PDA

צפה בגרסא המלאה : יש פה מישהו שעבד בטלמרקטינג?

bigwave1
04-12-07, 09:34
יש לי אפשרות להתחיל לעבוד בחברת טלמרקטינג שמוכרת הגרלות ויזה לארה"ב אבל העבודה נשמעת ממש משעממת

Elevation
04-12-07, 09:38
יש לי אפשרות להתחיל לעבוד בחברת טלמרקטינג שמוכרת הגרלות ויזה לארה"ב אבל העבודה נשמעת ממש משעממת

שיחות יוצאות? סיוט.

bigwave1
04-12-07, 09:45
מניסיון?
תוכל לפרט?

Elevation
04-12-07, 09:48
מניסיון?
תוכל לפרט?

בא לך לחתוך את האשכים שלך, לתלות אותם לייבוש, למכור אותם לילדות ערביות בראמאללה, להתסכל בטלוויזיה איך עושים בהם את שיחזור של הלינץ', בזמן שעוזר הבית הכושי שלך, מומבקטו, מבתק לך את הרקטום עם נייר שיוף טבסקו וחומצת לימון.

כל זה שעתיים לתוך המשמרת הראשונה.

מספיק?

bigwave1
04-12-07, 09:53
בא לך לחתוך את האשכים שלך, לתלות אותם לייבוש, למכור אותם לילדות ערביות בראמאללה, להתסכל בטלוויזיה איך עושים בהם את שיחזור של הלינץ', בזמן שעוזר הבית הכושי שלך, מומבקטו, מבתק לך את הרקטום עם נייר שיוף טבסקו וחומצת לימון.

מספיק?

אוי ואיזמיר.
זה כל כך גרוע לעבוד בטלמרקטינג?

Elevation
04-12-07, 09:56
אוי ואיזמיר.
זה כל כך גרוע לעבוד בטלמרקטינג?

סבא שלי בא אליי בחלום בלילה הראשון ואמר לי שהוא שרד את השואה, אבל כזה דבר הוא לא היה מוכן לעשות בחיים. הוא היה צועק: Screw you, Nazis, I'm going home!

blinki
04-12-07, 10:21

מספיק?

:lol: :lol: :lol:
אתה בטוח בקשר לזה? אם זכרוני לא מטעה אותי אחותי עבדה בזה פעם והיא דווקא די נהנתה וגם שיפרה את הצרפתית שלה באותו זמן,זה פשוט להתקשר לאנשים ולהכניס אותם להגרלה לא? רק הבעיה זה לפעמים לתקשר עם אנשים שמתקשרים מטרכיכוסיאן ולא יודעים מילה באנגלית או שפה אחרת
גל גדול,אני אשאל אותה פרטים שהיא תתעורר