PDA

צפה בגרסא המלאה : מה אתם ממליצים משלושת האבקות הבאות ?

dannytu
30-11-06, 16:22
אני מתלבט בין שלוש אבקות תעזרו לי בבקשה להחליט http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=404&CategoryID=89&Page=1

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=139&CategoryID=89&Page=1

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=436&CategoryID=89&Page=1

אלו שלושת אבקות ואני לא יודע מה לבחור בחיים לא טעמתי אותם

Ori-Silver
30-11-06, 16:25
לדעתי אין על אופטימום בטעם וניל חוץ מזה שאופטימום כבר כמה שנים רצוף זוכה בתור מוצר השנה בארצות הברית

powerhouse#1
30-11-06, 16:25
אופטימום ללא ספק החלבון הנמכר ביותר בעולם .

P-a-n-1-c
30-11-06, 16:29
אני ממליץ על צ'מפיון קרם עוגיות. טעם חלומי!

powerhouse#1
30-11-06, 16:30
באופטימום מדובר גם על טעם וגם על אכות , צמפיון גם מצוינים - כל אחד ומה שהוא אוהב

dannytu
30-11-06, 16:33
ואיך האיכות של האבקשה של חברת ? Perfect Nutrition
זאת לא האבקה שנתתי בקישור
ראיתי כמה מקומות שכתוב שהיא האבקה איכותית של כיום

Ori-Silver
30-11-06, 16:45
ואיך האיכות של האבקשה של חברת ? Perfect Nutrition
זאת לא האבקה שנתתי בקישור
ראיתי כמה מקומות שכתוב שהיא האבקה איכותית של כיום
לא נכון היא לא איכותית כמו שלושת החברות שהבאת בכל מקרה שלושת האבקות ששמת מצוינות אני הייתי הולך על אופטימום גם בגלל שהם מספר אחד כבר כמה שנים וגם בגלל שיש להם שק גדול שעולה פחות כסף

אלירן יחיא
30-11-06, 21:21
ראשון בראשונה אופטימוםםםםםםםםםםםםםםםםםם

Night_Wolf
30-11-06, 22:59
אופטימום קרם עוגיות,ד"א אתמול קניתי אופטימום קרם עוגיות והאבקה הזאת פי 6 יותר טעימה מהצ'מפיון קרם עוגיות ממש יש לה טעם של עוגיות OREO תענוג לשתות אותה,בעיקר שהיא קרה אחרי אימון :wiggle:

טל יואב
30-11-06, 23:16
כמובן שאין על האופטימום השחור לא משנה הטעם האיכות היא הגבוה ביותר ואם יש לך קצת יותר כסף להשקיע באבקת חלבון תקנה את הרולס רוייס של החלבון גם של חברת אופטימום פרו קומפלקס קופסא סגולה.

dx69
01-12-06, 00:38
כמובן שאין על האופטימום השחור לא משנה הטעם האיכות היא הגבוה ביותר ואם יש לך קצת יותר כסף להשקיע באבקת חלבון תקנה את הרולס רוייס של החלבון גם של חברת אופטימום פרו קומפלקס קופסא סגולה.

הפרו קומפלקס הוא גיינר בכלל לא?
בכל אופן יש בו 55 גרם חלבון בכל מנת הגשה.. למה יש חצי כמות חלבון בכל מנת הגשה באבקת חלבון נטו?
שווה לצרוך את המוצר אם התזונה שלך בסדר ואפילו יש נטייה להשמנה? בקיצור המוצר יכול להחליף ארוחת בוקר לדוגמא (שד"א היא נורא בעייתית אצלי כי אני לא יכול להכניס כלום לפה לפחות 3-4 שעות אחרי שאני מתעורר..).

P-a-n-1-c
01-12-06, 07:28
הפרו קומפלקס הוא גיינר בכלל לא?
בכל אופן יש בו 55 גרם חלבון בכל מנת הגשה.. למה יש חצי כמות חלבון בכל מנת הגשה באבקת חלבון נטו?
שווה לצרוך את המוצר אם התזונה שלך בסדר ואפילו יש נטייה להשמנה? בקיצור המוצר יכול להחליף ארוחת בוקר לדוגמא (שד"א היא נורא בעייתית אצלי כי אני לא יכול להכניס כלום לפה לפחות 3-4 שעות אחרי שאני מתעורר..).

