PDA

צפה בגרסא המלאה : חברה תיראו את הסרט הסוד הוא ממש טוב

itaiprz1
04-12-07, 00:58
יצא סרט חדש הסוד והוא אומר אומר מה הסוד להצלחה.
הוא אומר לחשוב חיובי ועוד מלא דברים לי הסרט עזר

אתם חיבים ליראות תסרט אני גם חשבתי זה איזה חרטא אבל סתם התחלתי ליראות ובתחילת הסרט
מטריף אותך מה הסוד בסוף הסרט אתה כבר יודע ואתה מרגיש שמהיום הכל משתנה.

בכל מקרה אם אתם לא יכולים למצוא אותו תירשמו פה תגובה.
אם הרבה ירצו אני ישים בצפייה ישירה

הנה ההורדהhttp://www.israfiles.com/show/71621/t_Dvdrip_Xvid_Heb-Sub_By_Dolev-Honen_Hsm-Faw.avi

tima999
04-12-07, 01:23
כן סרט ממש טוב, אני ראיתי אותו פעמיים כבר. הבעיה היא רק שקשה להתמיד עם המחשבות החיוביות לאורך זמן...

Shauder
04-12-07, 01:25
אחד הדברים המשעממים שראיתי

another BiG_BuG
04-12-07, 01:28
אם הרבה ירצו אני ישים בצפייה ישירה

אני רוצה אני רוצה אני רוצה !

בבקשה גבר תשים בצפייה ישירה .. אני אגיד שאתה תותח !

:\

אה, וסרט משעמם ..

ShaySE
04-12-07, 01:52
בולשיט!!!

אחרי 10000 דיונים עם חברים, בולשיט!

רק אפשר להגיד לסיכום, יש שם הרבה דברים חיוביים שאפשר לקחת לחיים וללמוד מהם, מה לעשות, מה לא לעשות וכו', מה שכן, התיאוריה עצמה בשלמותה זה בולשיט:boxing:

eminemfan
04-12-07, 02:35
הסוד-הספר הוא אחד הספרים הנמכרים בעולם עכשיו! אני חייב לראות את הסרט למי יש כוח לקרוא,תארגנו ומהר!!!!!!!!!!!!!!!

eminemfan
04-12-07, 02:42
זה היה בתוכנית של אופרה אם אני לא טועה,ואומרים שם משהו וגם אני חושב ככה שצריך לחפש בחיים את הסיפוק ואת משהו שאתם טובים בו ואוהבים אותו ולאוו דווקא את התהילה והכסף וההצלחה,התארחה איזה עורכת דין או משהו מצליחה והיא הייתה מבואסת מהעבודה ולא הייתה מאושרת אז היא אמרה יאללה כוסעמו עורכת דין אני הולכת להיות מתעמלת אומנותית מה שהיא באמת אוהבת ומאז היא מאושרת וגם אני מאוד מסכים עם זה,כסף ומעמד זה לא תמיד אושר!

ShaySE
04-12-07, 02:54
זה היה בתוכנית של אופרה אם אני לא טועה,ואומרים שם משהו וגם אני חושב ככה שצריך לחפש בחיים את הסיפוק ואת משהו שאתם טובים בו ואוהבים אותו ולאוו דווקא את התהילה והכסף וההצלחה,התארחה איזה עורכת דין או משהו מצליחה והיא הייתה מבואסת מהעבודה ולא הייתה מאושרת אז היא אמרה יאללה כוסעמו עורכת דין אני הולכת להיות מתעמלת אומנותית מה שהיא באמת אוהבת ומאז היא מאושרת וגם אני מאוד מסכים עם זה,כסף ומעמד זה לא תמיד אושר!

אתה לא יודע כנראה מה זה ה"סוד"....
כל הדברים שאמרת, הם משתמעים ממנו אבל הסוד זה משהו יותר מקיף, שלפי דעתי, בולשיט:flowers:

eminemfan
04-12-07, 02:57
כל הדברים שאמרת, הם משתמעים ממנו אבל הסוד זה משהו יותר מקיף, שלפי דעתי, בולשיט:flowers:
לא איכפת לי הסוד שמסוד אני אמרתי מה דעתי,וגם עוד דבר זה המפתח לאושר זה אתה וההשקפה שלך מי שמחליט אם תיהיה מאושר זה אתה הכל תלוי בתפיסה שלך ובמחשבות אם הן חיוביות או שליליות

shahar761
04-12-07, 06:11
להגיד לך את האמת הרבה לפני יציאת הספר והסרט אני חקרתי את הנושא לעומק..דיברתי עם כאלו שהשתמשו בזה[כולל אני אגב..] עם כל העניין של הדת המדע והמעשה בשטח

