PDA

צפה בגרסא המלאה : חשש לפציעה בכתף

tomerA
08-12-07, 18:34
היום בלחיצת חזה המוט החליק לי טיפה ביד ימין והרגשתי משהו לא טוב בכתף, העבודה עברה יחסית בסדר למרות שהרגשתי שקשה יותר.
אחרי זה היה לי מילטרי פרס ושמה ממש הרגשתי שכתף ימין פשוט לא מתפקדת לא הצלחתי את המשקלים שלא רציתי לא הייתי אפילו קרוב, יד להדגיש שעשיתי חימום והכול זה נראה לי בגלל שהמוט החליק לי טיפה בלחיצת חזה.
כמה זמן לתת מנוחה? וזה לא פריקה נכון? כי פריקה זה בדיוק התנועה ההפוכה?

moshebe
11-12-07, 20:20
גם לי יש את זה , באותה כתף גם .

אתה תראה עוד מעט אתה תעשה כל מיני תנועות ואתה תרגיש את הכתף-
תנוח טיפה , זה ירגע- אצלי ברוך ה' כרגע זה לא כ"כ נוראי אני עוד מצליח להתאמן משתדל לא להעמיס יותר מדי משקלים ולא שמתי שום משחה רק מנוחה

tomerA
11-12-07, 22:31
היום היה לי אימון חזה וזה דווקא לא כול כך הפריע לי.
מה שכן לא התקרבתי אפילו לתרגילי כתפיים, ניסיתי כמה תנועות עם משקל קל וראיתי שזה לא הולך אז ויתרתי.

Dino Psaras
11-12-07, 22:32
בדוק את זה לפני שיהיה מאוחר ואתה תצטער על ההרגע שזה קרה. אם צריך, תן לכתף מנוחה טוטאלית אפילו, זה עדיף על זה שתהיה מושבת לתקופה ארוכה (מנסיון עכשוי).

tomerA
11-12-07, 22:34
בדוק את זה לפני שיהיה מאוחר ואתה תצטער על ההרגע שזה קרה. אם צריך, תן לכתף מנוחה טוטאלית אפילו, זה עדיף על זה שתהיה מושבת לתקופה ארוכה (מנסיון עכשוי).

איך אני יבדוק? וזה לא ממש כאבים, זה ממש קל אני חושב שעם קצת משחות זה יעזור.

Nick
11-12-07, 22:42
כתפיים זה הדבר הכי בעייתי בפיתוח גוף אני כבר השלמתי עם הכאבים שכל הזמן יש לי

Dino Psaras
11-12-07, 22:49
איך אני יבדוק? וזה לא ממש כאבים, זה ממש קל אני חושב שעם קצת משחות זה יעזור.

רופא/אורטופד.

CriminaL
11-12-07, 23:22
כתפיים זה הדבר הכי בעייתי בפיתוח גוף אני כבר השלמתי עם הכאבים שכל הזמן יש לי
+1 :flowers:

zuko
15-12-07, 18:54
פאק איזהסטלאן אני חשבתי כתבת "חשיש" לפציעה בכתף

Dino Psaras
15-12-07, 19:00
+1 :flowers:

איך אפשר להשלים עם זה? אני כבר חודשיים + בקושי מתאמן בגלל הכתפיים. מחר אני אמור ללכת למכון ועד שאני לא ירגיש שהכתפיים בריאות ב-100% אני לא יחזור להתאמן.

והכי קריזה שהפציעה באה בדיוק כשהתחלתי לתפוס משקל בלחיצת חזה (בעיקר) :cry:

SmaMMiT
15-12-07, 20:32
אני כבר שבועיים עם כאב שהוא כמו עקיצה כזאת נחסית בתוך הכתפיים (שתייהם) זה התחלת דלקת לדעתכם?
בכל מקרה אני נותן להם לנוח כבר שבוע וזה נרגע קצת

אופיר111
16-12-07, 19:36
גם לי יש בעיה עם הכתפיים אני חושב זה דלקת אני בקושי עובד עליהם יש גם תרגילים מסויימים שאני מרגיש אותם כואבות חוץ מהעבודה הישירה עליהם שאני בוקושי עובד יש איזה משחה או כול דבר שמטפל בזה???