PDA

צפה בגרסא המלאה : איך אתם חושבים להיתאמן שתיתגייסו לצה"ל

shahar-king
08-01-08, 22:42
תמיד אני חושב על זה וזה מבאס אותי כל מה שאני משקיע ילך לזבל ב3 שנים של הצבא

AB6Killer
08-01-08, 22:52
למי הכפת מהאימונים הצבא חשוב מכל דבר ,במיוחד עם אתה גו'ב אתה יכול עוד לשמור עם אתה קרבי (זה הכי אחי!~!!!!) אז אתה יכול להגיד ביי ביי ,עם אתה בסיירת את רק תעלה בכושר!!

Kachok
08-01-08, 22:54

מסתדרים איכשהו , אולי לא בטירונות ואולי לא בקורס אבל בסדיר אם אתה ג'ובניק בד"כ אפשר להגיע למקום עם חד"כ סביר...הבעיה היא האוכל....

Sugarzaza
08-01-08, 22:57
למי הכפת מהאימונים הצבא חשוב מכל דבר ,במיוחד עם אתה גו'ב אתה יכול עוד לשמור עם אתה קרבי (זה הכי אחי!~!!!!) אז אתה יכול להגיד ביי ביי ,עם אתה בסיירת את רק תעלה בכושר!!
ממש לא בטוח

AB6Killer
08-01-08, 22:59
אני יכול להגיד לך בטוח ב 100 אחוז ..
הסיבה לך בכל הסיירות המודעות לכושר היא גובהה מאוד ,מחייבים אותם לרוץ ולהתאמן ,וגם בגלל שחברים שלך עושים את זה יש לך מוטיווציה, ועוד דבר האוכל בסיירות מצויין .
יודע את זה מחברים ..:)

Night_Wolf
08-01-08, 23:25
אללה מעולה עוד דיון שתכף יהפוך למריבה עצבנית וינעל!

אחי תעשה תחישובים שלך ותחשוב מה אתה רוצה...אין מה לעשות בחיים יש בחירות ישראל במלחמה!
ויש צבא ושירות חובה!אני אישית?ממש לא מדבר מניסיון אחי!העיפו אותי מהצבא ותאמין לי שהצבא שמח שהוא עשה את זה אני החלום שלי היה ללכת למג"ב.
תעשה תבחירה שלך ותחשוב הרי מה אתה רוצה להיות בפיתוח גוף?להתחרות?להיות מר אולימפיה יום אחד?לאן אתה ממהר גבר..אם זה בישביל עצמך תיתגייס ותאמין לי שתחזור לעצמך מהר יותר ממה שאתה חושב!
ומי יודע אולי אפילו בצבא תשרת באיזה מקום שיאפשר לך להיתאמן כמו בן אדם.

בהצלחה:boxing:

arbel2
08-01-08, 23:28
השאלה היא כזאת
איפה סדר העדיפיות שלך ?
אם הצבא חשוב לך ,תמיד אפשר לחזור להיתאמן אחרי השירות ,וזה יהיה יותר קל ממה שאתה חושב
אם הצבא לא חשוב לך ? יש אופציות אחרות.

Kachok
09-01-08, 00:54
השאלה היא כזאת
איפה סדר העדיפיות שלך ?
אם הצבא חשוב לך ,תמיד אפשר לחזור להיתאמן אחרי השירות ,וזה יהיה יותר קל ממה שאתה חושב
אם הצבא לא חשוב לך ? יש אופציות אחרות.

ארבל איפה ובתור מה אתה משרת?

asaf900
09-01-08, 02:32
גם בצבא מתאמנים יתנו לך להרים פגזים טילים תחמושת יעשוו ממך גבר

ThaiB0X
09-01-08, 04:18
הטענים בתותחנים בחורים גדולים כל היום עושים דדליפט עם פגזים, נקודה למחשבה D:

ArschGesicht
09-01-08, 05:33
אני חושב שהצבא קודם לכל
עם כמה שאני אוהב את הספורט הזה הוא פשוט לא מתקרב לאהבה שלי לצבא ואני הולך לשרת במקום הכי טוב שאני אצליח להיכנס אליו ומעניין לי ת@@@ כמה שריר ילך

arbel2
09-01-08, 06:00
ארבל איפה ובתור מה אתה משרת?

אני עובד דפוס בגלילות ,די חרא של תפקיד תאמת.

*DAVID*
09-01-08, 08:01
עם אני לא יוכל להמשיך להיתאמן אני לא מיתכוון להיתגייס

arbel2
09-01-08, 15:47
עם אני לא יוכל להמשיך להיתאמן אני לא מיתכוון להיתגייס

אני לא חושב שזה שיקול נכון ,זה שלוש שנים שאתה חייב למדינה ,להגיד "אם אני לא אוכל להיתאמן אז אני לא אתגייס " זה די אגואיסטי .

P-a-n-1-c
09-01-08, 15:49
אני לא חושב שזה שיקול נכון ,זה שלוש שנים שאתה חייב למדינה ,להגיד "אם אני לא אוכל להיתאמן אז אני לא אתגייס " זה די אגואיסטי .

אחי בינינו אני הבנאדם האחרון שיכול להגיד דבר כזה :\
אתה בעצמך אמרת שקימבנת את המערכת כדי שיהיה לך זמן להתאמן

arbel2
09-01-08, 16:15
אחי בינינו אני הבנאדם האחרון שיכול להגיד דבר כזה :\
אתה בעצמך אמרת שקימבנת את המערכת כדי שיהיה לך זמן להתאמן

נכון,אחרי שהיתגייסתי עשית מה שצריך כדי לדאוג לתנאי שירות יותר טובים ,אבל יש מרחק גדול בין להיתקמבן כדי לדאוג לת"ש (שהרבה אנשים עושים מסיבות הרבה פחות נאורות מספורט) ,מאשר להגיד "אני לא מתגייס אם אני לא מתאמן "

הלכתי ,היתגייסתי כמו ילד טוב ,ומשם היסתדרתי.

