PDA

צפה בגרסא המלאה : חלבון

יהב
12-09-06, 00:34
שלום
הרבה זמן לא התעדכתי אז יש לי כמה שאלות:
1. על פי המחקרים האחרונים , מתי הכי טוב לקחת חלבון? ישר אחרי אימון כח או שעה אחרי האימון?
2. האם קורנפלקס נחשב לפחמימה מספיק איכותית לאכילה אחרי אימון?
3. אם אני אוכל טונה אחרי האימון. עדיף לאכול אותה בלחמניה שחורה או לבנה? ההגיון אומר לי כאן שעדיף לבנה כי היא יותר פשוטה אבל מכילה יותר שומן.
4. אני שותה מי גבינה בבוקר ולאחר מכן אני אוכל דגנים מלאים עם חלב. החלב פוגע/מאט את הספיגה?

תודה רבה רבה
:1eye:

אליאב
12-09-06, 00:48
שלום
הרבה זמן לא התעדכתי אז יש לי כמה שאלות:
1. על פי המחקרים האחרונים , מתי הכי טוב לקחת חלבון? ישר אחרי אימון כח או שעה אחרי האימון?
2. האם קורנפלקס נחשב לפחמימה מספיק איכותית לאכילה אחרי אימון?
3. אם אני אוכל טונה אחרי האימון. עדיף לאכול אותה בלחמניה שחורה או לבנה? ההגיון אומר לי כאן שעדיף לבנה כי היא יותר פשוטה אבל מכילה יותר שומן.
4. אני שותה מי גבינה בבוקר ולאחר מכן אני אוכל דגנים מלאים עם חלב. החלב פוגע/מאט את הספיגה?

תודה רבה רבה
:1eye:

1. חלבון חשוב לפני ואחרי אימון לא משנה כח או אירובי
2. קורנפלקס זה תלוי.. פייבר 1, ברנפלקס, ספיישל K וכ"ו... נחשבים עשירים בויטמינים ופחמימות אבל יש להם הרבה סוכר... שזה לא הכי מומלץ לפעמים (תלוי באיזה מטרה ושלב אתה נמצא).
3. וואט דה פאק?! לחמניה שחורה או לבנה? ההגיון אומר לי שאמרת את השטות הכי גדולה ששמעתי תאכל לחם מחיטה מלאה או לחם דל קלוריות מה לבן או שחור !? מה קשור אחי.. אני יכול להפוך כל לחם לשחור אם אני יחמם אותו עוד קצת בתנור...
4. החלב מאט את הספיגה משום שהוא חלבון איטי יחסית למי גבינה אבל זה לא משנה כי אין כל רע שזה יאט את הספיגה אתה לא אחרי אימון אתה בבוקר אפילו מומלץ... לעכב את הספיגה של החלבון על פני כמה שעות בבוקר ובלילה לפני שינה ולכן מוסיפים לארוחות גם שומנים איכותיים לעיכול העיכול של החלבון והפחמימה וככה זה תופס ליותר זמן למהלך היום.. (ההסבר לא מקצועי אבל מספיק ברור שתבין).

בהצלחה.

power_hour
12-09-06, 03:12
1.חלבון חשוב במהלך כל היום - וכמובן שבשעות שלפני ואחרי אימון.

2."לחם שחור" הוא לחם מקמח אחיד (הכי פחות איכותי!),עדיף כבר לחם מקמח לבן,מבין שניהם כמובן.
הבחירה היותר בריאה היא לחם קל או לחם מקמח מלא המכיל גרעינים,שיבולת שועל,זרעי פשתן ועוד

3.לארוחת בוקר זה בסדר גמור

ShaI^MymoN
12-09-06, 06:57
טוב אני לא אהיה סתום כמו השניים פה אז אני יענה לך תשובות נורמליות על השאלות שלך
1.זה לא משנה מתי תקח שעה וחצי או מיד אחרי האימון מה שחשוב הוא הפחממות לא החלבון
2. אחלה פחממה השאלה היא אם הוא מכיל הרבה סוכר
3.אם אתה מתלבט (ולא בין חיטה מלאה וכאלה) בין שחורה ללבנה תקח את השחורה
4.פוגע לא מעט כן קצת אבל זה לטובה לא לרעה..