אפילו לא יגיב לך על הקטע אם בוזגלו כי אתה לא מוכן להקשיב

slim shady
04-12-07, 17:00
עזוב אתה תינוק אתה

אני לא מתיימר להיות בוגר אני פשוט בוגר זה שאתה חושב את עצמך ומדבר כיאלו אתה בכנס של ממשלת כלומרט זה בעיה שלך אני מדבר בצורה שלי בלי הרבה גינונים וכו לא מתאים לך על הזיין שלי

די כבר להיות תינוק כיאלו שאתה לא שומע מילים כאלה ברחוב

עלק הפסקתה להישתמש בכיתה ג זה כבר הפך אותך לשקרן

אני כולה ניהלתי איתך דיון שאתה הפחתה לדיון אישי כי אתה לא מסוגל להיתמודד אם צורת דיבור כזאתי או אחרת
אני אפילו לא יגיב לך על הקטע אם בוזגלו כי אתה לא מוכן להקשיב

תעשה לי טובה... עלאק צורת דיבור... בוא אני יפתח הודעה ביבן :):):):) כושיליאמא שלך מה זה השאלה הזאת... גם זה צורת דיבור..
מה הקשר אולמרט ירמאד!! עזוב... אין לי זין להתווכח איתך אם אפשר לקרוא להודעות של וויכוח...
כבר אמרתי סלאמת!!

SuzukiR
04-12-07, 17:05
תעשה לי טובה... עלאק צורת דיבור... בוא אני יפתח הודעה ביבן :):):):) כושיליאמא שלך מה זה השאלה הזאת... גם זה צורת דיבור..
מה הקשר אולמרט ירמאד!! עזוב... אין לי זין להתווכח איתך אם אפשר לקרוא להודעות של וויכוח...
כבר אמרתי סלאמת!!

לא דיברתי בצורה שאתה מנסה להוציא אותי על תכניס לי מילים לפה

אני סתם מכניס את זה לנוסח השוואה תפסיק להיכנס לכל מילה שלי ולפרש אותה בדרך שונה שמיתאימה לך

אין לך זיין כי אתה יודע שאתה טועה וקשה לך להודות בטעות שלך
טעיתי שניסתי לדבר איתך אתה תינוק

slim shady
04-12-07, 17:12
לא דיברתי בצורה שאתה מנסה להוציא אותי על תכניס לי מילים לפה

אני סתם מכניס את זה לנוסח השוואה תפסיק להיכנס לכל מילה שלי ולפרש אותה בדרך שונה שמיתאימה לך

אין לך זיין כי אתה יודע שאתה טועה וקשה לך להודות בטעות שלך
טעיתי שניסתי לדבר איתך אתה תינוק

חחחחחחחחחחחחחחח צודק.. זה טעות שלי... מבין אני פשוט רגיל להתווכח עם אנשים עם אייקיו גבוהה מ-100 ככה שכשאני אומר משהו אני לא צריך להסביר אותו הרבה פעמים... אוליי עם הזמן תבין למה התכוונתי... אם היה לי זמן הייתי מסביר לך אבל פשוט יש מצב שגם את זה לא תבין...
בקיצור בפעם האחרונה אח שלהם.. סלאמת!!!!

SuzukiR
04-12-07, 18:40
חחחחחחחחחחחחחחח צודק.. זה טעות שלי... מבין אני פשוט רגיל להתווכח עם אנשים עם אייקיו גבוהה מ-100 ככה שכשאני אומר משהו אני לא צריך להסביר אותו הרבה פעמים... אוליי עם הזמן תבין למה התכוונתי... אם היה לי זמן הייתי מסביר לך אבל פשוט יש מצב שגם את זה לא תבין...
בקיצור בפעם האחרונה אח שלהם.. סלאמת!!!!

באבחון שעשיתי לדיסלקציה שלי

כתבו במכתב אז ששלחו לבצפר שיש לי אינטלגנציה גבוהה מאוד מעל המומצע

אז ככה בזה אתה לא יכול לרדת עלי