*DAVID*
09-01-08, 16:16
קודם כל אני לא יוכל ליתרום להם כלום אני לא יכול להיות קרבי שנית אני מעניין את עצמי יותר מימה שהמדינה מענינת אותי
ולפי סיפורים שאני שומע מי בני דודים שלי הצבא זה הדבר הכי קקה בעולם

SuzukiR
09-01-08, 16:17
יש סדר עדיפיות בחיים

להיתאמן אני יוכל כל הזמן השרות שלי זה פעם בחיים

אין מה לעשות

לפעמים המשקל שעל המשקל לא הכי חשוב

SuzukiR
09-01-08, 16:19
קודם כל אני לא יוכל ליתרום להם כלום אני לא יכול להיות קרבי שנית אני מעניין את עצמי יותר מימה שהמדינה מענינת אותי

אז תעוף מהארץ

גועל נפש של אנשים יש פה

כל מה שמעניין אותכם זה עצמכם אם קצת הייתם נותנים מעצמכם לאחים שלכם פה
(היהודים ) גם אם יש אחים חראות המצב היה הרבה יותר טוב

בגלל אוכלי חינם כמוך שלא רק שלא מיתגייסים לא אכפת להם מאף אחד חוץ מעצמם ובטח שלא מהמדינה שמעל ל22 אלף חיילים קיפחו את חייהם כדי שאתה תוכל להרים 2 קילו בנץ

מלא אתם לא מיתגסיים עוד איכשהו אבל שלא אכפת לכם מכלום תעופו לנו מהארץ הזאתי אתם לא ראוים לדרוך על האדמה הקדושה שפה

arbel2
09-01-08, 16:22

זאת גישה של משתמט קלאסי " לא צריכים אותי"
אתה יודע למה צריכים אותך ? ואם לא צריכים אותך ,אז למה צריכים אותי ?
כל אחד ממלא את התפקיד שלו במערכת ,ואם אתה לא יכול להיות קרבי ,אז פי כמה וכמה גדולים הסיכויים שתהיה בתפקיד שתוכל להיתאמן ,לא חסרים תפקידים ביומיות .

אל תתלהם סתם ,להגיד "אין לי מה לתרום" זה לטמון את הראש בחול ,ובגלל גישה כזאת הצבא מקשיח חוקים ואלו יש להם בעיות לגיטימיות ידפקו על זה בעתיד.

SuzukiR
09-01-08, 16:24
זאת גישה של משתמט קלאסי " לא צריכים אותי"
אתה יודע למה צריכים אותך ? ואם לא צריכים אותך ,אז למה צריכים אותי ?
כל אחד ממלא את התפקיד שלו במערכת ,ואם אתה לא יכול להיות קרבי ,אז פי כמה וכמה גדולים הסיכויים שתהיה בתפקיד שתוכל להיתאמן ,לא חסרים תפקידים ביומיות .

אל תתלהם סתם ,להגיד "אין לי מה לתרום" זה לטמון את הראש בחול ,ובגלל גישה כזאת הצבא מקשיח חוקים ואלו יש להם בעיות לגיטימיות ידפקו על זה בעתיד.

עזוב את הקטע של להישתמט

הקטע שעיצבן אותי זה האנוכיות שרובצת פה
החוסר ניתנה שכל אחד דואג לעצמו ולא אכפת לא מכלום חוץ מעצמו
זה יותר מפריע לי

סתכל איזה ערכים ואלה אמורים להיות הדור הבא

*DAVID*
09-01-08, 16:27
אז תעוף מהארץ

גועל נפש של אנשים יש פה

בגלל אוכלי חינם כמוך שלא רק שלא מיתגייסים לא אכפת להם מאף אחד חוץ מעצמם ובטח שלא מהמדינה שמעל ל22 אלף חיילים קיפחו את חייהם כדי שאתה תוכל להרים 2 קילו בנץ

מלא אתם לא מיתגסיים עוד איכשהו אבל שלא אכפת לכם מכלום תעופו לנו מהארץ הזאתי אתם לא ראוים לדרוך על האדמה הקדושה שפה
יאללה בחור רד מי כל הפוזה הזאת אני שחכתי לישעול אותך עם להיתגייס או לא יש לי מלה כבוד לכל מי שמשרת ובמיוחד לקרביים אתה אתה חיי באשליה אתה לא מבין שהצבא פשוט מנסה ליסחוט מימך כל מה שיש לך וזה קקה של מדינה הממשלה שלנו בתחת הרמטכל שלנו חתיכת מיתחנגל אז מה אתה מצפה? שאנשים ישמחו להיתגייס?

arbel2
09-01-08, 16:30
יאללה בחור רד מי כל הפוזה הזאת אני שחכתי לישעול אותך עם להיתגייס או לא יש לי מלה כבוד לכל מי שמשרת ובמיוחד לקרביים אתה אתה חיי באשליה אתה לא מבין שהצבא פשוט מנסה ליסחוט מימך כל מה שיש לך וזה קקה של מדינה הממשלה שלנו בתחת הרמטכל שלנו חתיכת מיתחנגל אז מה אתה מצפה? שאנשים ישמחו להיתגייס?

אוקיי אז המדינה בתחת
זה עוזר לה שאתה מרים ידיים ומוותר עליה ? או שאולי אם תיקח קצת יוזמה ותשקיע תוכל לשנות משהו ?

*DAVID*
09-01-08, 16:31
אוקיי אז המדינה בתחת
זה עוזר לה שאתה מרים ידיים ומוותר עליה ? או שאולי אם תיקח קצת יוזמה ותשקיע תוכל לשנות משהו ?
בנדם בצבא אתה אדם קטן אתה לא יכול לעשות כלום

*DAVID*
09-01-08, 16:32
וכלום שמים עלייך זין שם ומנסים להוציא מימך הכל ואז אתה יוצא מהצבא תגיד לי מה המשכורת של חייל 400 שקל לחודש???.... איזה מין דבר זה אחי אני אומר לך לאף אחד לא איכפת שם בממשלה

SuzukiR
09-01-08, 16:33

קודם כל אין שום פוזה

אנימבין טוב מאוד בתור אחד שמת להיתגייס והצבא עושה לי בעיות ולא רוצה אותי (אבל אחרי היום כנראה שסופית אני מיתגייס )

הצבא יסחוט ממני 3 שנים אין מה לעשות פה נולדתי ופה אני ימות

הממשלה שלנו בתחת אבל אני פה בשבילהם ?
קל להאשים את כל העולם אני שואף לפחות לשפר אתהמצב מראיה שלי נטו

והרמטכ"ל שלנו חתיכת מתחנגל?

איך אין לכם בושה ניראה אותך עושה מה שהוא עשה

זה שהוא ניכשל בתפקיד הזה להעיב על כל השרות הצבאי המפואר שלו ?
להעיב על כל ההצלחות שלו ?
תפסיק כבר לבלבל תמוח

אתה חושב שאני שמח להיתגייס אתה יודע כמה דברים זה עוצר?

יכלתי היום היה לי פגישה אם עובד סוציאלי שוב לזיין לו תמוח וכבר להיות משוחרר מהצבא תפסיק כבר לבלבל תמוח

SuzukiR
09-01-08, 16:35
מי נילחם בשביל הממשלה ?!?!?
אני נילחם בשביל העם שלי

העם היהודי!!!!!!!!!!

שלא יהיה שוב שואה
שיהודי יוכל להיתעלך פה בארץ בגוואה ולא בבושה בשביל זה אני נילחם להיתגייס בשביל זה לא בשביל 120 קקות שלא מעניין להם החיים שלי בשביל כל התינקוות שלא יראו עוד אור זה למה אני נילחם

איך אנשים מבאים את הדוגמא של הממשלה כל פעם הממשלה חרא
כל אחד ואחד במדינה הזאת יודע את זה אפילו הם יודעים שהם חראות
זה לא סיבה תפסיק כב רלתרץ את החוסר אכפתיות שלך מהעם שלך בקומץ של 120 קקות

*DAVID*
09-01-08, 16:35
קודם כל אין שום פוזה

אנימבין טוב מאוד בתור אחד שמת להיתגייס והצבא עושה לי בעיות ולא רוצה אותי (אבל אחרי היום כנראה שסופית אני מיתגייס )

הצבא יסחוט ממני 3 שנים אין מה לעשות פה נולדתי ופה אני ימות

הממשלה שלנו בתחת אבל אני פה בשבילהם ?
קל להאשים את כל העולם אני שואף לפחות לשפר אתהמצב מראיה שלי נטו

והרמטכ"ל שלנו חתיכת מתחנגל?

איך אין לכם בושה ניראה אותך עושה מה שהוא עשה

זה שהוא ניכשל בתפקיד הזה להעיב על כל השרות הצבאי המפואר שלו ?
להעיב על כל ההצלחות שלו ?
תפסיק כבר לבלבל תמוח

אתה חושב שאני שמח להיתגייס אתה יודע כמה דברים זה עוצר?

יכלתי היום היה לי פגישה אם עובד סוציאלי שוב לזיין לו תמוח וכבר להיות משוחרר מהצבא תפסיק כבר לבלבל תמוח
תאמיןןןן לי שהצבא מהר מאודדד ימעס אלייך

SuzukiR
09-01-08, 16:36
תאמיןןןן לי שהצבא מהר מאודדד ימעס אלייך

הוא כבר עכשיו נימאס עלי?1
1

אתה יודע מאיזה שעה הייתי היום בבבוקר בלשכת גיוס ובאיזה שעה הלכתי?

אתה יודע כמה פעמים הייתי כבר בלשכת גיוס ?

אתה יודע מזה ליסוע מהאזור שלי עד ללשכת גיוס ?

תפסיק כבר לבלבל תמוח כבר

P-a-n-1-c
09-01-08, 16:38
סוזוקי אני מאוד אבל מאוד מקווה בשבילך שהרעל הזה ישאר לך גם אחרי שנה ושנתיים בצבא.
בתכלאס, זה לא יקרה.

*DAVID*
09-01-08, 16:39
אתה לא מבין דבר אחד שלא איכפת לאנשים הגדולים{כל האולמרט ואשכנזי וברק}מהאנשים הקטנים כמונו אתה לא מבין שדופקים אותנו בהכללל אפילו הילדים של אולמרט לא היתגייסו אז איזה מין דוגמא זאת?.. איך זה שהחילים מקבלים משכורת שלא מספיקה אפילו לחבילת סיגריות?.. איך זה שדופקים ככה את המילואימניקים?.. איך זה שיש לנו 3 אנשים בשבי וכל מה שמעניין את אשכנזי וברק זה שלא ישתמטו? תסביר לי את זה....

ShaySE
09-01-08, 16:40
וכלום שמים עלייך זין שם ומנסים להוציא מימך הכל ואז אתה יוצא מהצבא תגיד לי מה המשכורת של חייל 400 שקל לחודש???.... איזה מין דבר זה אחי אני אומר לך לאף אחד לא איכפת שם בממשלה

כמה אגואיזים יכול להיות לבן אדם... רק לחשוב על עצמך, מה מגיע לך, מה תקבל... דיי!

יש משפט שאומר שהסיפוק הכי גדול בחיים הוא בלתת ולא בלקבל!

במקום כל הזמן לחשוב מה תקבל, תתחיל לתת... קצת... משהו... ולא לחיות בבועה של אני ואני ורק אני ואף אחד מלבדי.

הבנו שאתה שונא את כל העולם ושונא גם את הממשלה, אבל את מי זה מעניין?

איך אנשים לוקחים פיתוח גוף ואימונים כגורם יותר חשוב מצבא = ערכים = הארץ שלך = המקום שבו אתה חי!

כל יום קם איזה מושפע אחד שחושב שהאימונים שלו שהתחיל בגיל 15 או 16, חייבים להימשך ולא להיפסק בגלל צבא ולכן הולך להשתמט, תתעורר בן אדם, אתה לא תמות ב 3 שנים בלי אימונים ובטח ובטח שלא תפסיד משהו חשוב בחיים שלך. אולי תפסיד אימונים אבל מה תרוויח? תרוויח חברים לכל החיים שלך, תתבגר סוף סוף, תתחיל לקחת דברים בפרופורציות.

SuzukiR
09-01-08, 16:41
אתה לא מבין דבר אחד שלא איכפת לאנשים הגדולים{כל האולמרט ואשכנזי וברק}מהאנשים הקטנים כמונו אתה לא מבין שדופקים אותנו בהכללל אפילו הילדים של אולמרט לא היתגייסו אז איזה מין דוגמא זאת?.. איך זה שהחילים מקבלים משכורת שלא מספיקה אפילו לחבילת סיגריות?.. איך זה שדופקים ככה את המילואימניקים?.. איך זה שיש לנו 3 אנשים בשבי וכל מה שמעניין את אשכנזי וברק זה שלא ישתמטו? תסביר לי את זה....

עזוב אתה טמבל רציני אתה אני פרשתי מנסיון להבין את תוככי המוח הנעלם שלך

*DAVID*
09-01-08, 16:42
ועכשו אני יפרש את מה שאמרתה...

אני הבנתי שאתה צודק אבל אני לא יודה בזה כי אני יצא טמבל תודה וביי

SuzukiR
סוזוקי אני מאוד אבל מאוד מקווה בשבילך שהרעל הזה ישאר לך גם אחרי שנה ושנתיים בצבא.
בתכלאס, זה לא יקרה.

אתה לא מבין שאין רעל ?.????

כל טיפת רעל שהיה לי הצבא דאג טוב טוב להוציא והזריק לי שמה סתם עצבים בימקום

הקטע זה המחויבות

אתה יודע כמה סיבוכים יש לי לאחורנה אם הצבא לא רצו לגייס אותי ביכלל .. .

זה המחויבות שלי לעשות את השרות הכי טוב שאני יכול לתת בתור יהודי למען העם שלי נקודה שום רעל ושום בטיח אין בי כבר

arbel2
בנדם בצבא אתה אדם קטן אתה לא יכול לעשות כלום

אמרתי את זה באופן כללי על החברה שלו

המחאות החברתיות הכי גדולות בהיסטוריה התחילו מקול אחד קטן של בן אדם אחד קטן ,מהטמה גאנדי,דאלי למה ,פול רביר וכל בן אדם שהייתה לו איזושהיא השפעה על ההיסטוריה היה "בן אדם אחד קטן " ...עד שהוא בחר להיות משהו יותר מזה.

ShaySE
עזוב אתה טמבל רציני אתה אני פרשתי מנסיון להבין את תוככי המוח הנעלם שלך

הבן אדם הזה לא יודע מה זה ערכים של אהבת מולדת, אהבת הארץ, לתת למדינה..

הכל זה הוא והוא והוא.. שימשיך להיות ככה.

SuzukiR
09-01-08, 16:44
ועכשו אני יפרש את מה שאמרתה...

אני הבנתי שאתה צודק אבל אני לא יודה בזה כי אני יצא טמבל תודה וביי

* זה רק פורום אני הולך להירגע *

*DAVID*
09-01-08, 16:44
הבן אדם הזה לא יודע מה זה ערכים של אהבת מולדת, אהבת הארץ, לתת למדינה..

הכל זה הוא והוא והוא.. שימשיך להיות ככה.
בדיוק אני לא מנסה לריב עם אף אחד אני לא יודע מה זה אהבת מולדת קשה לי להבין איך אפשר לאהוב את זה

ShaySE
09-01-08, 16:45
בדיוק אני לא מנסה לריב עם אף אחד אני לא יודע מה זה אהבת מולדת קשה לי להבין איך אפשר לאהוב את זה

אתה יכול להאשים רק גורם אחד... ותחשוב לבד מי הוא.. (רמז: הוא לא אתה, אבל הוא קשור אליך הכי הרבה)

P-a-n-1-c
09-01-08, 16:45
כמה אגואיזים יכול להיות לבן אדם... רק לחשוב על עצמך, מה מגיע לך, מה תקבל... דיי!

יש משפט שאומר שהסיפוק הכי גדול בחיים הוא בלתת ולא בלקבל!

במקום כל הזמן לחשוב מה תקבל, תתחיל לתת... קצת... משהו... ולא לחיות בבועה של אני ואני ורק אני ואף אחד מלבדי.

הבנו שאתה שונא את כל העולם ושונא גם את הממשלה, אבל את מי זה מעניין?

איך אנשים לוקחים פיתוח גוף ואימונים כגורם יותר חשוב מצבא = ערכים = הארץ שלך = המקום שבו אתה חי!

כל יום קם איזה מושפע אחד שחושב שהאימונים שלו שהתחיל בגיל 15 או 16, חייבים להימשך ולא להיפסק בגלל צבא ולכן הולך להשתמט, תתעורר בן אדם, אתה לא תמות ב 3 שנים בלי אימונים ובטח ובטח שלא תפסיד משהו חשוב בחיים שלך. אולי תפסיד אימונים אבל מה תרוויח? תרוויח חברים לכל החיים שלך, תתבגר סוף סוף, תתחיל לקחת דברים בפרופורציות.

אתה עדיין לא עשית בכלל צו ראשון מה אתה מדבר בכלל??
כל מי שאני מכיר, אבל כל מי שאני מכיר שהוא למעלה מחצי שנה בצבא רק מחפש דרך לצאת משם. מי שפה בפורום לא מאתמול זוכר שגם אני הייתי מורעל על עוקץ וזה הייתי עושה ריצות חולניות בגשם, עושה פיזיוטרפיה שהבעיה בברך שלי תעבור וכו', הכל כדי להתקבל לשם! עד שפתחתי את העיניים, התחלתי להקשיב לאנשים שצבא ולא למלש"בים שעדיין לא עשו צו ראשון והבנתי שזה לא בשבילי.

*DAVID*
09-01-08, 16:47
לא יש סיבה שאין לי ערכים למדינה זה כי המדינה חרא

arbel2
09-01-08, 16:49

אוקיי ,המדינה חרא.......מה בדיוק אתה עושה כדי לשנות את זה ?!

P-a-n-1-c
09-01-08, 16:49
אוקיי ,המדינה חרא.......מה בדיוק אתה עושה כדי לשנות את זה ?!

מה בדיוק אתה יכול לעשות? כלום!

ShaySE
09-01-08, 16:50
אתה עדיין לא עשית בכלל צו ראשון מה אתה מדבר בכלל??
כל מי שאני מכיר, אבל כל מי שאני מכיר שהוא למעלה מחצי שנה בצבא רק מחפש דרך לצאת משם. מי שפה בפורום לא מאתמול זוכר שגם אני הייתי מורעל על עוקץ וזה הייתי עושה ריצות חולניות בגשם, עושה פיזיוטרפיה שהבעיה בברך שלי תעבור וכו', הכל כדי להתקבל לשם! עד שפתחתי את העיניים, התחלתי להקשיב לאנשים שצבא ולא למלש"בים שעדיין לא עשו צו ראשון והבנתי שזה לא בשבילי.

מתי תבין שאני לא מורעל? אני לא כמה להיות בצבא... אני מרגיש מחוייב לתרום וזו הדרך שלי לתרום.
נכון, מה עשית? התחלת להקשיב לכל החברים שלך, שהם בטוח תמיד צודקים, ובגלל שרע להם אז הצבא זה חרא של גוף ולא שווה לעשות כלום למענו נכון?

פתחת את העיניים והבנת שלא שווה לשרת? שזה בזבוז זמן? למה? כי מישהו אמר לך?
אז נכון, התנאים קשים, קר, חם, ולא פעם קשה לך, אז מה? זו חוויה של 3 שנים מכל החיים שלך, שהתבקשת לתרום לארץ שלך ובלעדיי הגוף הזה לא היית פה. אז תעשה את זה כמו גדול ותגמור עם זה. עוד פרק בחיים שלך.

arbel2
09-01-08, 16:50
מה בדיוק אתה יכול לעשות? כלום!

תתפלא כמה בן אדם אחד יכול לתרום
לא חסרות תנועות חברתיות שפועלות לשינוי במדינה ,מפריע לךכל כך ? למה לא להיצטרף לאחת ? לפחות תנסה לעשות הבדל ...אולי תצליח.

