PDA

צפה בגרסא המלאה : denous Log

denous
31-12-07, 14:18
אוקיי אז לפני הרבה זמן יצא לי לעשות לוג סתם חרטא שלא ידעת כלום על תזונה ואימונים כמו שאני יודע עכשיו והכל מהאתר התותח הזה והאנשים פה (גיל ניסים) :]

אז ב-07\12\9 התחלתי חיטוב עם תזונה נכונה ואימונים נכונים ביינתים החיטוב פועל מצווין ובקרוב יהיו תמונות אפשר לראות את ההתקדמויות במשקל שלי לגבי אחוז שומן אני עוד צריך לבדוק אותו ולא יודע איך ואיפה...

:

נתונים -

תאריך 9.12.07

משקל 83.2 ק'ג

גובה 177

היקף בייספס 36

אחוז שומן : 20 +-

תאריך 17.12.07

משקל 80.1

היקף בייספס 36

תאריך 24.12.07

משקל 78.5

היקף בייספס 36

תאריך 31.12.07

משקל 76.9

היקף בייספס 36

מתעדכן כל יום שני :]
כמו שאתם רואים היום שקלתי את עצמי ולאחר שלושה שבועות עם תזונה נכונה הורדתי מעצמי 6.3 ק'ג! :sbb4:
אוקיי אז זה התפריט שלי שמי שהביא לי אותו הוא גיל ניסים עם קצת שינווים שלי דרך אגב קרדיט ענק אבל ענק לגיל ניסים באמת בן אדם תותח שעזר לי ממש!

תפריט -

ארוחת בוקר 7:00
2 לחם מחיטה מלאה
1 גביע קוטג' חצי אחוז שומן

ביינים 10:00
2-3 פרוסות פסטרמה דלת שומן
2 לחם מחיטה מלאה

אימון 13:00 - 15:30
אחרי אימון שייק חלבון כף הגשה + תפוח\בננה

ארוחת צהריים 16:00
חזה עוף מטוגן ללא שמן 180 גרם

ביינים 19:00
1 ביצה שלמה + 1 חלבון של ביצה
1 לחם מחיטה מלאה
חצי גביע קוטג' חצי אחוז שומן

ארוחת ערב 22:00
1 טונה במים
כפית וחצי שמן
1 לחם מחיטה מלאה

ערכים של התפריט -

1403 קלוריות.
186 גרם חלבונים.
20 גרם שומן.
114 גרם פחמימות.

אני לא מכניס ירקות בגלל שאין ירקות שאני אוהב לאכול אז מדי פעם אני מרשה לעצמי לאכול סלט כרוב עם תירס פעם בכמה זמן :laughing:

ועכשיו תוכנית אימונים אני עובד בשיטת ABC 4-5 פעמים בשבוע כולל אירובי חצי שעה אחרי כל אימון ובטן פעמיים בשבוע 2 תרגילים של 3 סטים 15 חזרות.

תכנית אימונים -

A

חזה

לחיצת חזה כנגד מוט חופשי 3X10
לחיצת חזה עליון בשיפוע חיובי 30 מעלות כנגד משקולות חופשיות 3X10
פלייס לצדדים 3X12

בייספס

כפיפות מרפקים בעמידה כנגד מוט לפנים 3X8
כפיפות מרפקים כנגד משקל חופשי 3X10
כפיפות מרקפים על ירך יד יד 2X10

B

כתפיים

לחיצת כתפיים מאוחרי הראש כנגד מוט בישיבה 3X10
הנפה לצדדים 3X10
הנפה לפנים 3X10

רגליים

סקוואט 3X8
לחיצת רגליים כנגד מכונה 3X10
פשיטות ברכיים כנגד מכונה 3X12

C

גב

מתח 3 סטים של מקס חזרות
משיכת פולי עליון לפנים 3X12
מסור 3X10 כל יד

יד אחורית

לחיצה צרפתית 3X8
הרמת משקולות אחורי הראש 3X10
פולי עליון בעמידה לפנים 3X12

למטרה שלי בעיקרון אין קשר למשקל בגלל שאני לא יודע עד איזה משקל אני אצטרך להגיע כדי להוריד את השומן שנצבר לי בבטן...
בכל מקרה אפשר להגיד שהמטרה היא שתיהיה לי קוביות כי רק ככה אני אדע שבאמת ירדתי בצורה ענקית באחוז שומן!
וזהו ב-1 למרץ אני מקווה כבר לסיים את החיטוב ולהתחיל סוף סוף מסה בצורה מסודרת וטובה!
ושוב GIL-NISSIM אתה ענק אחי תודה רבה על הכל!
ואני אעדכן כאן כל אימון שיהיה לי וכל שבוע אם ירדתי במשקל ובכמה!

