PDA

צפה בגרסא המלאה : מתי לקחת אבקת חלבון

aviran_p
01-12-06, 18:39
בימים שאני לא מתאמן לקחת? או ימים שאני משחק כדורסל ולא אימון משקולות לקחת או לא?
תודה

nafusi
01-12-06, 19:01
בימים שאני לא מתאמן לקחת? או ימים שאני משחק כדורסל ולא אימון משקולות לקחת או לא?
תודה

בעיקרון זה תוסף מזון צריך לצרוך מימנו כל יום בבוקר ובערב כי כמות החלבונים שאתה אוכל ביום לא מספקת את השיריר ואם אתה מעונין לבנות או לעלות מסה של שריר אתה חייב לספק כמות גדולה של חלבון לגוף !!
וגם חלבון זה אחד אבות המזון החשובים ביותר ...
אז כן כדי לך לקחת לא משנה איזה אימון תעשה

roni0102
02-12-06, 16:42
אם אתה מתאמן לפחות שלוש פעמים בשבוע צריך לקחת כל יום חלבון.............בעיקרון החישוב (תקנו אם אני טועה) הוא למתאמן רציני כ 1.9 גרם חלבון לכל קילוגרם גוף

כלומר אם אתה שוקל 70 קילו אתה צריך לקחת כ130 גרם חלבון......תעשה את השיקולים שלך ותראה אם אתה צריך לקחת אבקת חלבון או לא.

dan154
02-12-06, 17:40
אם אתה מתאמן לפחות שלוש פעמים בשבוע צריך לקחת כל יום חלבון.............בעיקרון החישוב (תקנו אם אני טועה) הוא למתאמן רציני כ 1.9 גרם חלבון לכל קילוגרם גוף

כלומר אם אתה שוקל 70 קילו אתה צריך לקחת כ130 גרם חלבון......תעשה את השיקולים שלך ותראה אם אתה צריך לקחת אבקת חלבון או לא.

אני קראתי על 2.5 גרם חלבון לכל קילוגרם בגוף ביום, ויותר...

AAA
02-12-06, 17:46
יש כל מיני חישובים, יש את המינימום שצריך לצרוך, שזה 1.5 לכל ק"ג משקל בגוף אם אני לא טועה. אפשר 2.5 גם, אני אישית צורך פי 2.5.

ואבקת חלבון ביום ללא אימון,תשתה רק בבוקר.

roni0102
02-12-06, 19:39
יש כל מיני חישובים, יש את המינימום שצריך לצרוך, שזה 1.5 לכל ק"ג משקל בגוף אם אני לא טועה. אפשר 2.5 גם, אני אישית צורך פי 2.5.

ואבקת חלבון ביום ללא אימון,תשתה רק בבוקר.

אתה צודק , אבל הוא מתאמן מתחיל אז אמרתי משהו באמצע......מבין אחי?!