*DAVID*
09-01-08, 16:51
אפשר לשנות עם ממש מיתאמצים אבל בטח ובטח שלא דרך הצבא

*DAVID*
09-01-08, 16:52
מתי תבין שאני לא מורעל? אני לא כמה להיות בצבא... אני מרגיש מחוייב לתרום וזו הדרך שלי לתרום.
נכון, מה עשית? התחלת להקשיב לכל החברים שלך, שהם בטוח תמיד צודקים, ובגלל שרע להם אז הצבא זה חרא של גוף ולא שווה לעשות כלום למענו נכון?

פתחת את העיניים והבנת שלא שווה לשרת? שזה בזבוז זמן? למה? כי מישהו אמר לך?
אז נכון, התנאים קשים, קר, חם, ולא פעם קשה לך, אז מה? זו חוויה של 3 שנים מכל החיים שלך, שהתבקשת לתרום לארץ שלך ובלעדיי הגוף הזה לא היית פה. אז תעשה את זה כמו גדול ותגמור עם זה. עוד פרק בחיים שלך.
תפסיק כבר לשחק אותה בנדם עם עקרונות הצבא זה לא קייטנה זה לא כדי להינות

P-a-n-1-c
09-01-08, 16:52
תתפלא כמה בן אדם אחד יכול לתרום
לא חסרות תנועות חברתיות שפועלות לשינוי במדינה ,מפריע לךכל כך ? למה לא להיצטרף לאחת ? לפחות תנסה לעשות הבדל ...אולי תצליח.

או שאתה תמים או שאתה טיפש. תתעורר ותבין שכל התנועות החברתיות האלה מבזבזות את הזמן שלהן וזאת עובדה בשטח. הנה תסתכל על הגימלאים שנכנסו לכנסת, קיבלו 6 מנדטים ועושים ביד כל היום. תסתכל על כל התנועות החברתיות האחרות ותראה שהממשלה מזיינת אותם בכל מהלך שהם מנסים להוביל.

*DAVID*
09-01-08, 16:53
או שאתה תמים או שאתה טיפש. תתעורר ותבין שכל התנועות החברתיות האלה מבזבזות את הזמן שלהן וזאת עובדה בשטח. הנה תסתכל על הגימלאים שנכנסו לכנסת, קיבלו 6 מנדטים ועושים ביד כל היום. תסתכל על כל התנועות החברתיות האחרות ותראה שהממשלה מזיינת אותם בכל מהלך שהם מנסים להוביל.
+1111

ShaySE
09-01-08, 16:53

לא, אם המדינה חרא, אז אתה חלק ממנה, אז אתה גם חלק מהחרא הזה...

זה שלא חונכת על ערכים האלה של אהבת המולדת והארץ ורק לחשוב על עצמך, אז צר לי...

למה אנשים בני 50+, שעברו ועשו קריירה צבאית, כל כך חשוב להם הארץ, המדינה, והם תרמו 40 שנה בצבא! ועברו מפלות, חברים שלהם נהרגו, ואחרים נפצעו ועדיין נשארו לשרת בגאווה כי הרגישו שזה מה שצריך לעשות?

אז צר לי שלך אין את אותם ערכים אפילו במקצת, אפילו ברצון לשירות של 3 שנים ממחוייבות...

SuzukiR
09-01-08, 16:54
ארבל דרך אגב ככה אני בדיוק עשיתי

המעז מנצח

אני יוזם דברים ולאט לאט אני יצליח

הינה גם הצבא לא רצה אותי ועכשיו כנראה אני מיתגייס סוף סוף וגם לקרבי ...

איזה הקלה זה ..

SuzukiR
09-01-08, 16:55
ופאניק לא חשבתי אתה ככה אגואיסט כמו הדויד טמבל הזה

וואלה חשבתי אתה יש לך ערכים ואהבהלארץ הזאתי

ShaySE
09-01-08, 16:55
תפסיק כבר לשחק אותה בנדם עם עקרונות הצבא זה לא קייטנה זה לא כדי להינות

אתה מקרה אבוד. שב רגל על רגל, תרים בבנץ' עוד 20 קילו ותהיה לי בריא.

רק שתהיה מלחמה בעתיד, ומשהו לא ייראה לך נוח בצבא, אל תגיד מילה עליו כי לך לא הייתה הזכות להיות בו, ובטח שלא היית במקום החיילים בשטח.

ShaySE
09-01-08, 16:56
ארבל דרך אגב ככה אני בדיוק עשיתי

המעז מנצח

אני יוזם דברים ולאט לאט אני יצליח

הינה גם הצבא לא רצה אותי ועכשיו כנראה אני מיתגייס סוף סוף וגם לקרבי ...

איזה הקלה זה ..

שמח לשמוע על רצון כל כך גדול לשרת...כל הכבוד לך...

*DAVID*
09-01-08, 16:56
לא, אם המדינה חרא, אז אתה חלק ממנה, אז אתה גם חלק מהחרא הזה...

זה שלא חונכת על ערכים האלה של אהבת המולדת והארץ ורק לחשוב על עצמך, אז צר לי...

למה אנשים בני 50+, שעברו ועשו קריירה צבאית, כל כך חשוב להם הארץ, המדינה, והם תרמו 40 שנה בצבא! ועברו מפלות, חברים שלהם נהרגו, ואחרים נפצעו ועדיין נשארו לשרת בגאווה כי הרגישו שזה מה שצריך לעשות?

אז צר לי שלך אין את אותם ערכים אפילו במקצת, אפילו ברצון לשירות של 3 שנים ממחוייבות...
לא אתה לא מבין מה שאני מנסה להגיד כל האנשים האלה שאתה מציין הם אנשים זהב מי שמושך בחוטים כרגע הם קקות ואני לא מיתכוון שהם גם ישתמשו בי האנשים האלה

SuzukiR
09-01-08, 16:57
שמח לשמוע על רצון כל כך גדול לשרת...כל הכבוד לך...

וזה לא כמו שכולם חושבים פה מי רעל וזה הייתי מורעל אבל המערכת קשה

עכשיו זה פשוט מחיובות נטו לא לעצמי יותר לעם שלי ולארץ הזאתי נקודה

ShaySE
09-01-08, 16:58
וזה לא כמו שכולם חושבים פה מי רעל וזה הייתי מורעל אבל המערכת קשה

עכשיו זה פשוט מחיובות נטו לא לעצמי יותר לעם שלי ולארץ הזאתי נקודה

+++++++++++111111

ShaySE
09-01-08, 16:59
לא אתה לא מבין מה שאני מנסה להגיד כל האנשים האלה שאתה מציין הם אנשים זהב מי שמושך בחוטים כרגע הם קקות ואני לא מיתכוון שהם גם ישתמשו בי האנשים האלה

"ישתמשו בך" ?

