PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לצבא אני בן 16

דקר
27-12-07, 17:03
תשמעו , אני בן 16 ואני חושב לעצמי , אם אני ימשיך להתאמן עדיין בגיל 18 אני ילך לצבא , ולא יהיה לי זמן להתאמן אז מה כל העבודה של השנתיים האלה תיהיה לחינם ?

יניב2
27-12-07, 17:42
תלוי איפה תהיה בצבא אחי
עם תהיה קרבי באחת הסיירות כושר וכח לא תהיה לך בעיה ותאתמן הרבה יותר קשה ממה שהתאמנת בשנתיים האלה
עם תהיה ג'ובניק הכח היחידי שתעשה זה לקום ולהעביר את הדף מהמחשב למכונת צילום

רומם אברבוך
27-12-07, 17:56
למה לדבר רק על הצבא? עוד 50-70 שנה כבר בטוח תמות, אז למה כל העבודה שתשקיע כל השנים האלה?
אם אין לך תשובה, אז תעזוב הכל עכשיו, כי אין טעם.
אם התשובה ברורה לך, שעבודה שמושקעת ברצינות על הגוף לא יורדת לטמיון ברגע שמתגייסים, אלא היא חלק ממך, אז השאלה המקורית חסרת טעם.

denous
27-12-07, 18:46
:| קודם כל מי הבטיח לך שבשנתיים האלו הגוף שלך יהיו פרפקט?
תתחיל לעבוד תראה איך מתקדם ותאמין לי שאתה לא תתאכזב מהתוצאות גם אם הן היו רק לזמן קצר...!

TheGift
27-12-07, 20:35
מה זה השטויות האלה? למה את כ"כ בטוח שאתה תהיה קרבי? רוב המתגייסים הולכים להיות "תומכי לחימה" ( ג'ובניקים). אולי תפסיד חודש, חודשיים בגלל טירונות וקורס, אבל אח"כ אם תהיה קרוב לבית תוכל להמשיך להתאמן כרגיל.

דקר
27-12-07, 21:13
טוב תודה

P-a-n-1-c
27-12-07, 21:27
תהנה שנתיים, לך תדע מה יהיה. חוץ מזה שיש זיכרון שריר

king l8
27-12-07, 22:15
אלוהים גדול עוד שנתיים לך תדע מה יהיה עוד שנתיים .. בנתיים תתאמן חזק ועזוב אותך צבא עכשיו ..

Scylla
27-12-07, 22:35
תלוי איפה תהיה בצבא אחי
עם תהיה קרבי באחת הסיירות כושר וכח לא תהיה לך בעיה ותאתמן הרבה יותר קשה ממה שהתאמנת בשנתיים האלה
עם תהיה ג'ובניק הכח היחידי שתעשה זה לקום ולהעביר את הדף מהמחשב למכונת צילום

בדיוק להפך.
בקרבי לא יהיה לך זמן להתאמן (תלוי איפה תהיה), בגדודים (90% מהקרביים...) שנתיים מהשירות אתה תטחן שמירות ותורנויות ומסלול וצעירות ורק בשנה האחרונה יהיה לך באמת זמן להתאמן אם יש משהו שדומה לחדר כושר בכלל בבסיס. לרוב מפתחים כושר גופני גבוה יחסית (אך לא גבוה מאוד) אך לא שרירים יותר מדי חזקים אלא יותר בעלי סיבולת.
בסיירות זה קורה בעצימות יותר גבוהה, והכושר הרבה יותר גבוה, אך בסיום המסלול יש המון זמן להתאמן בחדרי הכושר המעולים שתמיד יש בבסיסים.

לעומת זאת, ג'ובניק שכל יום בבית יכול להתאמן ולאכול בדיוק כמו שבנאדם שמתאמן ברצינות צריך להתאמן ולאכול.

Avi
27-12-07, 23:42
זה לא שבצבא אתה תאבד את כל מסת השריר שצברת גם אם תיהיה קרבי. אני ראיתי לוחמים עם גוף שהלוואי עליי ועל רובינו פה. וכמו שכבר רשמו פה יש את מה שנקרא זכרון שריר.

tRONic
28-12-07, 13:00
מה זה השטויות האלה? למה את כ"כ בטוח שאתה תהיה קרבי? רוב המתגייסים הולכים להיות "תומכי לחימה" ( ג'ובניקים). אולי תפסיד חודש, חודשיים בגלל טירונות וקורס, אבל אח"כ אם תהיה קרוב לבית תוכל להמשיך להתאמן כרגיל.

היחיד שמדבר פה שטויות הוא אתה.
אם יש לו פרופיל קרבי = כנראה שהוא יהיה קרבי, אם אין לו פרופיל קרבי, הוא לא יהיה קרבי.

TheGift
28-12-07, 13:13
אם יש לו פרופיל קרבי = כנראה שהוא יהיה קרבי, אם אין לו פרופיל קרבי, הוא לא יהיה קרבי.

עאלק שטויות... שמעת פעם על הדבר הזה שנקרא "הורדת פרופיל"?:bye1:

boris19
28-12-07, 14:09
כמו שאמרו בשנה וחצי הראשונות לא יצא לך להתאמן אלה אם תרצה כשתחזור הביתה, לאחד השנה וחצי יצא לך להתאמן בבסיס כמובן שלא באינטנסיביות הרגילה ביום יום אבל 3 אימונים לפחות יצא לך, תזונה כמובן שאין על מה לדבר.

ואם אתה הולך ליחידות הרגילות גולני,גבעתי הנדסה לא ממש משנה הכושר הגופני שלך, שמה תצבור כבר סיבולת, בסיירות זה כבר משהוא אחר

r0y
28-12-07, 17:09
מה עם טייס?יש איזה מכון או משהו..
אני כבר בן 17 ועשיתי הפסקה קצת ועובר להתאמן בבית עוד 3 חודשים שזה אומר לקנות ציוד וכל זה...אז כדאי להשקיע עכשיו על אימונים כמו עד עכשיו רק ממצב יותר נמוך או כבר להתחיל יותר כושר סבולת וכל אלה?

TheRock
28-12-07, 23:27

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרג אותי תגיד אתה לא יודע מזה צבא? גם אם הפרופיל שלו הכי גבוהה הוא יכול להיות ג'ובניק 2 מטר מהבית הבסיס שהוא משרת