PDA

צפה בגרסא המלאה : מספר שאלות בקשר לתזונה נכונה

sagi10
02-01-08, 16:25
אהלן לכולם .
אז ככה קודם כל נתונים :
171 , 16.5 , 10% , 56.5
הנה השאלות שלי :
1) כמה גרם חלבון/פחמימות/שומן אני אמור לאכול ביום ?
2) האם שקדים הם מקור טוב לשומן ?
3) האם כדאי לשלב בבוקר שייק חלבון ( 26 גרם חלבון ) במקום קוט'ג ? ( נמאס עליי כבר :mellow: ) או שתמיד עדיף "אוכל אמיתי " ?

תודה לעוזרים

מאסה , אבל רוצה לעשות את התהליך לאט ולהשאר חטוב כל הזמן ( אני יודע שזה יקח לי הרבה יותר זמן , אבל אני לא ממהר לשום מקום . )

SiX PACK
02-01-08, 18:21
אהלן לכולם .
אז ככה קודם כל נתונים :
171 , 16.5 , 10% , 56.5
הנה השאלות שלי :
1) כמה גרם חלבון/פחמימות/שומן אני אמור לאכול ביום ?
2) האם שקדים הם מקור טוב לשומן ?
3) האם כדאי לשלב בבוקר שייק חלבון ( 26 גרם חלבון ) במקום קוט'ג ? ( נמאס עליי כבר :mellow: ) או שתמיד עדיף "אוכל אמיתי " ?

תודה לעוזרים

מאסה , אבל רוצה לעשות את התהליך לאט ולהשאר חטוב כל הזמן ( אני יודע שזה יקח לי הרבה יותר זמן , אבל אני לא ממהר לשום מקום . )

השאלות שאתה שואל הם שאלות נורא כלליות, הייתי ממליץ לך לקרוא מאמרים באתר כדי להחכים. אני בכל זאת אנסה לענות לך בקצרה.

1. אתה צריך לצרוך בין 1.5 ל-2.5 גרם חלבון לכל ק"ג ממשקל גופך, שזה אומר 120 גרם חלבון ביום במצב שלך.

2. כן, כל השקדים והאגוזים למינהם..

עוד כמה מקורות לשומנים אחותיים:

שמן זית
שמן פשתן
אגוזי מלך
אגוזי חמניה
שקדים
אבוקדו
חמאת בוטנים/תכינה גולמית

ארוחת הבוקר היא אחת הארוחות החשובות ביותר בתפריט שלך.

בארוחת הבוקר רצוי לאכול הכל מהכל, פחמימות, חלבונים (תכף אגיע לשאלה שלך), שומנים, סיבים תזונתיים, ויטמינים ומנירלים.

כך צריכה למעשה להיות ארוחת הבוקר שלך מורכבת:

30% חלבון
60% פחמימות
10% שומן

בערך.

עכשיו בקשר לשאלה שלך, תשתדל לשלב בארוחת הבוקר חלבונים מהירים כמו שציינת למעלה: מי גבינה (שייק חלבון) ובנוסף חלבון שנחשב "איטי" יחסית כמו קוטג', יוגורט, חלב, וכו'.

הנה דוגמא לארוחת בוקר טובה:

כף הגשה (סקופ) אבקת חלבון
מעדן יוגורוט 200 גרם ללא סוכר 0-1.5 אחוזי שומן.
חופן אגוזי מלך (30 גרם).
10-12 כפות גדושות של שיבולת שועל(קוואקר).
בננה/תפוח
חלב (לא חובה)

כל זה בתוך קערה ולזלול, אם זה לא מתוק לך מספיק אתה יכול להוסיף דבש ואפילו קינמון.
זה גם מה שאני אוכל כל בוקר וזה מצויין.

*DAVID*
02-01-08, 18:26
השאלות שאתה שואל הם שאלות נורא כלליות, הייתי ממליץ לך לקרוא מאמרים באתר כדי להחכים. אני בכל זאת אנסה לענות לך בקצרה.

