PDA

צפה בגרסא המלאה : תפריט תזונה

meir_89
08-01-08, 17:19
תראו את התפריט שלי שבניתי אותו בעצמי לא יודע עם הוא טוב אבל בסדר...
משתדל לאכול כמה שיותר חלבונים ופחמימות

ארוחת בוקר כשאני קם 8:00
סנדוויץ' אחד של תונה וביצה לחם עם חיטה מלאה ושתי עלי חסה (רק הלב מהביצה) מעורבב גומר את הקופסא וקערית קורנפלקס של דליפקאן
ויש אפשרות ל

11 וחצי אותו סנדוויץ' ^ ראה למעלה

ב 2 בצהריים בערך
כמה חזה עוף טובים עם עם רבע בגט וסלט ירקות ומרק עשיר בירקות וגריסים או פחמימה מבושלת

לפני אימון שעה 5
קערית קורנפלקס +סנדוויץ' טונה

אחרי אימון שייק חלבונים תונה שלמה , סרדינים בסנדווץ' (בגלל חוסר סידן) ביצה רק את הלבן

ולפני שאני הולך לישון ככה ב 12
עוד סנדוויץ של טונה וביצה מעורבב ושתי כפיות ממרח בוטנים וגם קורנלפקס

איך התפריט לעלייה במסה שלי ? אני יודע שיש בטח מלא מה לשפר ואולי הוא לא טוב אין לי מושג
בכל אופן אם תוכלו לשנות לי אותו אני מאוד אודה לכם
נתונים שלי :
גובהה 1.85
משקל 76
אחוז שומן 14

meir_89
08-01-08, 21:30
הלווו מישהוו זה ממש דחוף לייי.......

Blabla144
08-01-08, 21:32
אתה באמת מצפה לתגובות ?
כמה חזה עוף טובים?
ואנחנו אמורים לנחש כמה?
תרשום כמויות ונאכל לעזור לך!

meir_89
08-01-08, 21:45
3 חתיכות של חזה עוף אחי

נו איך התפריט ?

Blabla144
08-01-08, 21:49
כמה זה שלוש חתיכות?! במשקל בערך אני לא דע ..
ולא רק זה כמות של טונה סרדינים ביצים וכו.

Zoska
08-01-08, 22:09
אחרי אימון שייק חלבונים תונה שלמה , סרדינים בסנדווץ' (בגלל חוסר סידן) ביצה רק את הלבן

בכללי התפריט לא הכי טוב ולא מגוון יותר מידי סנדוויצים עם טונה אתה נהנה בכלל לאכול את זה כל יום בלי לגוון ? ונראה לי גם יש חוסר בפחמימות...
בהתייחס לשורה שציטטתי בשביל מה כמות כזאת של חלבונים?
גם שייק חלבון (24 גרם חלבון בערך גם טונה עוד 20 גרם חלבון סרידנים אנערף כמה גרם
חלבון יש בהם ועוד ביצה זה כבר מחסה לך סביב ה60 גרם חלבון במנה אחת ) בשביל מה אתה צריך
כל כך הרבה?
וגם איפה הפמימה הפשוטה (בננה, תמרים , סוכר ענבים , צימוקים ??)

maya
09-01-08, 05:26
סנדוויץ' אחד של תונה וביצה לחם עם חיטה מלאה ושתי עלי חסה (רק הלב מהביצה) מעורבב גומר את הקופסא וקערית קורנפלקס של דליפקאן
ויש אפשרות ל טונה שלמה?

11 וחצי אותו סנדוויץ' ^ ראה למעלה תוסיף ירקות ושומן איכותי

ב 2 בצהריים בערך
כמה חזה עוף טובים עם עם רבע בגט וסלט ירקות ומרק עשיר בירקות וגריסים או פחמימה מבושלת כמה חזה עוף ופחמיה? תוסיף גם פה שומן

לפני אימון שעה 5
קערית קורנפלקס +סנדוויץ' טונה כמיות מדיוקות כמה טונה , קרונפלקס

אחרי אימון שייק חלבונים תונה שלמה , סרדינים בסנדווץ' (בגלל חוסר סידן) ביצה רק את הלבן גם טונה וגם שייק ? סרדינים לא מתאים בגלל השומן בהם . תשלב בנוסף פחמימה זמינה

עוד סנדוויץ של טונה וביצה מעורבב ושתי כפיות ממרח בוטנים וגם קורנלפקס יותר מידי טונה תגוון

maya
09-01-08, 05:26
ויש אפשרות ל טונה שלמה?

ב 2 בצהריים בערך
כמה חזה עוף טובים עם עם רבע בגט וסלט ירקות ומרק עשיר בירקות וגריסים או פחמימה מבושלת כמה חזה עוף ופחמיה? תוסיף גם פה שומן

לפני אימון שעה 5

אחרי אימון שייק חלבונים תונה שלמה , סרדינים בסנדווץ' (בגלל חוסר סידן) ביצה רק את הלבן גם טונה וגם שייק ? סרדינים לא מתאים בגלל השומן בהם . תשלב בנוסף פחמימה זמינה

עוד סנדוויץ של טונה וביצה מעורבב ושתי כפיות ממרח בוטנים וגם קורנלפקס יותר מידי טונה תגוון

meir_89
09-01-08, 08:02
ויש אפשרות ל טונה שלמה?

ב 2 בצהריים בערך

לפני אימון שעה 5

אוקיי תודה על העזרה