PDA

צפה בגרסא המלאה : קריאטין בחיטוב

eminemfan
07-12-07, 00:32
אמנם אני במסה,אבל מה רע בקריאטין שלא סופח נוזלים בחיטוב?! בארצות הברית מקובל לקחת קראיטין בחיטוב אז למה פה לא מקובל?!

CriminaL
07-12-07, 00:36
מה שאני כבר יומיים שובר איתו את הראש ...

סתכל נניח קריאטין שלא סופח נוזלים נותן לך אנרגיה באימונים האנאירוביים(משקולות) כתוצאה מהאנרגיה אתה עולה במשקלים ובעקבות כך שורף יותר קלוריות ,אבל מצד שניה גם מפתח מסת שריר בעזרת הקריאטין אז מה רע כל כך בלקחת קריאטין בחיטוב זה נשמע מוצר להיט לחיטוב.

eminemfan
07-12-07, 01:08
אין לכם תשובה אה?!

CriminaL
07-12-07, 01:13
אין לכם תשובה אה?!
הם עדיין חושבים :laughing:

Ilan-V
07-12-07, 01:29
בונה אני בהחלט מצטרף לשאלה שלך..!!

gil-Nissim
07-12-07, 01:40
מי אמר שרע לקחת קריאטין בחיטוב ?

עד רבה, הקריאטין יכול רק לתרום בחיטוב, ע"י החזרת האנרגיה הנדרשת לגוף, ולסייע כמה שיותר לשמור על מסת השריר, ול- התאוששות השריר.. במיוחד במהלך החיטוב שזה מאוד תורם..

וירדן.
קריאטין שסופח נוזלים (מנו) יהיה יותר אפקטבי במהלך החיטוב, בגלל ספיחת הנוזלים.

עקב ספיחת הנוזלים, אתה לא תרד במהירות במשקלי עבודה.. ותשמר כמה שיותר את מסת השריר.
ע"י כך שאתה תרד בהדרגה במשקלי עבודה, והשריר יקבל כמעט את אותו הגירוי שהוא היה מקבל.
מתוצאה מכך, אתה תיתן גירוי יותר חזק לשריר,(במידה ולא היית לקוח קריאטין) ותשמר אותו ככל הניתן.

eminemfan
07-12-07, 01:44
זה עוד הוכחה שאנחנו מפגרים בידע אחרי ארצות הברית

moshebe
07-12-07, 02:04
במדריך לחיטוב של משה הוא ממליץ על קריאטין .

YONI
07-12-07, 06:34
פורמולות מתקדמות של קריאטין בחיטוב זה מיותר ובמיוחד חבל על הכסף כי בכל מקרה לא עולים בשריר וסתם זורקים כסף לפח
אתם רוצים אנרגיה לאימונים בחיטוב יש מספיק שורפי שומן או מוצרי אנרגיה חזקים מאוד היום במיוחד בארה"ב. מוצרים שמגבירים את התרמוגנזה מעלים חום גוף, דופק ושגורמים לגוף לשרוף יותר קלוריות במנוחה

CriminaL
07-12-07, 11:41
פורמולות מתקדמות של קריאטין בחיטוב זה מיותר ובמיוחד חבל על הכסף כי בכל מקרה לא עולים בשריר וסתם זורקים כסף לפח
אתם רוצים אנרגיה לאימונים בחיטוב יש מספיק שורפי שומן או מוצרי אנרגיה חזקים מאוד היום במיוחד בארה"ב. מוצרים שמגבירים את התרמוגנזה מעלים חום גוף, דופק ושגורמים לגוף לשרוף יותר קלוריות במנוחה
המוצרי אנרגיה/שורפי שומן יותר עוזרים בקטע של האירובי ולא מי יודע מה בקטע של האנאירובי(לפחות אצלי).
לגבי הקריאטין,הוא מספק אנרגיה לאימונים אנאירוביים וכתוצאה מכך עולים במשקלים מה שגורם ליותר מאמץ שמסתכם ביותר הוצאה קלורית.
בנוגע לאיבוד שריר,הרי המטרה בחיטוב היא לרדת באחוזי שומן ולשמר כמה שיותר מסה נקייה-שריר ובמקרה הזה הקריאטין יכול לעזור כי הוא עוזר לשריר להתפתח ומשקם אותו אחרי אימון.
אז מה אתה אומר על זה? :flowers:

gil-Nissim
07-12-07, 15:40
המוצרי אנרגיה/שורפי שומן יותר עוזרים בקטע של האירובי ולא מי יודע מה בקטע של האנאירובי(לפחות אצלי).
לגבי הקריאטין,הוא מספק אנרגיה לאימונים אנאירוביים וכתוצאה מכך עולים במשקלים מה שגורם ליותר מאמץ שמסתכם ביותר הוצאה קלורית.
בנוגע לאיבוד שריר,הרי המטרה בחיטוב היא לרדת באחוזי שומן ולשמר כמה שיותר מסה נקייה-שריר ובמקרה הזה הקריאטין יכול לעזור כי הוא עוזר לשריר להתפתח ומשקם אותו אחרי אימון.

:sbb4:

אני גם שהיתי בחיטוב לקחתי תמיד קריאטין.

