PDA

צפה בגרסא המלאה : התפרסמו מיקודים

rrkk
02-01-08, 19:54
תודיעו למורים שלכם שיש מיקודים אז שילמדו אתכם את מה שצריך.

ninja
02-01-08, 19:56
השרמוטות האלה לא ילמדו מה שצריך גם אם יתקעו להם תמיקוד בתחת

rrkk
02-01-08, 20:07
תודה רבה על המחמאה.
אני לא חושב שמורים ילמדו אותך השנה מה שלא צריך. גם הם (אנחנו) רוצים בסופו של דבר שתצליחו

Shady's_Soldier
02-01-08, 20:09
חחחחח rrkk, מורה למה אתה?

rrkk
02-01-08, 20:10
למקצוע הכי חשוב (אני יודע שתצחק אבל אני לא צוחק ואני יכל להוכיח את זה)
היסטוריה

ShaySE
02-01-08, 20:11
היסטוריה

יש קישור לזה באינטרנט?

tRONic
02-01-08, 20:11
תודה רבה על המחמאה.
אני לא חושב שמורים ילמדו אותך השנה מה שלא צריך. גם הם (אנחנו) רוצים בסופו של דבר שתצליחו

רובם לא. לרובם פשוט נמאס לנסות להשתיק אותכם וללמד, והם פשוט מנסים לגמור את היום ולקבל את המשכורת המעאפנה שלהם.

ninja
02-01-08, 20:12
תודה רבה על המחמאה.

אה אתה מורה?

שמע זה לא אישית עליך חח איזה פדיחה

אבל רוב המורים זה ככה...בכל מקרה תודה על המיקוד

Yoshi-Moto
02-01-08, 20:15
זה לכיתות י וי"א כאחד נכון?

rrkk
02-01-08, 20:16
יש קישור לזה באינטרנט?
כנס לאתר של משרד החינוך

Shady's_Soldier
02-01-08, 20:18
היסטוריה
דווקא אני גם מאמין שזה אחד המקצועות החשובים, וכמישהו ש"את הבגרויות שלו כבר עשה" (בהיסטוריה), אני גם חושב שהחומרים שאנחנו לומדים הם די חשובים, אפילו שעד היום אני לא מצליח להבין למה צריך ללמוד את היסטוריית ארצות ערב, כי על ההיסטורייה של ארץ ישראל, על מלחמת העולם הראשונה והשנייה אני מבין, זה חשוב, אבל מה יעזור לי בחיים לדעת על ג'מל עבד אל נצר...

rrkk
02-01-08, 20:18
רובם לא. לרובם פשוט נמאס לנסות להשתיק אותכם וללמד, והם פשוט מנסים לגמור את היום ולקבל את המשכורת המעאפנה שלהם.
לא רוצה לפתוח פה דיון על מעמד המורה . בכל מקרה לא נראה לי שהמורים השנה ילמדו דברים שלא צריך לבגרות. לכן כדאי לידע אותם. למרות שאני מאמין שצריך ללמד את כל החומר (כדי להבין) ולמקד רק בסוף, השנה בגלל השביתה אני מתכוון רק לתת רקע כללי על מה שלא מלמדים

rrkk
02-01-08, 20:21
דווקא אני גם מאמין שזה אחד המקצועות החשובים, וכמישהו ש"את הבגרויות שלו כבר עשה" (בהיסטוריה), אני גם חושב שהחומרים שאנחנו לומדים הם די חשובים, אפילו שעד היום אני לא מצליח להבין למה צריך ללמוד את היסטוריית ארצות ערב, כי על ההיסטורייה של ארץ ישראל, על מלחמת העולם הראשונה והשנייה אני מבין, זה חשוב, אבל מה יעזור לי בחיים לדעת על ג'מל עבד אל נצר...
לנאצר קראו גמאל ולא ג'מאל. המצרים אומרים ג כמונו ....
אני לא אכנס אתך לדיון למה כדאי ורצוי ללמוד הסטוריה כללית ולא רק את ההסיטוריה שלנו. אני אתן לך רק סיבה אחת קצרה. ההיסטוריה העולמית ובטח ההיסטוריה האזורית השפיעו על ההיסטוריה שלנו. תחשוב על זה

rrkk
02-01-08, 20:23
אה אתה מורה?

