PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך עזרה אבל ברצינות מאנשים שבאמת חכמים!

israel2290
09-12-07, 18:07
תראו אני צריך למשפט הקרוב שליי תסקיר מבחן חיובי מקצין מבחן אוקי...
אני מתכתב איתו ובישביל שהוא יסמוך עלי ב100% אני צריך לרשום לו סיצואציות שאני נכנס אליהם וגם לרשום לו איך יצאתי מהם כדאי שיתרשם ושיבין שאני לא מסוכן לציבור
חודש הבא התקבלתי לקבוצה נגד אלימות אז שם אני ממש ישתדלל ככה שלהוציא תמיטב ממני בקשר למשפט שיהיה תתגובה הכי חיובית בעולם.......
השאלה האם יש פה למישו חשיבה סטנית והאם הוא יכול לעזור לי לחשוב על סיצואציות וגם על דרך שאני יוכל לצאת מיזה כאילו בלי שאף אחד יפגע.....זה קצת מסובך לי תאמת לא עולה סיטואציות אבל אולי לכם ........תודה מי שמוכן לעזור אני ממש ישמח

ובבקשה ממכם אל תגיבו אם זה סתם בישביל לשאל שאלות למה ומה עשית וכל זה !
צריך עזרה ומקווה שתעזרו לי

sixpounder
09-12-07, 18:09
למה מה עשית ?
סתם אחי הייתי חייב.:laughing:

Goldberg
09-12-07, 18:13
תראו אני צריך למשפט הקרוב שליי תסקיר מבחן חיובי מקצין מבחן אוקי...
אני מתכתב איתו ובישביל שהוא יסמוך עלי ב100% אני צריך לרשום לו סיצואציות שאני נכנס אליהם וגם לרשום לו איך יצאתי מהם כדאי שיתרשם ושיבין שאני לא מסוכן לציבור
חודש הבא התקבלתי לקבוצה נגד אלימות אז שם אני ממש ישתדלל ככה שלהוציא תמיטב ממני בקשר למשפט שיהיה תתגובה הכי חיובית בעולם.......
השאלה האם יש פה למישו חשיבה סטנית והאם הוא יכול לעזור לי לחשוב על סיצואציות וגם על דרך שאני יוכל לצאת מיזה כאילו בלי שאף אחד יפגע.....זה קצת מסובך לי תאמת לא עולה סיטואציות אבל אולי לכם ........תודה מי שמוכן לעזור אני ממש ישמח

מה הבעיה תמציא לו שהיית באיזה מסיבה במועדון ואיזה מישהו דחף אותך ואתה החלטת לא להגיב.
או שמישהו ברחוב קילל אותך או משהו וניסה להתחיל איתך ואתה המשכת ללכת כאילו לא קרה כלום.
מה הקטע תחרטט חופשי אחי

NEATEYE
09-12-07, 18:13
אמרו לך דפוק ולא דקרת מישהו !

Dino Psaras
09-12-07, 18:15
תגיד לו ש-Chef קייל אותך בפורום ישראלבודי ולא הגבת לו חח. :boxing:

סתם אחי ..לא הבנתי לאיזה סיטואציות היית אמור להכנס בדיוק אם אתה במעצר בית?! :unsure: :huh:

sixpounder
09-12-07, 18:21
לא משנה מה הסיטואציה אתה לא תשתמש באלימות וזהו מה הבעיה?

ran_z
09-12-07, 18:28
תרשום לא מצאתי את הסכין הדקירה בוטלה (כמו ירד גשם המשחק בוטל "שלום אסייג")
סתם מצטער הייתי חייב לרשום משהו כזה.

עכשיו ברצינות.
פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה, לרשום סיטואציות? מזה הקשקוש הזה. מה תגיד לו, הלכתי ברחוב ועזרתי לזקנה לחצות את הכביש, אני בחור ממש נחמד.
תגיד לו מה שהיה היה, צר לי על מה שעשיתי, מקווה ומצפה לקבל הזדמנות שניה ע"מ להוכיח את עצמי, תודה רבה.

blinki
09-12-07, 18:36
תגיד שמישהו הסתכל לך בעיניים ואמר בוקר טוב ולא דקרת אותו חח סתם גבר.
וברצינות תנסה להשתשמש אולי בנושאים יותר רגשיים נגיד אם חס וחלילה יש לך חבר קרוב,קרוב משפחה שנפטר/חולה/נכה תגיד שמישהו נגע בנקודה הזאת(אפילו אם אתה יכול תכתוב שהם ריססו למשל "סבא של ישראל נכה"(חס וחלילה) ולא הגבת לכך) ואם יש לך אחים קטנים תוכלל הגיד שהרביצו להם ואתה הלכת לדבר עם המכים ולמרות שהם התגרו בך,קיללו,דחפו,נתנו לך כאפות אתה לא הגבת והלכת מהמקום.
ואני ממליץ לך להתחיל להתנדב באיזה מקום זה עושה רושם טוב ובשום פנים אל תבוא כמו אדיוט עם כיפה בוכרית/נחמן מאומן זה לא עובד עליהם

israel2290
09-12-07, 21:47
אני לא יכול לרשום סיצואציות בחוץ כי אני חוץ ממכון שאני הולךך ואפילו אסור לי אז לשום מקום אני לא יוצא........אני צרי ך סיואציה שהיא בביתת...

