PDA

צפה בגרסא המלאה : חזה עליון בשקל 90

dor_dru
05-01-08, 10:50
דחיקת בדאמבלים 0 מעלות 12x4
פרפר ב30 מעלות 10x4
דחיקה דאמבלים ב30 מעלות 10x4

מצידי דחפו לי עוד תרגילים שהחזה עליו יתן כבר אותות חיים

boris19
05-01-08, 10:54
אני חולה על התרגיל לחיצת חזה עליון עם מוט חופשי
תנסה אולי

לחיצת חזה עליון עם מוט חופשי 4x8
לחיצת חזה בשכיבה 3x10
פלייס בזוית 30 - 3x8

לאיזו תוכנית זו ?

xLaes
05-01-08, 11:04
כמה תרגילים לחזה עליון?
תרגיל אחד יספיק לך,בסוף זה יפתח זה עניין של גנטיקה.

dor_dru
05-01-08, 12:01
אני עושה Ab
חבל שהחזה לא עומד בקצב של הכתפיים.

arbel2
05-01-08, 13:12
תרגיל שמאוד עזר לי ועדיין עוזר לי לשפר את החזה העליון זה לחיצת חזה בשיפוע בסמית' ...הסמית' עצמו נותן לך להיתרכז בחלק השלילי של התנועה (שהוא היותר משמעותי ) ולהיתמקד בלהעמיס רק על החזה ולא על השרירים המייצבים

עוד תרגיל שאני פשוט מטורף עליו זה לחיצת חזה עליון בדאמבלים ,תקפיד על תנועה נכונה וכיווץ איכותי בסוף התנועה ואתה תראה שיפור בוודאות בחזה העליון ,זה פשוט עניין של זמן והשקעה .

Gangsta
05-01-08, 13:27
תתחיל את האימון מחזה עליון שתיתן את כל הכוח בהתחלה לחזה עליון ואחר כך לשאר החזה
ותתן גם איזה דרופ סט או שתיים בסטים האחרונים בתרגילי חזה עליון ככה לפוצץ ת'חזה

Scylla
05-01-08, 16:07
תרגיל שמאוד עזר לי ועדיין עוזר לי לשפר את החזה העליון זה לחיצת חזה בשיפוע בסמית' ...הסמית' עצמו נותן לך להיתרכז בחלק השלילי של התנועה (שהוא היותר משמעותי ) ולהיתמקד בלהעמיס רק על החזה ולא על השרירים המייצבים

עוד תרגיל שאני פשוט מטורף עליו זה לחיצת חזה עליון בדאמבלים ,תקפיד על תנועה נכונה וכיווץ איכותי בסוף התנועה ואתה תראה שיפור בוודאות בחזה העליון ,זה פשוט עניין של זמן והשקעה .

נצל"ש

התחלתי לא מזמן לעבוד על חזה עליון בדאמבלים.
אבל הפסקתי עקב בעיה שלא הצלחתי לפתור...

אני עובד על משקלים די כבדים (25, 27.5 קילו כל יד) ואין לי בעיה להרים אותם, אבל יש לי בעיה להביא את הדאמבלים לתנוחה של התרגיל ועד שהצלחתי לא הצלחתי להרים כבר את הדאמבלים עצמם בתרגיל.

יש פתרון לקטע המעצבן הזה?

Zoska
05-01-08, 16:10
מה הבעיה לבקש ממישהו שיעזור לך להרים את המשקולות בזמן שאתה כבר בתנוחה לתרגיל?
ככה גם תחסוך את הכח של להרים ולסדר את עצמך לתנוחה נוחה ותתחיל ישר את התרגיל.

Tamir H
05-01-08, 16:47

נכון, גם לי הסמית' עזר
ועכשיו אני בדאמבלים וגם נראה שזה מאוד עוזר

arbel2
05-01-08, 17:19
נצל"ש

התחלתי לא מזמן לעבוד על חזה עליון בדאמבלים.
אבל הפסקתי עקב בעיה שלא הצלחתי לפתור...

אני עובד על משקלים די כבדים (25, 27.5 קילו כל יד) ואין לי בעיה להרים אותם, אבל יש לי בעיה להביא את הדאמבלים לתנוחה של התרגיל ועד שהצלחתי לא הצלחתי להרים כבר את הדאמבלים עצמם בתרגיל.

יש פתרון לקטע המעצבן הזה?

שהספוטר יתן לך פוש קטן ביציאה מנקודת האפס ,עם הזמן יהיה לך יותר קל .

dor_dru
05-01-08, 18:20
סליחה על הבורות אבל מזה סמית?
והרעיון של הדרופ סט אתה יכול לפרט לי יותר זתומרת ממש מה לעשות ?

tomerA
05-01-08, 18:39
תתחיל לאכול והוא יגדל.
איך שלא תאמן את החזה הוא יגדל זה שתאמן אותו בזווית 12.4332432 לא ממש הגדילה הכללית שלו.
תעשה לחיצות פשוטות והוא יגדל כמו גדול.

dor_dru
05-01-08, 19:53
תתחיל לאכול והוא יגדל.
איך שלא תאמן את החזה הוא יגדל זה שתאמן אותו בזווית 12.4332432 לא ממש הגדילה הכללית שלו.
תעשה לחיצות פשוטות והוא יגדל כמו גדול.
אחי אני אוכל גם גודל אבל החזה העליון נשאר מעפן....

BXL
05-01-08, 20:43
אחי אני אוכל גם גודל אבל החזה העליון נשאר מעפן....
אם באמת עבדת חזק על החזה העליון ולא השתפר בכלל ושאר הגוף השתפר בצורה ניכרת..אז אתה יודע מה זה אומר...גנטיקה..:character63:

נדב
05-01-08, 20:56
במקום לדחוף לחזה עוד סטים ועוד תרגילים תעשה מעט יותר תרגילים - תעבוד יותר קשה,
תוריד עצימות. בקיצור אני מציע לך לתת "לחזה העליון" 2-3 סטים ז"א תרגיל אחד. (בהנחה שאתה עובד בab ובכל תוכנית אחרת עם תדירות של פעמים בשבוע לשריר).

EyalHa
05-01-08, 22:02

כרגע יש לי בתוכנית רק לחיצת חזה אופקית חופשית, אז השיפור אצלי בחזה עליון יהיה מינורי אם בכלל? יחסית לעבודה גם של לחיצה בשיפוע חיובי.

arbel2
05-01-08, 23:49
כרגע יש לי בתוכנית רק לחיצת חזה אופקית חופשית, אז השיפור אצלי בחזה עליון יהיה מינורי אם בכלל? יחסית לעבודה גם של לחיצה בשיפוע חיובי.

אז תשנה ללחיצה בשיפוע עליון אם יש לך תרגיל לחיצה אחד
שאר החלקים של החזה עובדים גם כן בלחיצה בשיפוע עליון ,פשוט יש דגש על הסיבים הקלוויקולרים של החזה (אלו שמתחברים לעצם שמעל בין החזה )

EyalHa
05-01-08, 23:52
אממ המטרה שלי היא לא ספציפית לשפר חזה עליון כי החזה שלי די פרופורציונאלי..

לפי מה שאני מבין אז כדאי לחיצה בשיפוע חיובי כי אותם שרירים עובדים כמו בשיפוע אופקי רק שיש בונוס שהוא חזה עליון שגם עובד P:

arbel2
05-01-08, 23:54
אממ המטרה שלי היא לא ספציפית לשפר חזה עליון כי החזה שלי די פרופורציונאלי..

לפי מה שאני מבין אז כדאי לחיצה בשיפוע חיובי כי אותם שרירים עובדים כמו בשיפוע אופקי רק שיש בונוס שהוא חזה עליון שגם עובד P:

בכל תנועת לחיצה כל החזה משתתף ,אם אין לך בעיה משמעותית בחזה עליון וטוב לך מה שאתה עושה כרגע ,אל תשנה כלום

"לא שבור ,אל תתקן"

EyalHa
05-01-08, 23:56
אחלה תודה..
ד"א אתה אותו ארבל שהיה לפני שנתיים-שלוש מאד פעיל בפורום חדרי כושר בתפוז?

arbel2
05-01-08, 23:59
אחלה תודה..
ד"א אתה אותו ארבל שהיה לפני שנתיים-שלוש מאד פעיל בפורום חדרי כושר בתפוז?

אכן
הפסקתי לכתוב שם מסיבות אישיות,כמה ליכלוכים פרטיים בין חברי פורום שם.

Gamerrrrr
06-01-08, 12:03
סופרסטים, תתחיל בפלייס בשיפוע חיובי ומיד לאחר מכן לחיצה בשיפוע עליון

EyalHa
06-01-08, 15:35
אכן
הפסקתי לכתוב שם מסיבות אישיות,כמה ליכלוכים פרטיים בין חברי פורום שם.

גם אני פחות קורא שם, אבל אם תשים לב בחודשיים האחרונים יש שם אחלה רמה ודיונים מעניינים.