Ilan-V
07-12-07, 16:50

מסכים חח נישמע מעניין :)

YONI
07-12-07, 17:13

אני אומר דבר פשוט מאוד, איפה אתה צריך את שיא האנרגיה שלך באנאירובי או באירובי בחיטוב? התשובה פשוטה מאוד
ואיפה אתה שורף קלוריות ומגדיל את ההוצאה הקלורית בריצה או במשקולות? ההוצאה הקלורית שלך לא תעלה מעוד מאמץ באימון משקולות אלא באירובי שלך, אני לא אומר שמשקולות לא חשוב , אני אישית מתאמץ בחיטוב באימונים האנאירוביים יותר מתקופות מאסה בשביל לשמור על המשקלים וכמה שפחות לאבד שריר, ואישית לא ניסיתי קריאטין בחיטוב אבל השתמשתי בדברים הכי חזקים שיש בשביל אנרגיה ופוקוס באימונים בתפריט של משהו כמו 100 גרם פחמימות קצת פחות

CriminaL
07-12-07, 18:00
אני אומר דבר פשוט מאוד, איפה אתה צריך את שיא האנרגיה שלך באנאירובי או באירובי בחיטוב? התשובה פשוטה מאוד
ואיפה אתה שורף קלוריות ומגדיל את ההוצאה הקלורית בריצה או במשקולות? ההוצאה הקלורית שלך לא תעלה מעוד מאמץ באימון משקולות אלא באירובי שלך, אני לא אומר שמשקולות לא חשוב , אני אישית מתאמץ בחיטוב באימונים האנאירוביים יותר מתקופות מאסה בשביל לשמור על המשקלים וכמה שפחות לאבד שריר, ואישית לא ניסיתי קריאטין בחיטוב אבל השתמשתי בדברים הכי חזקים שיש בשביל אנרגיה ופוקוס באימונים בתפריט של משהו כמו 100 גרם פחמימות קצת פחות
או או כמה שאתה טועה אחי,אז בוא אני אגיד לך שבאימון משקולות של שעה אני שורף 400-450 קלוריות ללא קריאטין במקרה של צריכת קריאטין אני אשרוף 500-550 ,ולעומת זאת באירובי אני שורף 500-600 קלוריות ב-40 דקות אז..?

YONI
07-12-07, 18:08
תגיד לי מי בדיוק לימד אותך שאתה שורף 450 קלוריות באימון משקולות?... זה ממש לא קורה..

CriminaL
07-12-07, 18:12
תגיד לי מי בדיוק לימד אותך שאתה שורף 450 קלוריות באימון משקולות?... זה ממש לא קורה..
לא צריכים ללמד אותי את זה יש לי שעון דופק ואם אתה קצת מבין בעניין אתה צריך לדעת שכאשר אתה מתאמץ הדופק עולה וכאשר הדופק עולה אתה גם שורף קלוריות עד כאן מסכים איתי?
אני לוקח מנוחות קצרות בין הסטים וכתוצאה מכך עובד על דופק יחסית גבוה ,ולכן שריפת הקלוריות גבוהה יותר.
באימון הבא שאתה עושה רגליים תבדוק את הדופק שלך אחרי סט ותגלה שהדופק שלך עומד לפחות על 140.

לא צריך להיות גאון כל כך אתה מוזמן להתסכל בנתונים הבאים:

א. לפי השעון דופק שלי באימון משקולות שאורך כשעה אחת אני שורף כ-400-450 קלוריות.

ב.מחשבון מקוון שמראה בערך תוצאה דומה מה שנותר להגיד שזוהי בערך ההוצאה הקלורית למשקל גופי באימון משקולות שאורכו שעה.

http://img115.imageshack.us/img115/551/edmo5.jpg

Ilan-V
07-12-07, 18:28
לא צריכים ללמד אותי את זה יש לי שעון דופק ואם אתה קצת מבין בעניין אתה צריך לדעת שכאשר אתה מתאמץ הדופק עולה וכאשר הדופק עולה אתה גם שורף קלוריות עד כאן מסכים איתי?
אני לוקח מנוחות קצרות בין הסטים וכתוצאה מכך עובד על דופק יחסית גבוה ,ולכן שריפת הקלוריות גבוהה יותר.
באימון הבא שאתה עושה רגליים תבדוק את הדופק שלך אחרי סט ותגלה שהדופק שלך עומד לפחות על 140.

לא צריך להיות גאון כל כך אתה מוזמן להתסכל בנתונים הבאים:

א. לפי השעון דופק שלי באימון משקולות שאורך כשעה אחת אני שורף כ-400-450 קלוריות.

ב.מחשבון מקוון שמראה בערך תוצאה דומה מה שנותר להגיד שזוהי בערך ההוצאה הקלורית למשקל גופי באימון משקולות שאורכו שעה.

http://img115.imageshack.us/img115/551/edmo5.jpg

ירדן אח שלי יש מצב אתה מביא איסיקיו או מסנגר שלך?

CriminaL
07-12-07, 18:31
ירדן אח שלי יש מצב אתה מביא איסיקיו או מסנגר שלך?
yarden8200@hotmail.com

Ilan-V
07-12-07, 18:34
yarden8200@hotmail.com

סבבה אחי כשה תתחבר או משהו אם אני לא אראה זרוק הודעה בא לי לדבר איתך קצת ;)

CriminaL
07-12-07, 18:35
סבבה אחי כשה תתחבר או משהו אם אני לא אראה זרוק הודעה בא לי לדבר איתך קצת ;)
אני מחובר אחי...

Ilan-V
07-12-07, 18:36
אני מחובר אחי...

אממ מוזר שניה

Avi
07-12-07, 21:55
אתה ממש לא שורף 400-500 קלוריות באימון תאמין לי.

itaiprz1
07-12-07, 22:28
לא ניראה לי הקטע של הסריפת יותר קלוריות עם הקריאטין
אבל מה הוא שומר על השריר