PDA

צפה בגרסא המלאה : Chubby Boy

DrGYM
05-12-07, 20:21
אזזזז :-)
אני חזקיהו (שם בדוי :laughing: ), וכמו שאמרתי כבר בתרד של התמונה שפרסמתי, אני חדש בכל העסק של הבאדיבילדינג, אליו הגעתי כעיקרון מהרצון לרדת במשקל.

נתחיל עם קצת נתונים:
גובה: 1.80 מטר
משקל: 100 קילו
היקף יד: 36 ס"מ
אחוז שומן: בין 22-25 ~

על תפריט חיטוב של גיל גרנות, שמכיל בעיקר הרבה חלבונים,פחמימות וירקות (יחסית לגוף שלי יש שם קצת :P), ומעט מאוד שומן :( ;).

תוכנית האימונים שלי היא די פשוטה, וכוללת בעיקר הרבה (הרבה הרבה) אירובי-כדי לחזק את הסיבולת לב ריאה שלי - החלק הכי חלש בגוף שלי, וכמובן:
מכיוון שהמטרה הראשונית שלי היא להוריד אחוזי שומן ומשקל די בצורה דראסטית, ולהתייצב על 90 קילו.

הלוג הזה יתפקד בתור הבלוג שלי בכללי, לאורך כל המסע שלי למטרה הנכספת.

Wich me luck :flowers:

נ.ב.
מבנה הגוף שלי הוא מאוד גדול ורחב ככה שאין מה להיבהל יותר מדי מממדי הגוף :P

- Idan -
05-12-07, 20:27
בהצלחה. ;)

אבל אירובי לא מחזק רגליים. אם אין לך תרגילים לרגליים (מה שלא נראה לי אם אתה עובד עם גיל), אז אתה חייב להוסיף כדי לא לאבד מסת שריר ברגליים.

DrGYM
05-12-07, 20:29
בהצלחה. ;)

אבל אירובי לא מחזק רגליים. אם אין לך תרגילים לרגליים (מה שלא נראה לי אם אתה עובד עם גיל), אז אתה חייב להוסיף כדי לא לאבד מסת שריר ברגליים.

אל דאגה, יש סקוואטים :-)
התכוונתי לסיבולת לב ריאה ולכושר (יתוקן במהרה:wub1: )

- Idan -
05-12-07, 20:30
אה, סבבה. סקוואטים זה מצוין. :-)

DrGYM
05-12-07, 20:33
אה, סבבה. סקוואטים זה מצוין. :-)

בהחלט
התרגיל כמעט הכי אהוב עלי (כפיפת מרפקים פשוט שולט :character63: ).
אני אוהב להרגיש את כל ה"מתח" ברגליים הרגע של הכמעט יישור שלהן ואז העלייה למעלה.
אפשר להגיד שאני סקוואט מניאק :O

Fatboy
05-12-07, 21:26
בהצלחה יחזקאל

DrGYM
06-12-07, 20:59
סיכום יום:
עמידה בתפריט לאורך כל היום עד ההדלקת נרות :/
אכלתי סופגניה אחת שמאוד נהניתי ממנה, ואני עדיין חלוק בקשר אליה:
מצד אחד - חנוכה, אי אפשר שלא לגעת בכלל בשמנמנות האלה, מצד שני - חיטוב!!!

אימון- היום עשיתי רק אירובי ומחר אני אעשה לפני שבת אימון מלא (אירובי+אנאירובי).

אז מה אתם אומרים בקשר לסופגניה?

alpha
07-12-07, 09:24
סיכום יום:
עמידה בתפריט לאורך כל היום עד ההדלקת נרות :/
אכלתי סופגניה אחת שמאוד נהניתי ממנה, ואני עדיין חלוק בקשר אליה:
מצד אחד - חנוכה, אי אפשר שלא לגעת בכלל בשמנמנות האלה, מצד שני - חיטוב!!!

אימון- היום עשיתי רק אירובי ומחר אני אעשה לפני שבת אימון מלא (אירובי+אנאירובי).