:boxing: denous.

NEATEYE
31-12-07, 14:57
עלה והצלח.

Fatboy
31-12-07, 15:06
בהצלחה

trx--->sus
31-12-07, 15:47
בהצלחה אחי לדעתי יש כמה טעיות אם תרצה אני יפרט

denous
31-12-07, 17:09
בהצלחה אחי לדעתי יש כמה טעיות אם תרצה אני יפרט

זה בסדר אחי אם אתה אומר כמה טעויות אז זה נחשב מצווין אצלך בדרך כלל אתה אומר אין מה לתקן זרוק לפח :flowers:

P-a-n-1-c
31-12-07, 17:29
גירעון יותר מידי גדול. אתה תאבד שריר כמו מים.

CriminaL
31-12-07, 17:55
שיהיה בהצלחה אח שלי אתה מתקדם יפה!

trx--->sus
31-12-07, 18:02
חחחחחחחחחחח \ה בידיוק מה שרציתי להגיד אבל לדעתי בלוג לא באים לבקש דעה אלא רק להראות התקדמות אז נצרתי את לשוני ואם אנחנו כבר שוונג אז אפשרי גם לעשות כמה תיקונים קטנים לתכנית

denous
31-12-07, 18:40

אני מודע לגרעון וגם לזה שאני אאבד המון שריר אבל אני מאמין שזה ישתלם לי כי אחרי זה אני אעלה מסה בצורה די נקייה ואז שוב חיטוב ויהיה טוב בעזרת השם עכשיו אני מתעסק רק בלהוריד את השומן כל השאר לא ממש מעניין אותי.

denous
06-01-08, 16:30
אוקיי אז זה עדכון ראשון שלי בדיון בגלל שהייתי שבוע על אנטיביוטיקה והיה אסור לי להתאמן :[
תודה לאל היום חזרתי והיה אימון פצצה היה A חזה ובייספס ובגלל שלקחתי חופשה ארוכה החלטתי לשלב גם בטן וביצעתי אירובי של שעה 7.5 קילומטר.

אז ככה התחלתי עם הלחיצת חזה ועליתי בממשקל 16.25 אימון הבא שוב עולה זה משקל קטן עליי עדיין התחלתי מקטן כי רציתי לעלות לאט לאט עד למקסימום :]

כל שאר התרגילים בחזה ביצעתי בקלות וגם בזה העליתי משקלים טובים כנראה שהייתי צריך את החופש הזה!

בייספס כמו תמיד השריר החזק ביותר בגוף שלי הלך מצווין והרגשתי אותו ממש!

העבודה על הבטן הייתה מאוד קשה אבל גם היה טוב מאוד!

אחרי זה עשיתי פעם ראשונה אירובי של שעה בגלל החופשה של שבוע וגם עשיתי על מהירות שאני לא רגיל עלייה היה בסדר לא הכי קל מהירות של הליכה מהירה מאוד הורדה של 723 קל' לפי המכונה ו-7.5 קילומטר בשתי מילים מרוצה מאוד!

מחר שקילה פעם שעברה שקלתי 76.9 אם אני לא טועה מקווה להיות מחר 74-75.5!

וחשוב להוסיף שרצתי עם כמה שכבות כדי להוריד נוזלים לפני השקילה עבד טוב מאוד האמת :]

אאז זהו מחר מחר שוב עדכון עם המשקל שלי וגם מחר אימון B רגליים וכתפיים !!!

יום טוב :laughing:

trx--->sus
06-01-08, 18:18
אוקיי אז זה עדכון ראשון שלי בדיון בגלל שהייתי שבוע על אנטיביוטיקה והיה אסור לי להתאמן :[
תודה לאל היום חזרתי והיה אימון פצצה היה A חזה ובייספס ובגלל שלקחתי חופשה ארוכה החלטתי לשלב גם בטן וביצעתי אירובי של שעה 7.5 קילומטר.

אז ככה התחלתי עם הלחיצת חזה ועליתי בממשקל 16.25 אימון הבא שוב עולה זה משקל קטן עליי עדיין התחלתי מקטן כי רציתי לעלות לאט לאט עד למקסימום :]

כל שאר התרגילים בחזה ביצעתי בקלות וגם בזה העליתי משקלים טובים כנראה שהייתי צריך את החופש הזה!

בייספס כמו תמיד השריר החזק ביותר בגוף שלי הלך מצווין והרגשתי אותו ממש!

העבודה על הבטן הייתה מאוד קשה אבל גם היה טוב מאוד!

