PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה-מאמרים על..

hasman90
04-01-08, 11:20
אני לא אוהב להתווכח אם כאלה שלא מבינים למשל בבצפר ששמעו שאני לוקח אבקת חלבון.. בשבילם זה כמו סמים כל מיני דברים מפגרים הם אומרים " זה מקטין את הזין" אבל לא מתייחס לזה ועכשיו שאלו את המורה לביולוגיה כל מיני דברים כאלה היא ענתה דברים מפגרייםם אין אמרתי לה שאני יביא לה מאמרים:
על אבקת חלבון - שזה כמו אוכל רגיל שום פגיעה וזה לא מנפח ומה תפקידו .
משקולות- היא טוענת שזה פוגע בגדילה.
והיא אמרה שברגע שאני יפסיק עם האבקה השריר יהפוך לשומן.1! ! !
..

הם חושבים שמי שלוקח חלבון ישר זה מנפח אותו בלי להתאמן אבל להסביר להם זה כמו לדבר לקיר.. בדרך כלל אני לא מתייחס כמו שאמרתי אבל אי אפשר כבר ככה המורים מצדיקים את זה אני רוצה להראות הוכחות..
:jockey:

ran_z
04-01-08, 11:22
נו באמת שילכו תקוואד מה אתה חייב להם משהו.

hasman90
04-01-08, 11:29
לא אני לא מתייחס אבל כל יום כל יום אתה שומע שטויות מילדים אז סבבה לא מתייחס אבל הם מעלים את זה באמצע שיעור ומדברים שטויות ביחד עם המורה --והכוונה עלי..
ואני לא יכול לשבת בשקט ואי אפשר להגיד להם אתם לא מבינים -שתקו.
אני פשוט מחפש את המאמרים האלה כדי שיסתמו את התפה ויפנימו .

שמע נגיד ואומרים על מישהו שיש לו גוף יפה והכל אבל ברגע שאומרים שהוא משתמש בכולה אבקת חלבון.. זהו יורדים ממנו אומרים זה סתם מעפן הוא משתמש בחלבונים .. מזה סטרואידים 1?

The Iron Man
04-01-08, 11:31
אכן תופעה מעצבנת, פשוט שים ז**
בא אליי שבוע שעבר אחד במכון אומר לי "שמע אתה תפגע בעצמך לך תקח מאמן"
אמרתי לו טוב אחי וזהו.
ושתבין אם היית רואה איך הוא מתאמן היית בוכה מרוב שהוא אדיוט.
הוא עושה בייספס עם מוט ומעקם את האמא של הגב ועל הדרך עובד על כתפיים,טרפזים, גב, רגליים ובטן.

שתבין כמה אנשים מטומטמים אחי, בנאדם לא יודע בכלל להתאמן ובא אומר לך שאתה לא יודע כלום. פשוט אל תדפוק לאף אחד חשבון ואל תתייחס..

m0she
04-01-08, 11:38
מורה לביולוגיה אמרה שתא שריר יכול להפוך לתא שומן? :unsure:

hasman90
04-01-08, 11:43
אמרה לי.. במילים האלה בדיוק
"ברגע שתפסיק אם אבקת החלבון השריר יהפוך לשומן"
היא מתכוונת למשל קח את קולמן עוד 20 שנה.. כולו היה שומן זה מה שהיא אמרה

Yoshi-Moto
04-01-08, 11:43
מורה לביולוגיה אמרה שתא שריר יכול להפוך לתא שומן? :unsure:
תתפלא, אבל יש לי מישהו במכון שנמצא בפגישות יעוץ של ישראלבודי, והוא טוען שיום טלר אמר לו שבגיל ההתבגרות לא כדאי להשתמש באבקות חלבון.

הייתי בהלם שהוא אמר את זה, קודם כל, יותם משווק את זה, אז למה לו להגיד כאלה דברים?
דבר שני, זה לא נכון...

אולי הוא דיבר איתו על חומרים אחרים ולא על אבקות :|

hasman90
04-01-08, 11:45
אני אומר לכם אלה שלא מבינים בנושא מוריד את כל הערך של הבנאדם אם הוא לוקח אבקת חלבון.

