PDA

צפה בגרסא המלאה : סרטון שלי באתר YouTube | רביב: ג'ודו ישראל.

Judokan
03-12-07, 22:20
אהלן אנשים!
לא הייתי בפורום די הרבה זמן וכעת אני שמח לחזור :)

רציתי לשתף אתכם בסרטון שהעלתי היום לאתר YouTube ובו תמונות שלי מילדות ועד היום כספורטאי בענף הג'ודו.
בנוסף לכך בסרטון זה ישנם חלקים מקרבות שבהם השתתפתי- באימונים ובתחרויות.
רק כדי שתזהו אותי בסרטונים: אני עם חליפת ג'ודו כחולה + חגורה כחולה.
אלו קרבות די ישנים וכעת אני בעל חגורה חומה.

http://www.youtube.com/watch?v=STDxpXha6Z8

אשמח לשמוע מה דעתכם,
בברכה רביב.

eminemfan
03-12-07, 22:21
איזה היפונים וואזרי קוקות יפה אחי

Judokan
03-12-07, 22:24
איזה היפונים וואזרי קוקות יפה אחי

רואים שאתה מבין בג'ודו :) תודה אחי.

Natanz
03-12-07, 22:25
איך קוראים לטראק אחי?

israel2290
03-12-07, 22:25
אהבתי אחויה........

Judokan
03-12-07, 22:27
איך קוראים לטראק אחי?

חבר שלח לי את הטראק ושם הקובץ היה AYALA.
אם בא לך, אוכל לשלוח לך באייסיקיו/מסנג'ר/אימייל.

eminemfan
03-12-07, 22:30
רואים שאתה מבין בג'ודו :) תודה אחי.
בטח אחי מאז אולימפיאדת ברצלונה לא החמצתי קרב אחד של ג'ודוקא ישראלי,איך יעל ארד הפסידה ת'זהב בגלל טעות שיפוט,והקוריאני שהשפיל את אריק זאבי בהיפון מהסרטים אבל הוא קם כמו אריה ונכנס דרך בית הניחומים והעיף תאיטלקי הולנדי וברזיליאי ועוד פעם אותו הולנדי עם היפון מרגש.
ואריק זאבי באליפות העולם שנפל במשקל שלו ואז הלך למשקל הכי גבוה והפיל עצומים עד שנכנע לרוסי או גרוזיני לא זוכר בגמר.ואיך הפסיד את הארד לצרפתי בסידני 2000 וגם לאותו צרפתי בגמר אליפות אירופה אם אני לא טועה

SmaMMiT
03-12-07, 22:37
אח אח אח קלאסיקה!!! אחד השירים הגדולים! בבקשה http://www.youtube.com/watch?v=H8lb74tXYUk
רביב אחי תמשיך בתחום שלך לדעתי מצפה לך עתיד טוב עם אתה משקיע כל כך הרבה שנים בתחום שיהיה בהצלחה :sbb4:

Judokan
03-12-07, 22:44
אח אח אח קלאסיקה!!! אחד השירים הגדולים! בבקשה http://www.youtube.com/watch?v=H8lb74tXYUk
רביב אחי תמשיך בתחום שלך לדעתי מצפה לך עתיד טוב עם אתה משקיע כל כך הרבה שנים בתחום שיהיה בהצלחה :sbb4:

תודה רבה לך.

r0y
03-12-07, 22:46
חחחח יפה...גם אני חוזר אולי בקרוב..
יש לך תמונה בהתחלה מהתחרות בצורן נכון??
ו

toxicity
03-12-07, 22:49
פששש איזה הטלת כתף יפה הבאת שמה לקראת הסוף
וריספקט חגורה חומה זה בנזונה..

Judokan
03-12-07, 22:51
:):):):) יפה...גם אני חוזר אולי בקרוב..
יש לך תמונה בהתחלה מהתחרות בצורן נכון??
ו

לא אחי, התחרות לא נערכה בצורן.

פששש איזה הטלת כתף יפה הבאת שמה לקראת הסוף
וריספקט חגורה חומה זה בנזונה..

תודה :)

Natanz
03-12-07, 22:55
תבא תאיסי שך :)

danny007
03-12-07, 23:21
יפה אחי..חח אני בדיוק היום חזרתי לג'ודו אחרי חצי שנה שהפסקתי.

אורי א.
03-12-07, 23:50
סרטון נחמד, אחח איך נהניתי מג'ודו, תפסתי דברים מהר, אבל קשה 4 פעמים חדר כושר + יומיים ג'ודו, זה גם המון הוצאות :(

Judokan
04-12-07, 07:08
סרטון נחמד, אחח איך נהניתי מג'ודו, תפסתי דברים מהר, אבל קשה 4 פעמים חדר כושר + יומיים ג'ודו, זה גם המון הוצאות

אני בעיקרון מתאמן 3 אימוני משקולות, 3 אימוני אירובי ו-4 אימוני ג'ודו.
אני לא מוציא הרבה כסף על כל האימונים האלו כיוון שאני מתאמן ג'ודו ומשקולות במקלט שבו יש את כל מה שאני צריך ואת אימוני האירובי אני מבצע בשעות הבוקר באיזור פתוח כך שאני מוציא בחודש רק 150 ש"ח כולל הכל.