אחרי זה עשיתי פעם ראשונה אירובי של שעה בגלל החופשה של שבוע וגם עשיתי על מהירות שאני לא רגיל עלייה היה בסדר לא הכי קל מהירות של הליכה מהירה מאוד הורדה של 723 קל' לפי המכונה ו-7.5 קילומטר בשתי מילים מרוצה מאוד!

מחר שקילה פעם שעברה שקלתי 76.9 אם אני לא טועה מקווה להיות מחר 74-75.5!

וחשוב להוסיף שרצתי עם כמה שכבות כדי להוריד נוזלים לפני השקילה עבד טוב מאוד האמת :]

אאז זהו מחר מחר שוב עדכון עם המשקל שלי וגם מחר אימון B רגליים וכתפיים !!!

יום טוב :laughing:

בהצלחה אחי המשך כך ואל תכתוב צבעוני

denous
06-01-08, 19:33
בהצלחה אחי המשך כך ואל תכתוב צבעוני

חח למה אחי זה דווקא נראה יפה לא ?

גם מושך את העין :laughing:

denous
07-01-08, 20:38
אוקיי אז שוב סיימתי את היום יש עוד ארוחה אחת הלך חלק והיום ביצעתי תוכנית B!

חוץ מזה שהיום היה יום שקילה והפתעתי את עצמי בענק!!!
שקלתי 74.3 מה שאומר שירדתי 9 קילו בחודש אחד שזה הרבה מאוד!
האימון הלך סבבה אפילו שהגב כואב מאוד מהסקווט ואני לא יודע את הסיבה אבל בקטנה... עם אירובי של כ-35 דקות הליכה מאוד מהירה שרפתי 300 ומשהו קל' :]
בקיצוררר הולך מצווין שבוע הבא שוב נשקל מקווה יהיה טוב ולא נתקע!

לילה טוב.

denous
09-01-08, 17:00
אוקיי אז שוב היום היה אימון אחרי אתמול שהייתי ביום מנוחה היום סיימתי ABC כאילו את כל התוכנית! :]

היום היה C גב ויד אחורית היה אימון פצצה עליתי בחזרות מתח והיה לי מעולה בהכל עליתי במשקלים כנראה שהייתי צריך את המנוחה ההיא של השבוע!
לחיצה צרפתית היה קשה אבל בסוף הצלחתי ברוך השם!
החלפתי תרגיל אחד בגב ושיניתי למין ירידה כזאת ללמטה ובחזרה ללמעלה עם משקולת שעובד על גב תחתון אחד התרגילים עבד מצווין!
אחרי האימון כמו כל אימון :] אירובי אבל הפעם 20 דקות כי ביום שישי עושה שוב שעה אירובי מקווה שילך טוב :laughing:

דרך אגב קיבלתי היום סוף סוף את החלבוןןן צמפיון בננה!@! :sbb4:
ביינתים אני יכול רק להריח עד שאני אסיים את החלבון השני קיבלתי איתו במתנה אומגה3 שאני לא יודע מזה עושה בכלל חוץ מזה שיש לזה ריח מסריח חח אז יאללה זהו מחר שוב מנוחה ויהיה טובב !

סופשבוע נעים לכולם!

denous
11-01-08, 15:07
אוקיי אז כאן מסיים שבוע פצצה :]
היום שוב ביצעתי את A כמו יום ראשון היה ממש טוב דווקא חוץ מלחיצת חזה רגילה שנתקעתי במשקל והורדתי אבל אימון הבא כבר נעלה אני מאמין לגבי פלייס וחזה עליון היה פצצה עליתי במשקלים מאוד
בייספס המקום הכי חזק שלי בגוף כמובן שוב עליתי משקלים והיה מצווין :flowers:
מה שהיה באמת מעולה שהשבוע ביצעתי 4 פעמים אירובי פעמיים 30 דקות פעם אחת 45 דקות ופעם אחת 60 דקות!
מרוצה מאוד מאוד מאוד יום שני שקילה נקווה לטוב!!!:laughing:

denous
14-01-08, 16:32
יום ראשון לא התאמנתי אז אני סוגר את השבוע הזה עם היום שלישי רביעי שישי ושבת בקיצור עומד להיות כיף ! :]

היום היה B כתפיים ורגליים כתפיים הלך חלק עליתי במשקלים דווקא בצורה שלא חשבתי...
לגבי הרגליים היה באמת אימון הכי טובש היה עד עכשיו אני חושב סקוואט הלך חלק ביותר 3X10 עם משקל מעולה שגם אותו העלתי ולא חשבתי שאני אצליח...
כל השאר כרגיל הלך טוב :]
אירובי החלטתי לעשות 40 דקות אחרי האימון למרות שהיה אימון רגליים הלך מעולה עבר די מהר אפשר להגיד ראיתי תוכנית על סדום ועמורה חח :laughing:

בקיצור אימון מעולה מצפה כבר לאימון A לחזור למשקל שלי בחזה...!