אז מה אתם אומרים בקשר לסופגניה?
שנהנת ושאין דרך לחזור אחורה
תמשיך בהצלחה

DrGYM
07-12-07, 12:22
שאלה.
ביום ראשון יש אירוע משפחתי שבו אני מתאר לעצמי שאני אוכל דברים קצת אסורים.
האם אני יכול לאכול שם קצת יותר מהתפריט הרגיל מבחינה קלורית (כמובן שאני לא אתפרע שם כמו משוגע :wub1: ) ולכפר על כך באקסטרא אימון אירובי של שריפת קלוריות נטו (הווי אומר הליכה עם שיפוע גבוהה בזמן של בערך כשעה כדי להגיע לשריפת קלוריות מקסימלית),
או שהנתונים התזונתיים של מה שאני אוכל שם (קצת מטוגנים) הם לא ביחס ישיר לאימון אירובי?

Fatboy
07-12-07, 14:58
שאלה.
ביום ראשון יש אירוע משפחתי שבו אני מתאר לעצמי שאני אוכל דברים קצת אסורים.
האם אני יכול לאכול שם קצת יותר מהתפריט הרגיל מבחינה קלורית (כמובן שאני לא אתפרע שם כמו משוגע :wub1: ) ולכפר על כך באקסטרא אימון אירובי של שריפת קלוריות נטו (הווי אומר הליכה עם שיפוע גבוהה בזמן של בערך כשעה כדי להגיע לשריפת קלוריות מקסימלית),
או שהנתונים התזונתיים של מה שאני אוכל שם (קצת מטוגנים) הם לא ביחס ישיר לאימון אירובי?

כחוק ארוחה אחת של זבל בשבוע זה נחשב בסדר (ואפילו טוב)
יותר מזה זה כבר על המצפון שלך

r0y
08-12-07, 01:32
תאכל פחות באותו יום..נגיד תאכל צהריים ועד האירוע אל תיגע בכלום

DrGYM
08-12-07, 17:37
תודה על התשובות.

בכל אופן, השבת עברה אחלה, אכלתי רק "חצי ארוחת צ'יט" כשבעצם הוספתי פרוסת עוגה יבשה וקצת עוף בפירות יבשים, ככה שבכלל לא חרגתי היום כך שמחר אני אוכל להנות יותר מהצ'יט :-).

היום נשאר לי אימון אירובי משעמם ומחר אחרי אימון מלא אני מקווה שאני אספיק לעדכן גם את התוכנית שלי כולל משקלים.

שבוע טוב לכולם

yonip
08-12-07, 17:45
בהצלחה

DrGYM
09-12-07, 22:29
סיכום יום:
אימון מלא (אירובי + אנאירובי), כשבמקום שעה הליכה בשיפוע לשריפה מירבית של קלוריות, רצתי כעשרים דקות לערך מפאת חוסר זמן.
הארוחה המשפחתית עברה די בשלום, כשאכלתי שם פילה סלמון, פשטידה פטריות, שני בורקסים קטנטנים (נגיסונים כאלה), סלט וסופגניה קטנה אחת (בגודל של חצי סופגניה רגילה ואפילו פחות, ממולאת בשוקולד).

סה"כ לא התפרעתי כמו משוגע ואני שמח על זה עכשיו.

היום עליתי במשקלים בחלק מהסטים, כשעיקר השינוי (יותר פסיכולוגית) היה בעליה בכפיפת מרפקים בישיבה מ10 קילו ל 12.5 .
גם בלחיצת כתפיים עליתי לעשר קילו כל יד.

ולסיום רק שאלה:
באימון, העבודה על היד האחורית היא רק בסוף האימון (ע"פ התוכנית של גיל), ואני מגיע לתרגיל הזה אחרי שכיבות שמיכה, לחיצת חזה, לחיצת כתפיים וכו'.
למרות שבתרגילים האלו אין עבודה ישירה על היד האחורית ( קצת בשכיבות שמיכה) אני מגיע בסוף האימון כבר שהיד גמורה לי לחלוטין.
האם זה בסדר?
אני אולי לא עושה תרגילים נכון?
לשנות את סדר האימון ולהציב את התרגיל הזה בהתחלה?

תודה מראש :-)

mrko
10-12-07, 16:47
סיכום יום:
אימון מלא (אירובי + אנאירובי), כשבמקום שעה הליכה בשיפוע לשריפה מירבית של קלוריות, רצתי כעשרים דקות לערך מפאת חוסר זמן.
הארוחה המשפחתית עברה די בשלום, כשאכלתי שם פילה סלמון, פשטידה פטריות, שני בורקסים קטנטנים (נגיסונים כאלה), סלט וסופגניה קטנה אחת (בגודל של חצי סופגניה רגילה ואפילו פחות, ממולאת בשוקולד).

