PDA

צפה בגרסא המלאה : פצעים בפנים..

keen12
07-01-08, 19:15
אני בן 17 וחצי.. ובתקופה של החודשיים האחרונים הופיעו לי המון פצעים על הפנים,
אני לא חושב שזה אקנה בגלל שחצ'קונים היו לי בשנה שעברה - ו90% מהם התרכזו במצח..(והיה לי הרבה הרבה פחות פצעים מעכשיו),
לדעתי זה קשור איכשהוא לגילוח כי זה התחיל במקביל לזה שהתחלתי להתגלח בערך פעם ביומיים וכבר אין לי חצ'קונים במצח בכלל(איפה שפעם התרכזו כולם כמעט..).
מה שגם, כששתי האחיות שלי ראו אותי(שתיהם חזרו מארה"ב אחת ביום שישי ואחת היום), וראו את הפנים שלי הן אמרו שלדעתם זה קשור לגילוח יותר מאשר לאקנה/חצ'קונים..
יש סיכוי שזה גם קשור לגדילת שערה מתחת לעור..
יש מישהו פה שהיה/יש לו בעיה דומה? איך טיפלתם בזה?.
אגב קבעתי תור לרופא עור לשבוע הבא, זה הכי מוקדם שהיה אפשר- מה אני אמור לעשות במשך שבוע עכשיו לא להתגלח? אני יראה כמו ערבי חח..

Shir =]
07-01-08, 19:18
אל תתגלח

CriminaL
07-01-08, 19:19
אפשרות אחת היא לא להתגלח,אפשרות שניה היא לקנות מכונת גילוח שהיא הרבה יותר עדינה מסכין.

rrkk
07-01-08, 19:27
בלי לזלזל פה באף אחד.... יש דברים שכדאי להתיעץ רק עם אנשים מוסמכים. הנסיון של אחרים במקרה הזה לא יעזור לך כי לאנשים יש פצעים מסיבות שונות, לאנשים יש סוגי עור שונים וכל מי שהיתה לו בעיה טיפל בצורה שונה המתאימה לו. אז או שתנסה להקדים תור או שתנסה לקבוע עם רופא אחר.... אל תסמוך על מה שנאמר לך פה. ועוד פעם בלי לזלזל באף אחד

Shir =]
07-01-08, 19:29
בלי לזלזל פה באף אחד.... יש דברים שכדאי להתיעץ רק עם אנשים מוסמכים. הנסיון של אחרים במקרה הזה לא יעזור לך כי לאנשים יש פצעים מסיבות שונות, לאנשים יש סוגי עור שונים וכל מי שהיתה לו בעיה טיפל בצורה שונה המתאימה לו. אז או שתנסה להקדים תור או שתנסה לקבוע עם רופא אחר.... אל תסמוך על מה שנאמר לך פה. ועוד פעם בלי לזלזל באף אחד
ברור שהוא יראה מוסמך. הוא קבע תור לרופא. אבל בינתיים?
אם הוא חושב שזה מהגילוח- שלא יתגלח.

DarkGulis
07-01-08, 20:41
גם לי יש אותה בעיה...

Avi
07-01-08, 21:03
גם לי הייתה אותה בעייה ומעבר למכונה לא פתר את זה. הדבר היחיד שעזר לי זה הרוקוטן

denous
07-01-08, 21:17
אני לא רוצה שתיהיה בטוח אבל היה לי את זה פעם...
והבנתי ממה זה קרה לי...
היה לי בעיקרון מן שיער ארוך שחלק ממנו היה נופל לי קדימה וטיפה נפוח כזה על המצח ובצדדים כזה ליד האוזן ושהייתי ממש מזיע זה היה מגדל פצעים...
אחת מהסיבות שהורדתי אותו :]
אם יש לך שיער שיש פוני כזה או משהו שצמוד למצח ואתה מזיע איתו אני חשוב שזה זה...

keen12
07-01-08, 21:54
תודה על התגובות.. וכן כנראה שאני יחכה לרופא העור ובנתיים לא יתגלח חח..
אהממ.. לתגובה האחרונה - יש לי שיער קצר..