שבוע טוב!

denous
15-01-08, 18:34
חייב להגיד היום שוב סיימתי את התוכנית ABC היה אימון קשה ומעייף נרדמתי בחדר כושר לחמש דקות חחח :]
בכל מקרה ביצעתי C כמובן שזה גב ויד אחורית דווקא יד אחורית לא הרגשתי ממש היום וגב היה מעולה עשיתי שיא חדש במתח ובאמת שימח אותי לגבי שאר התרגילים הלך חלק גב קטן עליי :sbb4:
כמובן כמו אחרי כל אימון אירובי עשיתי הפעם חצי שעה כי הייתי ממש עייף עליתי במהירות למהירות של ריצה כבר והצלחתי עוד משהו שעשה לי את היום :]
לגבי התפריט ממשיך אותו כרגיל בלי ציטים בלי כלום כי השבוע אני רוצה לחזור ולרדת במשקל איזה קילו אז עושה קצת הגזמה עם האוכל והאירובי נקווה יצא טוב...
דרך אגב כנראה אני מחליף קצת את התוכניות ועושה ABC רגיל רק שלוש פעמים בשבוע ועוד 5 פעמים של אירובי זאת אומרת :

A+אירובי יום ראשון שני אירובי שלישי B רביעי אירובי חמישי C+אירובי שישי אירובי

אני עושה את זה כי אני מרגיש שאני חייב קצת מנוחה כי אחרי כל אימון משקולות אירובי זה ממש קשה...!
נקוווה שיהיה טוב אני רואה חפרתי אז יאללה ביי :laughing:
יום טוב ! :flowers:

denous
16-01-08, 23:15
אוקיי אז השבוע אני מסיים עם אימון A ועוד כמה אירובי ואז שבוע הבא שינתי קצת את התכנית מבחינת החלוקה כדי לעשות חודש אינטנסיבי של הקפדה על התפריט והורדת אחוזי שומן במהירות האפשרית מה שאומר יותר אירובי ותזונה פחותה :]
בעיקרון מתאמן 7 פעמים בשבוע לפעמים לוקח את שבת כחופש :

http://img512.imageshack.us/my.php?image=19619321zc9.jpg

מקווה שילך טוב שקילה אחרי שבוע עם החלוקה של התוכנית נראה מה הולך עם טוב אז בעזרת השם נסיים את החיטוב ככה תוך חודש וחצי אני מאמין !

לילה טוב לכולם !

yam141191
17-01-08, 19:30
אסי אני אוהב אותך אחי שהיה בהצלחה כפרה עלייך דבר איתי עם אתה צריך משהו

denous
17-01-08, 20:42
אסי אני אוהב אותך אחי שהיה בהצלחה כפרה עלייך דבר איתי עם אתה צריך משהו

חחח אוהב אותך אחי בקרוב חיטוב אצלך !

Blabla144
18-01-08, 18:12
אחי הפוסט הזה נאה כמו תקציר של לרדת בגדול .. חחחחח
חח בהצלחה אחי

denous
18-01-08, 18:47
אחי הפוסט הזה נאה כמו תקציר של לרדת בגדול .. חחחחח
חח בהצלחה אחי

חחח אני מגיב כל יום אחי גם כדי שיראו גם כדי שאני אראה בסוף החיטוב כל מה שעברתי וגם בשביל לראות את השינווים זה נחמד האמת ! :laughing:

denous
18-01-08, 18:52
אוקיי מגיב רק עכשיו כי קמתי משינה של דוב הייתי מת מעייפות חחח
אז ככה בגלל שכבר כתבתי שאני מתחיל חלוקה אחרת יום ראשון ובחלוקה יש ימים עם שעה אירובי החלטתי לעשות היום רק אירובי של שעה ולא אימון משקולות כדי לעשות איתו הכרות ולראות איך זה :laughing:
הלכתי עם האייפוד והפתעתי את עצמי לעשות שעה ידעתי שאני אוכל כמו גדול כי שאני רוצה לעשות משהו אפילו רוני קולמן לא יזיז אותי כמה שהוא גדול :] עשיתי אירובי שעה במהיריות שבחיים לא חשבתי שאני אגיע אליהן כשעשיתי 30 דקות ! ריצה קלה - עד מהירה במשך כל האירובי ה-10 5 2 דקות האחרונות היו פשוט הדקות הכי טובות בחיים שלי הרגשה כל כך טובה שאתה עשית כל כך הרבה...!
שהגיעו ה-60 דקות לא יכולתי להפסיק עד שאני אגיע למספר רגיל של קלוריות ומרחק וככה זה התאזן הגעתי ל-66 דקות של אירובי של ריצה הורדתי לפי המכונה אני יודע שזה לא מדוייק 903 קלוריות ועשיתי 9.14 קילומטר היה הדבר הכי כיף בעולם ועכשיו אני בטוח שאני אצליח לעשות את זה על מהירות אחידה בקלות :] אז שיהיה לי בהצלחה שבת שלום ומבורכת לכולם ! :flowers:

denous
20-01-08, 16:51
התחלת החלוקה השבוע ביצעתי תוכנית A הלך סבבה מאוד אחרי זה אירובי של 30 דקות הלך קצר פתאום פתחתי את העיינים אני רואה 30 דקות לא ידעתי יעבור ככה מהר :]
מחר השקילה אני מעביר את השקילה לימי חמישי כי זה יותר מסתדר לי וזה גם לפני שישי שבת אז פחות נוזלים מחר רק אירובי 60 דקות שיהיה בהצלחהה !

יום טוב! D:

denous
21-01-08, 15:44
היום היית השקילה והלך דווקא די טוב ציפתי בכלל שאני ישקול יותר וגם אני מלא נוזלים שתיתי אולי איזה ליטר וחצי לפני השינה רק...! D:
המשקל הוא 73.9 !!! מ-74.8 ביינתים מקבל מחמאות מכולם שירדתי והכל אבל אני חושב שמשהו בעור שלי לא בסדר כי למרות שירדתי כבר המון אני מאמין שאני אומר להיות על איזה 16 משהו כזה אחוז שומן ועדיין יש לתפוס מלא בכל מקום בגוף ואני לא שמן בכלל אפשר לראות את זה גם בתמונות...
בכל מקרה השקילה עוברת ליום שישי בגלל שכאילו מסתיים השבוע בשישי יותר נוח :]
וזהו עוד מעט הולך לשעה אירובי כמו שצריך נקווה יהיה טוב!
יום טוב !

denous
22-01-08, 18:20
מתוך כל ה-44 ימים שאני בתקופת חיטוב זה היה היום הכי כיף מהסיבה שהיום היה רק אימון אנארובי ללא אימון אירובי :]
היה כל כך כיף וזה נתן לי המון מוטיבציה היה היום B כתפיים ורגליים הלך מעולה כתפיים ורגליים בכלל העלתי בסקווט ואני שמח על זה ! :sbb4:
אתמול היה שעה אירובי מעולה של 9 קילומטר ומחר גם נעשה 9 קילומטר ויום שישי שוב שקילה העברתי שקילה ליום שישי יותר נוח וסוגר שבוע :] !
אז יאללה שיהיה לי בהצלחה !

יום טוב .... :laughing:

denous
23-01-08, 18:02
העברתי את ה-60 דקות אירובי ללא משקולות להיום היה סבבה כאבו הרגליים משלשום אז הורדתי קצת מהירות יצא 8 קילומטר רק :]
נחמד בכל זאת היה טוב וכל פעם עובר מהר ומהר יותר מחר אימון C פלוס אירובי חצי שעה ויום שישי סוף סוף מנוחההה !

denous
24-01-08, 17:57
ברוך השם שוב סיימתי את השבוע אפשר להגיד היום ביצעתי C שזה גב ויד אחורית מתח היה פצצהה!
עשיתי שיא שלוש סטים מקסימום הראשון 17 השני 13 והשלישי 8 מרוצה מאוד מעצמי בכלל מכל התרגילים מרגיש מעולה לאחר מכן עשיתי 30 דקות אירובי אחרי שעשיתי השבוע 60 דקות וזה היה ממש קל ועבר מהר :]
בקיצור פצצה רצתי גם עם סווטצר כדי לשרוף נוזלים מחר שקילה נקווה לטוב שקילה אחרונה הייתה 73.9 !

denous
25-01-08, 13:16
היום ! סוף סוף אחרי כל השבוע הזה שהחלפתי בו תפריט שיניתי קצת את התוכנית ועבדתי כל השבוע כמו חמור הוא נגמ רוהיום זה יום מנוחה מחר קצת אירובי :}
דרך אגב שיניתי את השקילה לימי שישי זאת אומרת שנשקלתי היום !
אפשר לראות בתגובות האחרונות שנשקלתי שני לפני שבוע 74.8 ואז יום שני הזה נשקלתי 73.9 ירידה של 900 גרם בשבוע והיום יום שישי אחרי 4 ימים שקלתי את עצמי ! :sbb4:

72.5 !!!!!!!!!!$!#%!#%@$^@!$#^ :laughing: :diractor: :diractor: :jockey: :flowers: :flowers: :11: :sbb4: :sbb4: :boxing: :boxing:
השמחה היא בגלל שתוך זמן מאוד קצר ! כ-11 ימים הורדתי מעצמי 2 קילו ו-300 גרם !
לא יכולתי להיות יותר מאושר אני מסופק מעצמי ובעוד חודשי וחצי אני מקווה לסיים כבר את החיטוב הזה והלתחיל מסהההה :]]
שישי הבא שוב יש שקילה נקווה לטוב אולי סוף סוף ניהיה כבר 70 ! :laughing:
שבת שלום מבורכת לכולם !!!

denous
25-01-08, 13:57
בגלל שאין אפשרות לערוך אז אני רק שם את התוכנית הדי חדשה אפשר להגיד והתפריט החדש שלי שאני מתחיל אותם אפשר להגיד גם מהיום :jockey:

:

תפריט :

ארוחת בוקר :008
2 כוסות ברנפלקס
1 כוס חלב 1 אחוז שומן

ביינים 10:30
2 פרוסות פסטרמה דלת שומן
2 לחם קל

אימון 13:00 - 15:30
אחרי אימון שייק חלבון כף הגשה

ארוחת צהריים 16:00
1 חזה עוף מטוגן ללא שמן 130 גרם
2 ירקות

ביינים 19:00
2 חלבון ביצה
1 לחם קל
1 גביע קוטג' חצי אחוז שומן
1 ירקות

ארוחת ערב 22:00
1 טונה במים
1 כפית שמן זית
1 ביצה קשה
1 ירקות

ערך קלורי :

1256 קלוריות
150.7 גרם חלבונים
18.8 גרם שומן
117.9 גרם פחמימות

תוכנית אימונים :

A

חזה

לחיצת חזה כנגד מוט חופשי 3X10
לחיצת חזה עליון בשיפוע חיובי 30 מעלות כנגד משקולות חופשיות 3X10
פלייס לצדדים 3X12

בייספס

כפיפות מרפקים כנגד משקל חופשי 3X10
כפיפות מרקפים על ירך יד יד 3X10

B

כתפיים

לחיצת כתפיים מאוחרי הראש כנגד מוט בישיבה 3X10
הנפה לצדדים 3X10
הנפה לפנים 3X10

רגליים

סקוואט 3X8
לחיצת רגליים כנגד מכונה 3X10
פשיטות ברכיים כנגד מכונה 3X12

C

גב

מתח 3 סטים של מקס חזרות
משיכת פולי עליון לפנים 2X12
מסור 2X10 כל יד
גב תחתון עם משקל 2x10

יד אחורית

לחיצה צרפתית 3X8
הרמת משקולת מאחורי הראש 2x10
פולי עליון בעמידה לפנים 2X12

מכיוון שאני נותן דגש על ירידה באחוזי שומן אז אני עושה רק 3 פעמים בשבוע לא צריך יותר פעם בכמה זמן אני מוסיף עוד אימון בשבת כל שאר האימונים הם אירובי.

חלוקת האימונים :

http://www.siz.co.il/up/outt0hjznc5j.jpg (http://www.siz.co.il/)

התקדמות :

ההתקדמות ביינתים מעולה אני נמצא כבר 47 ימים בחיטוב וביינתים הורדתי כבר מעצמי 10.7 קילו !

נתונים -

תאריך 17.12.07
משקל :83.2 ק'ג.

גובה : 174.

היקף יד : 36 ס'מ.

אחוז שומן : 20 +-

תאריך 17.12.07

משקל 80.1

גובה 174

תאריך 24.12.07

משקל 78.5

גובה 174

תאריך 31.12.07

משקל 76.9

גובה 174

תאריך 7.1.08

משקל 74.3

גובה 174

תאריך 14.1.08

משקל 74.8

גובה 174

תאריך 21.1.08

משקל 73.9

גובה 174

תאריך 25.1.08

משקל 72.5

גובה 174

אחלה התקדמות לדעתי הלוואי וימשיך ככה !

תמונות להמחשה :

http://www.siz.co.il/up/mj2txyyenzmi.jpg (http://www.siz.co.il/)

אז זהו בקרוב אני הולך למדוד אחוז שומן שוב היקפים והכל ונעדכן !
שוב שיהיה לכולם שבת שלום ! :sbb4:

hasman90
25-01-08, 21:49
איזה שינוי יפה עברת כל הכבוד ! תהיה גאה בעצמך

yonip
26-01-08, 14:08
אחלה שינוי אסף :)
תגיד שניה יש לי שאלה,
בטח שהתחלת חיטוב היה לך קשה לרוץ לא ?
איך זה הסתדר לך ? לאט לאט נהיתה יותר טוב בזה?

denous
26-01-08, 15:36
אחלה שינוי אסף :)
תגיד שניה יש לי שאלה,
בטח שהתחלת חיטוב היה לך קשה לרוץ לא ?
איך זה הסתדר לך ? לאט לאט נהיתה יותר טוב בזה?

אתה צודק שהתחלתי היה לי ממש קשה לרוץ...
התחלתי על מהירות של 6.3 וזה היה מוות היום זה מהירות שאני כאילו עומד במקום בה...
וכן עם הזמן אתה עולה במהירות ועולה ועולה וגם שאתה נגיד עושה אותה מהירות אותו זמן זה כמו בחזרות אם אתה עושה יותר חזרות פחות משקל אז אתה יכול פחות חזרות יותר משקל משמע :]
פחות זמן יותר מהירות ועם הזמן זה מתפתח ואתה מגיע למהירות מעולה שבעצם אתה יכול לעשות בה 60 דקות כמו גדול.

denous
26-01-08, 15:38
דרך אגב היום יום שבת כמו בחלוקה היה אירובי החלטה שלי בין 20-60 דקות :]
גיוונתי קצת ועשיתי על הסקי ולא על ההליכון הזעתי יותר הרגשתי יותר אחלה מכשיר הסקי !
ביצעתי שם 40 דקות היה כיף אם חבר שלי לא היה מלחיץ הייתי עושה יותר ! :]
והיום גם התחלתי עם צמפיון בננה טעם ח-ל-ו-מ-י ממליץ בחוםםםם !!!

cono
27-01-08, 18:07
אחי אחלה של לוג...
אם אתה תוהה מי זה זה מי שפגשת היום בחדר כושר... רון...
אממ בהצלחה בהמשך הדרך...
נ.ב
אחלה יד

denous
27-01-08, 18:10
חח כאן ידעתי שזה אתה אחי תודה רבה דרך אגב גם לך אחלה גוף אחי חטוב אהבתי :]
נראה אותך מחר !

דרך אגב היום היה אימון סבבה פעם ראשונה בתכנית החדשה Ab היום ביצעתי B היה פצצה שיא חדש במתח 21 מתח בחיים לא חשבתי אני אגיע לזה היה פצצצצההההה פגשתי חבר חדש מהפורום גם רון אחלה בן אדם סוס קטן :] ועוד 30 דקות אירובי עבר די מהר וטוב !
מחר אירובי שעה בלי משקולות סיוט אבל נעבור את זהההה.....

cono
27-01-08, 18:17
חח כאן ידעתי שזה אתה אחי תודה רבה דרך אגב גם לך אחלה גוף אחי חטוב אהבתי :]
נראה אותך מחר !

דרך אגב היום היה אימון סבבה פעם ראשונה בתכנית החדשה Ab היום ביצעתי B היה פצצה שיא חדש במתח 21 מתח בחיים לא חשבתי אני אגיע לזה היה פצצצצההההה פגשתי חבר חדש מהפורום גם רון אחלה בן אדם סוס קטן :] ועוד 30 דקות אירובי עבר די מהר וטוב !
מחר אירובי שעה בלי משקולות סיוט אבל נעבור את זהההה.....

סוס קטן? אאוצ'... סתם תודה
יש לך מסנג'ר במקרה?

denous
27-01-08, 18:19
סוס קטן? אאוצ'... סתם תודה
יש לך מסנג'ר במקרה?

חח סוס קטן לב דווקא בשרירים אחי אלא בגודל סוס קטן כזה אבל חכה חכה אתה עוד תיהיה מפלצת אם תעלה במסה יש לך אחלה גנטיקה :]

מסנג'ר Xowaed@hotmail.co.il
או שזה COM לא זוכר תנסה אעדיף שתביא לי את שלך אני לא יודע לאשר חח :]

cono
27-01-08, 18:22
rongabbay@hotmail.com

denous
28-01-08, 21:10
היום היה שעה של אירובי במקום על ההליכון עשיתי על הסקי בחיים לא הזעתי ובחיים לא עב רלי ככה מהר הזמן היה ממש כיף וגם ממש הגוף השתנה אחרי זה חבר שלא ראה אותי המון זמן אמר לי :]
מאושררר בעוד כמה ימים תמונות אחרי חודשיים של חיטובבב !#@$!@

denous
29-01-08, 16:50
היום היה אימון A החדש :} פעם ראשונה חזה + רגליים + יד קידמית !
היה רגליים מעולה עליתי בסקווט כמו תותח יד קידמית הלך חלק שינתי תרגיל כי כנראה לא הולך לי בתרגיל ההוא ובתרגיל החדש הלך פצצה !
גם בחזה שינתי את שתי הלחיצות ללחיצות עם דאמבלים אז האימון קצת התפקשש אבל אימון הבא החזה יהיה מסודר וטוב יותר :}
חוץ מזה היה סבבה מחר כנראה שעה אירובי חמישי אימון שקילה בשישי + מנוחה :]