קח את מייקל לואיס שכל הכפות מלהבים ממנו תגיד להם שהוא לוקח אבקת חלבון,זהו הוא גמור לא יאהבו אותו יותר כמו בעבר..

^סהר^אבוטבול^
04-01-08, 11:56
אני במקומך הייתי מפליץ לה בפרצוף
שמע זה ידוע שכולם מדברים מההיגיון ולא מחוכמה אין מה לעשות ככה זה

פינגווין
04-01-08, 12:03
1.תראה לה את קווין לברוני לפני ואחרי
2.תשאל אותה איך רקמת שריר יכולה להפוך לרקמת שומן בדיוק

Night_Wolf
04-01-08, 12:21
הבת :):):):) המטומטמת הכלבה עוד תגיד על לברוני שזה פוטושופ חחחחחחחחחחחחחח
אחי שים עליה ועל כל הילדודס השחיפונס בשיכבה שלך זין:boxing: :sbb4:

eyalamzleg
04-01-08, 12:39
מה אתה בוכה אני שומע את זה כל יום מאמא שלי! מאחים שלי מכולם ועדיין אני שם זין על מה שאומרים לי

Logout
04-01-08, 12:51
אתה בטוח שזאת מורה לביולוגיה ולא מורה מחליפה לתושבע?
איך תא שריר יכול להפוך לתא שומן? שתסביר לך את התהליך בבקשה...תבקש ממנה...נראה מה היא תגיד

NSH1
04-01-08, 13:34
בקשר למקטין מגדיל: לי גדל הזין אז תעשה חושבים.

Logout
04-01-08, 13:35
בקשר למקטין מגדיל: לי גדל הזין אז תעשה חושבים.
שפוך נתונים XD :laughing:

*DAVID*
04-01-08, 13:38
אחי המורה שלך לביולוגיה לא לגמרי טועה זה מוציא לך בגוף את האיזון של החלבון מי שאר הדברים וגם כאשר אתה מפסיק יש לזה תופעות לוואי

Yoshi-Moto
04-01-08, 13:42
אחי המורה שלך לביולוגיה לא לגמרי טועה זה מוציא לך בגוף את האיזון של החלבון מי שאר הדברים וגם כאשר אתה מפסיק יש לזה תופעות לוואי
שהן?

Nicolas
04-01-08, 13:43

מה מה מה?

Logout
04-01-08, 13:44
טוב

*DAVID*
04-01-08, 13:46
שהן?
אחי אני לא מבין בזה בגרוש זה מה ששמעתי שזה עושה וזה גם אחת הסיבות שלא מסכימים לי לקחת את זה ואני לא יודע כמה זה נכון

Yoshi-Moto
04-01-08, 14:07
אז למה אתה סתם זורק דברים אם אתה לא מבין בהם בגרוש?

tomerA
04-01-08, 14:13

אתה יודע מה אמרת עכשיו?
לאכול קוטג' מוציא לך בגוף את האיזון של החלבון מי שאר הדברים וגם כאשר אתה מפסיק יש לזה תופעות לוואי.

Ido
04-01-08, 14:35
שיזדיינו החברים שלך תגיד להם לי יש גוף יפה ולכם לא.. בטח כולם שחיפים או שמנים במקרה הגרוע

*DAVID*
04-01-08, 14:36
אז למה אתה סתם זורק דברים אם אתה לא מבין בהם בגרוש?
אני לא זורק סתם דברים אני לא מבין בזה אבל אמרו לי את זה אנשים שכניראה מבינים או שאולי לא

trx--->sus
04-01-08, 17:16
אחי הם אומרים שזה מקטין ת'זין? תוריד ת'מכנסיים ותשתין עליהם בקשת חחח (אלא אם כן באמת יש לך זין קטן)

hasman90
04-01-08, 17:34
אם תראה להם תמונות של קומלמן ואלה הם יגידו שיש להם זין קטן בגלל האבקות חלבון..
יענו הם משווים את זה לסטרואידים בשבילהם זה אותו הדבר אבל אני לא התייחס אני פשוט רוצה להביא למורה של מאמרים ואת הרוב מצאתי