טוב שלא תגיד שהם מנצלים אותך ואתה תידפק בגללם סוף העולם. גם אם הייתה ממשלה אחרת היו משתמשים בך... אתה חלק מהצבא, אז תעשה מה שאומרים לך...

P-a-n-1-c
09-01-08, 17:00
ופאניק לא חשבתי אתה ככה אגואיסט כמו הדויד טמבל הזה

וואלה חשבתי אתה יש לך ערכים ואהבהלארץ הזאתי

יש לי ערכים. פשוט שיטחנו אותי בצבא זה לא ערך בשבילי. אני מוכן לשרת בצבא בתפקיד שאני יודע שאני אתרום בו ושאני רוצה להיות בו ולא בתפקיד שהצבא שם אותי שם. כן, אני מודע לקלישאה שאומרת "הצבא זו לא תוכנית לפי בקשתך", אבל על הזין שלי. למה אני צריך לסבול 3 שנים באיזה חור שלא רציתי להיות שם בזמן שאני סמוך ובטוח שיכלתי לשרת בתפקיד אחר שהייתי תורם מעל ומעבר לצבא, ולא מתוך חובה אלא מתוך רצון! אה? למה אני לא יכול ?

*DAVID*
09-01-08, 17:00
כן אבל במקומות אחרים לממשלה איכפת מימך שלא כמו אצלנו

arbel2
09-01-08, 17:01

לא תמים
הבעיה עם התנועות האלו היא שהן פועלות בתוך המערכת
אי אפשר לנצח בתוך המערכת ,מחאה היא לא משהו שיכול להיתקיים תוך כדי קונפורמיזם לממסד.
בסך הכל העלתי נקודה.

ShaySE
09-01-08, 17:03
יש לי ערכים. פשוט שיטחנו אותי בצבא זה לא ערך בשבילי. אני מוכן לשרת בצבא בתפקיד שאני יודע שאני אתרום בו ושאני רוצה להיות בו ולא בתפקיד שהצבא שם אותי שם. כן, אני מודע לקלישאה שאומרת "הצבא זו לא תוכנית לפי בקשתך", אבל על הזין שלי. למה אני צריך לסבול 3 שנים באיזה חור שלא רציתי להיות שם בזמן שאני סמוך ובטוח שיכלתי לשרת בתפקיד אחר שהייתי תורם מעל ומעבר לצבא, ולא מתוך חובה אלא מתוך רצון! אה? למה אני לא יכול ?

כי כולם רוצים להיות בתפקיד שהם רוצים אז מה? הצבא צריך אותך בתפקידים אחרים. ואם כולם היו רוצים להיות קרביים, אז כולם היו קרביים ? לא? צריך גם תומכי לחימה, צריך חימושניקים.

על הזין שלך? לסבול 3 שנים?

whatever

:

P-a-n-1-c
09-01-08, 17:03
לא תמים
הבעיה עם התנועות האלו היא שהן פועלות בתוך המערכת
אי אפשר לנצח בתוך המערכת ,מחאה היא לא משהו שיכול להיתקיים תוך כדי קונפורמיזם לממסד.
בסך הכל העלתי נקודה.

אז מה אתה מציע? הנה יש לך את האגודה של הסטודנטים. הם עושים הפגנות, ומה הממשלה עושה? כלום. עזוב שטויות צא מהסרט שלך, במדינה כמו שלנו ובממשלה כמו שלנו האדם הפשוט לא יכול להתקדם.

שייסה בואנה אתה מעצבן, אפילו צו ראשון לא עברת, לא מיששו לך את הביצים וכבר אתה מדבר? זה לא שלי יש פז"מ, אני מודה, לא התגייסתי עדיין, אבל עברתי הרבה עם הצבא וכבר בתור מלש"ב שמתי לב עד כמה הצבא זו מערכת בלי היגיון בשיט.

*DAVID*
09-01-08, 17:04
אז מה אתה מציע? הנה יש לך את האגודה של הסטודנטים. הם עושים הפגנות, ומה הממשלה עושה? כלום. עזוב שטויות צא מהסרט שלך, במדינה כמו שלנו ובממשלה כמו שלנו האדם הפשוט לא יכול להתקדם.
צודק וזאת עוד דוגמא ששמים עלינו זין ולא איכפת לממשלה מיאיתנו

arbel2
09-01-08, 17:08

שייסה בואנה אתה מעצבן, אפילו צו ראשון לא עברת, לא מיששו לך את הביצים וכבר אתה מדבר? זה לא שלי יש פז"מ, אני מודה, לא התגייסתי עדיין, אבל עברתי הרבה עם הצבא וכבר בתור מלש"ב שמתי לב עד כמה הצבא זו מערכת בלי היגיון בשיט.

במדינה כמו שלנו מחאה צריכה להיות אלימה בכדי לקבל זכות קיום
זה עצוב ,אבל ככה זה .

P-a-n-1-c
09-01-08, 17:10
זה עצוב ,אבל ככה זה .

אז הפתרון אצלך זה להתחיל לירות בח"כים? מה אתה מציע פה? מה זה מחאה אלימה, זו מדינה עם חוק אתה לא יכול פתאום לעשות מה בראש שלך, זה לא קניה כאן.

*DAVID*
09-01-08, 17:11
זה עצוב ,אבל ככה זה .
ובמילים אחרות שילטון מושחת מדינה חרא.. מסכים?

arbel2
09-01-08, 17:12
אז הפתרון אצלך זה להתחיל לירות בח"כים? מה אתה מציע פה? מה זה מחאה אלימה, זו מדינה עם חוק אתה לא יכול פתאום לעשות מה בראש שלך, זה לא קניה כאן.

לפני שמחאה תוכל להשמיע קול ,צריך אקט אחד אלים ופומבי כדי להעביר מסר ,רק ככה זה נכנס לתודעה...ואני לא אומר לירות בחכ"ים ,ממש ממש לא ,רצח הוא לא אמצעי להשגת מטרות ,ואסור שהוא יהיה

אבל צריך רק הפגנה אחת ממש גדולה או שתיים ,שתגרר לעימות עם המשטרה ,והתמונות של הפצועים שנלחמים על רעיון שחשוב להם ,זה יכניס דברים לתודעה .

P-a-n-1-c
09-01-08, 17:15
לפני שמחאה תוכל להשמיע קול ,צריך אקט אחד אלים ופומבי כדי להעביר מסר ,רק ככה זה נכנס לתודעה...ואני לא אומר לירות בחכ"ים ,ממש ממש לא ,רצח הוא לא אמצעי להשגת מטרות ,ואסור שהוא יהיה

אבל צריך רק הפגנה אחת ממש גדולה או שתיים ,שתגרר לעימות עם המשטרה ,והתמונות של הפצועים שנלחמים על רעיון שחשוב להם ,זה יכניס דברים לתודעה .