שמע זה לא אישית עליך חח איזה פדיחה

אבל רוב המורים זה ככה...בכל מקרה תודה על המיקוד
ממש לא פאדיחה.
אני אוהב את המקצוע שלי
אני נהנה לקום כל בוקר
אני מאחל לכל אחד להיות מאושר במה שהוא עושה כמוני

tomerA
02-01-08, 20:26
קישור?

rrkk
02-01-08, 20:27
זה לכיתות י וי"א כאחד נכון?
יש חלק א שזה לכיתות י
יש את חלק ב שזה לתלמידים ביא או ביב

Dino Psaras
02-01-08, 20:40
קישור?

אם rrkk אמר זה המקור הכי אמין שיש

trhetrhe
02-01-08, 21:20
http://cms.education.gov.il/educationcms/units/exams/mikudim/mavokayitz.htm

jonathan
02-01-08, 21:40
יש!!
ירד במחשבים טיורינג ועץ בינארי!
סיימנו את החומר אם ככה!
וגם ירד ייצוג רשימה כמערך..שזה ממילא לא שימושי..

OMRI-TURBO
02-01-08, 21:40
אם rrkk אמר זה המקור הכי אמין שיש

מי אתה!?!? ואיך יש לך 2000 הודעות בחיים לא ראיתי אותך כאן!:unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

SmaMMiT
02-01-08, 21:42
מי אתה!?!? ואיך יש לך 2000 הודעות בחיים לא ראיתי אותך כאן!:unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

זה recova

Yoshi-Moto
02-01-08, 21:46
זה recova
recoba

SmaMMiT
02-01-08, 21:48
recoba
‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏

Dino Psaras
02-01-08, 21:59

לא רצית לשנות לי ת'כינוי, אז פניתי לגורמים יותר גבוהים :boxing:

goldBEN
02-01-08, 22:01
גם כן היסטוריה...
את מי מעניין הניו דיל הזה????
יש לי בזה מחר מבחן...>':
בהצלחה לי...

Danzig
02-01-08, 22:01
rrkk, מעניינת אותי דעתך על סוף השביתה, אני אגיד לך למה (בלי קשר לכך שסיימתי כבר ללמוד):
מאחר והמורים לא ממש השיגו את מה שהם רצו (לפי מיטב הבנתי), זה לא גורם להם ללמד בפחות רצון, לא לתת את ה100% וככה בוא נגיד "להרים ידיים"?

Eskimo :-)
02-01-08, 22:02

מה חשוב בהסיטוריה אם כבר זה המקצוע הכי לא חשוב חוץ מלהעלות תממוצע אין לו שום תועל הוא לא יתן לך כלום וחוץ מיזה אתה גם לא צריך את זה לחייפם הפרטיים כמו אזרחות וכל החרא הזה

goldBEN
02-01-08, 22:03
מה חשוב בהסיטוריה אם כבר זה המקצוע הכי לא חשוב חוץ מלהעלות תממוצע אין לו שום תועל הוא לא יתן לך כלום וחוץ מיזה אתה גם לא צריך את זה לחייפם הפרטיים כמו אזרחות וכל החרא הזה

אז איך זה שאצלי כל המנהלים בבית ספר הם מורים להיסטוריה ומה קשור מה שאמרתי כרגע, י'חכמולוג?

rrkk
02-01-08, 22:05
rrkk, מעניינת אותי דעתך על סוף השביתה, אני אגיד לך למה (בלי קשר לכך שסיימתי כבר ללמוד):
מאחר והמורים לא ממש השיגו את מה שהם רצו (לפי מיטב הבנתי), זה לא גורם להם ללמד בפחות רצון, לא לתת את ה100% וככה בוא נגיד "להרים ידיים"?
המורים לא השיגו את כל מה שהם רוצים אבל בהחלט יצאנו עם הישגים.
אני לא ארחיב פה את הדיון אבל בגדול אם רוצים מורים טובים שנותנים מעצמם 100 אחוז אז צריך לשלם והרבה. אין שום סיבה שאנשים טובים יבואו למערכת עם תנאי העבודה והמשכורות העלובות. אם תרצה לשמוע עוד תשאיר פה את המסנגר או האיסיקיו שלך

