PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונות ספונטניות וסיכום שנה של אימונים

ThaiB0X
25-12-07, 22:22
לפני:

http://img227.imageshack.us/img227/2569/beforeus1.jpg

אחרי:

http://img337.imageshack.us/img337/5079/dsc08821ah2.jpg

http://img89.imageshack.us/img89/3281/dsc08850zg4.jpg

http://img89.imageshack.us/img89/869/dsc08827nx1.jpg

הפרש 17-18 קילו בערך.

NEATEYE
25-12-07, 22:26
ואוו, שינוי רצחני אחי.
גב טוב.
אני חייב כובע כמו שלך, איפה קנית?

Powerlifter
25-12-07, 22:26
יא רבנן ממקלון נהיית לסוסון יפה אחי מאוד התרשמתי!

tomerA
25-12-07, 22:28
אחלה שינוי, להבאה שפר זווית צילום קשה להעריך ככה.

לוזון
25-12-07, 22:33
אחלה גב אחי באמת יפה..
תשפר חזה יותר וידיים ויהיה אחלה תן מסה אל תפחד..

stimpy0
25-12-07, 22:34
מדהים
מה הנתונים
גובה ,משקל,אחוזי שומן

AkunaMatata
25-12-07, 22:40
אחי מהתמונות של האחרי לא מבינים כלום
שים איזה תמונה של פרונט רפוי שיהיה אפשר להתרשם....

ninja
25-12-07, 22:43
חחח איזה מבט דפקת בתמונה יא אחולמניוקי

בכל מקרה שינוי מדהים אחויה
בהצלחה בהמשך ו keep kicking

yonip
25-12-07, 22:43
מדהים אחי!! אתה היית אחד השחיפים.. ממש אבל.. ובשנה גדלת הרבה מאוד אחי!
שפוך נתונים גובה משקל א"ש היקפים הכל ^^

eyalamzleg
25-12-07, 22:58
תאמת אני לא רוצה להיות רע
אבל אלו לא תמונות....
אני יודע שעברתה שינוי מדהים אבל עדיין שים תמונות נורמליות

arbel2
25-12-07, 22:59
אנשים כמוך נותנים לי סיבה לאהוב את הספורט הזה יום יום מחדש
ישר כוח ידידי מן הגראז' !!!

ThaiB0X
25-12-07, 23:01
אחלה גב אחי באמת יפה..
תשפר חזה יותר וידיים ויהיה אחלה תן מסה אל תפחד..

קודם כל תודה,

זה לא שאני יתחיל עכשיו לעשות כפיפות\פשיטות מרפקים או שום תרגיל מבודד אחר... אני במסה, נגדל איך שנגדל, לא ממש חשוב לי פרופורציות בדיוק תחרותי, מה שיהיה יהיה, העיקר לשבור שיאים בדדליפט :character63:

Powerlifter
25-12-07, 23:02
קודם כל תודה,

זה לא שאני יתחיל עכשיו לעשות כפיפות\פשיטות מרפקים או שום תרגיל מבודד אחר... אני במסה, נגדל איך שנגדל, לא ממש חשוב לי פרופורציות בדיוק תחרותי, מה שיהיה יהיה, העיקר לשבור שיאים בדדליפט :character63:
‏‏‏1+ :)

CriminaL
25-12-07, 23:03
כל הכבוד אחי!

NEATEYE
25-12-07, 23:11
מאיפה הכובע :(

ThaiB0X
25-12-07, 23:16
עוד מעט אני יגיב לכולם, בינתיים רציתי לציין שאת רוב המסה צברתי מאימונים ביתיים הכוללים 5 תרגילים ב-ל-ב-ד (אלו שבחתימה). היד שלי הכפילה את עצמה, הרגליים שלי שילשו את עצמם, לא עשיתי שראגס אחד והטרפזים שלי קיבלו נפח מטורף ביחס למה שהיה. למה אני אומר את זה? כי לפני שהתחלתי עם התוכנית והגישה הקצת שונה לאימונים, הרבה מאוד חבר'ה פה קטלו אותי בטענה שאני עושה טעות. באמת ובתמים ידידיי, אני לא מאמין שהייתי מסוגל לצבור יותר מסה מזה מתוכנית אימונים אחרת (תחת אותו תפריט כמובן) בתקופת זמן קצרה של שנה, ויש לי מסר לאומה-

מארק ריפטו וביל סטאר - אני אוהב אתכם.