אני יכול להגיד לך שעל פי נמדע זה נכון..המחשה יוצרת את בסיסו של היקום של עולם החומריות שלנו..
על פי הדת שזה הכי נכון מהיכרותי עם הנושא זה שקודם כל:
א.כל הנושא הזה היה באמת סוד שבמשל השנים הגויים למדו אותו מאיתנו..יש הרבה ציטוטים והוכחות שאנחנו גילנו את הנושא הזה...הרבה מהאנשים הגדולים ביהדות גם השתמשו בזב כמו הרמב"ם ועוד..
ב.בסרט מציינים משהו שהוא יכול לזעזע את עולמו של האדם ואם הייתי יכול הייתי מצנזר להם את האמירה המפגרת הזאת..לטענתם אנחנו היוצרים והאונבסלים של עצמנו,זה לא נכון תמיד יש אחד מלמעלה ,הקב"ה ,נכון המציאות יכולה להשתנות על ידי המחשבה שלנואבל תמיד צריך לזכור שאסור להשתמש בזה למטרות אחרות..לגבי מחשבות שליליות זה לא אומר תמיד שמה שאתה חושב יתגשם..עוד אחד מההכוחות שיש מישהו מלמעלה החבר'ה מהסוד מנסים בכוח שלא להאמין בזה ןמסבירים משו על להודות ליקום לתת לו משהו בתמורה..
אני שב ואומר איך ניתן להודות ליקום אם הוא כלום יש משהו מלמעלה רק שהם לא רוצים להכיר בזה כי זה ממעיט מכוחם לדוגמא ומחייב אותם לעשות מצוות..
ג.הייתי דיי סקפטי בהתחלה לגבי כל הנוששא הזה עד שהתחלתי להשתמש בו לטובתי..
הרבה דברים שחשבתי עליהם קרו במציאות,משכתי אליי מתנות ציונים כל מיני מאורעות וכל מיני..

זה דבר אמיתי "הסוד" אבל הסרט והספר הם הבולשיט אולי אבל תכונו העמוק של הסוד הוא החשוב..ואותו ניתן ללמוד רק מהיהדות או מרבנים ולא מתוך דברים של גויים כי הם שינו את הסוד וזיעזעו את כל תוכנו

itaiprz1
04-12-07, 09:30
טוב ביגלל שהרבה רוצים הנה קישור להורדה ישירה ועכשיו אני יעלה את זה לצפייה ישירה

http://www.israfiles.com/show/71621/t_Dvdrip_Xvid_Heb-Sub_By_Dolev-Honen_Hsm-Faw.avi

Future Prophecy
04-12-07, 10:37
סבבה בולשיט בולשיט אמרתה ת'דעה שלך..אבל למה לחפור??

בולשיט אומרים אלה שלא יודעים ליישם את הסוד חביבי,כנראה זה לא בשבילך:flowers: :flowers:

ShaySE
04-12-07, 11:17
סבבה בולשיט בולשיט אמרתה ת'דעה שלך..אבל למה לחפור??

בולשיט אומרים אלה שלא יודעים ליישם את הסוד חביבי,כנראה זה לא בשבילך:flowers: :flowers:

טוב אחי "ליישם את הסוד" = לחשוב כל החיים שלך מחשבות חיוביות, להמעיט כמה שיותר במחשבות שליליות ובעזרת רצון, תשיג הכל, ואני מדגיש, הכל!

רק תרצה אותו, הוא כבר יהיה שלך, "חוק ההימשכות" קוראים לזה! אה הא, אתה מגנט ענקי שמושך אליך דברים...

אה אוקיי, אני לא יודע "ליישם את הסוד". טוב אחי

Future Prophecy
04-12-07, 11:37
טוב אחי "ליישם את הסוד" = לחשוב כל החיים שלך מחשבות חיוביות, להמעיט כמה שיותר במחשבות שליליות ובעזרת רצון, תשיג הכל, ואני מדגיש, הכל!

רק תרצה אותו, הוא כבר יהיה שלך, "חוק ההימשכות" קוראים לזה! אה הא, אתה מגנט ענקי שמושך אליך דברים...

אה אוקיי, אני לא יודע "ליישם את הסוד". טוב אחי

אתה סתם מוריד מהערך שלך עכשיו.. :\

ShaySE
04-12-07, 11:42
אתה סתם מוריד מהערך שלך עכשיו.. :\

זה שאני מביע את דעתי, אני לא מוריד מהערך שלי,

אתה לעומת זאת, זורק דברים באוויר...:flowers:

ד"א, מה איתך ינקניק? לא שומעים אותך, לא רואים! איפה אתה מסתובב? שנים לא ראיתי אותך!

Future Prophecy
04-12-07, 11:47
זה שאני מביע את דעתי, אני לא מוריד מהערך שלי,

אתה לעומת זאת, זורק דברים באוויר...:flowers:

ד"א, מה איתך ינקניק? לא שומעים אותך, לא רואים! איפה אתה מסתובב? שנים לא ראיתי אותך!

אולי תצא מהבית כבר אז תראה אותי :laughing: :laughing:

ShaySE
04-12-07, 11:49
אולי תצא מהבית אז תראה אותי כבר :laughing: :laughing:

חחחחחחחחחחחחחחח זה שלך אין מה לעשות בשביתה הזאת, לא אומר שלאחרים אין:diractor:

itaiprz1
04-12-07, 11:49
ולמה ספאם
מי שלא מאמין בזה לא יצליח כי הוא לא מתמיד ,מאמין.

ShaySE
04-12-07, 11:51
ולמה ספאם

אם תיקח שני אנשים , נקרא להם "שווים" לומדים ביחד ועושים הרבה דברים משותפים (אם זה לימודים, תחומי עניין וכו').

נגיד שאחד מאמין ב"סוד" והשני קוטל אותו על הסף, האם תוכל להגיד שזה שמאמין יצליח יותר מזה שלא מאמין?!?!

Future Prophecy
04-12-07, 11:52
ולמה ספאם

אז בעצם מה שאתה אומר זה שמי שלא מאמין בזה לא יצליח כי הוא לא מאמין?..:unsure:

ShaySE
04-12-07, 11:54
אז בעצם מה שאתה אומר זה שמי שלא מאמין בזה לא יצליח כי הוא לא מאמין?..:unsure:

חחחחחחח תקרא שוב את מה שרשמתי, קצת הבנת הנקרא בן אדם :laughing: :laughing:

שאלתי, האם תוכל להגיד שבן אדם שמאמין בסוד, יצליח יותר מבן אדם שלא מאמין בסוד?

Future Prophecy
04-12-07, 11:57
אם תיקח שני אנשים , נקרא להם "שווים" לומדים ביחד ועושים הרבה דברים משותפים (אם זה לימודים, תחומי עניין וכו').

נגיד שאחד מאמין ב"סוד" והשני קוטל אותו על הסף, האם תוכל להגיד שזה שמאמין יצליח יותר מזה שלא מאמין?!?!

לא בהכרח....
אבל לרוב כן!!!!:laughing:

Future Prophecy
04-12-07, 11:58
חחחחחחח תקרא שוב את מה שרשמתי, קצת הבנת הנקרא בן אדם :laughing: :laughing:

שאלתי, האם תוכל להגיד שבן אדם שמאמין בסוד, יצליח יותר מבן אדם שלא מאמין בסוד?

חחח זה היה לזה שפתח ת'פוסט!
קצת הבנת הנקרא באמת..

ShaySE
04-12-07, 12:02
לא בהכרח....
אבל לרוב כן!!!!:laughing:

קודם כל אם אם אתה אומר "לא בהכרח", זה כבר אומר משהו על כל התיאוריה הזו

דבר שני, "לרוב כן", בזה אתה יכול להאמין, לא אני:book:

Gootche
04-12-07, 12:06
שייסה, דבר ראשון, ידעת ששייסה בשווצרית זה חרא? :o

ובקשרש לסוד- שמעתי עליו כל הזמן, בעיקר דברים טובים, אני אישית לא יודע עדיין אם אני מאמין בזה או לא, אבל מה שבטוח זה שתמיד טוב לחשוב חיובי, תסכימו איתי.

ShaySE
04-12-07, 12:09
שייסה, דבר ראשון, ידעת ששייסה בשווצרית זה חרא? :o

ובקשרש לסוד- שמעתי עליו כל הזמן, בעיקר דברים טובים, אני אישית לא יודע עדיין אם אני מאמין בזה או לא, אבל מה שבטוח זה שתמיד טוב לחשוב חיובי, תסכימו איתי.

חח כן אני יודע, חחח חברים אימצו לי את השם, זה כנראה אומר משהו עליי לא? :unsure: :laughing:

חח סתאם

בכל מקרה, תראה בהודעה הראשונה שלי אמרתי שאפשר לקחת המון דברים חיוביים מהסרט הזה, הרבה דברים שאני אישית מאמין בהם!

ברור שלחשוב חיובי הוא אחד מהם, הרי זה הוכח רפואית שמחשבות טובות יכולות לשפר דיכאון וכו'..

