PDA

צפה בגרסא המלאה : איזה רעיון כנסו כנסו !! טסטוסטרון לפי מרשם

yonip
28-12-07, 15:29
חחחחח שמעו רעיון חזק
יום אחד שאתם עם חברים שלכם תעשנו תשתו אלכוהול חופשי שהטסטוסטרון ירד,
יום אחרי תקבעו פגישה לבדיקת רמת הטסטוסטרון בדם ( זה בדיקה פשוטה שכלולה בסל הבריאות)

אם יימצא שהרמות אכן נמוכות, שקול עם הרופא שלך נטילת טסטוסטרון חלופי (כדורים, זריקות, מדבקות או ג'ל).

תקראו את זה גם
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3487410,00.html

yonip
28-12-07, 15:32
אה ועוד משהו לפני הבדיקה ישר תאוננו איזה פעמיים שלוש חחחח
אין אני אחד הגאונים בדוק!! אני הולך לקבוע תור היום !!

Gil-G
28-12-07, 15:34
טוב אחי

Deja Vu
28-12-07, 15:40
אך משיגים בדיקה כזאת בכלל?

*DAVID*
28-12-07, 15:41
חח לא הבנתי מה הולך פה?.. אפשר בעיברית? ומה זה בכלל טוסטסטרון?

yonip
28-12-07, 15:46
טסטוסטרון (באנגלית: Testosteron) הוא הורמון המין הגברי העיקרי. אצל הגבר מיוצר באשכים, ואצל האישה בכמויות קטנות בשחלות.

הורמון זה גם אחראי על הופעת השיער על הפנים והחזה, עיבוי הקול, העלאת מסת השרירים, עיבוי העצם, יצירת תאי זרע, והדחף המיני. בתחום ההתנהגותי רמות גבוהות של הורמון זה אחראיים לאגרסיביות ותחרותיות.

במקרה של חסר בהורמון זה בתקופת הבגרות או בגיל מתקדם, ניתן לקבל הורמון זה בצורות שונות על מנת להשלים את החסר.

לפי המאמר שהבאתי למעלה בדיון

בחן את עצמך: האם הגיע הזמן לבדיקת טסטוסטרון?

10% מהגברים מעל גיל 50 סובלים מחוסר בטסטוסטרון. אם אתה חושד שזה המצב אצלך, רצוי שתיבדק. מדובר בבדיקת דם פשוטה הכלולה בסל הבריאות. היא מתמקדת רק בטסטוסטרון הכללי ולכן נותנת רק מושג כללי, אבל אם נמצא שהיא גבולית מבצעים בדיקה ספציפית יותר - לטסטוסטרון החופשי. אם יימצא שהרמות אכן נמוכות, שקול עם הרופא שלך נטילת טסטוסטרון חלופי (כדורים, זריקות, מדבקות או ג'ל).

עוד משהו כל המתאמנים התחרותיים לוקחים טסט' בזריקות... ויש גם אנשים מהפורום שלוקחים את זה, אני לא מדבר על כמויות גדולות, רק על לשמור על רמה גבוהה, אולי טיפ טיפה יותר מידי =]

*DAVID*
28-12-07, 15:52
טסטוסטרון (באנגלית: Testosteron) הוא הורמון המין הגברי העיקרי. אצל הגבר מיוצר באשכים, ואצל האישה בכמויות קטנות בשחלות.

הורמון זה גם אחראי על הופעת השיער על הפנים והחזה, עיבוי הקול, העלאת מסת השרירים, עיבוי העצם, יצירת תאי זרע, והדחף המיני. בתחום ההתנהגותי רמות גבוהות של הורמון זה אחראיים לאגרסיביות ותחרותיות.

במקרה של חסר בהורמון זה בתקופת הבגרות או בגיל מתקדם, ניתן לקבל הורמון זה בצורות שונות על מנת להשלים את החסר.

לפי המאמר שהבאתי למעלה בדיון

בחן את עצמך: האם הגיע הזמן לבדיקת טסטוסטרון?

10% מהגברים מעל גיל 50 סובלים מחוסר בטסטוסטרון. אם אתה חושד שזה המצב אצלך, רצוי שתיבדק. מדובר בבדיקת דם פשוטה הכלולה בסל הבריאות. היא מתמקדת רק בטסטוסטרון הכללי ולכן נותנת רק מושג כללי, אבל אם נמצא שהיא גבולית מבצעים בדיקה ספציפית יותר - לטסטוסטרון החופשי. אם יימצא שהרמות אכן נמוכות, שקול עם הרופא שלך נטילת טסטוסטרון חלופי (כדורים, זריקות, מדבקות או ג'ל).