maorstyle
25-12-07, 23:25
שינוי יפה אחי

toxicity
25-12-07, 23:36
אחלה שינוי יא אקטומורף :)
ואי בתמונה הראשונה ככה היית בצבא? תהיה לי בריא

eyalamzleg
25-12-07, 23:40
עוד מעט אני יגיב לכולם, בינתיים רציתי לציין שאת רוב המסה צברתי מאימונים ביתיים הכוללים 5 תרגילים ב-ל-ב-ד (אלו שבחתימה). היד שלי הכפילה את עצמה, הרגליים שלי שילשו את עצמם, לא עשיתי שראגס אחד והטרפזים שלי קיבלו נפח מטורף ביחס למה שהיה. למה אני אומר את זה? כי לפני שהתחלתי עם התוכנית והגישה הקצת שונה לאימונים, הרבה מאוד חבר'ה פה קטלו אותי בטענה שאני עושה טעות. באמת ובתמים ידידיי, אני לא מאמין שהייתי מסוגל לצבור יותר מסה מזה מתוכנית אימונים אחרת (תחת אותו תפריט כמובן) בתקופת זמן קצרה של שנה, ויש לי מסר לאומה-

אני תומך בגישה שלך ב100% אבל תעלה תמונות נורמליות לא משהו מהפרש ס"מ מהגוף

DBD
25-12-07, 23:56
הבאת אותה במסה יחסית למה שהיית
אחלה שינוי רק תשה פעם הבאה קצת את הפוזות צילום הם קצת מוזרות :):):):)

מעולה אחי ישר כוח

Danzig
26-12-07, 00:40
השינוי משמעותי ביותר וזה עוד מילים קטנות יחסית, נראה מצויין, זוויות הצילום לעומת זאת על הפנים בלי להעליב, ככה לא מצלמים תמונה אחינו.

Danzig
26-12-07, 00:42

צריך לנסות לפני הדיבורים, תגיע לשלב מסויים שאתה שואף אליו כרגע, ותנסה משם לעשות ספליט רוטין בשביל ההשוואה, אני בטוח שזה יהיה מעניין מאוד לכולם :flowers:

Ido
26-12-07, 01:10
וווווווואוו

אתה נראה לפני כמו ניצול שואה..

וואלה מרשים ביותר אחי !

Homie
26-12-07, 01:53
לשנה זה כלום שינוי אחי, עברת מניצול שואה לסתם בן אדם ממוצע רזה.

yonip
26-12-07, 06:55

בואנה אני מקווה שאתה צוחק

AkunaMatata
26-12-07, 07:32
יש משו במה שהוא אומר...
אבל אני חושב שהוא יותר התכוון לזה שיש אנשים שלא מתאמנים והמצב שלהם יותר טוב מהמצב של טאיבוקס כיום...

TrashTalk
26-12-07, 08:44
מעריץ אנשים כמוך (: עבודה מעולה, גב מעולה, הלוואי עליי כזה גב

Homie
26-12-07, 12:33

לא צוחק בכלל, שנה זה המון זמן, הוא יכל לעלות מהמצב שהוא היה באיזור ה10 קילו שריר
בכייף! הוא היה במצב ממש ממש של תת תזונה, הגוף במצב הזה מתחיל לגדול בקצב מטורף!
מה גם שנגיד נוסיף עוד איזה 10 קילו שומן כי הוא גם היה ממש באחוז נמוך
ועוד איזה 3-4 של נוזלים, יוצא לנו שעלייה נורמלית לחלוטין וטבעית ממצב כמו שהוא היה,
בפרק זמן של שנה היא 23-24 קילו, זתומרת עוד 4-5 קילו שריר מעבר למה שהוא עלה.

HHHH
26-12-07, 13:42
שיוני מעולה ביותר בטח יש כאלה שאומרים שלשנה זה כלום אבל מה משנה זה האיכות ולא הכמות זמן.
תמונות עוד חודשיים בע"ה גם אני מראה לכם את ההתקדמות שלי....................

eyalamzleg
26-12-07, 13:44
לא צוחק בכלל, שנה זה המון זמן, הוא יכל לעלות מהמצב שהוא היה באיזור ה10 קילו שריר
ועוד איזה 3-4 של נוזלים, יוצא לנו שעלייה נורמלית לחלוטין וטבעית ממצב כמו שהוא היה,
אני עשיתי עלייה של 20 קילו ב11 חודשיים בסיום השנה אני מתחיל חיטוב [אני משאר שאני יוסיף עוד 2 ק"ג עד אז] אבל גם בהתחלה לא הייתי על אחוז שומן גבוה מ13 וגם עכשיו אני אולי 15

טאי בוקס פרסם מישקלי עבודה;]

ninja
26-12-07, 13:51

אל תשכח שלבחור הזה יש חילוף חומרים של מטוס על אפדרין

שלא נדבר על הכמות אירובי האדירה שהוא עשה עד לפני חודשיים בערך

וגם יש לו תיאבון של תינוק...ואת כל זה אני אומר בגאווה כי אני יודע כמה הוא משקיע.

