PDA

צפה בגרסא המלאה : התלבטות

דודו65
04-12-07, 03:33
אני כרגע עומד על 21 אחוזי שומן אחרי שוויתרתי על הקוביות בקיץ והמשכת במסה.:sbb4:
כרגע אני בהתלבטות אם להמשיך ואחר כך להיכנס לחיטוב ארוך או עכשיו לחטב ואחר כך המסה תהיה קצרה יותר.

אשמח לתגובות ועצות מוותיקים ומתחילים כאחד

תודה מראש דודו:boxing:

maya
04-12-07, 03:53
21 אחוז שומן נחשב די הרבה זה מאוד תלוי בך גם איך יש כאלו שזה מפריע להם להיראות מלאים וגם על כול אחד זה נראה אחרת .

ניגרי ענק
04-12-07, 08:58
דרושים עוד נתונים על מנת לקבוע באיזה שייפ אתה, 21 אחוז זה גרוע מאוד אם מאסת השריר קטנה, אבל זה סביר לאוף סיזן - במידה ויש לך מספיק "בשר איכותי" מתחת.
בכל אופן נראה לי אידיוטי לצאת לחיטוב בתחילת החורף.
תנסה תחזוקה עד פברואר מארס, ואז צא לחטוב מודרג.
בהצלחה.

Night_Wolf
04-12-07, 09:02
דרושים עוד נתונים על מנת לקבוע באיזה שייפ אתה, 21 אחוז זה גרוע מאוד אם מאסת השריר קטנה, אבל זה סביר לאוף סיזן - במידה ויש לך מספיק "בשר איכותי" מתחת.
בכל אופן נראה לי אידיוטי לצאת לחיטוב בתחילת החורף.
תנסה תחזוקה עד פברואר מארס, ואז צא לחטוב מודרג.
בהצלחה.

מה אם הילדונת הזאת מהחדר כושר שלך שדלוקה עלי בטירוף אחי?:laughing:

ניגרי ענק
04-12-07, 09:04
מה אם הילדונת הזאת מהחדר כושר שלך שדלוקה עלי בטירוף אחי?:laughing:

אמרתי לה אחרי השיחה שאתה מסוגל לאכול אותה כארוחת ביניים במקום תפוח, ואני חושש שלא הייתי רחוק מהמציאות...:jockey:

Night_Wolf
04-12-07, 09:06
אמרתי לה אחרי השיחה שאתה מסוגל לאכול אותה כארוחת ביניים במקום תפוח, ואני חושש שלא הייתי רחוק מהמציאות...:jockey:

חחחחחחחחח שמע אתה מבין שבמצבי אני מסוגל לבוא לטבריה גם לנסות לעשות את זה?חחחחחחח
חחח כמו שניצל קטן:laughing:

ניגרי ענק
04-12-07, 09:10
חחחחחחחחח שמע אתה מבין שבמצבי אני מסוגל לבוא לטבריה גם לנסות לעשות את זה?חחחחחחח
חחח כמו שניצל קטן:laughing:

אם זה מה שצריך לעשות כדי שתבוא, שיהיה.
העיקר שנעשה יחד אימון גב שירעיד את הרצפה במכון קיסר!!!!!
ולגבי הילדה, לדעתי אחרי 3 דקות שלך איתה, כבר יהיו לה 87 אחוזי נכות פחות או יותר...

Night_Wolf
04-12-07, 09:19
אם זה מה שצריך לעשות כדי שתבוא, שיהיה.
העיקר שנעשה יחד אימון גב שירעיד את הרצפה במכון קיסר!!!!!
ולגבי הילדה, לדעתי אחרי 3 דקות שלך איתה, כבר יהיו לה 87 אחוזי נכות פחות או יותר...
:CARRY86W: אימון גב כואב וצעקני שכחתה לציין!:sbb4:

Elevation
04-12-07, 09:40
ניגרי, למה תחזוקה שאולי כן ואולי לא תעלה אותו במאסה, במקום חיטובון של חודש חודשיים ל12, ואז מאסה? נשמע לי יותר חכם.

ניגרי ענק
04-12-07, 09:45
ניגרי, למה תחזוקה שאולי כן ואולי לא תעלה אותו במאסה, במקום חיטובון של חודש חודשיים ל12, ואז מאסה? נשמע לי יותר חכם.

כי חיטוב עכשיו נראה לי לא לעניין, אנחנו בחורף עם מעילים וכל זה, כמה זה יהיה רלוונטי להיות עכשיו עוד טיפה יותר חטוב?
מצד שני אם ימשיך מאסה הוא ישמין, וגם ככה יש לו מה להוריד.
תחזוקה נראה לי פתרון סביר בינתיים.

גלעד צעקות וכאב באימון זה "בילת אין" אחי, אין צורך בכלל לציין את זה...

דודו65
08-12-07, 16:48
ניגרי נראה לי שאני יקשיב לעצתך תודה לכולם על התגובות ומאיה עליי זה יושב לא נורא בכלל אנשים לא מאמינים לי שאני אומר את אחוזי השומן שלי אז לא אכפת לי לעלות עוד איזה 3 או 4 אחוזים ואז לצאת בפבואר לחיטוב ארוך יש לי את היכולת המנטלית כדי לעמוד בזה.

ושוב תודה לכולם :bow: