PDA

צפה בגרסא המלאה : ירד לי דם בדדליפט :o

tomerA
03-01-08, 20:30
ירד לי דם בשוקיים בצד ההפוך של התאומים בדדליפט ועוד הייתי עם מכנס ארוך (!)
ואני לא רוצה לדעת מה יקרה כשאני אהיה עם מכנס קצר לא רק שאני יעשה לעצמי שעווה אני גם מפחד מזיהום.
זה אמור לקרות או שהטכניקה שלי לא טובה?

NEATEYE
03-01-08, 20:32
איך ירד לך דם? מפצע פתוח?
או שפשוט הדם חדר דרך האפיטלים? Oם

tomerA
03-01-08, 20:33
המוט כנראה התחכך לי בעור וקרע אותו.

mmaorc
03-01-08, 20:33
ואני לא רוצה לדעת מה יקרה כשאני אהיה עם מכנס קצר לא רק שאני יעשה לעצמי שעווה אני גם מפחד מזיהום.

אתה לא עושה נכון.
זה לא אמור להשתפשף בכלל על הרגל.

tomerA
03-01-08, 20:35
אתה לא עושה נכון.
זה לא אמור להשתפשף בכלל על הרגל.

לא יודע כי קראתי שצריך לשמור על המוט כמה שיותר קרוב לגוף וזה מה שאני עושה וזה מה שקורה חחח

r0y
03-01-08, 20:37
קרוב הכי הרבה שאפשר אבל לא צמוד..יכול להיות נגיעות קטנות אבל לא לשפשף תרגל

almoni
03-01-08, 20:38
אחי בקטנה גם לי יש את זה ..חח תתרגל ...ותשמור שהמוט לא יכנס יותר מיידי ברגל אבל קח את זה בחפיףף

DropDead
03-01-08, 21:04
גם לי קרה משהו דומה בהתחלה
פשוט תדאג שיהיה מרווח של כמה מילמטרים וזהו

jonathan
03-01-08, 22:11
אתה לא עושה נכון את הדדליפט..מרחק סטנדרטי בין השוק למוט אני מעריך בין 7-10 סנטימטר..
אף לא פעם אחת נגע לי ברגל\=

tomerA
03-01-08, 22:33
טוב הבנתי תודה

SiX PACK
03-01-08, 22:35
אתה לא עושה נכון את הדדליפט..מרחק סטנדרטי בין השוק למוט אני מעריך בין 7-10 סנטימטר..

אתה טועה......

DropDead
03-01-08, 22:37

הטכניקה שלך גרועה אם ככה המוט אמור להיות צמוד לרגליים (לא להתחכך עד דם כן ? אבל מאוד קרוב)

jonathan
03-01-08, 22:38
אתה טועה......
כשאתה במצב עמידה עם המוט,המוט נוגע בקוואדס.כשהוא למטה ואתה מעלה אותו,כמו שאמרתי..משהו כמו 7-10 סנטימטר הפרש מהשוק.
את האמת זה גם תלוי במבנה של הגוף,למה אז הידיים יותר קצרות..גוף יותר ארוך..זה משתנה.אבל סה"כ ראיתי הרבה עושים דדליפט,אחד לא ראיתי עושה כמו שהוא מתאר

פינגווין
03-01-08, 22:38
http://www.youtube.com/watch?v=IqLOdOezwoU

קודם רגליים ואז הפשיטה, וכך אין חיכוך
זאת הטכניקה.

jonathan
03-01-08, 22:39
הטכניקה שלך גרועה אם ככה המוט אמור להיות צמוד לרגליים (לא להתחכך עד דם כן ? אבל מאוד קרוב)
נו הנה,מאוד קרוב,7-10 סנטימטר זה קרוב.אבל לא נוגע

jonathan
03-01-08, 22:44
http://www.youtube.com/watch?v=IqLOdOezwoU

קודם רגליים ואז הפשיטה, וכך אין חיכוך
זאת הטכניקה.
אוה,יפה,אחלה דוגמא הוא מבצע מעולה,בסביבות ה7 סנטימטר בין השוק למוט.
עוד לא הבנתי איך יכול להיות שהמוט יגע ברגל?כאילו...למה שהידיים יוטו לכיוון הגוף?

פינגווין
03-01-08, 22:49
אוה,יפה,אחלה דוגמא הוא מבצע מעולה,בסביבות ה7 סנטימטר בין השוק למוט.
עוד לא הבנתי איך יכול להיות שהמוט יגע ברגל?כאילו...למה שהידיים יוטו לכיוון הגוף?
אין לי מושג האמת, היום היה לי דדליפט ואין לי מושג איך הוא יצר חיכוך בין השוק למוט

Bullet
03-01-08, 23:04
כשאתה במצב עמידה עם המוט,המוט נוגע בקוואדס.כשהוא למטה ואתה מעלה אותו,כמו שאמרתי..משהו כמו 7-10 סנטימטר הפרש מהשוק.
את האמת זה גם תלוי במבנה של הגוף,למה אז הידיים יותר קצרות..גוף יותר ארוך..זה משתנה.אבל סה"כ ראיתי הרבה עושים דדליפט,אחד לא ראיתי עושה כמו שהוא מתאר
אם המוט היה זז בקו ישר...

אגב, הביצוע בסרטון לא טוב.

tomerA
03-01-08, 23:14
אני פשוט שומר על המוט צמוד לגוף ואז זה מתחכך לי ממש בהתחלה.

פינגווין
03-01-08, 23:19
אם המוט היה זז בקו ישר...

אגב, הביצוע בסרטון לא טוב.
למה לא ? יש לך הדגמה של טכניקה טובה?

Seth Able
04-01-08, 05:48

ברמת העקרון, עם טכניקה לפי הספר, המוט אמור לגעת בשוק (לפחות בהתחלה) ואתה פחות או יותר מחליק את המוט למעלה, בזמן שבגלל הפשיטה בברך השוק שבהתחלה היא נוגעת במוט ואפילו מעליו (הברך הרי מעבר למוט) "הולכת אחורה". מעשית, זה לא תמיד יוצא והרבה פעמים יש יותר חיכוך מהרצוי. מה שכן, אם זה הגיע לרמה כזאת, יש סבירות טובה שיש לך בעיה כלשהי בטכניקה.

לפחות באימון שפצעת בו את השוק עשית משהו לא בסדר, לא יודע אם זה בהכרח משקף את שאר האימונים שלך. אני הייתי מהמר שאתה מתחיל את התנועה ע"י יישור הגב (הכוונה הבאה למצב מאונך לרצפה) ולא עם הרגליים. תבדוק את זה.

בכל אופן, כדאי לך (אני מדבר פה מנסיון, אמנם הפציעה שלי שם לא היתה מהאימונים, אבל היתה בדיוק באותו המקום) לשים איזו תחבושות על הפצע לפני האימון הבא, אחרת אתה תגרה אותו והוא יפתח שוב, אפילו עם הפעם הטכניקה שלך תהיה טובה יותר.

tomerA
04-01-08, 06:26
זאת אומרת שאני צריך קודם לפשוט טיפה את הביירכים לפני האגן?
וכדי לקחת את המוט קצת קדימה? או עדין לשמור עליו כמה שיותר קרוב לגוף?

Seth Able
04-01-08, 06:33
זאת אומרת שאני צריך קודם לפשוט טיפה את הביירכים לפני האגן?
וכדי לקחת את המוט קצת קדימה? או עדין לשמור עליו כמה שיותר קרוב לגוף?

אין פשיטה באגן בכלל (או מעט מאוד) לפני שהמוט בגובה הברכיים בערך. תסתכל בעמודים 121 ו123 של הSS. לשמור מוט קרוב לגוף, כן.

Seth Able
04-01-08, 06:39
תחשוב על זה ככה: אם אתה מתחיל ליישר את הגב כשהברכיים שלך עוד באותו המצב של עמידת המוצא, אתה פשוט דוחף את המוט אל תוך השוק. מה שקורה הרבה פעמים, זה שמתחילים מיישור הגב והחיכוך עם השוק מזכיר לך להתחיל ליישר את הברכיים. הרבה שריטות הגיעו ככה לעולם :)

tomerA
04-01-08, 06:47
טוב תודה רבה :)

Eli
04-01-08, 21:54

זה היה קורה לי בהתחלה כשהגעתי למשקלים קצת יותר גבוהים (אני עובד עם מכנס קצר) . היה נמרח לי דם על השוקיים וגם על המוט והייתי צריך לנקות אותו אח"כ. בהמשך האימונים כבר נהיו לי פסי הולכה על השוקיים ולא נפתחו פצעים, אבל עדיין הייתי מקבל לפעמים שפשופים וסימנים כחולים. אתה יכול להתאמן עם איזשהי תחבושת או אגד אלסטי כמה פעמים ולתת לפצעים להחלים (זה יכול קצת להפריע למשוך את המוט לאורך השוק).

לא מזמו חזרתי מהפסקה באימונים ושוב נפתחו לי פצעים בשוקיים... אז אתה לא לבד

Eli
04-01-08, 21:56
הודעה כפולה