לא פעם דיברנו באייסי והוא סיפר לי שהוא כמעט מקיא מהארוחות כבר..אבל לא מוותר

אז קצת RESPECT לבחור הזה

TheGift
26-12-07, 14:00
רואים שגדלת אבל לא מבינים כלום מהתמונות...

לפי דעתי עצם זה שאתה לא עובד על הידיים זה רק יהיה לך לרועץ אחי. בתקופה של היום יש כ"כ הרבה סוגים של תוכניות, כ"כ הרבה מחקרים, המצאות ושיטות חדשות שלבסוף חצי מהם מתגלים כחרטה. אמנם לא רואים כמעט כלום בתמונה, אבל כן רואים שהזרועות שלך חלשות מאד! לדעתי, זה בגלל שאתה לא עובד עליהן.

בחיים שלי לא ראיתי בנאדם שלא עובד על ידיים.. גם פודז'נבסקי, אנדי בולטון, לוליק וכול פאוורליפטר שתרצה עובד על הזרועות שלו. בחייאת אחי, כך מוט ותתחיל לעשות כפיפות ופשיטות..

xLaes
26-12-07, 14:29
פי,שינוי מדהים.
התמונה לפני ממש מפחידה.
נראית רק כמו עור ועצמות.
Oo

hasman90
26-12-07, 14:41
ואו.. איזה שינוי היתהה !
בן כמה היית בתמונה הראשונה ובן כמה אתה היום ?

P-a-n-1-c
26-12-07, 16:40
אחי איך הגעת למצב של "לפני"? זה היה אחרי מחלה כלשהי או מה? בנאדם רגיל לא יכול להגיע למצב כזה, פשוט לא.

JoeTwille
26-12-07, 18:48
שינוי מדהים

CriminaL
26-12-07, 18:50
ואללה אנשים בלי לב אתם בנאדם עשה שינוי מדהים תלמדו לפרגן קצת מה יש?

ninja
26-12-07, 19:07
ואללה אנשים בלי לב אתם בנאדם עשה שינוי מדהים תלמדו לפרגן קצת מה יש?

וואלה צודק אחי במקום לב יש לו שם נונצ'קו

NSH1
26-12-07, 20:11
אחי שינוי מדהים, כמו שכבר ציינו
בהצלחה בהמשך, ומאיפה הכובע בבקשה?

ד"א איך יצאת ממודש?

itaiprz1
26-12-07, 20:23
חחחחחחחח איך ההיתה בתמונה הראשונה אני עדין לא מאמין שזה אתה אבל בכל מקרה מה שהיה לך בתמונה הראשונה זה שחיף זה אנורקסיה בכל מקרה גה טוב ורגליים גם

mmaorc
26-12-07, 20:31
אחי איך הגעת למצב של "לפני"? זה היה אחרי מחלה כלשהי או מה? בנאדם רגיל לא יכול להגיע למצב כזה, פשוט לא.
בטח שאפשר.
אקטומורפים רציניים נמצאים במצב הזה בקלות.
גם אני היתי ככה לפני שהתחלתי להתאמן.

Yoshi-Moto
26-12-07, 20:38
אשכרה היה לך מבנה של האקטומורף הטיפוסי...

אחלה שינוי, כל הכבוד!

Yoshi-Moto
26-12-07, 20:38

אחלה שינוי, כל הכבוד!

P-a-n-1-c
26-12-07, 20:41
בטח שאפשר.
אקטומורפים רציניים נמצאים במצב הזה בקלות.
גם אני היתי ככה לפני שהתחלתי להתאמן.

אחי ראיתי אנשים רזים בחיים שלי, אבל דבר כזה רואים רק בטלוויזיה..
זה לא נורמלי

ThaiB0X
26-12-07, 20:57
וואי וואי כמה תגובות יא ווראדיקה, קודם כל תודה לכולם, זה באמת נותן מוטיביישן בוסט להמשיך...
התמונה צולמה זמן קצר מאוד (חודשיים?) לפני הגיוס, בצבא עליתי איזה 2 קילו ואז התחלתי להתאמן, או יותר נכון לאכול, והגיעה העלייה האמיתית... שאלתם איך זה אפשרי להיראות ככה? כמו שידידי הטוב נינג'ה אמר למעלה (ותודה על הפירגון חבר), יש לי מטאבוליזם מטורף, כל החיים אכלתי כמה שבא לי, מתי שבא לי, בלי להתחשבן על זה, ואיכשהו נוצר המצב הזה... Long Live the Ectomorphs

והכובע, ראיתי שהתלהבתם ממנו, קניתי אותו בסקטור (נראה לי!) בקניון חיפה, הכובע של NIKE עלה 70 שקל לפני איזה חודש וחצי. מיותר עכשיו כשאני חושב על זה, אבל שיהיה.

כשאני יגיע ל80 קילו אני יכין אשכול קצת יותר מסודר עם תמונות משלל הפוזות המפורסמות, עם נתונים והכל, עד אז, סיונרה חברים, תמשיכו להפציץ בפורום ומחוצה לו, אוהב אתכם :)

Arielp
26-12-07, 21:13
יפה מאוד אחי :) שינוי טוב :)

mmaorc
26-12-07, 22:01
אחי ראיתי אנשים רזים בחיים שלי, אבל דבר כזה רואים רק בטלוויזיה..
זה לא נורמלי
אז לא ראית אנשים רזים

Antonator1
26-12-07, 22:37
גרמת לי לדמעות של אושר, אחי באמונת ההארדקור! ואתה די צודק, המקסימום גדילה נובעת בדרך כלל מהתרגילים הבסיסיים. בגלל זה להרבה פאוורליפטרים וסטרונגמנים יש מסה פשוט לא אנושית - אפילו יותר מלבודיבילדרים. כך שיוצא שככל שיש לך אמצעים יותר פרימיטיביים - אתה מרוויח. ולמעשה, עכשיו כשאני מתאמן בחדר כושר אני מודה באשמה של התפתות לשימוש במכונות ותרגילים מבודדים לעיתים קצת קרובות מדי פה ושם. למרות שהבסיס עדיין מורכב מכמה תרגילים שאי אפשר בלעדיהם.

ThaiB0X
26-12-07, 23:22
ולדעתי זה הזווית צילום, פעם הבאה שיצלמו אותי אני יעלה תמונה נורמלית של הפלג גוף עליון שתראו שאין חוסר פרופורציה, גם בלי המבודדים :)

אנטון אחי - עד המוות ציוד חלוד !

ThaiB0X
26-12-07, 23:24
אנשים כמוך נותנים לי סיבה לאהוב את הספורט הזה יום יום מחדש
ישר כוח ידידי מן הגראז' !!!

חיכיתי לתגובתך ידידי מן המוסך, נותנת לי זריקת מוטיבציה כל פעם מחדש :11:

Powerlifter
26-12-07, 23:31
צריך להקים מפלגה של פווארליפטרים/סטרונגמנים בפורום XD

ThaiB0X
26-12-07, 23:55

עברי, אני בעד :11:
אגב, אבא שלי התלהב מהגב שלך הוא בא למיקי לפני כמה ימים אומר לו: "ראית איזה חיה הבן של סידני?" :basketball:

tima999
27-12-07, 01:15
כל הכבוד לך על השינוי גבר תמשיך ככה שינויים כאלה עושים מוטיבציה להמשיך להתאמן.

אבל, במקומך הייתי בכל זאת מכניס תרגיל אחד לבייספס ולטרייספס, כי הידיים (במיוחד הבייספס) לא מקבלות גירוי מי יודע מה בסוג כזה של תוכנית אימון ורואים את זה בתמונות שהידיים די רזות ביחס לחזה או הגב או אפילו הכתפיים.

בהצלחה בהמשך.

SmaMMiT
27-12-07, 02:36
כל הכבוד בן אדם אתה תותח עברתה תהליך לא קל ורואים שיש פה השקעה!:character63:

tomerA
27-12-07, 06:42

:ok:

ThaiB0X
27-12-07, 07:10
ד"א איך יצאת ממודש?

ממוד"ש יצאתי אחרי שנה, אצל הקוסם :wub1:

arbel2
27-12-07, 08:18

מוסך ? לצערי לא ,אני פורק זעמי על ברזלים במכון (ליווי) מן המניין
תעיף את עצמך כבר לכפר סבא עם אנטון !
אני בן :):):):) אם לא מצלמים את זה ליוטיוב ורושמים "גם יהודים מושפעים ממריוס"

arbel2
27-12-07, 08:18
ממוד"ש יצאתי אחרי שנה, אצל הקוסם :wub1:

היתכן שזה אותו קוסם שהוציא אותי מחטיבה 900 ?

Jones
27-12-07, 12:12
כל הכבוד אחי שינוי קטלני...תן בראש!

Sugarzaza
27-12-07, 14:16
כל הכבוד לך על השינוי גבר תמשיך ככה שינויים כאלה עושים מוטיבציה להמשיך להתאמן.

אבל, במקומך הייתי בכל זאת מכניס תרגיל אחד לבייספס ולטרייספס, כי הידיים (במיוחד הבייספס) לא מקבלות גירוי מי יודע מה בסוג כזה של תוכנית אימון ורואים את זה בתמונות שהידיים די רזות ביחס לחזה או הגב או אפילו הכתפיים.

בהצלחה בהמשך.