Future Prophecy
04-12-07, 12:10
אחח,תענוג להתווכח איתך! =]

itaiprz1
04-12-07, 12:18
אני אומר כן

זה כמו שאני יתן לך דוגמה כזאת
אם יש שני אנשים שווים שניהם עובדים על פיתוח גוף
אחד עובד עם סקילים
ואחד עובד עם טונה
מי מיהם יגדל יותר טוב

slim shady
04-12-07, 12:20
חחחחחחח מה זה הסרט הזה בכלל שאתם מתווכחים עליו??:\

Future Prophecy
04-12-07, 12:24
איך לא ראית אותו?????
:):):):) בקיצור הסוד זה:
"תחשוב טוב יהייה טוב"
"אם תרצו אין זו אגדה"

בשתי משפטים..

ShaySE
04-12-07, 12:24

חחחחחחחחחחח אחי, לך לראות חברים, יותר נחמד:):laughing:

ShaySE
04-12-07, 12:25
אני אומר כן

זה כמו שאני יתן לך דוגמה כזאת
אם יש שני אנשים שווים שניהם עובדים על פיתוח גוף
אחד עובד עם סקילים
ואחד עובד עם טונה
מי מיהם יגדל יותר טוב

אתה לא יכול להשליך כזאת השוואה על הסוד חחחחח

יש הבדל גדול בין רצון לבין מעשים בתכלס!

itaiprz1
04-12-07, 13:46
אתה לא יכול להשליך כזאת השוואה על הסוד חחחחח

יש הבדל גדול בין רצון לבין מעשים בתכלס!
אבל זאת השוואה טובה לא

שמע כל אחד ואיך שזה עליו,
אני אמרתי ניתן לזה נסיון ולא יודע זה עובד.

אני מציע ליראות
שניה להשים לצפייה ישירה או שההורדה מספיקה?

Jones
04-12-07, 13:59
ספר בן זונה(קראתי אותו באנגלית)אמממ ואם להגיד שהוא צודק או לא.??אז הוא צודק..ניסיתי לעבוד לפי הייישום של הסוד וזה עבד..אבל דרוש הרבה עבודה כדי לסגל לך ת'מחשבה שאפילו כשרע לך תנסה לחשוב על משהו טוב..בקיצור תקראו ת'ספר הסרט סתם בולשיט..

itaiprz1
04-12-07, 14:05
ספר בן :):):):)(קראתי אותו באנגלית)אמממ ואם להגיד שהוא צודק או לא.??אז הוא צודק..ניסיתי לעבוד לפי הייישום של הסוד וזה עבד..אבל דרוש הרבה עבודה כדי לסגל לך ת'מחשבה שאפילו כשרע לך תנסה לחשוב על משהו טוב..בקיצור תקראו ת'ספר הסרט סתם בולשיט..

אנגלית זה לא הצד החזק שלי
חוץ מזה הסרט גם טוב

Logout
04-12-07, 14:27
ספר בן :):):):)(קראתי אותו באנגלית)אמממ ואם להגיד שהוא צודק או לא.??אז הוא צודק..ניסיתי לעבוד לפי הייישום של הסוד וזה עבד..אבל דרוש הרבה עבודה כדי לסגל לך ת'מחשבה שאפילו כשרע לך תנסה לחשוב על משהו טוב..בקיצור תקראו ת'ספר הסרט סתם בולשיט..
בחיים שלי לא קראתי ספר חוץ מזזה לא זזה....6 עמודים של הנאה מירבית....

אבל דווקא זה נישמע לי מעניין...יש דרך להוריד ת'ספר מהאינטרנט?

itaiprz1
04-12-07, 15:14

מה 6 עמודים של הנאה מרבית?

Logout
04-12-07, 15:22
מה 6 עמודים של הנאה מרבית?
זזה לא זזה.....ספר ילדים משובח....http://simania.co.il/bookimages/covers5/52700.jpg

:jockey: חחחחחח

slim shady
04-12-07, 15:27

אחי למה אתה קורא ספר על גרוזינים?:unsure:

Logout
04-12-07, 15:31
אחי למה אתה קורא ספא על גרוזינים?:unsure:
כי הוא קצר =]
אני עדיין מרחם עליה...היא כל כך אהבה לזוז..ויום אחד היא לא יכלה יותר לזוז...ובכתה..=[
הספר הזה שינה לי ת'חיים

itaiprz1
04-12-07, 15:45
חחחחחחחחחחחחחחח
טוב אבל לעיניין לסרט הוא טוב לא כאילו לא קראתי תספר אבל אני בתוח שהוא לא יותר טוב מהסרט

Psychopath
04-12-07, 17:34
מישהו יכול לפרסם להורדה את הספר גם ? בעברית או אנגלית לא משנה

eminemfan
04-12-07, 23:29
אבל זאת השוואה טובה לא

שמע כל אחד ואיך שזה עליו,
אני אמרתי ניתן לזה נסיון ולא יודע זה עובד.

אני מציע ליראות
שניה להשים לצפייה ישירה או שההורדה מספיקה?
ישירה אחי אם אפשר תודה אחי.