PDA

צפה בגרסא המלאה : עופר סמרה

noni
28-11-06, 19:02
מצאתי וידאו די נדיר של עופר סמרה מתחרה, למי שרוצה להיזכר ברמת התחרויות שהיתה פה בעבר ...

http://www.youtube.com/watch?v=ASLHeMAGphQ

Fatty
28-11-06, 19:06
וואו, מטורף.
מאיזה שנים הוא?

d-undertaker
28-11-06, 19:07
תודה נוני
זה היה בארץ פה?
בכל אופן רמה גבוהה.

Ori-Silver
28-11-06, 19:18
הוא נראה ממש טוב חוץ מהידיים שדי קטנות ביחס לחזה\גב מאיזה שנה זה?

Nimrod
28-11-06, 20:15
ואו....... לוקח את אלון צוקרמן, גם את עמית ספיר.

Dr. Muscle
28-11-06, 20:15
נראה פשוט מעולה, הגב קצת לוקה, אבל חוצמזה נראה מעולה!!!

Nimrod
28-11-06, 20:22
אני לא מבין מה הבעיה עם הגב שלו, הוא דווקא די בפרופורציה לפרונט.
הוא לפי דעתי דוגמא קלאסית לבן אדם שהוא לא ע-נ-ק, אבל בפירוש יש לו גוף של bb (כמו שאני רוצה) ולא של דוגמן, בתחלאס יש דוגמנים כמעט בגודל שלו, אבל איזה צורה יש לבחור :) חלום

P-a-n-1-c
28-11-06, 20:28
וואלה הוא דווקא לא כזה יבש..
במיוחד הרגליים

noni
28-11-06, 21:26
עד כמה שאני יודע הוא היתחרה בארץ בסוף שנות השמונים ותחילת התישעים משום מה הרמה אז היתה גבוהה מהרמה של היום , זכה בתארי מר ישראל ועזב לקליפורניה להיות מאמן אישי ודי הלך לו שם , הוא גם הופיע ב"שקרים אמיתיים" עם שוורצנגר בתפקיד די קטן אומנם ובעוד כמה סרטי פעולה מסוג אלה שיוצאים ישר לוידאו .
הוא 1.82 בגובה ושוקל בסביבות ה 103 ק"ג ,אם מישהו יכול להוסיף הוא מוזמן .

HammEr-StriKe
28-11-06, 22:40
נראה מעולה!
אחלה וידאו!

טל יואב
28-11-06, 22:48
כל הכבוד שלומי אכן סרטון יפה , מזכיר נוסטלגייה אך זה לא צולם בארץ הוא לקח מקום שני מר לוס אנג"לס בשנת 1993 או 92 אם אני לא טועה לא בטוח על השנה המדוייקת .

משיחה ישנה שהייתה לי עם אלי אנה בפתיחה של חדר כושר באשדוד בשנת 1998 הוא סיפר עליו שהוא נורא פחדן בכל הנושא של הכימיקלים . לא הרחיב עליו את הדיבור.:jockey:

meni32
29-11-06, 00:05
פייי אחד הישראלים הכי מרשימים שראיתי עד כה.
לא ידעתי שהיה ישראלי ברמה כזאת...

mr popo
29-11-06, 03:46
ל- Noni וליואב טל,
האם אתם מכירים בודיבילדר לשעבר בשם אריה כהן?
התחרה בשנות השמונים אם אני לא טועה.
הבנאדם היה פשוט ענק, באמת ברמה גבוהה מאוד. התחרה גם בחו"ל. הוא עשה בזמנו פרסומת למיץ אשכוליות או משהו בסגנון, הראו את זה לא מזמן בערוץ 1, היתה תכנית על פרסומות ישנות/נוסטלגיות.
אחד האנשים הטובים שהכרתי דרך אגב, גדול לא רק בגופו אלא גם בליבו ואישיותו.
מוכר לכם?

פופו.

טל יואב
29-11-06, 07:21
ל- Noni וליואב טל,
הבנאדם היה פשוט ענק, באמת ברמה גבוהה מאוד. התחרה גם בחו"ל. הוא עשה בזמנו פרסומת למיץ אשכוליות או משהו בסגנון, הראו את זה לא מזמן בערוץ 1, היתה תכנית על פרסומות ישנות/נוסטלגיות.
מוכר לכם?

פופו.

לי אישית השם לא אומר הרבה ,יתכן בפנים. אולי תעלה תמונה אם יש לך ?
באיזה תארים הוא זכה ?

noni
29-11-06, 08:30
ל- Noni וליואב טל,
מוכר לכם?

פופו.

מוכר לי מאוד השם , מה הקשר שלך אליו ??

oscar
29-11-06, 13:20
אריה כהן היה המורה נהיגה שלי
מר ישראל למיטב זכרוני בשנים 81-83 בערך
הוא נמוך בערך גובה 1.68 משהו כזה.

Night_Wolf
29-11-06, 13:44
ואו....... לוקח את אלון צוקרמן, גם את עמית ספיר.

הוא תותח אבל לא ניראה לי שהוא לוקח את אלון צוקרמן ועמית...

ניגרי ענק
29-11-06, 13:46
קליפ מעניין, תודה שלומי.
למי שלא זוכר, סמרה הופיע בשקרים אמיתיים לכמה שניות, בסצינה בה הוא נכנס ביחד עם גבר נוסף לחסל את ארנולד בשירותים.
כמובן שזה לא הולך להם, וארנולד יוצא מנצח (אלא מה).
באופן כללי, לא חושב שהרמה בזמנו הייתה יותר גבוהה, מובן שנהוג וגם לגיטימי להתרפק על העבר, אבל אם נשווה את מה שרואים בקליפ לרגלים המטורפות של מאור, אני מתאר לעצמי שעופר היה מפסיד.
גם חוסאם היה לוקח אותו ובטח צוקרמן או גייניש או גולדשטיין.
אבל מובן שלזמנו הוא היה תותח על.
צריך להבין שהידע נורא התקדם, היום רק אדם שאתה יכול לשמוע את הלב שלו פועם מוגדר "יבש" :cry_1:

mr popo
29-11-06, 14:02
מוכר לי מאוד השם , מה הקשר שלך אליו ??
הוא היה המורה נהיגה שלי.
אין לי תמונות שלו לצערי, חבל. הוא עדיין גדול מאוד דרך אגב, היד שלו עצומה גם אחרי עשרים שנים ללא אימונים. הוא ג'ינג'י כזה אבל ברוב התחרויות הוא גם גילח את הראש.
יואב,
אני לא יודע באיזה תארים זכה, אני יודע שהוא השתתף במר ישראל כמה פעמים וזכה, ושהוא התחרה גם בחו"ל - במצרים ובעוד מקום שאני לא זוכר. אחרי הפרישה מתחרויות הוא נסע עם משלחת של NABA לחו"ל כמנהל משלחת כדי לעזור למתמודדים בהכנות. הוא פרש לדעתי ב86. ראיתי תמונה שלו ממר ישראל בשנה הזאת... הוא יכל לזכות במר יוניברס ואני לא אומר סתם.
זה בערך כל מה שאני יודע. RINGS A BELL?

פופו.

noni
29-11-06, 16:54
הוא היה המורה נהיגה שלי.
אין לי תמונות שלו לצערי, חבל. הוא עדיין גדול מאוד דרך אגב, היד שלו עצומה גם אחרי עשרים שנים ללא אימונים. הוא ג'ינג'י כזה אבל ברוב התחרויות הוא גם גילח את הראש.
יואב,
אני לא יודע באיזה תארים זכה, אני יודע שהוא השתתף במר ישראל כמה פעמים וזכה, ושהוא התחרה גם בחו"ל - במצרים ובעוד מקום שאני לא זוכר. אחרי הפרישה מתחרויות הוא נסע עם משלחת של NABA לחו"ל כמנהל משלחת כדי לעזור למתמודדים בהכנות. הוא פרש לדעתי ב86. ראיתי תמונה שלו ממר ישראל בשנה הזאת... הוא יכל לזכות במר יוניברס ואני לא אומר סתם.
זה בערך כל מה שאני יודע. RINGS A BELL?

פופו.

כן כן כן אני ניזכר היה איזה תשדיר פרסומת שהראו אות בטלווזיה מועך איזה אשכולית או תפוז ...