אתה עושה צחוק? מה עם כל ההפגנות של המתנחלים שאכלו פצצות מהשוטרים? ומה עם ההפגנות של הסטודנדטים לפני כמה שנים שהיו אלימות?
הרבה מאוד הפגנות היו אלימות ואף אחת מהן לא הניבה תוצאות חיוביות חוץ מקצת כותרות בעיתונות לכמה ימים ולאחר מכן ועדות חקירה שלא הועילו בגרוש.

arbel2
09-01-08, 17:20
אתה עושה צחוק? מה עם כל ההפגנות של המתנחלים שאכלו פצצות מהשוטרים? ומה עם ההפגנות של הסטודנדטים לפני כמה שנים שהיו אלימות?
הרבה מאוד הפגנות היו אלימות ואף אחת מהן לא הניבה תוצאות חיוביות חוץ מקצת כותרות בעיתונות לכמה ימים ולאחר מכן ועדות חקירה שלא הועילו בגרוש.

הכל תלוי בנושא המדובר
אם כמות גדולה של אנשים תתקומם בשביל רפורמה ,לא בהיתלהמות ,לא בפרופוגנדה קיצונית, אלא בניצול חכם של התיקשורת ,זה מתחיל תגובת שרשרת .

*DAVID*
09-01-08, 17:22
שום דבר לא מענין את השילטון המושחת שלנו לדוגמא השר רמון הבן זונה אנס מישהי ומה הוא עדין בכנסת למה כי הוא וחברים שלו קובעים מי בכנסת ומי לא

P-a-n-1-c
09-01-08, 17:23
הכל תלוי בנושא המדובר
אם כמות גדולה של אנשים תתקומם בשביל רפורמה ,לא בהיתלהמות ,לא בפרופוגנדה קיצונית, אלא בניצול חכם של התיקשורת ,זה מתחיל תגובת שרשרת .

ההיסטוריה ידעה הרבה מאוד פרופוגנדות קיצוניות [אני מדבר בארץ ובשנים האחרונות, לא על המהפכה הצרפתית] שאף אחת מהן לא הועילה. זאת עובדה ואם תפתח קצת את הראש אתה תראה שהיו בשנים האחרונות הרבה אבל הרבה מאוד הפגנות שלא הועילו.

דוגמא מצוינת לכך הם החטופים. כל הקמפיין הזה של החזרת החטופים הועיל במשהו? גלעד שליט כבר שנה וחצי בשבי, מישהו עשה משהו בשביל לשחרר אותו? רק דיבורים.
ואתה לא יכול להגיד שהקמפיין הזה לא סחף תגובות וכותרות בעיתונות. אותו הדבר לגבי שביתת המורים, אילמלא האיומים על צוי מניעה, השביתה הייתה נמשכת עד היום.

Ido
09-01-08, 17:40
לחזור להתאמן אחרי צהל

AB6Killer
09-01-08, 18:59
יאלללה אני לא מבין מה הויכוחים חסר התועלת הזאת,דויד את סוציומט ברמה מטורפת.
אתה עדיין לא יודע מה זה צבא ,אתה לא טעמת את זה ,לא משנה מה מספרים לך אתה לא יודע מה זה בכלל ואתה לא יכול לתאר מה זה בכלל צבא ,ככה שאתה לא יודע עם זה טוב או רע.

ניתן לך דוגמא לטוב ורע בצבא:
כאשר עשיתי טירונות ואימון מתקדם בקרבי ,6 וחצי חודשיים שעשיתי את ההכשרה שלי ,בתקופה הזאת סבלתי יסורים מטורפים ,אכלתי חול,היו ימים שבקושי אכלנו ,ירדתי סה"כ 10 ק"ג,אינויים פיזים מנטאלים רבים וכו'.....
עם הייתי שואל אותי אז עם שווה להתגייס לקרבי הייתי עונה לך : כן. עם טוב לי ? הייתי עונה לך : שלא.
עכשיו בצבא יש הרבה תקופות שרע לך ואחרי זה ניהיה לך טוב ,אחרי הסתגלות כזאת או אחרת.
בצבא יש תפקיד לכל בן אדם לא משנה איזה הוא ...תמיד אבל תמיד הבצא ימצא לך תפקיד,לא בהכרך שאתה אוהב אבל אתה כבר תוכל להשפיע על התוצאה באמצעות ,שיחות עם הקיצינים ומפקדים וכו'....
יש לי שאלה אל David למה לי להגן עליך ועל המשפחה שלך כאשר אתה לא רוצה בכלל להתגייס אה?! ואני עוד רוסי!
לא אחד שנולד פה בארץ(בהנחה שנולדת פה) וחיי פה וההורים שלו חיים פה ,אז פי כמה וכמה אתה צריך לאהוב את המדינה שלך ולאהוב אותה לא משנה כמה חרא פה וכמה מעט היא מחזירה ...

P-a-n-1-c
09-01-08, 19:04
ab6killer אתה בשייטת לא?

AB6Killer
09-01-08, 19:10
נפלתי מאחת ...חלום רטוב חחח ..

אני בחטיבת כפיר בלביא (מסייעת)...עברנו אבל הרבה דברים שואתים שלא היו מבישים שוב גיבוש ...

P-a-n-1-c
09-01-08, 19:14
חחחח חבר שלי תמיד משמיע לי שיר [הוא בנח"ל] ששרים בו

"לביא זה חלבי, לביא זה לא קרבי" :laughing:

מתי התגייסת?

Ido
09-01-08, 19:19
חחחחח פאניק תמיד רציתי לשאול אותך.. התמונה בצד זה הבייספס שלך??

P-a-n-1-c
09-01-08, 19:21
כן, אני שחיף מת.. אני יודע :ohmy:
ד"א בן כמה אתה? איזה גב יש לך אלוהים ישמור

AB6Killer
09-01-08, 19:25
:):):):) חבר שלי תמיד משמיע לי שיר [הוא בנח"ל] ששרים בו

"לביא זה חלבי, לביא זה לא קרבי" :laughing:

מתי התגייסת?

