PDA

צפה בגרסא המלאה : בשעה טובה אני נרשם למכון, אבל יש בעיה אחרת

aviran_p
03-01-08, 21:23
המכון רחוק והימים היחידים שיהיה לי זמן לדחוף אימון הם ראשון רביעי וחמישי.
חשבתי לעשות ABC אינטינסיבי יותר (להוסיף סטים כך שלשריר גדול יהיו בערך 16 סטים.. לקטן 9)
מה אתם חושבים?
FBW לא אפשרי בגלל שאין מנוחה בין רביעי וחמישי.. וABA נראה לי קצת לא יעיל ודחוס.
עצות יתקבלו בשמחה :flowers:

SiX PACK
03-01-08, 21:27
אל תלך יום אחרי יום, יהיו לזה השלכות....... הגוף זקוק למנוחה של יום לפחות אחרי אימון fbw..

פו ושם לא יקרה כלום אבל אני ממש לא הייתי רוצה לעשות את זה על בסיס קבוע.

aviran_p
03-01-08, 21:31
בגלל זה אמרתי שfbw לא אפשרי אחי.. אני התכוונתי לעשות Abc כמו שכתבתי לפני כן, מה אתה חושב?

SiX PACK
03-01-08, 21:33
אם אתה מתכוון לעשות שלוש אימונים בשבוע, אז fbw, ואם fbw, אז לפחות יום מנוחה בין אימון לאימון, ככה אני רואה את זה.

aviran_p
03-01-08, 21:41
ובכל זאת כמו שאמרתי מבחינתי זה לא אפשרי הימים שאני יכול ללכת הם ראשון רביעי וחמישי, מה היית עושה במצב כזה? תודה על התגובות המהירות =]

SiX PACK
03-01-08, 21:45
יום ראשון - חזה,יד אחורית

יום רביעי - גב, יד קידמית

יום חמישי - רגליים בטן

aviran_p
03-01-08, 21:47
מה עם כתפיים שכחת? או שהשמטת אותם בכוונה..
לדעתי זה באמת מה שאני אעשה ואוסיף את הכתפיים לרגליים ולבטן
אני עף לישון, השעות אפס האלה הורגות אותי..
תודה סיקס פאק:jockey:

- Idan -
03-01-08, 21:50
לדעתי במקרה שלך הכי טוב זה לעשות ביום ראשון אימון לכל הגוף, ביום רביעי אימון A וביום חמישי אימון B. בצורה כזאת יוצא לך להתאמן פעמיים על כל שריר ב-3 פעמים בשבוע.

SiX PACK
03-01-08, 21:54
כתפיים לא חשוב כל עוד יש לך אימונים אינטנסיבים בעצימות גבוהה.

ודבר שני, מה פתאום לעשות כתפיים אחרי אימון גב... הכתף שלך זה 30% מהאימון גב........ :ohmy:

מצידי תוסיף אותם באימון חזה אבל ביום חמישי תבודד את חלק הגוף העליון, מה אתה חושב סתם שמתי לך רגליים ביום חמישי.......... אבל זה מה שאני היית עושה תעשה מה שאתה רוצה.

אני לא אוהב להשתמש בשריר שכבר פעל יום לפני, אפילו אם זה היה בצורה עקיפה ולא ישירה, אני בעד לתת לשריר מנוחה טוטאלית.

aviran_p
03-01-08, 22:05
טוב תגובה אחרונה לפני שאני באמת הולך לישון, (ורק בגלל התגובות המהירות.. ממש תודה :bow: )
קודם לגבי עידן זאת באמת אפשרות שלא חשבתי עליה.. והיא נשמעת טוב ותהיה אפקטיבית יותר אני עכשיו מתלבט בין מה שאתה אמרת לבין מה שסיקס אמר.. רק כי אני מעדיף לתת יותר מ-4-5 סטים לשריר באימון (בגלל זה אני לא מחבב FBW)
לגבי זה שהכתפיים עובדות מספיק באימון גב אני לא מסכים.. אולי רק כתף אחורית.. כמובן שזו רק דעתי וסיקס פאק זכותך לחשוב אחרת, אני כן הייתי מוסיף לתת להם עבודה מבודדת ולא רק עקיפה.

SiX PACK
03-01-08, 22:10
טוב תגובה אחרונה לפני שאני באמת הולך לישון, (ורק בגלל התגובות המהירות.. ממש תודה :bow: )
קודם לגבי עידן זאת באמת אפשרות שלא חשבתי עליה.. והיא נשמעת טוב ותהיה אפקטיבית יותר אני עכשיו מתלבט בין מה שאתה אמרת לבין מה שסיקס אמר.. רק כי אני מעדיף לתת יותר מ-4-5 סטים לשריר באימון (בגלל זה אני לא מחבב FBW)
לגבי זה שהכתפיים עובדות מספיק באימון גב אני לא מסכים.. אולי רק כתף אחורית.. כמובן שזו רק דעתי וסיקס פאק זכותך לחשוב אחרת, אני כן הייתי מוסיף לתת להם עבודה מבודדת ולא רק עקיפה.

זכותך המלאה, אולי זה אפילו רעייון טוב, אבל תכניס את זה ביום ראשון כפרה, או באימון גב.

!Demon!
04-01-08, 09:16
לדעתי במקרה שלך הכי טוב זה לעשות ביום ראשון אימון לכל הגוף, ביום רביעי אימון A וביום חמישי אימון B. בצורה כזאת יוצא לך להתאמן פעמיים על כל שריר ב-3 פעמים בשבוע.

+1...
לדעתי זת הדרך הטובה ביותר..
וסיקס פאק לא מסכים איתך שלא צריך לאמן כתפיים בכלל..לפחות דחיקה 5 סטים לא רואה תאימון שלי בלי כתפיים..

trx--->sus
04-01-08, 09:17
יום ראשון - חזה,יד קדמית

יום רביעי - גב, יד אחורית

יום חמישי - רגליים כתפיים

הרשתי לעצמי לתקן אותך
בטן תוסיף מתי שאתה רוצה

aviran_p
04-01-08, 12:08
טוב אנשים הצלחתי לארגן משהו שביום שלישי אני אוכל ללכת למכון ב-8 =]
מה שאומר שאני מתכוון לעשות Ab.. יום ראשון A- חזה כתפיים ויד אחורית, שלישי B-גב רגליים ויד קדמית, רביעי שוב A וחמישי B
עכשיו מבחינת סטים, 9 סטים לשריר גדול ו-6 לקטן זה טוב ב-ab נכון?

Powerlifter
04-01-08, 12:39
טוב אנשים הצלחתי לארגן משהו שביום שלישי אני אוכל ללכת למכון ב-8 =]
מה שאומר שאני מתכוון לעשות Ab.. יום ראשון A- חזה כתפיים ויד אחורית, שלישי B-גב רגליים ויד קדמית, רביעי שוב A וחמישי B
עכשיו מבחינת סטים, 9 סטים לשריר גדול ו-6 לקטן זה טוב ב-ab נכון?
אבירן תוסיף גם יום של FBW כמו שעידן אמר לך וכן זה ניראלי מספיק טוב אם תראה שזה קל תוסיף עוד סטים פשוט :flowers:

OR MANZOOR
04-01-08, 16:19
הרשתי לעצמי לתקן אותך
בטן תוסיף מתי שאתה רוצה

בטן זה לא שריר?
הבטן לא צריכה מנוחה?

!Demon!
04-01-08, 17:59
בטן זה לא שריר?
הבטן לא צריכה מנוחה?
הוא בטח התכוון בכל יום שהוא ירצה