PDA

צפה בגרסא המלאה : שירי מוטיבציההה

denous
09-12-07, 23:48
מה השירים שנותנים לכם מוטיביציה שאתם שומעים בזמן אימון לפני אימון ? :jockey:

שלי - Heart's on Fire of Rocky IV

נותן לי מלא מוטיבציהההה יאללה זרקו שירים:boxing:

goldBEN
09-12-07, 23:51
השיר Moscow כי הוא מזכיר לי סירטון קטלני שהעלו לפה פעם על הרמות אולימפיות ברוסיה...

eminemfan
10-12-07, 00:34
פרודיג'י- נותן לך כוחות חבלז'
http://www.youtube.com/watch?v=HDghne375FE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=3kbW4ibIF8U
רקוויאם-
http://www.youtube.com/watch?v=e2Ma4BvMUwU&feature=related
דרו היל-
http://www.youtube.com/watch?v=z3I2SZfXI-A
אמינם ודי דרה-
http://www.youtube.com/watch?v=Lx-IeLHuoWc&feature=related

r0y
10-12-07, 00:48
אמינם אחד התותחים...אחד האנשים הכי גדולים שיש
Eminemfan אתה שומע עוד זמרי ראפ או רק אותו?

eminemfan
10-12-07, 00:50
אמינם אחד התותחים...אחד האנשים הכי גדולים שיש
Eminemfan אתה שומע עוד זמרי ראפ או רק אותו?
עוד אחי,אבל בעיקר אותו אין על הליריקה שלו,נדיר

r0y
10-12-07, 00:53
אם אתה רוצה המלצה טובה שמע את snoop dogg-doggystyle זה אלבום
ותאלבום The Notorious B.I.G.-ready to die
ממש טובים

goldBEN
10-12-07, 00:58
Pt 1 :
http://rapidshare.com/files/62791623/Ekm-BPTwo1.rar
Pt 2 :
http://rapidshare.com/files/62805790/Ekm-BPTwo2.rar

Password/Senha : musicpsychoactive.blogspot

eminemfan
10-12-07, 01:01
אם אתה רוצה המלצה טובה שמע את snoop dogg-doggystyle זה אלבום
ותאלבום The Notorious B.I.G.-ready to die
ממש טובים
מכיר אחי מכיר,סנופ הוא קומרשל אחורשמוטה,אחד השירים האהובים עליי-סופרפמן
http://www.youtube.com/watch?v=C3IlOp3M9ok&feature=related
ולוס יורסלף שנראה לי שזה השיר ששמעתי הכי הרבה בחיים
http://www.youtube.com/watch?v=d6odzCYFOOQ

r0y
10-12-07, 01:53
חחחח סופר מן באמת אחד השירים...
גם היילי סונג אין פשוט זה כל שיר מעולה
קשה לי למצוא שירים לא טובים אצלו אולי Guilty Consicoences חוץ מזה ואולי עוד איזה 3 מכל האלבומים הכל מעולה...
אהה ואם כבר לוס יורסלף אז גם אי אפשר בלי When Im Gone

eminemfan
10-12-07, 01:54
חחחח סופר מן באמת אחד השירים...
גם היילי סונג אין פשוט זה כל שיר מעולה
קשה לי למצוא שירים לא טובים אצלו אולי Guilty Consicoences חוץ מזה ואולי עוד איזה 3 מכל האלבומים הכל מעולה...
אהה ואם כבר לוס יורסלף אז גם אי אפשר בלי When Im Gone
שיר מרגש מאוד .והשיר עם די דרה יש לו קליפ אחד המגניבים כמה טחנו אותו.