rrkk
02-01-08, 22:09
היסטוריה מאפשרת לך לבסס את דעותיך הפוליטיות , חברתיות כלכליות וכו.... ולא סתם להגיד : "דעתי היא..... אבל אני לא יודע למה".
אנחנו לא רוצים אנשים במדינה שאולי הם עו"ד טובים או אנשי היי טק מעולים או מהנדסים ורופאים מצוינים אבל לא יודעים כלום על מה שמתרחש פה. למידת היסטוריה מאפשרת לך להבין דברים ותהליכים שקורים היום.
דא אפילו למידת ה"ניו דיל" מועילה

rrkk
02-01-08, 22:11
גם כן היסטוריה...
את מי מעניין הניו דיל הזה????
יש לי בזה מחר מבחן...>':
בהצלחה לי...
דווקא אחד הנושאים הכי מענינים והכי רלוונטיים להיום (אני מקווה שהמורה שלך יודעת / יודע להראות את הרלוונטיות)
באמת בהצלחה.
תעבור על שאלות מבגרויות זה ייתן לך כיוון

אורי א.
02-01-08, 22:13
היסטוריה באמת מקצוע חשוב, פשוט הדרך שמלמדים אותו היא ממש לא נכונה. אתה לומד עד שאתה כמעט מקיא (וכן, יצא לי כמעט להקיא מרוב לימודים להיסטוריה), ואז מקיא הכל על דף הבגרות ומוציא אחר הבגרות הכל הכל הכי מהר שאתה רק יכול. ככה לא לומדים היסטוריה!

rrkk
02-01-08, 22:16
היסטוריה באמת מקצוע חשוב, פשוט הדרך שמלמדים אותו היא ממש לא נכונה. אתה לומד עד שאתה כמעט מקיא (וכן, יצא לי כמעט להקיא מרוב לימודים להיסטוריה), ואז מקיא הכל על דף הבגרות ומוציא אחר הבגרות הכל הכל הכי מהר שאתה רק יכול. ככה לא לומדים היסטוריה!
אתה צודק
יש אפשרות אחרת ללמוד היסטוריה
אבל רק שתדע ... שינון לא מנוגד להבנה. לדעתי עלינו המורים לדעת להסביר את מה שלומדים ללמד בדרך נכונה ומעניינת וגם ללמד אותך איך זוכרים. (אין אפשר לברוח מהפעולה של שינון בשום מקצוע. זהו כלי חשוב אבל עוד יותר חשוב שהוא יבוא עם הבנה)

jonathan
02-01-08, 22:17
אתה צודק
יש אפשרות אחרת ללמוד היסטוריה
אבל רק שתדע ... שינון לא מנוגד להבנה. לדעתי עלינו המורים לדעת להסביר את מה שלומדים ללמד בדרך נכונה ומעניינת וגם ללמד אותך איך זוכרים. (אין אפשר לברוח מהפעולה של שינון בשום מקצוע. זהו כלי חשוב אבל עוד יותר חשוב שהוא יבוא עם הבנה)
באיזה בית ספר אתה מלמד?
תאמין לי מורה כמוך..ברכה

rrkk
02-01-08, 22:23
באיזה בית ספר אתה מלמד?
תאמין לי מורה כמוך..ברכה
אני שמח שאתה חושב כך אבל אתה לא יכול לדעת עד שתהיה בכיתה שאני מלמד
אני מלמד בביס בדרום הארץ

jonathan
02-01-08, 22:24
אני שמח שאתה חושב כך אבל אתה לא יכול לדעת עד שתהיה בכיתה שאני מלמד
אני מלמד בביס בדרום הארץ
יש לך גישה מאוד יפה ביחס לתלמידים
חוץ מזה..מי לא רוצה מורה מישראלבודי?;)

Danzig
02-01-08, 22:24
droujinsky@hotmail.com
למרות שאני חושב שלא רק לי יהיה מעניין לשמוע את דעתו של מורה שעבר את השביתה וחי אותה, יש פה הרבה שעדיין לומדים ולדעתי יהיה נחמד אם הם ידעו מה הולך עם המורים פה ושם.

rrkk
02-01-08, 22:29
יש לך גישה מאוד יפה ביחס לתלמידים
חוץ מזה..מי לא רוצה מורה מישראלבודי?;)

לא שיש לי משהו נגד ישראלבודי, להפך .... אבל למה שזה יעשה כיף לתלמידים?