כולם פה זורקים הרבה שטויות. ה"המלצה" שלך, אישית נשמעת לי כמו תקליט שבור של מדריכי כושר שחושבים שפלקס מגזין זה התנ"ך של פיתוח גוף. לבנאדם אין חוסר פרופורציות, זה לא שאתה רואה פה חיה על 130 קילו עם יד 34. הוא סה"כ בחור שהגיע מנקודת מוצא מאוד בעייתית, העלה הרבה וכרגע באמצע תהליך המאסה שלו. 183 על 73 קילו ~ (אם אני טועה אז תתקן אותי רגב). עם ההתקדמות שלו יהיה אפשר להעריך אם התרגילים הבסיסיים מספיקים לו או לא, תלוי כמובן בגנטיקה וכמה רחוק הוא ירצה לקחת את העסק ולאיזה כיוון. לדעתי, אם הוא עושה את התנועות נכון עם עצימות ומנוחות טובות, אוכל כמו שצריך הוא יהיה בסדר גמור

עלוש
27-12-07, 14:49
וואי וואי אחלה שינוי עשית אחי :)
בהצלחה בהמשך ישר ישר כוח :sbb4:

ThaiB0X
27-12-07, 16:24
מוסך ? לצערי לא ,אני פורק זעמי על ברזלים במכון (ליווי) מן המניין
תעיף את עצמך כבר לכפר סבא עם אנטון !
אני בן זונה אם לא מצלמים את זה ליוטיוב ורושמים "גם יהודים מושפעים ממריוס"

ידידי, הבטחתי לך, 80 קילו משקל גוף ואני אצלך, עם 160 קילו דדליפט כבקשתך, כפיצוי על הפוקוס :11:

arbel2
27-12-07, 16:26
ידידי, הבטחתי לך, 80 קילו משקל גוף ואני אצלך, עם 160 קילו דדליפט כבקשתך, כפיצוי על הפוקוס :11:

חסר לך שלא ,אני מרסק לך את הגולגולת ומשתמש בעמוד שידרה שלך לזרצ'ר סקוואט אם תבגוד באמוני :laughing: :11: :sbb4:

ThaiB0X
27-12-07, 16:27
כולם פה זורקים הרבה שטויות. ה"המלצה" שלך, אישית נשמעת לי כמו תקליט שבור של מדריכי כושר שחושבים שפלקס מגזין זה התנ"ך של פיתוח גוף. לבנאדם אין חוסר פרופורציות, זה לא שאתה רואה פה חיה על 130 קילו עם יד 34. הוא סה"כ בחור שהגיע מנקודת מוצא מאוד בעייתית, העלה הרבה וכרגע באמצע תהליך המאסה שלו. 183 על 73 קילו ~ (אם אני טועה אז תתקן אותי רגב). עם ההתקדמות שלו יהיה אפשר להעריך אם התרגילים הבסיסיים מספיקים לו או לא, תלוי כמובן בגנטיקה וכמה רחוק הוא ירצה לקחת את העסק ולאיזה כיוון. לדעתי, אם הוא עושה את התנועות נכון עם עצימות ומנוחות טובות, אוכל כמו שצריך הוא יהיה בסדר גמור

כמו שאמרתי, זה כנראה הזווית צילום הבעייתית, אין לי שום חוסר פרופורציה בין הידיים לשאר הגוף, באמת שלא.
ולגבי הנתונים אתה צודק פחות או יותר (נראה לי שאני נמוך יותר ב1-2 ס"מ אבל שיהיה)

Powerlifter
27-12-07, 16:49
עברי, אני בעד :11:
אגב, אבא שלי התלהב מהגב שלך הוא בא למיקי לפני כמה ימים אומר לו: "ראית איזה חיה הבן של סידני?" :basketball:
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רציני? תישבע!, גם בן דוד שלך איתי בא אליי ואמר לי שרק עכשיו הוא גילה שאני מתעסק בבודיבילדינג ואמר לי שאתה תמיד אומר לו מילים מסובכים באנגלית (הוא התכוון לדדליפט XD)

Scylla
27-12-07, 20:43
מותר לשאול איזה "קוסם" מחטיבה 900?
ביליתי שנתיים מהשירות שלי בחטיבה הזאת,

ואם ה"קוסם" הזה, זה פשוט קב"ן כמו שזה נשמע.
אז יהיה מצחיק לשמוע על זה כי הייתי הפקיד שלו (ושלה... תלוי באיזו תקופה)

ThaiB0X
27-12-07, 21:01
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רציני? תישבע!, גם בן דוד שלך איתי בא אליי ואמר לי שרק עכשיו הוא גילה שאני מתעסק בבודיבילדינג ואמר לי שאתה תמיד אומר לו מילים מסובכים באנגלית (הוא התכוון לדדליפט XD)

חחחחחחחח ענק :bow:

OhadB
27-12-07, 22:53
גב טוב אבל למה אתה מצלם בכזאת זווית .

ThaiB0X
27-12-07, 23:02
צילום עצמי, שמתי את זה על התנור קיר 0_o

Sugarzaza
28-12-07, 08:09
כמו שאמרתי, זה כנראה הזווית צילום הבעייתית, אין לי שום חוסר פרופורציה בין הידיים לשאר הגוף, באמת שלא.
ולגבי הנתונים אתה צודק פחות או יותר (נראה לי שאני נמוך יותר ב1-2 ס"מ אבל שיהיה)

...

uzi
28-12-07, 13:05
שיוווו איזה שינוייי לפני זה ההית ממש רזה}: אבל עכישו חיה רעה{:

ThaiB0X
01-01-08, 07:24

אחלה שינוי, כל הכבוד!

אממממ ראיתי הרבה אקטומורפים בחיים שלי אבל אני מניח שלרובם היה חילוף חומרים "נורמלי" יותר משלי, לכן לא הייתי מגדיר את עצמי כאקטומורפ טיפוסי, אלא כאקטומורפ קיצוני :(

ותודה על המילים היפות :flowers:

YOG558
01-01-08, 08:26
שינוי באמת עצבני 17-18 קילו בשנה ואני מאמין שהיית יכול לעלות עוד אבל האיגרוף תילאנדי מגביל אותך

AkunaMatata
03-01-08, 15:10
אממממ ראיתי הרבה אקטומורפים בחיים שלי אבל אני מניח שלרובם היה חילוף חומרים "נורמלי" יותר משלי, לכן לא הייתי מגדיר את עצמי כאקטומורפ טיפוסי, אלא כאקטומורפ קיצוני :(

ותודה על המילים היפות :flowers:
תפסיק כבר להאשים את הגנים שלך

ThaiB0X
03-01-08, 15:31

להגיד לך תאכלס? אני שונא את הגנטיקה שלי, ובצדק. מעצבן אותי שיש אנשים שאוכלים חרא כל היום, ולא משקיעים בשיט, וגם התוכנית שלהם זה משהו רנדומלי לחלוטין, והולך להם טוב, בעוד שאני משקיע את הנשמה, אוכל עד כדי הקאה, קורע ת'תחת במכון עם תרגילים שאותם האנשים מלמעלה בחיים לא שמעו על קיומם (AKA דדליפט) כדי להגיע לפחות הישגים.

Powerlifter
03-01-08, 15:38
להגיד לך תאכלס? אני שונא את הגנטיקה שלי, ובצדק. מעצבן אותי שיש אנשים שאוכלים חרא כל היום, ולא משקיעים בשיט, וגם התוכנית שלהם זה משהו רנדומלי לחלוטין, והולך להם טוב, בעוד שאני משקיע את הנשמה, אוכל עד כדי הקאה, קורע ת'תחת במכון עם תרגילים שאותם האנשים מלמעלה בחיים לא שמעו על קיומם (AKA דדליפט) כדי להגיע לפחות הישגים.
תאמין לי אחי אני מעריך אותך מאוד על ההשקעה המטורפת הזאת שלך, תמשיך ככה!:sbb4:

ThaiB0X
03-01-08, 15:42
תאמין לי אחי אני מעריך אותך מאוד על ההשקעה המטורפת הזאת שלך, תמשיך ככה!:sbb4:

תודה עברי, אתה תותח אתה, אבל אנשים אחרים מה הם מבינים? רואים בחור יותר קטן מהם וישר מזלזלים, הבעיה זה שאנשים מסתכלים על ההווה כאינדיקציה, ולא על העבר.

Powerlifter
03-01-08, 20:00
תודה עברי, אתה תותח אתה, אבל אנשים אחרים מה הם מבינים? רואים בחור יותר קטן מהם וישר מזלזלים, הבעיה זה שאנשים מסתכלים על ההווה כאינדיקציה, ולא על העבר.
בדיוק.. כל הקטע זה השינוי ותאמין לי בחיים לא ראיתי מישהו עם השקעה כמו שלך.. אם אנשים פה היו משקיעים כמוך כל אחד היה פה רוני קולמן חח

Bullet
03-01-08, 20:10
פששש thaibox, התקדמות מעולה, קבל ח"ח עצבני! :)

sagi10
03-01-08, 20:14
שינוי אדיר כמו שכבר אמרתי .
רק דבר אחד הפריע לי..זוית הצילום של פריסת הגב ! WTF ? צלם רגיל .
זה ממש עבודה בעיניים הדבר הזה .
+
תמונה של פרונט רפוי , סתם מענין לראות תשינוי :book:

arbel2
03-01-08, 21:44
אם יש דבר שאני מעריך יותר מההישגים שלך ,זאת הגישה שלך
אתה Hardcore אמיתי ,לא משנה מה יגיד המשקל או סרט המדידה

גאה בך מאוד אח שלי

Natanz
03-01-08, 21:49
טאיבוקס,
sick transformation!
תמשיך להפציץ

AkunaMatata
03-01-08, 23:15
תשמע
להתסכל על העבר כאינדיקציה זה דבר ממש מטופש
מה זה משנה מה הייתה? משנה מה אתה היום ולאן אתה יכול להגיע..
ובקשר לגנים? לכל דבר יש פתרון....