עוד משהו כל המתאמנים התחרותיים לוקחים טסט' בזריקות... ויש גם אנשים מהפורום שלוקחים את זה, אני לא מדבר על כמויות גדולות, רק על לשמור על רמה גבוהה, אולי טיפ טיפה יותר מידי =]
תודה על המידע אחי אז כאילו עם אני לוקח אז זה אני יתפתח יותר מהר?

yonip
28-12-07, 15:52

אחושימי נשמה =)

Nicolas
28-12-07, 15:54
הרופא לא מביא סתם בדיקת טסט'

ninja
28-12-07, 15:55
מי שמנסה תשטות במיץ הזאת, שיכין גם תור למנתח פלסטי להוריד ג'ינו

ב98 אחוז מהמקרים של עודף טסט' הוא הופך לאסטרוגן.

מה אתה חושב גם סתם יתנו לך תוספת טסט' ? זה סדרת בדיקות..מעקבים קבועים..

עדיף שתתחיל סייקל אם כבר אתה מחפש לגדול

או שתפסיק לדבר שטויות ותתאמן כמו בן אדם

alpha
28-12-07, 15:56
מה אתה חושב שאתה קובע תור לקופת חולים אומר "חסר לי טוסטסטרון" ונותנים לך?

קודם כל תעשה את כל מה שאמרת, ישלחו אותך לבדיקות מקיפות ובסוף יגלו למה זה וגם אם לא אולי יעשו מעקב? תוכל לשתות ולהביא ביד כל כך הרבה רק בשביל זה?

...

Night_Wolf
28-12-07, 15:57
לא יודע פשוט לקנות סייקל?

ninja
28-12-07, 16:00
לא יודע פשוט לקנות סייקל?

גלעד עשה טובה אחויה תארגן לו איזה ויאל חמוד שיפסיק לדבר שטויות ולעשות לעצמו פדיחות

Night_Wolf
28-12-07, 16:01
גלעד עשה טובה אחויה תארגן לו איזה ויאל חמוד שיפסיק לדבר שטויות ולעשות לעצמו פדיחות

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וחחחחח חחחחחחחחחחחחחח

איך אני אוהב אותך אחי:sbb4:

arbel2
28-12-07, 16:01
חבל שימחק גם הפוסט הזה
אתם יודעים שאסור לדבר פה עם חומרים ,למה סתם לעשות למנהלים עבודה ?

ninja
28-12-07, 16:06
חבל שימחק גם הפוסט הזה
אתם יודעים שאסור לדבר פה עם חומרים ,למה סתם לעשות למנהלים עבודה ?

תשמע ארבל
אתה אמור לגדל פה בחורים רציניים
אם יש פה כאלה שהמטרה שלהם זה יותר מ80 קילו חטוב אז צריך לתת להם את ההתחלה של הידע
אל תגיד לי שאתה רוצה להשאיר פה טבעיים/שיש פה תמימים שלא יודעים על כל החומרים..

חלאס מה אנחנו ילדים קטנים? עכשיו על מה שרשמתי לך תקנה לי קצת אנאדרול חח

yonip
28-12-07, 16:12
מה כל כך מסובך ?
ברור שלא יתנו סתם..
אני מביא ביד לפני וככה הרמה של הטסט' קצת יורדת, ישר אחרי זה מגיעים לבדיקת דם שמה בקופת חולים וסלמאת, עזבו אותכם תעישון ותאלכוהול אפילו..
וארבל זה לא חומרים אסורים , ראית שהרמה של הטסט יורדת וזה סכנה למין הגברי אני אומר לך עכשיו תאכלס :}

trx--->sus
28-12-07, 16:13
תשמע ארבל
אם יש פה כאלה שהמטרה שלהם זה יותר מ80 קילו חטוב אז צריך לתת להם את ההתחלה של הידע

לא נראה לי שזה תלוי בו זה פשוט לא חוקי

ninja
28-12-07, 16:14
מה כל כך מסובך ?
ברור שלא יתנו סתם..
אני מביא ביד לפני וככה הרמה של הטסט' קצת יורדת, ישר אחרי זה מגיעים לבדיקת דם שמה בקופת חולים וסלמאת, עזבו אותכם תעישון ותאלכוהול אפילו..
וארבל זה לא חומרים אסורים , ראית שהרמה של הטסט יורדת וזה סכנה למין הגברי אני אומר לך עכשיו תאכלס :}

טוב אתה רציני יעני?
חחחחח אתה מצחיק אחושרמוטה יאבויה

arbel2
28-12-07, 16:16
תשמע ארבל

יש לי שאלה .....נראה לך שזה האתר של אבא שלי ?!!!?!?!?!?!