jonathan
09-12-07, 21:59
תכתוב שבזמן האחרון אתה מתייחס יפה למשפחה שלך,שהם ממש מרוצים מהתגובות שלך שהשתפרו בזמן האחרון,התחלת בימים האחרונים להגיב בפורום של בריאות ואתה עוזר לאנשים לרדת במשקל ואתה מעניק הרבה מוטיבציה לאנשים שם.
אתה יכול להגיד גם שיצאת מדכאונות שהיו לך שגרמו לך להיות עצבני,וזה מתבטא כמו שאמרת בבית..הדרך חיים השתפרה ולהוסיף מה שran_z אמר..שיתן לך הזדמנות להוכיח את עצמך ואתה מתחרט על מה שעשית.

israel2290
09-12-07, 22:03
אמרתי את כל מה שאמרת כבר ממזמן חביבי......
אני כאילו עכשיו במסגרת טיפולית!
חודש הבא אני מתחיל כזה קבוצה נגד אלימות
ושאני מתכתב אני צריך לרשוום לו מה הולך בבית וכל זה והוא מצפה שאני ירדום לו על בעיות ועל איך שאני יוצא מהם
אבל הבעיה שאין בעיות בכלל אז מה עושים?

Elevation
09-12-07, 22:12
פשוט נסה לא לגרום למישהו לדמם בשום סיטואציה ואני מאמין שזה יהיה בסדר.

Skull
09-12-07, 22:14
פשוט נסה לא לגרום למישהו לדמם בשום סיטואציה ואני מאמין שזה יהיה בסדר.

חחחחחחחחחח קרעת אותי חזקק :sbb4:

Veron
09-12-07, 22:18
אמרתי את כל מה שאמרת כבר ממזמן חביבי......
אני כאילו עכשיו במסגרת טיפולית!
חודש הבא אני מתחיל כזה קבוצה נגד אלימות
ושאני מתכתב אני צריך לרשוום לו מה הולך בבית וכל זה והוא מצפה שאני ירדום לו על בעיות ועל איך שאני יוצא מהם
אבל הבעיה שאין בעיות בכלל אז מה עושים?
אם אין אז אין. תספר לו אולי על ויכוחים קטנים בבית, זה עדיף על "לא קרה כלום"...

Skull
09-12-07, 22:22
תגיד שעל כל דבר קטן שאתה עושה אמא שלך צועקת עליך,ותגיד לו ''אני חושב על זה שזה עוד כמה דקות יעבור לה אז אני יכול להתעלם'' מנסיון...

Mazoz3
09-12-07, 22:23
וויכוחים בחדר כושר..... הלכת לעשות איזה תרגיל ושאלת יפה כמה נשאר לו לדחוק כדי שתוכל אתה לעבוד והוא אמר לך ילד עוף מפה ואז אמרת לו נו רציני אחי כמה נשאר לך ואז הוא אמר לך לא יודע אני עוד צריך לדחוק את אמא שלך וזה... ואז במקום לפוצץ לו את הצורהאמרת לו תשמע אני לא חבר שלך ואתה לא תדבר אליי ככה, והלכת ולא פיצצת אותו כמו שהיית אמור לעשות.... בעיה להמציא שטויות כאלה ?

goldBEN
09-12-07, 22:59
וויכוחים בחדר כושר..... הלכת לעשות איזה תרגיל ושאלת יפה כמה נשאר לו לדחוק כדי שתוכל אתה לעבוד והוא אמר לך ילד עוף מפה ואז אמרת לו נו רציני אחי כמה נשאר לך ואז הוא אמר לך לא יודע אני עוד צריך לדחוק את אמא שלך וזה... ואז במקום לפוצץ לו את הצורהאמרת לו תשמע אני לא חבר שלך ואתה לא תדבר אליי ככה, והלכת ולא פיצצת אותו כמו שהיית אמור לעשות.... בעיה להמציא שטויות כאלה ?

XDDDDDDDDD
לדחוק את אמא שלו?!?!?! XDDDDDDDDD

ולנושא, פשוט תכתוב על זה שהתחלת לקרוא ספרים, ללמוד על פיתוח גוף...כאלה...

dror
09-12-07, 23:39
תגיד שמישהוא קרה לך שחיף ובמקום לרדת עליו הלכת הביתה הסתקלת במראה והתחלת ליבכות
"אני לא שחיף אני לא שחיף למה נולדתי אתיופי וכזה "