Logout
03-01-08, 23:44
תשמע
להתסכל על העבר כאינדיקציה זה דבר ממש מטופש
מה זה משנה מה הייתה? משנה מה אתה היום ולאן אתה יכול להגיע..
ובקשר לגנים? לכל דבר יש פתרון....
מה מטופש בזה?!
אני התחלתי להיתאמן עם ידד 27 נראה כמו מישהוא מהישרדות ששכחו על האי....ואני מכיר כאלה שמתחילים עם יד 32 חטובים...(אני מדבר פה על גיל 14 וחצי..)אם עכשיו שנינו באותו היקף..היית מעריך את שנינו אותו דבר?

P-a-n-1-c
04-01-08, 06:40

תכלאס.
עברת שינוי חריף, חלאס לבכות על הגנטיקה שלך. 99% מהאנשים לא בורכו בגנטיקה מטורפת. מה אתה חושב שיאמרו אלה שבמאסה אוכלים כמו אדם נורמלי בחיטוב ובכל זאת היחס בין השריר לשומן שהם עולים הוא על הפנים??

ThaiB0X
04-01-08, 06:54
אם יש דבר שאני מעריך יותר מההישגים שלך ,זאת הגישה שלך
אתה Hardcore אמיתי ,לא משנה מה יגיד המשקל או סרט המדידה

גאה בך מאוד אח שלי

תודה איש יקר, כיף לשמוע :bow: :bow: :bow:
כן ירבו אנשים עם אופי כמו שלך :)

טאיבוקס,
sick transformation!
תמשיך להפציץ

תודה חבר

תכלאס.
עברת שינוי חריף, חלאס לבכות על הגנטיקה שלך. 99% מהאנשים לא בורכו בגנטיקה מטורפת. מה אתה חושב שיאמרו אלה שבמאסה אוכלים כמו אדם נורמלי בחיטוב ובכל זאת היחס בין השריר לשומן שהם עולים הוא על הפנים??

תאכלס*
ויש משהו במה שאתה אומר.

AkunaMatata
04-01-08, 08:11
מה מטופש בזה?!
אני התחלתי להיתאמן עם ידד 27 נראה כמו מישהוא מהישרדות ששכחו על האי....ואני מכיר כאלה שמתחילים עם יד 32 חטובים...(אני מדבר פה על גיל 14 וחצי..)אם עכשיו שנינו באותו היקף..היית מעריך את שנינו אותו דבר?
27? לידיעתך אני התחלתי מהיקף 24.5 ועל משקל גוף של 51 קילו ואני לא מתלונן
יש גם אנשים שהתחילו על 100 קילו ו 30% שומן מה הם יגידו?

ממוטה2
04-01-08, 11:06
בואנה מה אתם באמת מטומטמים או שאתם עושים את עצמכם?
הבנאדם היה שק עצמותתתתתתת אני נגעל מלהסתכל עליו ותראו איך הוא גדל ונראה הרבה יותר בריא היום ואתם אומרים שלשנה זה לא משהו?
איזה אנשים יש..
קח את זה בתור מחמאה thaibox
קשה להאמין שזה אותו בנאדם בתמונות

Night_Wolf
04-01-08, 12:04
חחחחחחחחחחחחחחח בונא אני אדקור תבן אדם שמוחק לי תהודעות אני יכול להישבע שהגבתי בפוסט הזה..

רגב אח שלי התקדמות בת זונה!
כל הכבוד אל תחפש להיתיאש או להתבאס ובטח לא לקחת הודעות פה ברצינות תמשיך להיתקדם בלי לדבר:sbb4: :boxing: :diractor:

ד"א מה לך ולשירן פדידה אחי?חחחחחחחחחחחחח

ThaiB0X
04-01-08, 12:31
חחחחחחחחחחחחחחח בונא אני אדקור תבן אדם שמוחק לי תהודעות אני יכול להישבע שהגבתי בפוסט הזה..

