PDA

צפה בגרסא המלאה : פיתוח גוף בלי תפריט מסודר

aviran_p
01-12-06, 19:37
יש לי חבר שמתאמן בערך שנתיים וחצי.. הוא שוקל 70 והוא בערך מטר שמונים
שאלתי אותו על התפריט שלו והוא אמר לי שהוא לא עושה לא תקופת מסה ולא חיטוב פשוט אוכל 6 ארוחות קטנות ביום או אפילו פחות ולפני ואחרי אימון הוא לוקח אבקת חלבון של אופטימום ויש לו מסת שריר עצומה.. הוא פשוט ענק
מה דעתכם על זה?

גולן
01-12-06, 19:38
יש לי חבר שמתאמן בערך שנתיים וחצי.. הוא שוקל 70 והוא בערך מטר שמונים
שאלתי אותו על התפריט שלו והוא אמר לי שהוא לא עושה לא תקופת מסה ולא חיטוב פשוט אוכל 6 ארוחות קטנות ביום או אפילו פחות ולפני ואחרי אימון הוא לוקח אבקת חלבון של אופטימום ויש לו מסת שריר עצומה.. הוא פשוט ענק
מה דעתכם על זה?

יש לו גנטיקה טובה.

maya
01-12-06, 19:39
הוא כנראה אוכל טוב ובעיקר גנטיקה

aviran_p
01-12-06, 19:40
יש לו גנטיקה טובה.

אתה חושב שמישהו בעל גנטיקה פחות טובה יכול להצליח לפתח גוף גדול יחסית עם תפריט קבוע בלי תקופות מסה וחיטוב?

גולן
01-12-06, 19:43
אתה חושב שמישהו בעל גנטיקה פחות טובה יכול להצליח לפתח גוף גדול יחסית עם תפריט קבוע בלי תקופות מסה וחיטוב?

התפריט הוא זה שקובע האם אתה בתקופת מסה או חיטוב, כמות הקלוריות היא הגורם המכריע.

Yoggie
01-12-06, 19:52
הוא שוקל 70 והוא מטר שמונים? לא נשמע לי גדול ... אולי הוא חטוב. :huh:

aviran_p
01-12-06, 19:54
אחי אפילו שהוא לא שוקל הרבה יש לו חזה ענקק... וגם גב.. רק ידיים הוא צריך לשפר אפילו שזה רק בגלל שהחזה שלו ענק הם נראות קטנות ככה הם גדולות בהרבה משלי
ורגליים הוא חייב לעבוד

XxgalxX
01-12-06, 19:59
אבירן מאיפה אתה ואיך קוראים לילד הזה.

aviran_p
01-12-06, 20:00
חח גל זה אתה?
אני מדבר על לירון בן דוד

Psychopath
01-12-06, 20:07
הוא שוקל 70 והוא מטר שמונים? לא נשמע לי גדול ... אולי הוא חטוב. :huh:
אני חטוב עם 70 קילו על 180.. ואני לא גדול ביחד לאנשים אחרים בפורום אבל ילדים בשכבה חושבים שאני גדול ככה שזה תלוי מזה גדול בשבילך.

Night_Wolf
01-12-06, 20:36
כמו שאמרו לך קודם אחי,יש לו גנטיקה טובה
ולפי דעתי בן אדם כזה שחבל שהוא יבזבז אותה אני בימקומו עושה אם זה משהו...
אבל מה שכן אני יכול להגיד לך שאם הוא ירצה יום אחד להיות רציני ממש להיתחרות או משהו כזה..אז הוא לא יצליח להגיע לתוצאות מרשימות בלי תזונה נכונה
תזונה נכונה ומסודרת,והתמדה באימונים ובתוכנית מתאימה=הצלחה בפיתוח גוף