NEATEYE
10-12-07, 01:56
אמינם תותח על.
When Im Gone אחד השירים.
עזבו את זה שהוא גאון ליריקלי.. הוא שם זין כמו שצריך.
רק פחות אהבתי את האלבום האחרון שלי "The Re-Up" כי לא היו שם ממש שירים נטו שלו, זה אלבום שהוא יותר הפיק מאשר השתתף בו.

eminemfan
10-12-07, 01:58
אמינם תותח על.
When Im Gone אחד השירים.
עזבו את זה שהוא גאון ליריקלי.. הוא שם זין כמו שצריך.
רק פחות אהבתי את האלבום האחרון שלי "The Re-Up" כי לא היו שם ממש שירים נטו שלו, זה אלבום שהוא יותר הפיק מאשר השתתף בו.
מאז שהוא איבד את פרוף קשה לו ליצור דברים איכותיים זה גמר אותו אבל-הי וויל בי באק

NEATEYE
10-12-07, 02:01
מאז שהוא איבד את פרוף קשה לו ליצור דברים איכותיים זה גמר אותו אבל-הי וויל בי באק
לא יודע מה איתך, אני רואה עוד אלבום אוסף בדרך.

eminemfan
10-12-07, 02:03
לא יודע מה איתך, אני רואה עוד אלבום אוסף בדרך.
משגעים אותו לעשות סרט,והוא גם לא סגור על עצמו אבל תמיד הוא רושם חומרים חדשים תמיד אין כזה דבר אצלו.

NEATEYE
10-12-07, 02:06
משגעים אותו לעשות סרט,והוא גם לא סגור על עצמו אבל תמיד הוא רושם חומרים חדשים תמיד אין כזה דבר אצלו.
ברור שהוא רושם וזה מה שאני אוהב בו.
הוא יודע שאפילו אם הוא יוציא דיסק עם 6 שירים צולעים הוא עדיין ימכור המון המון המון המון המון עותקים.
הוא מעדיף לחכות ולהוציא את הבסט שבבסט.

eminemfan
10-12-07, 02:14
ברור שהוא רושם וזה מה שאני אוהב בו.
הוא יודע שאפילו אם הוא יוציא דיסק עם 6 שירים צולעים הוא עדיין ימכור המון המון המון המון המון עותקים.
הוא מעדיף לחכות ולהוציא את הבסט שבבסט.
אמת,כמו קוונטין טרנטינו כל הזמן עם רעיונות אבל מחכה לעיתוי הנכון ואז מפציץ עם משהו...

Shady's_Soldier
10-12-07, 14:08
בולשיט!
אלי אל תיעלב, אבל באמת שזה בולשיט, זה פשוט דיסק שאמור להכיר לכולם את כל החברה של שיידי רקורדס בגלל שמתוכננים לכולם יציאות של דיסקים בזמן הקרוב, בגלל זה, זה לא דיסק נטו שלו, זה דיסק של שיידי רקורדס, יש שם מן הסתם שירים שלו (שירים מעולים לדעתי דרך אגב), אבל יש הרבה שירים שהם לא שלו, אולי בגלל זה לא אהבת. אם שמעת את הדיסק, ושמעת את No Apologies, אז אני לא יודע איך אתה אשכרה אומר דבר כזה.

r0y
10-12-07, 14:09
חחחחח אמינם היה בתקופה רעה...האלבום The Re Up זה לא ממש אלבום שלו זה יותר Mixtape שהוא נותן ועוזר לזמרים חדשים/פחות מוצלחים...אין מה להתייחס אליו
אמינם זה כבר לא מה שהיה פעם
בינתיים הוא עובד על האלבום החדש והאחרון שלו שיצא בתחילת 2008...הוא אומר שזה הולך להיות האלבום הכי טוב שלו ואחרי זה הוא פורש...חבל

שיידי סולג'ר...NO APOLOGIZE אחד השירים ממש שיר טוב שלו..גמני אהבתי

///Efi///
10-12-07, 14:29
מוסיקה חסידית אחי, זה משו בן :):):):) לאימונים!
אני מאמין, עם ישראל חי, הבאנו שלום עליכם, ועוד להיטים גדולים!

king l8
10-12-07, 15:03
טרסים .. זה נותן מוטבציה חבל על הזמן !

Homie
10-12-07, 15:34
כל כך הרבה פוסטים היו על זה!

אני כרגע חוזר לתקופת הVIKING / BLACK / FOLK שלי :)

קצת immortal קצת kampfar קצת korpiklaani
קצת ty'r קצת wintersun קצת amon amarth

eminemfan
10-12-07, 18:23
בולשיט!
אלי אל תיעלב, אבל באמת שזה בולשיט, זה פשוט דיסק שאמור להכיר לכולם את כל החברה של שיידי רקורדס בגלל שמתוכננים לכולם יציאות של דיסקים בזמן הקרוב, בגלל זה, זה לא דיסק נטו שלו, זה דיסק של שיידי רקורדס, יש שם מן הסתם שירים שלו (שירים מעולים לדעתי דרך אגב), אבל יש הרבה שירים שהם לא שלו, אולי בגלל זה לא אהבת. אם שמעת את הדיסק, ושמעת את No Apologies, אז אני לא יודע איך אתה אשכרה אומר דבר כזה.
אני מתייחס רק לחומרים שהוא לבד כתב וביצע לא מעניין אותי אחרים בגלל זה ההתיחסות אחי,והוא כבר מזמן נתן להם במה בהקמה של די 12 ב-2001 ובעוד אלפי הזדמנויות הוא דוחף אותם,כי הם כידוע קיימו ברית בין עצמם עוד שהם היו נערי באטלים בדטרויט ובתולים באולפני הקלטות שמי שיצליח ראשון אז הוא יעזור לאחרים להצליח וכבר שנים שהוא עוזר להם ודוחף אותם.

DrGYM
10-12-07, 21:46
השיר Moscow כי הוא מזכיר לי סירטון קטלני שהעלו לפה פעם על הרמות אולימפיות ברוסיה...

אתה מדבר על השיר של רמשטיין?

dror
10-12-07, 21:58
שלי זה בוריס מאייסיב ופיליפ קירקורוב

Shady's_Soldier
10-12-07, 22:28
אני מתייחס רק לחומרים שהוא לבד כתב וביצע לא מעניין אותי אחרים בגלל זה ההתיחסות אחי,והוא כבר מזמן נתן להם במה בהקמה של די 12 ב-2001 ובעוד אלפי הזדמנויות הוא דוחף אותם,כי הם כידוע קיימו ברית בין עצמם עוד שהם היו נערי באטלים בדטרויט ובתולים באולפני הקלטות שמי שיצליח ראשון אז הוא יעזור לאחרים להצליח וכבר שנים שהוא עוזר להם ודוחף אותם.
יש את D12 ויש את שיידי רקורדס, ב The Re Up מציגים לנו את Stat Quo, Bobby Creekwater וCa$his, כולם חברי הלייבל שלו, אבל לא חברי הלהקה D12.
ד"א D12 הוקמה הרבה לפני 2001, הם רק הוציאו את הדיסק הראשון שלהם ב2001, הם היו ביחד הרבה שנים גם כחברים וגם כלהקה, עוד לפני.
חומרים שאמ לבד כתב?
מ The Re Up יש לך שני שירים שהם רק שלו, Public Enemy #1 ו No Apologies, שניהם שירים מעולים כמו שאנחנו רגילים מאמ, בנוסף, יצאו מאז Smack That ו You dont know לטלוויזיה, בהם אומנם לאם יש רק בית אחד, אבל הבית מעולה והשירים הם להיטים גדולים.
כמו כן בThe Re Up יש הרבה שירים של אמ ו50 ביחד שאליהם לא התייחסתי כי דיברת על חומר שהוא רק שלו, יש שיר של אמ עם קשיס מהדיסק של קשיס שבו הוא מדבר על פרוף ז"ל, ויש שיר בדיסק החדש של 50, שוב, כל השירים, איכותיים ונפלאים מבחינת ביט, ליריקה ומוזיקה, כמו שאנחנו רגילים.

arbel2
10-12-07, 22:48
תלוי במצב רוח ,וגם תלוי באימון

אימוני גב ורגליים ? זה מטאל פק"ל ,מגהדת' ,פנטרה ,אמון אמרת' ,מטאליקה , דיסטרבד ועוד רבים וטובים
כל השאר ? מוזיקה שחורה לפנים , המיקסטייפ של די ג'יי קאלד חוגג אצלי חזק לאחרונה ,האלבום Wmd של אקזיביט מצויין ,האלבומים של The Game מצויינים לאימונים , ואני חוזר לאחרונה לקלאסיקות של דוקטור דריי (קרוניק 2001 מישהו ? ) והרכבים מפעם סטייל אוניקס

r0y
10-12-07, 23:32
^^איך אתה יכול להתאמן עם מוזיקת ראפ חחחחח
אם כבר אז תהנה מרוק כבד
עם ראפ קשה מאוד..זה לא מחזק אותך
אבל הכי טוב בלי מוזיקה עם השקט הנפשי בסט כבד של סקווט לשמוע חזק את הנשימות והמאמץ ולהתרכז בעלייה טובה חחחחח

arbel2
10-12-07, 23:40
אם כבר אז תהנה מרוק כבד
אבל הכי טוב בלי מוזיקה עם השקט הנפשי בסט כבד של סקווט לשמוע חזק את הנשימות והמאמץ ולהתרכז בעלייה טובה חחחחח

סלח לי ,לשמוע את WALK , ולעשות סקוואטים לצלילי הסולן כשהוא צווח עליך " WALK ON HOME BOY ! " ,זה אחד הקטעים החזקים

ויש אימונים שבאים בטוב עם מוזיקה שחורה ,נותנים לך קצב טוב ,לדוגמא חזה או כתפיים זה אימונים שזורמים עם מוזיקה שחורה ,אבל זה עניין של טעם.

eminemfan
11-12-07, 00:03
יש את D12 ויש את שיידי רקורדס, ב The Re Up מציגים לנו את Stat Quo, Bobby Creekwater וCa$his, כולם חברי הלייבל שלו, אבל לא חברי הלהקה D12.
ד"א D12 הוקמה הרבה לפני 2001, הם רק הוציאו את הדיסק הראשון שלהם ב2001, הם היו ביחד הרבה שנים גם כחברים וגם כלהקה, עוד לפני.
חומרים שאמ לבד כתב?
מ The Re Up יש לך שני שירים שהם רק שלו, Public Enemy #1 ו No Apologies, שניהם שירים מעולים כמו שאנחנו רגילים מאמ, בנוסף, יצאו מאז Smack That ו You dont know לטלוויזיה, בהם אומנם לאם יש רק בית אחד, אבל הבית מעולה והשירים הם להיטים גדולים.
כמו כן בThe Re Up יש הרבה שירים של אמ ו50 ביחד שאליהם לא התייחסתי כי דיברת על חומר שהוא רק שלו, יש שיר של אמ עם קשיס מהדיסק של קשיס שבו הוא מדבר על פרוף ז"ל, ויש שיר בדיסק החדש של 50, שוב, כל השירים, איכותיים ונפלאים מבחינת ביט, ליריקה ומוזיקה, כמו שאנחנו רגילים.
ידוע אחי לא חידשת כלום,העיקר שאנחנו אוהבים אותו ואת מה שהוא מייצר.

eminemfan
11-12-07, 00:06
אם כבר אז תהנה מרוק כבד
היפ הופ הכי נותן לי פוש באימון!!!!!!!!!!!!!!!!!! אימון בלי מוזיקה זה אימון פחות מהנה לפחות מבחינתי.

r0y
11-12-07, 00:49
אני ינסה יום רביעי נראה איך ילך...כדאי לשים יותר כייוון של ראפ קלאסי כזה רגוע או יותר לכיוון טראנס רוק וכאלה...אימון חזה רגליים ויד אחורית אם זה משנה חחחח

eminemfan
11-12-07, 00:52
אני ינסה יום רביעי נראה איך ילך...כדאי לשים יותר כייוון של ראפ קלאסי כזה רגוע או יותר לכיוון טראנס רוק וכאלה...אימון חזה רגליים ויד אחורית אם זה משנה :):):):)
אותי אישית יותר מדרבן היפ הופ קיצבי.

Shady's_Soldier
11-12-07, 13:23
אני מסכים עם אלי וארבל, ראפ מתאים בתרגיל המתאים, אישית אני מאוד אוהב לשים Dmx בתרגילי חזה וגב...

tomerA
11-12-07, 14:07
הכי טוב זה כי את כוסית

slim shady
12-12-07, 09:32
בונה לא ידעתי שיש פה כל כך הרבה אוהבי אמינם...
אם גבר הזכירו פה לוסיורסלף וואן אימ גון אז אחד השירים של זה till i collapse..אחד השירים...
וגם i jast dont give a fuck ו mockingbird והילי סונג וshak that ואחד החזקים the real slim shady... :)
אה.. איך לא? stan נראה לי השיר הכי מוכר שלו.. וmy band