PDA

צפה בגרסא המלאה : כאבים באמה בעת עבודה על יד קדמית

Scylla
18-12-07, 22:59
היום עברתי ל2 תרגילי יד קדמית חדשים -
1. הרמה של מוט (בעמידה) ישר.
2. השענות על משטח אלכסוני עם המרפקים (בישיבה) והרמת מוט W.

בעת התרגיל הראשון התחילו לי הכאבים (שהופיע בעצימות קלה בעבודה עם דאמבלים) ובתרגיל השני זה התעצם וממה הפריע.

תיאור-
בעת עליה של המוט, לאחר הטווח שהשריר עובד (כלומר שהיד כמעט מכופפת לגמרי), מופיע כאב קהה באיזור אמצע האמה, שקשה להבחין אם זה גיד שריר או עצם.
מיקום מדוייק - אם היד ישרה, נוגעים בציפורן של הזרת, ממשיכים עם היד לכיוון המרפק, כ5-10 ס"מ לפני המרפק - שם איזור הכאב.

למישהו זה קרה?
זה לא מרגיש כ"כ חשוד, וזה מרגיש יותר כמו שריר קטן שצריך הסתגלות אבל זה מעט מחשיד ורציתי לשאול אם זה קרה למישהו.

אני מתאמן הרבה זמן ולא יצא לי להתקל בכאב דומה. (אולי פעם שהיה לי התחלה של שבר מאמץ בשוק שהתחלתי לרוץ הרבה לפני הגיוס אבל אני בספק אם זה שבר מאמץ ביד...)

israel2290
19-12-07, 13:02
זה קרה לי מתי שהייתי בהתחלה ונסייתי כמה שיותר מהר לעלות במשקלים ווואלה עבר לי

OhadB
19-12-07, 21:06
בתרגיל הראשון זה כמעט קקורה לכולם תנסה לעשות כפיפות מרפקים במקום ובתרגל השני שאמרת זה לא אמור לקרות

Scylla
19-12-07, 22:28
אם זה משהו שקורה להרבה אני מניח שזה קשור להסתגלות של שריר יחסית רדום.
אני אמשיך עם התוכנית כרגיל בתקווה שהכאבים יתמתנו / יעלמו.

תודה!

tomerA
19-12-07, 22:38
תפסיק להביא ביד

Flash
20-12-07, 00:42
היום עברתי ל2 תרגילי יד קדמית חדשים -
1. הרמה של מוט (בעמידה) ישר.
2. השענות על משטח אלכסוני עם המרפקים (בישיבה) והרמת מוט W.

בעת התרגיל הראשון התחילו לי הכאבים (שהופיע בעצימות קלה בעבודה עם דאמבלים) ובתרגיל השני זה התעצם וממה הפריע.

תיאור-
בעת עליה של המוט, לאחר הטווח שהשריר עובד (כלומר שהיד כמעט מכופפת לגמרי), מופיע כאב קהה באיזור אמצע האמה, שקשה להבחין אם זה גיד שריר או עצם.
מיקום מדוייק - אם היד ישרה, נוגעים בציפורן של הזרת, ממשיכים עם היד לכיוון המרפק, כ5-10 ס"מ לפני המרפק - שם איזור הכאב.

למישהו זה קרה?
זה לא מרגיש כ"כ חשוד, וזה מרגיש יותר כמו שריר קטן שצריך הסתגלות אבל זה מעט מחשיד ורציתי לשאול אם זה קרה למישהו.

אני מתאמן הרבה זמן ולא יצא לי להתקל בכאב דומה. (אולי פעם שהיה לי התחלה של שבר מאמץ בשוק שהתחלתי לרוץ הרבה לפני הגיוס אבל אני בספק אם זה שבר מאמץ ביד...)

סביר להניח שזה השריר שנמצא בין שתי עצמות האמה שלך. עם הזמן הכאב ילך ויפחת כשהשריר יתרגל.

Alon Big Guy
20-12-07, 07:33
זה קורה לכולם.. רק על תבליג על העיניין הזה.. זה יכול להיות מסוכן ועם הזמן יכול להיווצר לך שם דלקת... לי הייתה דלקת לפני 2שנתיים וחצי ותאמין לי זה לא מענים בכלל:(...

פשוט נסה להוריד במשקל איזה כמה קילו עד שתרגיש שזה עבר, תתקדם לאט עם המשקלים וזה אולי לא יחזור לך.. אתה גם יכול לעשות במקביל תרגילים על האמה של כפיפה ופשיטה של פרק כף היד... תעשה 15-20 חזרות ככה יותר דם מוזרם לאזור הפגוע וזה יעבור יותר מהר.