1. אתה צריך לצרוך בין 1.5 ל-2.5 גרם חלבון לכל ק"ג ממשקל גופך, שזה אומר 120 גרם חלבון ביום במצב שלך.

2. כן, כל השקדים והאגוזים למינהם..

עוד כמה מקורות לשומנים אחותיים:

שמן זית
שמן פשתן
אגוזי מלך
אגוזי חמניה
שקדים
אבוקדו
חמאת בוטנים/תכינה גולמית

ארוחת הבוקר היא אחת הארוחות החשובות ביותר בתפריט שלך.

בארוחת הבוקר רצוי לאכול הכל מהכל, פחמימות, חלבונים (תכף אגיע לשאלה שלך), שומנים, סיבים תזונתיים, ויטמינים ומנירלים.

כך צריכה למעשה להיות ארוחת הבוקר שלך מורכבת:

30% חלבון
60% פחמימות
10% שומן

בערך.

עכשיו בקשר לשאלה שלך, תשתדל לשלב בארוחת הבוקר חלבונים מהירים כמו שציינת למעלה: מי גבינה (שייק חלבון) ובנוסף חלבון שנחשב "איטי" יחסית כמו קוטג', יוגורט, חלב, וכו'.

הנה דוגמא לארוחת בוקר טובה:

כף הגשה (סקופ) אבקת חלבון
מעדן יוגורוט 200 גרם ללא סוכר 0-1.5 אחוזי שומן.
חופן אגוזי מלך (30 גרם).
10-12 כפות גדושות של שיבולת שועל(קוואקר).
בננה/תפוח
חלב (לא חובה)

כל זה בתוך קערה ולזלול, אם זה לא מתוק לך מספיק אתה יכול להוסיף דבש ואפילו קינמון.
זה גם מה שאני אוכל כל בוקר וזה מצויין.
לא אחי הוא אמור לאכול בין 1.9 לבין2.2 חלבון מימישקל גופו זה לפחות מה שאמר לי המאמן

SiX PACK
02-01-08, 18:30
לא אחי הוא אמור לאכול בין 1.9 לבין2.2 חלבון מימישקל גופו זה לפחות מה שאמר לי המאמן

כן זה משתנה מאחד לאחד, אני אישית תמיד עושה כפול 2.... בגלל זה גם אמרתי לו 120 גרם והוא אפילו לא שוקל 60....

אבל אני מסכים איתך, פשוט זה מה שכתבו במאמר לעלייה במאסה שיש באתר.

Blabla144
02-01-08, 18:31
כן זה משתנה מאחד לאחד, אני אישית תמיד עושה קפול 2 וזהו.
ביקרון בין 1.5 -2.0
ויעילג כפול

SiX PACK
02-01-08, 18:33
ביקרון בין 1.5 -2.0
ויעילג כפול

יש לי שגיאות כתיב למרות שאני יודע איך כותבים נכון, זה משהו מוזר אצלי אני חושב שזה סוג של דיסלקציה, כשאני קורא את מה שאני כותב אני אומר WTF!!!! :ohmy:

Blabla144
02-01-08, 20:57
יש לי שגיאות כתיב למרות שאני יודע איך כותבים נכון, זה משהו מוזר אצלי אני חושב שזה סוג של דיסלקציה, כשאני קורא את מה שאני כותב אני אומר WTF!!!! :ohmy:
חחח גם אני לפעמים ככה בגלל שאני כותב מהר אני לא כל כך שם לב למה שאני כותב חחח
והכי מציק שאחרי זה מתקנים אותך :laughing: :laughing:

sagi10
03-01-08, 06:39
הבנתי , תודה רבה :character63:

אז הנה מה אכלתי עכשיו :
חצי גביע קוא'ג
+
3 פרוסות לחם מלא
+
חופן קשיו טבעי
+