רגב אח שלי התקדמות בת :):):):)!
כל הכבוד אל תחפש להיתיאש או להתבאס ובטח לא לקחת הודעות פה ברצינות תמשיך להיתקדם בלי לדבר:sbb4: :boxing: :diractor:

ד"א מה לך ולשירן פדידה אחי?חחחחחחחחחחחחח

תודה אחי הזהוב, תמיד כיף לקרוא תגובות שלך :sbb4:
חחחחחחח שירן פדידה? מי זאת ? :O

AkunaMatata
04-01-08, 17:16
תודה אחי הזהוב, תמיד כיף לקרוא תגובות שלך :sbb4:
חחחחחחח שירן פדידה? מי זאת ? :O
קוראים לך רגב?
אם כן סחה עליך אחשלי

tomerA
04-01-08, 17:44
רגב זה שם לסמרטוט חחח (אל תיעלב :))

ThaiB0X
04-01-08, 17:51
סמרטוט שיכול לנגב לך את הצורה בברכיה לפנים (אל תיעלב :) )

עכשיו ברצינות - זה לא השם שעושה את הבנאדם אתה יודע :)

denous
04-01-08, 17:59
לא זוכר כבר אם הגבתי פה אבל רגב אתה ילד מפגר אם אתה אשכרה מקשיב לילדים שש גוף יותר גדול ממך אז תופסים גובה....
אתה היית ממש עצמות ונהיית גדול תחשוב על בצורה אחרת כאילו היית שמן מאוד וירדת....
לאנשים כמוך אני מצדיע לעשות דבר כזה זה ממש ממש לא קל אני מכיר אנשים כמוך שרק בוכים די נמאס אני לא עולה במשקל וזה ואתה עולה או לא עולה ממשיך כמו שאמר ARBEL אתה HARDCORE אמיתי...
תמשיך ואל תתיאש אתה תותח!
כל הכבוד לך אחי ! :flowers:

ThaiB0X
04-01-08, 18:20
לא זוכר כבר אם הגבתי פה אבל רגב אתה ילד מפגר אם אתה אשכרה מקשיב לילדים שש גוף יותר גדול ממך אז תופסים גובה....
אתה היית ממש עצמות ונהיית גדול תחשוב על בצורה אחרת כאילו היית שמן מאוד וירדת....
לאנשים כמוך אני מצדיע לעשות דבר כזה זה ממש ממש לא קל אני מכיר אנשים כמוך שרק בוכים די נמאס אני לא עולה במשקל וזה ואתה עולה או לא עולה ממשיך כמו שאמר ARBEL אתה HARDCORE אמיתי...
תמשיך ואל תתיאש אתה תותח!
כל הכבוד לך אחי ! :flowers:

תודה רבה, מעריץ אנשים כמוך :) :bow:

tomerA
04-01-08, 19:24
חחח יש פירוש לשם רגב?
זה משהו שקשור לעצים לא?

ThaiB0X
04-01-08, 19:35
רגב = גוש אדמה :s :s :s

M.r Olympia
06-01-08, 18:58
שינוי אדיר אחי !
שיהיה לך בהצלחה בהמשך !

ninja
06-01-08, 19:14
סמרטוט שיכול לנגב לך את הצורה בברכיה לפנים (אל תיעלב :) )

בואנה אני שעה נשפך פה..

arbel2
06-01-08, 20:59
רגב יקירי ,אני מחזק אנשים אחרים פה
לא משנה אם יש לך בייספס של 32 או 62 ....אתה אוהב את הספורט הזה ,אתה מתאמן רציני ,ועשית שינוי משמעותי עם עצמך ,וזה כבר אומר עליך המון.

SuzukiR
06-01-08, 21:35
שילכו כוס סמק למה על מי אתה שם זיין

כול הכבוד אחי

Bodybuilder
06-01-08, 21:44
רגב,גרב,גרג או איך שלא קוראים לך !!!!!!!!!!!
עברת שינוי אדיר,ואתה תותח אח שלו,ואתה נראה מצויין,וכול הכבוד לך,ותמשיך ככה בלי להיסתכל על אחרים ואתה תצליח בגדול http://www.israelbody.com/images/icons/icon12.gif

ThaiB0X
06-01-08, 23:45
תודה חברים, כיף לשמוע וזה בהחלט נותן מוטיבציה להמשך :)

Vodex
07-01-08, 15:51
היית שחיף ונשאארת שחיף:laughing: רגע מה אחרי?:unsure:

ThaiB0X
07-01-08, 15:53
היית שחיף ונשאארת שחיף:laughing: רגע מה אחרי?:unsure:

תודה אחי :basketball:

kaga
08-01-08, 12:08
טייבוקס, יש לך שינוי עצום.חחח אני בטוח חושב שהיה לך מקרה שחברים שלך שלא ראו אותך שנה לא מזהים אותך ברחוב.
ותעשה טובה תסיר את התמונה של הלפני השינויי... מרגיש טיפה לא טוב.