סה"כ לא התפרעתי כמו משוגע ואני שמח על זה עכשיו.

היום עליתי במשקלים בחלק מהסטים, כשעיקר השינוי (יותר פסיכולוגית) היה בעליה בכפיפת מרפקים בישיבה מ10 קילו ל 12.5 .
גם בלחיצת כתפיים עליתי לעשר קילו כל יד.

ולסיום רק שאלה:
באימון, העבודה על היד האחורית היא רק בסוף האימון (ע"פ התוכנית של גיל), ואני מגיע לתרגיל הזה אחרי שכיבות שמיכה, לחיצת חזה, לחיצת כתפיים וכו'.
למרות שבתרגילים האלו אין עבודה ישירה על היד האחורית ( קצת בשכיבות שמיכה) אני מגיע בסוף האימון כבר שהיד גמורה לי לחלוטין.
האם זה בסדר?
אני אולי לא עושה תרגילים נכון?
לשנות את סדר האימון ולהציב את התרגיל הזה בהתחלה?

תודה מראש :-)

אם כבר אתה אצל גיל אז סמוך עליו זה מה שאני עשיתי ותאמין לי היו לי לא מעט תהיות לגבי הסדר או זמני המנוחה שהוא נתן לי בן תרגלים,אבל שורה תחתונה אני סמכתי עליו ויש תוצאות שלא נראו בעבר וממש לעניין.

:character63:

DrGYM
10-12-07, 21:34
[/B][/COLOR]

אם כבר אתה אצל גיל אז סמוך עליו זה מה שאני עשיתי ותאמין לי היו לי לא מעט תהיות לגבי הסדר או זמני המנוחה שהוא נתן לי בן תרגלים,אבל שורה תחתונה אני סמכתי עליו ויש תוצאות שלא נראו בעבר וממש לעניין.

:character63:

סבבה
תודה.

בכל אופן,
היום היה אחד הימים היותר משמעמים.
אבל! כשמשעמם - שומרים על תפריט ללא הפרעות :-)
מצפה בקוצר רוח לאימון מחר, אחרי אימון מוצלח מאוד ביום ראשון, החשק והרצון להאתמן רק עולים.

DrGYM
12-12-07, 10:25
סיכום חודש ראשון :-)

ירידה במשקל : 3 קילו - עקב הקפדה לא טובה על התפריט בשבוע האחרון, מאמין שיכולתי להוריד עוד קילו אחד.

אחוזי שומן : אין בדיקה מדוייקת, אבל רואים על הגוף שלי ועל הפרצוף שינוי של ממש, כך שאני מאמין שאחוזי השומן ירדו לי באחוז שתיים -ואולי אף יותר.

מבחינת משקלים:
המשקלים הממוצעים איתם עבדתי בהתחלה על כל הסטים היו 5 קילו לערך למעט הסקוואט שהתחלתי עם 35 קילו (מקסימום הדאמבלים בבית :/).

משקלים כרגע: כפיפת מרפקים בישיבה : 12.5 קילו - השינוי הכי דראסטי.
לחיצת חזה: 35 קילו סה"כ (מקסימום הדאמבלים שלי).
יד אחורית: סט אחד של 7.5 קילו ועוד שני סטים של 10 קילו.
כפיפות בטן: 5 סטים של 20 . (התחלתי עם שניים).
לחיצת כתפיים בישיבה: 10 קילו כל יד.
הרחקת משקולות לצדדים(כתפיים): 7.5 קילו כל יד.

מה אתם אומרים?
יש מקום לשינויים דראסטיים?
לקנות עוד דאמבלים?

JoeTwille
22-12-07, 19:24
אתה מוותר לעצמך בקלות מדי, אל תעשה צ'יט אפילו אחד , לא רק פעם בשבוע אלא בכלל.

אתה התחלת רק עכשיו את התוכנית ואתה מתחיל כבר לוותר לעצמך..תחשוב מה יקרה עוד שבועיים שלוש או חודש שיהיה באמת קשה?

תוציא את כל הדברים המתוקים שאתה אוהב מהלקסיקון שלך ותדבוק בתפריט

בהצלחה חבר