PDA

צפה בגרסא המלאה : גיל גרנות תותח והתוצאות מעולות -חשבתי ללכת אליו

עדן שמעוני
07-01-08, 21:02
תגידו זה שווה? הבנתי מהרבה חברים שהלכו אליו והיו מרוצים עד השמיים
כולם רואים תוצאות והרבה הוכחות בשטח ושל לפני אחרי

אני סהכ בן 14 וההורים שלי לא רוצים כרגע לתת לי כסף לדברים כאלו.

תגידו אם לדעתם ברצינות

CriminaL
07-01-08, 21:08
אני עובד עם גיל ויש לי שתי מילים עליו איש מקסים.
ועכשיו בקשר לשאלה אם זה שווה את זה.
גיל יתן לך תכנית תזונה ואימונים לפי המטרה שלך ולפי הנתונים שלך שאותם הוא ידע אחרי מדידות.
אחרי שתצא משם עם התכנית אימונים והתפריט תזונה כל השאר תלוי בך ורק בך.
בקשר לסכום הכספי,המחירים שגיל גובה רחוקים מלהיות יקרים ומופרזים ,באמת מדובר בסכום מזערי כמו שאני לקחתי 6 פגישות ב-600 ש"ח(לא יודע אם מבצע זה עוד תקף) שזה בעצם יוצא 100 שקל לפגישה שהיום זוג גרביים עולה מעל ל-20 ש"ח ,לכן אני אומר לך אם אתה רציני ובאמת תתמיד אז זה שווה כל שקל,אם לא תהיה רציני ולא תתמיד גם ה' בכבודו ובעצמו לא יעזור לך.

maya
07-01-08, 21:28
גיל יתן לך תכנית תזונה ואימונים לפי המטרה שלך ולפי הנתונים שלך שאותם הוא ידע אחרי מדידות.
בקשר לסכום הכספי,המחירים שגיל גובה רחוקים מלהיות יקרים ומופרזים ,באמת מדובר בסכום מזערי כמו שאני לקחתי 6 פגישות ב-600 ש"ח(לא יודע אם מבצע זה עוד תקף) שזה בעצם יוצא 100 שקל לפגישה שהיום זוג גרביים עולה מעל ל-20 ש"ח ,לכן אני אומר לך אם אתה רציני ובאמת תתמיד אז זה שווה כל שקל,אם לא תהיה רציני ולא תתמיד גם ה' בכבודו ובעצמו לא יעזור לך.
+ תזונאי אחר לוקח פי שתיים אם לא יותר

denous
07-01-08, 22:04

אני מכיר טוב את ירדן ואני יכול להגיד לך שהוא עבר שינוי ענק עם גיל מה שאומר שכן שווה מאוד ומה שבטוח בכל מה שהוא אמר זה שהיום זוג גרביים עולה מעל ל-20 ש"ח... אז אני מאמין שאם אתה באמת רוצה להשקיע בזה זה לא בזבוז :flowers:

toxicity
07-01-08, 22:32
גיל גרנות תותח - אחד האנשים המקצועיים בארץ
לך אליו לא תתחרט

achtunG
07-01-08, 22:48
גיל גרנות וזהו

עדן שמעוני
08-01-08, 17:54
תודה רבה אני מחכה לטלפון חזרה מהמזכירה לפרטים ולקביעת פגישה...
יהיה פה סתם הודעות אז לדעתי תנעלו בכל מקרה קיבלתי החלטה תדוה

Philip1123
08-01-08, 20:59
אחי אתה בן 14 .. תתחיל להתאמן לבד עם ידע מהאתר .. לדעתי בגיל כזה זה מיותר ובזבוז כסף שאין לך כרגע ..
או! סוף סוף מישהו שאומר את האמת.
בגיל 14 זה מיותר לגמרי. תתאמן טוב, תקרא באתר ובפורום על תזונה ותהיה לך התקדמות אני בטוח!