PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקת חלבון של אופטימום

CriminaL
12-12-07, 19:17
טעם תות מישהו ניסה שמע איך הטעם?

hadash
12-12-07, 21:03
לא .. קח צ'מפיון קרם עוגיות או וניל זה חזקקק אש !

Danzig
12-12-07, 21:20
די כבר עם הקרם עוגיות והוניל והבננה חפר תמוח

איך התות באמת אני שוקל לקנות שק?

CriminaL
12-12-07, 22:26
די כבר עם הקרם עוגיות והוניל והבננה חפר תמוח

איך התות באמת אני שוקל לקנות שק?
גם אני שוקל לקנות שק של תות בגלל זה אני שואל ,אבל כל פעם אותן תשובות על הצ'מפיון ,תבינו לא רוצים צ'מפיון ...

arbel2
12-12-07, 22:33
קודם כל ,תבינו שאהבה לצ'מפיון באה בגלל זה מוצר איכותי והוא הכי טעים בשוק אין אפס
לא טעמתי שום דבר בחיים שלי יותר טעים מהצ'מפיון בננה ,ואני בכלל שונא טעמי בננה !!

בקשר לאופטימום תות ,טעם חביב אבל לא הפיל אותי מהכיסא ,קשה לי לדמיין את עצמי שותה אותו שוב ושוב,הייתי מתמיד לשוקולד הרגיל שלהם,אי אפשר לפספס איתו ,טעים כל פעם ששותים.

CriminaL
12-12-07, 22:34
קודם כל ,תבינו שאהבה לצ'מפיון באה בגלל זה מוצר איכותי והוא הכי טעים בשוק אין אפס
לא טעמתי שום דבר בחיים שלי יותר טעים מהצ'מפיון בננה ,ואני בכלל שונא טעמי בננה !!

בקשר לאופטימום תות ,טעם חביב אבל לא הפיל אותי מהכיסא ,קשה לי לדמיין את עצמי שותה אותו שוב ושוב,הייתי מתמיד לשוקולד הרגיל שלהם,אי אפשר לפספס איתו ,טעים כל פעם ששותים.
יש לי עכשיו את השוקולד מילקשייק של אופטימום והוא טעים,אבל אני רוצה ללכת על התות בגלל שבכל מנת הגשה יש פחות 20 קלוריות ואני בחיטוב אז זה אמנם "רק" 20 קלוריות ,אבל שזה מצטבר זה משמעותי.

arbel2
12-12-07, 22:40
יש לי עכשיו את השוקולד מילקשייק של אופטימום והוא טעים,אבל אני רוצה ללכת על התות בגלל שבכל מנת הגשה יש פחות 20 קלוריות ואני בחיטוב אז זה אמנם "רק" 20 קלוריות ,אבל שזה מצטבר זה משמעותי.

יקירי ,מה שאתה עושה נקרא "לטחון מים" ....גם הסך השבועי של עוד 20 קלוריות ליום ,הוא אפסי שכן הוא מתפרס על פני פאקינג שבעה ימים !

זה סך הכל 140 קלוריות יותר או פחות בשבוע ,זה סך קלורי שהוא אפילו לא מורגש ..

שב ,תרגע ,תשתה תה (עם סוכרזית כמובן ) ותהנה מהשייק שטעים לך ,אני מעריך ומוקיר את המחוייבות שלך לדיאטה ,אבל אין צורך להגזים.

CriminaL
12-12-07, 22:42
יקירי ,מה שאתה עושה נקרא "לטחון מים" ....גם הסך השבועי של עוד 20 קלוריות ליום ,הוא אפסי שכן הוא מתפרס על פני פאקינג שבעה ימים !

זה סך הכל 140 קלוריות יותר או פחות בשבוע ,זה סך קלורי שהוא אפילו לא מורגש ..

שב ,תרגע ,תשתה תה (עם סוכרזית כמובן ) ותהנה מהשייק שטעים לך ,אני מעריך ומוקיר את המחוייבות שלך לדיאטה ,אבל אין צורך להגזים.
חחח סבבה אחי :flowers:

NEATEYE
12-12-07, 22:43
כן ירדן.. Chill Out Dude