יום טוב שלג נעים !

cono
30-01-08, 00:15
כל הכבוד אחי תמשיך להפציץ!
יום חמישי קבענו אימון ביחד??

denous
30-01-08, 00:25
כל הכבוד אחי תמשיך להפציץ!
יום חמישי קבענו אימון ביחד??

קבענו אחשליייייייייייי שלגגגג !#$!

denous
31-01-08, 23:33
אחרי אתמול היה שלג אז החלפתי ושמתי את יום רביעי כיום חופש :]
היום עשיתי השלמה וביצעתי גם אימון וגם שעה אירובי היה מאוד קשה אבל מה שבטוח היה כיף טוב ומספק !
מחר שקילה הורדתי נוזלים אני מרגיש ממש מצווין לגבי השקילה מחר נעדכן כמה בעזרת השם אני מקווה שנגיע למשקל 70 וכנראה שכבר שבוע הבא אני מתחיל מסה נקייה לחלוטין !
בנוסף לזה בעוד 7 ימים תמונות אחרי 60 יום חודשיים של חיטוב בדיוק ! :]
בקיצור בשבוע הזה הרבה הפתעותתתתתתתתתתתתתתתת !#$!$!#%
לילה טוב לכולם !

denous
01-02-08, 14:42
אוקיי אז היום ההי אימון רק איורבי במקום חצי שעה עשיתי 42 דקות עם רון התותח :]
היה כיף דרך אגב היום נשקלתי לא כמו שציפתי 70 אבל עדיין 71.7 משמע ירידה של 800 גרם :] אני מסתפק בזה וביום ראשון הבא הבא מתחיל מאסה הכי נקייה בארץ בתקווה שהעור יסתדר ואז שוב חוזר לחיטוב עד אז מקווה שהכל יהיה טוב !
שבת שלוםםם !!

denous
08-02-08, 16:19
אז ככה... שבוע הזה היה נייטרלי שבו נשקלתי גם ונשקלתי כ-71.2 שזה הכי נמוך שלי מה שאומר ירידה של 12 קילו :] וכאן אני בעצם מסיים את החיטוב ומתחיל מאסה ביום ראשון ומסיים אותה בעוד
3-4 חודשים בעזרת השם.
בגלל שזה נושאים שונים אחד מהשני והכל אז אני אפתח נושא חדש על המאסה ואני אעדכן שם :]
חח אני מרגיש שאני מדבר לעצמי פה חחח
טוב אז :

סיימת חיטוב בהצלחה !#$!%!%! מאסה אני מגיע !#$! :laughing:

tal20
10-02-08, 16:59
חחח למה מדבר לעצמך ..? דווקא קוראים את הלוג ..(;

קראתי את המתכון שלך, ולאחר שאני מתחיל עוד שבועייים מהיום חיטוב, הייתי רוצה להשתמש במתכון שלך, אולי קצת להוסיף טיפה דברים בישביל לא לאבד מסת שריר .

יש לי שני שאלות .. במתכון כתוב לך "שייק חלבון" לא ממש הבנתי .. מה זה? O:

ובחתימה שלך יש את הדבר הזה של הימים .. אי אני משיג את זה ?p:

denous
11-02-08, 17:19
חחח למה מדבר לעצמך ..? דווקא קוראים את הלוג ..(;

קראתי את המתכון שלך, ולאחר שאני מתחיל עוד שבועייים מהיום חיטוב, הייתי רוצה להשתמש במתכון שלך, אולי קצת להוסיף טיפה דברים בישביל לא לאבד מסת שריר .

יש לי שני שאלות .. במתכון כתוב לך "שייק חלבון" לא ממש הבנתי .. מה זה? O:

ובחתימה שלך יש את הדבר הזה של הימים .. אי אני משיג את זה ?p:

שייק חלבון חח בקיצור אבקת חלבון סתם קורא לזה שייק...
מים עם כף חלבון...
וכנס ל- www.shmatul.net משם אתה כבר תסתדר.

bundy
02-03-08, 20:46
יפה אחי..

יש לך מסן ?

denous
03-03-08, 07:11
Xowaed@gmail.com
ותודה !
יום טוב.