PDA

צפה בגרסא המלאה : שיא הטמטום או לא ?

פינגווין
03-12-07, 23:36
אני :
עם מאזן ניטרלי החיטוב יהיה הרווווווווווווך מאוד עדיף לעשות מאזן של -500 לאכול יותר חלבון
והחיטוב יהיה הרבה יותר קצר

הוא
...צריך להיות במאזן נטרלי!! חייבים לאכול גם בחיטוב!! כדי להמשיך לגדול!! וגם שאוכלים בסביביות ה-500קלוריות אלו שרוצים למהר,אז במסה הם חוזרים לאכול 2500קלוריות הגוף לא מתרגל ומשמין!! זה למה..

אני
בחיטוב להמשיך לגדול? דיי...אתה פשוט קובר את עצמך יותר ויותר
בחיטוב אין מצב אפסי לגדילה כלל, מי עושה חיטוב על מאזן ניטרלי? זה 5 חודש של חיטוב למה למשוך?
כשה אפשר לרדת ל -500 ולרדת מהר יותר

הוא
טוב אם לא היית קשה הבנה היית מבין שלא אמרתי שבחיטוב צריך מאזן נטרלי..
אמרתי שבעזרת האירובי מגיעים למאזן שלילי..

כמו שכבר אמרתי לך..זה מאוד קשה לאכול כ''כ קצת קלוריות..וגם לא מומלץ..עדיף נטרלי ובעזרת החיטוב לשרוף את הקלוריות המיותרות..

אנא הסבירו לבחור עד כמה הוא חכם
תודה חברכם הנאמן פינגווין.

toxicity
03-12-07, 23:45
אפשר להגדיל מסת שריר בחיטוב
אפשר לשרוף שומנים על מאזן קלורי נייטרלי
בגדול אתה צודק אבל הוא היה לו כמה דברים נכונים בלי שיש לו מושג בכלל

erezg
03-12-07, 23:45
תראה לו את זה :

מתוך המאמר של משה על חיטוב

3. כמה קלוריות לצרוך ביום?

לאחר שאנחנו יודעים את הצריכה הקלורית , נחסר ממנה 68 קלוריות לכל ק"ג של שומן. להזכירכם , משקל השומן הוא (משקל הגוף*אחוז השומן) לחלק ל100. בדוגמא שהבאנו של הבחור ששוקל 80 ק"ג על 20% שומן , התוצאה תהיה 16. לכן , נחסר מהתוצאה 1088 כדי להגיע לאיבוד שומן מירבי תוך מינימום של פגיעה במסת שריר. הגוף יכול להכנס לגרעון של 69 קלוריות על כל ק"ג שומן בלי לפגוע במסה השרירית [או כמעט בלי לפגוע](1) , לכן כמות השומן תכתיב לנו את הקצב של הירידה. עם הזמן הירידה תאט , כיוון שיש פחות שומן וקצב הירידה ירד בהתאם. הערה: לא חייבים להשתמש בגרעון הכי גדול. אפשר לבחור גרעון קטן יותר אם הרעב מציק או מסיבות אחרות.

הרפרנס הרלוונטי:

(1) Alpert SS. A limit on the energy transfer rate from the human fat store in hypophagia. J Theor Biol. 2005 Mar 7;233(1):1-13.

המאמר המלא:

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=8395

או שפשוט יקרא UD2 של לייל ויבין איך גם עם גרעון קלורי של 1000 ו-1500 קל', ניתן לשמור על מסת שריר.

או שהוא יכול להמשיך "לתת פול גז בניוטרל" להמשיך לחטב במאזן קלורי נייטרלי, מינוס ה-300 קלוריות שהוא שורף באירובי.

- Idan -
03-12-07, 23:47
שניכם צודקים. אפשר לעשות חיטוב ככה ואפשר לעשות חיטוב ככה. זה תלוי במטרת החיטוב, תלוי בכמה אירובי משקיעים, תלוי מה מידת סיבולת הרעב שלך... אבל שתי השיטות בגדול לא שגויות.

פינגווין
03-12-07, 23:48
אפשר להגדיל מסת שריר בחיטוב
אפשר לשרוף שומנים על מאזן קלורי נייטרלי
בגדול אתה צודק אבל הוא היה לו כמה דברים נכונים בלי שיש לו מושג בכלל
איך אפשר להגדיל מסת שריר בחיטוב אם אתה נמצא במאזן שלילי (אני לא מדבר על תוסף טסט נחמד)
עדיף חיטוב עם גרעון קלורי גדול מאשר ניטרלי מזה ניטרלי זה ימשך שנים
או שאני טועה?