הפרו קומפלקס לא גיינר.
במידה ואתה מוסיף פחמימות ושומנים (או רק פחמימות תלוי בתפריט) לשייק אז אפשר במקום ארוחה.

dx69
01-12-06, 09:40
הפרו קומפלקס לא גיינר.
במידה ואתה מוסיף פחמימות ושומנים (או רק פחמימות תלוי בתפריט) לשייק אז אפשר במקום ארוחה.

סורי בדקתי שוב וכנראה שהסתכלתי על המפרט של הגיינר.. יש גם וגם..

דניס
01-12-06, 10:41
תראה אופטימום באמת אבקה על רמה ,הבעיה היחידה פה זה הטעם קצת הסבר
אם אתה שותה את האופטמום עם מים בלבד הטעם בקושי נסבל !,אם תוסיף סוכר ענבים יהיה מתוק יותר וטיפה נעים יותר,אם תשתמש ב חלב 1% במקום במים +סוכר ענבים יהיה הרבה יותר טעים ונעים לשתות.
צפיון אבקה לא רעה בכלל ומשתווה פחות או יותר לאופטימום,אבל הרבה יותר טעימה!אפילו רק עם מים ניתן לשתות אותה בלי לסבול כל כך , במידה ותוסיף סוכר ענבים וחלב אחוז אחד זה יהיה מדען של ממש מנסיון! :)

גולן
01-12-06, 12:51
תראה אופטימום באמת אבקה על רמה ,הבעיה היחידה פה זה הטעם קצת הסבר
אם אתה שותה את האופטמום עם מים בלבד הטעם בקושי נסבל !,אם תוסיף סוכר ענבים יהיה מתוק יותר וטיפה נעים יותר,אם תשתמש ב חלב 1% במקום במים +סוכר ענבים יהיה הרבה יותר טעים ונעים לשתות.
צפיון אבקה לא רעה בכלל ומשתווה פחות או יותר לאופטימום,אבל הרבה יותר טעימה!אפילו רק עם מים ניתן לשתות אותה בלי לסבול כל כך , במידה ותוסיף סוכר ענבים וחלב אחוז אחד זה יהיה מדען של ממש מנסיון! :)

מחזק!:wiggle:

pohdem
01-12-06, 13:07
מה בנוגע לשוקולד מרשמלו?? מישהו טעם? בא לי משהו מתוק ומעניין..
קרם עוגיות זה כזה חורף 2005.. :1eye: :wiggle:

powerhouse#1
01-12-06, 14:49
אני לא מבין על מה אתם מדברים החלבון של אופטימום זה החלבון הכי טעים שיש, ותאמינו לי שטעמתי הכל , כל פרום שתשאלו בחול תקבלו אותה חות דעת - אין על האופטימום גם מבחינת טעם ואכות , המרשמלו , קרם עוגיות , שוקו , מלשייק ושוקולד , פונץ פירות וגלידת וניל זה חלבונים הכי טעימים שיש. אני כל פעם מחליף טעם חדש ולא מצטער, בכלל למוצרים של אופטימום הם ברמה הכי גבוהה והטעמים מעולים. מישהו ניס את ה פרו קומפלקס שוקו או תות או פרו קומפלקס גינר בננה אין דברים יותר טעימים מזה.

Shlomik
01-12-06, 19:25
מה בנוגע לשוקולד מרשמלו?? מישהו טעם? בא לי משהו מתוק ומעניין..
קרם עוגיות זה כזה חורף 2005.. :1eye: :wiggle:
זה טעם של שוקולד עם מין סוף מתקתק מוזר כזה שאמור להיות המרשמלו אם אופטימום אז לדעתי לך על השוקולד מילקשייק החדש יותר מוצלח מהשוקולד מרשמלו והולך פיצוץ עם מים / חלב או צמפיון בננה / תות / קרם עוגיות / מוק'צינו שהם גם טעמים מעולים!