תאמין לי שאני יודע שזה בעייתי שאין פה פורום של סטרואידים ,אבל מכיוון שהאתר לא בבעלותי ,ואין לי יותר מדי יכולת החלטה בנושא ,פשוט תעשו לי טובה ותכבדו את חוקי הפורום ,נשבר לי הזין מלהתעסק פה במשמעת ,אני אומנם מנהל בפורום ,אבל מבחינת גלישה בפורום אני בדיוק כמו כל אחד אחר מהיוזרים ואני בא לפה להנות מהגלישה ,זה סתם הורס כל ההיתעסקות המיותרות הזאת במשמעת.

אם תרצה אשמח להפנות אותך לפורומים איכותיים בחו"ל שעוסקים בנושא שם תוכל לשאול כמה שאלות שרק תחפוץ נפשך .

ninja
28-12-07, 16:19

תאמין לי שאני יודע שזה בעייתי שאין פה פורום של סטרואידים ,אבל מכיוון שהאתר לא בבעלותי ,ואין לי יותר מדי יכולת החלטה בנושא ,פשוט תעשו לי טובה ותכבדו את חוקי הפורום ,נשבר לי הזין מלהתעסק פה במשמעת ,אני אומנם מנהל בפורום ,אבל מבחינת גלישה בפורום אני בדיוק כמו כל אחד אחר מהיוזרים ואני בא לפה להנות מהגלישה ,זה סתם הורס כל ההיתעסקות המיותרות הזאת במשמעת.

אם תרצה אשמח להפנות אותך לפורומים איכותיים בחו"ל שעוסקים בנושא שם תוכל לשאול כמה שאלות שרק תחפוץ נפשך .

אממ אחויה אין לי שאלות..כי אין לי כוונה להתעסק בחומרים בינתיים בשביל גדילה.
אני רק מנסה לגרום לך להבין שאף אחד פה לא טמבל וכולם יודעים בדיוק על מה אנחנו מדברים.
בקיצור אני לא ידבר על זה רק תידע שאתה עושה צחוק מהחלטורה...

ושיהיה שבת שלום לא להשתגע בגלל הפורום יא חביב אלבי!

///Efi///
28-12-07, 16:20

כאילו שאתה לא נהנה

arbel2
28-12-07, 16:22
אממ אחויה אין לי שאלות..כי אין לי כוונה להתעסק בחומרים בינתיים בשביל גדילה.
אני רק מנסה לגרום לך להבין שאף אחד פה לא טמבל וכולם יודעים בדיוק על מה אנחנו מדברים.
בקיצור אני לא ידבר על זה רק תידע שאתה עושה צחוק מהחלטורה...

ושיהיה שבת שלום לא להשתגע בגלל הפורום יא חביב אלבי!

תתפלא ,אבל אפשר לנהל פורום פיתוח גוף בלי לדבר על סטרואידים ...הכיצד אתה שואל ?! אז בוא נענה לך

העולם של אימונים ותזונה כל כך מקיף ומעמיק ,ואפשר לנהל בו עשרות ומאות דיונים מלומדים על אלף ואחד נושאים ,אבל אף אחד פה לא מנסה להשקיע וצריך להאכיל אתכם בכפית כל דבר (לא שמפריע לי להשקיע פה ,אבל בתור גולשים אתם צריכים גם לתרום ,לא רק לקבל ) ,וכולם רק ממהרים להיתלונן שלא מגלים להם פה על הקשר בין מחט לתחת ...או בקיצור ? FUCKING GAY ....

arbel2
28-12-07, 16:23
כאילו שאתה לא נהנה

מלהיתעסק במשמעת ? ממש ממש לא
זה לא כיף להשעות אנשים מהפורום ,זה לא כיף להוות "גורם סמכות" (כל כך פאקינג מגעיל להגיד את זה על עצמי ) ,אבל זה התפקיד שלי כמנהל ראשי ...לאכוף את חוקי הפורום ולחטוף על זה גם את האש ...CE LA VI ...