תודה רבה לכולם.

tRONic
04-12-07, 07:40
אחלה קליפ. שיהיה בהצלחה!

ואתה לא מבין כמה חיפשתי את השיר הזה!! :bow:

Future Prophecy
04-12-07, 08:05
אחחח איזה זכרונות זה מעלה לי ....:(
הכי רחוק שהגעתי זה חגורה כחולה בגיל 13 ואז פרשתי..

Elevation
04-12-07, 08:54
אחי, אל תעלב, ההישגים שלך בטח לא מבוטלים ותהיה גאה בכל דבר שאתה עושה.

עם זאת, אני לא כ"כ אוהב את הטכניקה שלך. זה נראה שאתה בחור מאוד חזק לגילך ואתה בעיקר מסתמך על זה. שים לב, יש לך טכניקה לא כ"כ נקיה ואתה לרוב מנצח בהסתמכות על הכח שלך, פשוט בברוטאלית. זה אחלה ואם זה תמיד עובד, שיהיה לך רק טוב, אבל אתה תצטרך לדעת מה לעשות מול בחור יותר חזק ממך.

אבל שמע, כמו שאומרים ברוסית (אני לא רוסי, אבל זה אחלה ביטוי), לא שופטים את המנצח.

Night_Wolf
04-12-07, 08:59
סחטיין אח שלי!

מזכיר לי תתקופה שאני הייתי בג'ודו התקדמתי יפה עד שהתחלתי להרביץ מכות רציניות והעיפו אותי מהקורס :):):):)
תגיד התחרות שלך הייתה במקרה באולם המסריח בהדר יוסף?איפה שאשר פריג'י עשה את מר ישראל שלו?חחחחחחחחחח
גם לשם הוא בא?חחחחח

אחלה סרטון גבר ובהצלחה בהמשך :sbb4:

dror
04-12-07, 12:40
אני ההיתי בגוג'יטסו הגעתי לחגורה חומה אם פס הפסקתי מזמן קובינגה

eyalamzleg
זזתי לחרבן:s

dror
זזתי לחרבן:s
שיהיה לך בכיף תחשוב עליי

Judokan
04-12-07, 13:52
אחי, אל תעלב, ההישגים שלך בטח לא מבוטלים ותהיה גאה בכל דבר שאתה עושה.

עם זאת, אני לא כ"כ אוהב את הטכניקה שלך. זה נראה שאתה בחור מאוד חזק לגילך ואתה בעיקר מסתמך על זה. שים לב, יש לך טכניקה לא כ"כ נקיה ואתה לרוב מנצח בהסתמכות על הכח שלך, פשוט בברוטאלית. זה אחלה ואם זה תמיד עובד, שיהיה לך רק טוב, אבל אתה תצטרך לדעת מה לעשות מול בחור יותר חזק ממך.

אבל שמע, כמו שאומרים ברוסית (אני לא רוסי, אבל זה אחלה ביטוי), לא שופטים את המנצח.

אתה צודק בחלק מדבריך.
נכון, אני חזק לגילי ומשתמש בטכניקה שבה אני מתרכז בעיקר בהרמת היריב (תרגילים כמו:
טה-גורומה, קטה-גורומה, חבארלי, אורה-נאגה וכו').
בעבר הייתי הרבה יותר זריז והשתמשתי בטכניקה שונה לגמרי ובשנת 2004 שברתי את הרגל ובנוסף
התחזקתי בעיקר מאימונים אנאירוביים במכון כושר וזה פגע לי כמובן בזריזות.

כעת, אני מנסה לחזור לעצמי ולשפר את הזריזות בקרב בכך שאני מבצע אימונים אינטרוואלים, קפיצה בדילגית וכניסות מהירות לתרגילים עם גומי או עם בן זוג.

בנוגע לטכניקה, אני עובד על שילובים שונים של תרגילים, הרבה קרבות ראנדורי ואני משתדל כמה שיותר להיות משוחרר באימונים ולא להשתמש יותר מדי בכוחי, כפי הזכרת.

סחטיין אח שלי!

מזכיר לי תתקופה שאני הייתי בג'ודו התקדמתי יפה עד שהתחלתי להרביץ מכות רציניות והעיפו אותי מהקורס חחחח
תגיד התחרות שלך הייתה במקרה באולם המסריח בהדר יוסף?איפה שאשר פריג'י עשה את מר ישראל שלו?חחחחחחחחחח
גם לשם הוא בא?חחחחח

אחלה סרטון גבר ובהצלחה בהמשך

כן, זאת היתה תחרות הכנה לקריטריונים והיא נערכה בהדר יוסף, תל-אביב.
תודה רבה לך ולשאר המגיבים.

Judokan
05-12-07, 19:37
אשמח לקבל עוד תגובות :)

goldBEN
05-12-07, 20:25
באמא ש'ך מתי נעשה איזה קרב Mma?!

Judokan
05-12-07, 23:31
באמא ש'ך מתי נעשה איזה קרב Mma?!

חחח מה זה Mma?