פינגווין
03-12-07, 23:48
שניכם צודקים. אפשר לעשות חיטוב ככה ואפשר לעשות חיטוב ככה. זה תלוי במטרת החיטוב, תלוי בכמה אירובי משקיעים, תלוי מה מידת סיבולת הרעב שלך... אבל שתי השיטות בגדול לא שגויות.
אבל נייטרלי לוקח הרבה זמן מי עושה חיטוב נייטרלי אם כבר חיטוב אז חיטוב
מזה סיבולת רעב? מזה פה ? מועדון כוסיות? חיטוב זה חיטוב גרעון קלורי קיבינימט

Roei
03-12-07, 23:49
נראה לי שאתה התכוונת לגרעון של 500 קלוריות ואתה חשב שאתה אומר שצריך לאכול רק 500 קלוריות

פינגווין
03-12-07, 23:52
תראה לו את זה :

מתוך המאמר של משה על חיטוב

הרפרנס הרלוונטי:

(1) Alpert SS. A limit on the energy transfer rate from the human fat store in hypophagia. J Theor Biol. 2005 Mar 7;233(1):1-13.

המאמר המלא:

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=8395

או שפשוט יקרא UD2 של לייל ויבין איך גם עם גרעון קלורי של 1000 ו-1500 קל', ניתן לשמור על מסת שריר.

או שהוא יכול להמשיך "לתת פול גז בניוטרל" להמשיך לחטב במאזן קלורי נייטרלי, מינוס ה-300 קלוריות שהוא שורף באירובי.
כן אני יודע אחי קראתי תמאמר של משה...ואני יראה לו אותו תודה שהזכרת

נראה לי שאתה התכוונת לגרעון של 500 קלוריות ואתה חשב שאתה אומר שצריך לאכול רק 500 קלוריות

הוא טוען שעדיף ניטרלי + אירובי
מאשר גרעון שלילי יחסי כמו במאמר של משה

Danzig
04-12-07, 00:07
אני בטוח ב99% שהוא התכוון לניטרלי עם אירובי ועם כך אז הוא צודק ברור שתשרוף, אבל עם גרעון גדול יותר כך גם הירידה תהיה מהירה יותר, כמובן שיש גבול מסוים.
לרדת בניטרלי זה טיפשי לאנשים שלא עושים אירובי כי אז הם בעצם לא שורפים הרבה, ולדעתי בכללי זה טיפשי לעשות חיטוב על נייטרלי.

erezg
04-12-07, 00:08
כן אני יודע אחי קראתי תמאמר של משה...ואני יראה לו אותו תודה שהזכרת

הוא טוען שעדיף ניטרלי + אירובי
מאשר גרעון שלילי יחסי כמו במאמר של משה

אין עדיף.

יש גרעון מקסימלי לאיבוד שומן במינימום איבוד שריר.

אם הוא רוצה להיות בגרעון קטן יותר, אין עם זה בעיה. רק שיקח בחשבון שהוא ירד פחות שומן באותו זמן, ושהוא לא היה מאבד בהכרח יותר מסת שריר אם הוא היה על גרעון גדול יותר.

- Idan -
04-12-07, 00:09
אבל נייטרלי לוקח הרבה זמן מי עושה חיטוב נייטרלי אם כבר חיטוב אז חיטוב
מזה סיבולת רעב? מזה פה ? מועדון כוסיות? חיטוב זה חיטוב גרעון קלורי קיבינימט
המאזן שלך מבחינת אוכל הוא נייטרלי, אבל אתה יכול להיכנס למאזן קלורי שלילי גם ע"י אירובי, וככל שתעשה יותר אירובי, המאזן שלך יהיה יותר שלילי. זה לא משנה איך אתה נכנס למאזן קלורי שלילי, אם ע"י פחות אוכל או ע"י יותר פעילות גופנית. אותה גברת בשינוי אדרת.

פינגווין
04-12-07, 00:18
המאזן שלך מבחינת אוכל הוא נייטרלי, אבל אתה יכול להיכנס למאזן קלורי שלילי גם ע"י אירובי, וככל שתעשה יותר אירובי, המאזן שלך יהיה יותר שלילי. זה לא משנה איך אתה נכנס למאזן קלורי שלילי, אם ע"י פחות אוכל או ע"י יותר פעילות גופנית. אותה גברת בשינוי אדרת.
יש גבול לכמה שאתה יכול לרוץ ביום...אתה לא יכול לשרוך 1000 קלוריות מריצה
אם אתה לא על איזה אקסטה