ninja
28-12-07, 16:25
קיצר תקשיב לי
חשבתי אולי אפשר להכניס פה שכל לכמה מהילדים הקטנים אבל כנראה שלא
לא תשמע אותי מדבר על חומרים..
אבל פעם באה שתשמע בפורום על ילד שדפק דיבולים כמו קורנפלקס בגלל שהוא לא הבין בדיוק בפורום
אל תבוא אליי בטענות!!!!!!!אחדאחדאחדאחדחאדאחדאחד

סתם אני צוחק..מספיק להתעצבן בסוף יהיו לך קמטים בעור התוף

arbel2
28-12-07, 16:26
קיצר תקשיב לי
חשבתי אולי אפשר להכניס פה שכל לכמה מהילדים הקטנים אבל כנראה שלא
לא תשמע אותי מדבר על חומרים..
אבל פעם באה שתשמע בפורום על ילד שדפק דיבולים כמו קורנפלקס בגלל שהוא לא הבין בדיוק בפורום
אל תבוא אליי בטענות!!!!!!!אחדאחדאחדאחדחאדאחדאחד

סתם אני צוחק..מספיק להתעצבן בסוף יהיו לך קמטים בעור התוף

:laughing: דיבולים כמו קורנפלס:laughing:
עם כל הקריזה שלי ,זה היה ממש מצחיק.

ninja
28-12-07, 16:27
חחח שמח שנהנית אבל..

Seh La Vee

arbel2
28-12-07, 16:27
Seh La Vee

יש לי פטור מאיות :laughing:

tomerA
28-12-07, 16:38
זה חוקי מאד אם נותנים את זה בקופת חולים זה חוקי.
זה כמו שתגיד שלא חוקי פה לדבר על אקמול.

אליאב קרייסלר
28-12-07, 16:56
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תגיד לי אתה חושב שאתה הראשון שחושב על דברים כאלה?
אני עשיתי בדיקה של טסט בלילה לפני זה שתיתי כמו מטורף ועשיתי פעמיים ביד בשביל שזה ירד חחחחחחח אבל זה לא עזר

אליאב קרייסלר
28-12-07, 16:57

נערך

yonip
28-12-07, 17:03
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תגיד לי אתה חושב שאתה הראשון שחושב על דברים כאלה?
אני עשיתי בדיקה של טסט בלילה לפני זה שתיתי כמו מטורף ועשיתי פעמיים ביד בשביל שזה ירד חחחחחחח אבל זה לא עזר

חחחחח בטח לך יש רמות מטורפות בלי שום קשר יא שור חחח
אבל אני ינסה את זה :}לא אכפת לי מנינג'ה :character63: :character63:

trx--->sus
28-12-07, 18:03
מלהיתעסק במשמעת ? ממש ממש לא
זה לא כיף להשעות אנשים מהפורום ,זה לא כיף להוות "גורם סמכות" (כל כך פאקינג מגעיל להגיד את זה על עצמי ) ,אבל זה התפקיד שלי כמנהל ראשי ...לאכוף את חוקי הפורום ולחטוף על זה גם את האש ...CE LA VI ...

בלי קשר...

כמה גיל משלם לך אחי? :laughing:

tomerA
28-12-07, 18:08
בלי קשר...

באבקות חלבון חחח
כמו שפעם מזמן היו משלמים לאנשים במלח ומכאן נגזרה מילה האנגלית למשכורת כי זה מצרך יקר מאד אז. אז היום משלמים בחלבון חחח

Arsan
28-12-07, 18:31
אם לאלי האנה יש אתר קנייה ומכירה בגלוי של חומרים , לא מבין למה אסור לדבר פה לפחות על חומרים.
מבחינה משפטית אין עם זה שום דבר (ויש ניסיון מבחינה משפטית) , סה"כ גם מסחר שלא תלוי במנהלי הפורום חוקי למהדרין , ישנו חוק שמנהל האתר לא אחראי על התוכן שמפרסמים משתמשיו וזה אף רשום בתקנון הפורום לפני שנרשמים אליו (ראו מקרה פורום בישול בהיידפרק לפרש , נסגר בכך שגנבו מתכון מפורום לפורום ופשוט השופט הגיע למסקנה שאין מנהלי האתר אחראים על תוכן פירסום המשתמשים).
אני גם מאמין שאם האתר העולמי Bb מלא בחומרים , במידע ובשלל דיבורים על העניין , וזה אתר מסחרי בין הגדולים שיש בעולם לא מבין למה פה זה עוד לא התמשש.
חבל היה יכול להיות אף מעניין ולהכניס קצת טעם לאתר,
לשיקולכם.

ninja
28-12-07, 18:34
אם לאלי האנה יש אתר קנייה ומכירה בגלוי של חומרים , לא מבין למה אסור לדבר פה לפחות על חומרים.
מבחינה משפטית אין עם זה שום דבר (ויש ניסיון מבחינה משפטית) , סה"כ גם מסחר שלא תלוי במנהלי הפורום חוקי למהדרין , ישנו חוק שמנהל האתר לא אחראי על התוכן שמפרסמים משתמשיו וזה אף רשום בתקנון הפורום לפני שנרשמים אליו (ראו מקרה פורום בישול בהיידפרק לפרש , נסגר בכך שגנבו מתכון מפורום לפורום ופשוט השופט הגיע למסקנה שאין מנהלי האתר אחראים על תוכן פירסום המשתמשים).
אני גם מאמין שאם האתר העולמי Bb מלא בחומרים , במידע ובשלל דיבורים על העניין , וזה אתר מסחרי בין הגדולים שיש בעולם לא מבין למה פה זה עוד לא התמשש.
לשיקולכם.

עכשיו מבצע לחגים: קנה ווינסטרול וקבל קלנבוטרול ב50 אחוז הנחה! רק בישראלבודי!

arbel2
28-12-07, 18:35
לשיקולכם.

השיקולים לא שלי ,כל הדיבורים האלו הם לסרק

Arsan
28-12-07, 18:36
השיקולים לא שלי ,כל הדיבורים האלו הם לסרק
אז נשמח אם תפנה את העניין למי שצריך

tomerA
28-12-07, 18:46
לא ימכרו סטרואידים מכמה סיבות.
1- זה לא חוקי בארץ.
2- לגיל אין אינטרס לעשות את זה, רוב הלקוחות שלו הם ילדים כמוני וכמוך שאת הכסף והאישור לתוספי מזון והפגישות מגיע מההורים. ברגע שההורים יידעו שאתה לוקח סטרואידים הם ישר ייכנסו לפאניקה, תחשבו שיש הורים שעושים בעיות עם אבקת חלבון אז תחשוב מה יהיה עם סטרואידים.

Elevation
28-12-07, 19:07
בלי קשר...

3 גמירות בפה.

Bodybuilder
28-12-07, 19:08
הרופא לא מביא סתם בדיקת טסט'

הרופא כן מביא בדיקת טסט' סתם,רק צריך לבקש !
והטס הרגיל בבית מרקחת זה לא בדיוק זה,אומנם יהיה אפקט זה בתוח,אבל זה לא כמו חומרים אנבולים שמיועדים לזה !
ליתר דיוק אני לא בדיוק יודע איזה חומרים על בסיס טסט יש בבתי מרקחת בארץ !

hell
28-12-07, 19:49
ליתר דיוק אני לא בדיוק יודע איזה חומרים על בסיס טסט יש בבתי מרקחת בארץ !
באמת רואים שאתה לא יודע.
החומרים הטובים ביותר מגיעים מבית מרקחת
אבל אני לא מבין מה כל הסיפור הזה.
יש בתי מרקחת שאפשר לקנות אצלם ה-כ-ל בלי מרשם.
לפותח השרשור, אתה מתכוון לקחת טסט? או סתם משעמם לך בחיים ואתה רוצה לעשות בדיקת דם? יש דרכים הרבה יותר פשוטות להשיג כל טסט שתרצה.

CriminaL
28-12-07, 19:59
מה יתן לך עוד טסטוסטרון בגיל הזה בכל מקרה הגוף לא צריך כמות כ"כ גדולה ואתה תשתין את זה...

arbel2
28-12-07, 20:00
באמת רואים שאתה לא יודע.
החומרים הטובים ביותר מגיעים מבית מרקחת
אבל אני לא מבין מה כל הסיפור הזה.
יש בתי מרקחת שאפשר לקנות אצלם ה-כ-ל בלי מרשם.
לפותח השרשור, אתה מתכוון לקחת טסט? או סתם משעמם לך בחיים ואתה רוצה לעשות בדיקת דם? יש דרכים הרבה יותר פשוטות להשיג כל טסט שתרצה.

מחזק
בסופו של דבר החומרים המקוריים (לפני שהרוב נהיה UGL) היו של חברות לייצור תרופות כמו שרינג ואורגנון .

arbel2
28-12-07, 20:00
טוב ,השירשור הזה הולך ונעשה בעייתי ,וכואב לי לעשות זאת ,אבל הוא ינעל.