Mazoz3
02-01-08, 22:34
חחחח באים לך בקריאות "המורה תראה תבייספס" ? :)

jonathan
02-01-08, 22:36
לא שיש לי משהו נגד ישראלבודי, להפך .... אבל למה שזה יעשה כיף לתלמידים?
סוף שיעור ככה לדבר על האימון שהיה אתמול..אפשר לאכול באמצע השיעור(ארוחה מס' 3:) )
מה עוד?אם חסר חלבון באמצע היום..אז באים אליך לתא ויש אבקת חלבון..(נכון?:) )
:flowers:

rrkk
02-01-08, 22:37
:):):):) באים לך בקריאות "המורה תראה תבייספס" ? :)
עדיף שלא נפתח את הנושא.... לא רוצה להעיד על עצמי

NEATEYE
02-01-08, 22:40
וואלה אני מעריץ אנשים כמוך שעושים דברים שהם אוהבים למרות שמבחינה כלכלית הם לא כל כך משתלמים. אבל מבחינה אישית, הם הכי משתלמים שיש.

כן ירבו בני אדם כמוך.

Dino Psaras
02-01-08, 22:40

:bow:

rrkk
02-01-08, 22:46
וואלה אני מעריץ אנשים כמוך שעושים דברים שהם אוהבים למרות שמבחינה כלכלית הם לא כל כך משתלמים. אבל מבחינה אישית, הם הכי משתלמים שיש.

כן ירבו בני אדם כמוך.
תודה
אבל בחיים אל תאמין לכל מה שאתה קורא בפורום זה או אחר.
כל דבר תבדוק בעצמך

Dino Psaras
02-01-08, 22:50
תודה
אבל בחיים אל תאמין לכל מה שאתה קורא בפורום זה או אחר.
כל דבר תבדוק בעצמך

למה סתם לתסבך אותו :boxing:

מה ש-rrkk אומר- תאמין!

Meir787
02-01-08, 23:00
היסטוריה
מסכים, אני מת על הסטוריה. הקטע העצוב הוא שכל חומר הלימוד שלנו בהסטוריה מתקשר איכשהוא למושבה היהודית. אני מסכים שזה צריך להיות חלק חשוב מחומר הלימוד, אבל לא כל חומר הלימוד... היה הרבה יותר מעניין אם היינו לומדים יותר הסטוריה כללית.
עוד דבר שעצוב בהסטוריה, שגם אנשים שזה מעניין אותם לא לומדים אותה (ברמה אונבירסיטאית, לפחות), בגלל הטיעון של "מה זה יתן לי?"
כל כך מצער שהוא נכון, לפחות בכמה מובנים.

rrkk
02-01-08, 23:09
[quote=Meir787]מסכים, אני מת על הסטוריה. הקטע העצוב הוא שכל חומר הלימוד שלנו בהסטוריה מתקשר איכשהוא למושבה היהודית. אני מסכים שזה צריך להיות חלק חשוב מחומר הלימוד, אבל לא כל חומר הלימוד... היה הרבה יותר מעניין אם היינו לומדים יותר הסטוריה כללית.
עוד דבר שעצוב בהסטוריה, שגם אנשים שזה מעניין אותם לא לומדים אותה (ברמה אונבירסיטאית, לפחות), בגלל הטיעון של "מה זה יתן לי?"
כל כך מצער שהוא נכון, לפחות בכמה מובנים.[
צודק ב 100 אחוז

Shir =]
02-01-08, 23:14
וואי תודה!! :bow: איזה לחץ.. :unsure: