PDA

צפה בגרסא המלאה : יש לי בעיה ..:(

shahar761
09-12-07, 20:54
אמא שלי קיבלה מאיזה רופא שיניים את הרושם שמשקולות גורמות לעיקוב הגדילה בגיל הזה..[13-12]
אני בעוד שבועיים יהיה בן 13 אם מישהו עוכב אחרי ההודעות שלי בפורום הוא יראה שעשיתי בדיקות בשביל לעבור מחדר הכושר לילדים לחד"כ יותר רציני...
ועכשיו אמא שלי שיודעת שהיא לא יכולה ללכת נגדי ראש בראש כי אני רציני בעסק הזה[מתחילים לצאת קוביות :)] אומרת לי רק תחשוב על זה ובסופו של דבר מי שאמר לה את זה חקר מאמרים רפואיים בשביל להגיע לתוצאה כזאת..
תראו להפסיק במשקולות אני לא כי אני מת על זה..
אבל בכל זאת אולי יום אחד אני יפסיק ובשביל עצמי אני רוצה לדעת האם לוויכוח המטומטם יש איזה מאמר חותך או שתמיד יוצאים דברים ששוללים אחרים?
ואם אתם יכולים תתנו פה הסבר אפילו שלכם ואני ינסה לשכתב את זה לרמה של כאילו מאמאר ואני יביא לאמא שלי....[טוב נו לא הכל היא צריכה לדעת...]

אם אם מישהו יכול לעזור אני ימטיר עליו מוניטין דמיוני....

Skull
09-12-07, 21:30
מה הקשר רופא שיניים להתפתחות של הגוף? הסקוואט עושה לך יותר מידיי לחץ על השן טוחנת?

itaiprz1
09-12-07, 21:59
מה הקשר רופא שיניים להתפתחות של הגוף? הסקוואט עושה לך יותר מידיי לחץ על השן טוחנת?

חחחחחחחחח חזק

תגיד לה את זה מאיפה הוא יודע הוא רופה שיניים

Gootche
09-12-07, 22:05
בגיל 12 אם מה אתה כבר יכול להתאמן? להרים קופסאות של לגו? לך תשחק מחבואים בחייאת אתה לא מדמיין כמה אני מתגעגע למחבואים של גיל 12

Logout
09-12-07, 22:54
בגיל 12 אם מה אתה כבר יכול להתאמן? להרים קופסאות של לגו? לך תשחק מחבואים בחייאת אתה לא מדמיין כמה אני מתגעגע למחבואים של גיל 12
חחח חופשי ( לא שזה כזה רחוק ממני חחח)תגיד לה מה הקשר?! הוא רופא שיניים..!!! תגיד שזה שהוא אומר שזה עוצר ת'גדילה אפילו מוכיח עד כמה הוא לא מבין בזה....!זה כמו שתלך לאורטופד כי כואבת לך השן הטוחנת.....אינעל שמילו......

r0y
09-12-07, 23:03
שמע..עזוב תחדר כושר
לך תשחק עם חברים שלך ותצא..הכי כיף גיל 12 עוד יהיה לך מספיק זמן להתאמן
תראה את Logout בן 14 איזה סוס...והוא לא מתאמן מגיל 12 :):)
תחכה עוד איזה שנה שנתיים לפחות ואז תתחיל...
Logout התמונה שלך ערוכה בפוטושופ נכון?חחחח אם לא מה ההיקף גב חזה שלך?

^סהר^אבוטבול^
09-12-07, 23:18
יש דבר כזה חדר כושר לילדים?

eyalamzleg
10-12-07, 00:09
יש דבר כזה חדר כושר לילדים?
כן יש שם מישקוליות חחחחחחחחח הדבר הכי מצחיק ששמעתי מזה מישקוליות :SX

r0y
10-12-07, 00:37
מישקוליות זה דאמבלים
גם אצלנו קוראים לזה ככה חחח וזה חדר כושר של גדולים..
אהבתי תחתימה חחחחחח

bigwave1
10-12-07, 00:44
שמע אני לא רופא ואין לי מושג אם זה באמת יעצור לך או לא.
אבל אתה עדיין ילד ולא הייתי מתאמן בגיל כמו שלך, לדעתי תעבוד עם תרגילים כמו שכיבות שמיכה בטן מתח מקבילים .
אני התחלתי להתאמן בגיל 17 והיום אני אפילו חושב שאולי זה היה קצת מוקדם מדי.
אני לא חושב שיש מישהו שיכול להוכיח שמשקולות עוצרות/לא עוצרות את הגדילה.

r0y
10-12-07, 00:51
^^כן אה...אני רוצה לחשוב שזה לא פוגע ואני עושה סקווטים ולחיצות כתפיים במעידה אבל עמוק בלב אני אומר לעצמי אולי זאת הסיבה שכבר מלא זמן לא גבהתי ותמיד הייתי ממוצע + כזה ויעדו אותי להיות יחסית גבוהה בסביבות 180-185 ואני כבר בן 17 ועדיין 172 שזה דיי מבאס ואולי כל זה רק בגלל כל התרגילים האלה שהשפיעו כי כולם עכשיו נהיים יותר גבוהים ממני

goldBEN
10-12-07, 00:56
^^כן אה...אני רוצה לחשוב שזה לא פוגע ואני עושה סקווטים ולחיצות כתפיים במעידה אבל עמוק בלב אני אומר לעצמי אולי זאת הסיבה שכבר מלא זמן לא גבהתי ותמיד הייתי ממוצע + כזה ויעדו אותי להיות יחסית גבוהה בסביבות 180-185 ואני כבר בן 17 ועדיין 172 שזה דיי מבאס ואולי כל זה רק בגלל כל התרגילים האלה שהשפיעו כי כולם עכשיו נהיים יותר גבוהים ממני

איך בדיוק היית אמור להיות גבוה??
172 זה לא נמוך אחי...

r0y
10-12-07, 01:54
זה דיי נמוך..

tomerA
10-12-07, 02:41
חדר כושר לא פוגע בגביהה זה סתם שטויות.
מה שונה לחיצת חזה משכיבות שמיכה?
מה שונה מתח מפולי עליון?
מה שונה קפיצה בכדורסל ולסקוואט?

bigwave1
10-12-07, 13:33
חדר כושר לא פוגע בגביהה זה סתם שטויות.
מה שונה לחיצת חזה משכיבות שמיכה?
מה שונה מתח מפולי עליון?
מה שונה קפיצה בכדורסל ולסקוואט?

לא הייתי קופץ בהצהרות כאלה,
בסופו של דבר יש סיכוי שהילד לא יגבה יותר בגלל שאתה המלצת לו להתאמן עם משקולות, אני לא מזלזל באף אחד אבל כל עוד אתה לא איזה מומחה בתחום אל תמהר לזרוק מסקנות לאוויר.

r0y
10-12-07, 14:07
בין שכיבות שמיכה ללחיצות חזה או פולי עליון למתח אין הבדל..
אני מדבר על תרגילים כמו סקווט שיש לך הרבה משקל על הגב..תבין זה 20 קילו יותר מהמשקל שלי על הגב למשך דקה כמעט ככה איזה 3-4 פעמים וזה איזה 2-3 בשבוע...זה הרבה עומס
לחיצות כתפיים במעידה זה גם מגיע לאיזה 40 קילו שאם אני שוקל 60 יש לזה השפעה אתה מבין בדברים כאלה אתה כן חושב שאולי זה הגורם

gad57
10-12-07, 14:55

אחי מה אתה רוצה להוריד משקופים??
אני בן 18 ואני 174 ומספיק לי

ran_z
10-12-07, 15:03
אני הייתי מחליף רופא שיניים, למה ללכת לרופא שיניים טמבל?, מחר הוא יגיד לך ש20 חזרות זה לחיטוב.

Logout
10-12-07, 15:06
שמע..עזוב תחדר כושר
לך תשחק עם חברים שלך ותצא..הכי כיף גיל 12 עוד יהיה לך מספיק זמן להתאמן
תראה את Logout בן 14 איזה סוס...והוא לא מתאמן מגיל 12 :):)
תחכה עוד איזה שנה שנתיים לפחות ואז תתחיל...
Logout התמונה שלך ערוכה בפוטושופ נכון?חחחח אם לא מה ההיקף גב חזה שלך?
ח בן 15 וחודש..!
לא ערוכה בפוטושופ.....
לא מדדתי......וגם החזה זה לא חלק חזר אצלי אז זה בלאט...חחח

Homie
10-12-07, 15:31
אני הייתי מציע לך להתחיל להתאמן בשכיבות שמיכה, מתח מקבילים, כפיפות בטן וסקוואטים עם משקל גוף,
אתה יכול לבנות תוכנית נחמדה, להתחזק קצת, לשחק עם זוויות ורוחב ידיים במקבילים / מתח / שכיבות שמיכה, תבנה לעצמך בסיס בגוף, וכושר אירובי טוב, תגיע לגיל 14 ותתחיל להתאמן
בחדר כושר באופן רציני ויהיה לך עתיד טוב.

Logout
10-12-07, 17:26
אני הייתי מציע לך להתחיל להתאמן בשכיבות שמיכה, מתח מקבילים, כפיפות בטן וסקוואטים עם משקל גוף,
אתה יכול לבנות תוכנית נחמדה, להתחזק קצת, לשחק עם זוויות ורוחב ידיים במקבילים / מתח / שכיבות שמיכה, תבנה לעצמך בסיס בגוף, וכושר אירובי טוב, תגיע לגיל 14 ותתחיל להתאמן
בחדר כושר באופן רציני ויהיה לך עתיד טוב.
+1.....