הנחלאוים המנייאקים האילו חחח...כן גם הצנחנים המזדניים האילו שרים את זה ..
סתם אנשים לא מבינים כלום ,זאת שמועה דפוקה,יש לנו דווקא את אחת הגזרות היותר חמות באיו"ש זאת,ג'נין שהיא מאוד חמה מבחינת פעילות מצבאית ,מאוד!!!!! ויש את עכשיו דרום הר חברון קצת פחות אקשן אבל קורה קורה דברים,כמו השבוע סרקו בקתב על סופה....אנחנו עושים הרבה מאוד פעילות והשמועות האילו זה סתם חירטוטים על גבי חירטוטים ...
אני אוג' 06!!!

P-a-n-1-c
09-01-08, 19:27
אז חבר שלי הבן שלך, הוא אוג' 07 לביא

ran7
09-01-08, 19:54
תאמין לי תוותר על ה-3 שנים האלו של האימונים, הצבבא זה מה שיגרום לך להתבגר....

AB6Killer
09-01-08, 20:01
תאמין לי תוותר על ה-3 שנים האלו של האימונים, הצבבא זה מה שיגרום לך להתבגר....

צודק 100 אחוז.

אתה משתנה לטובה מכל בחינה שחשבת וגם באילו שלא הכרת שקימות בך ...
ביוחד ביחידות הקרביות למינהם!:sbb4: :king:

Bullet
09-01-08, 20:44
הם אולי קקות, אבל אם אף אחד לא יקשיב לאותם קקות ולא יעשה מה שהם אומרים- לא יהיה לך צבא ואז לא תהיה מדינה.

AB6Killer
09-01-08, 20:50
הם אולי קקות, אבל אם אף אחד לא יקשיב לאותם קקות ולא יעשה מה שהם אומרים- לא יהיה לך צבא ואז לא תהיה מדינה.

אתה מדבר ככה כאילו אתה משופע מהם ישירות ..
כאשר אתה משרת אתה בכלל לא חושב עליהם ולא מרגיש אותם ככה שאין להם בכלל קשר,ככה מה שאתה אומר זה שטויות בכדאי להגיד משהו ...:laughing:

Ido
09-01-08, 21:09
כן, אני שחיף מת.. אני יודע :ohmy:
ד"א בן כמה אתה? איזה גב יש לך אלוהים ישמור

וואלה אני בן 17 וחודשיים אחי.. תביא לי את האי סי קיו שלך גבר

Bullet
09-01-08, 21:13
אתה מדבר ככה כאילו אתה משופע מהם ישירות ..
כאשר אתה משרת אתה בכלל לא חושב עליהם ולא מרגיש אותם ככה שאין להם בכלל קשר,ככה מה שאתה אומר זה שטויות בכדאי להגיד משהו ...:laughing:אני מנסה להכנס לראש שלו

asaf900
09-01-08, 21:14
מי נילחם בשביל הממשלה ?!?!?
אני נילחם בשביל העם שלי

העם היהודי!!!!!!!!!!

שלא יהיה שוב שואה
שיהודי יוכל להיתעלך פה בארץ בגוואה ולא בבושה בשביל זה אני נילחם להיתגייס בשביל זה לא בשביל 120 קקות שלא מעניין להם החיים שלי בשביל כל התינקוות שלא יראו עוד אור זה למה אני נילחם

איך אנשים מבאים את הדוגמא של הממשלה כל פעם הממשלה חרא
כל אחד ואחד במדינה הזאת יודע את זה אפילו הם יודעים שהם חראות
זה לא סיבה תפסיק כב רלתרץ את החוסר אכפתיות שלך מהעם שלך בקומץ של 120 קקות
הלוואי שכולם היו כמוך כול הכבוד ככה מדברים...

P-a-n-1-c
09-01-08, 21:15
וואלה אני בן 17 וחודשיים אחי.. תביא לי את האי סי קיו שלך גבר

221343573

:character63:

- Idan -
09-01-08, 21:19
ויש את עכשיו דרום הר חברון קצת פחות אקשן אבל קורה קורה דברים,כמו השבוע סרקו בקתב על סופה....אנחנו עושים הרבה מאוד פעילות והשמועות האילו זה סתם חירטוטים על גבי חירטוטים ...
אני אוג' 06!!!
דרום הר חברון? בקתבים? אתם נמצאים במקרה באזור תלם או כרמי צור?

AB6Killer
09-01-08, 21:29
דרום הר חברון? בקתבים? אתם נמצאים במקרה באזור תלם או כרמי צור?
אמממ לא .
נימצאים ליד,עדורים,בית חגי,סוסיא,עותניאל,פני קדם,פני חבר......
20 דקות מי מיתר,עומר,להבים ........30 דק' מי באר שבע...

טעות קטנה שלי הבקתב האחרון היה לפני איזה חודש ,שבוע שעבר זה היה מטען למזלינו אף אחד לא ניפגע!.
בגלל הבתביסת הזד**ן הזה לכמה מערבים אני יצאתי וכמה יצאו חברים שלי ,קשה ליספור על האצבעות חחחח

xLaes
09-01-08, 21:41
כמו עכשיו.
גובנ'יקים שליטה.

zidan
09-01-08, 21:44
כל אחד שיתרום מה שהוא יכול,מה אתם מתווכחים כל היום..
ומה קשור אולמרט והילדים שלו? אולמרט לא צריך תהגנה שלכם הוא מספיק מוגן,אנשים הולכים לקרבי בשביל שהאזרחים שלנו יצאו מהבית ויחזרו אליו בריאים ושלמים.

אני אישית התגייסתי לג'וב,בניגוד לרצוני בעיקרון אבל אמרתי אני יסחוב בצבא ואני "יתרום מה שאני יכול", והגעתי למצב שאני לא יכול להתסכל על עצמי ואני מתבייש לקרוא לעצמי חייל,יותר נכון אני לא מרגיש חייל,אני הולך בתחנה מרכזית עם הראש למטה,ולכן הגשתי טופס 55,חתמתי על ויתור ת"ש 3 ,ואני מקווה שיענו לי בחיוב ויקחו אותי לקרבי,( ויתרתי על הג'וב של כאחד היה חולם עליו,מנהל רשת בתוך בסיס,שאני הייתי אמור להיות בתוך בניין כמו מפעל הייטק ,להתעסק במחשבים,לצאת יומיות וכל זה),אבל ויתרתי על הכל ואני הולך לקרבי בעזרת ה',אז שכל אחד יתן את המקסימום שלו,זה לא אומר שכולם יעברו לקרבי,יכול להיות מצב הפוך שבנאדם יצא מקרבי ויהיה ג'וב ויתן את המקסימום שלו.

אנשים עוד לא קיבלו צו ראשון והם מדברים כאילו הם במילואים,תיכנסו לצבא תיראו מה זה ואחרי זה תדברו. (לטוב או לרע)

Eskimo :-)
09-01-08, 21:54
אז תעוף מהארץ

גועל נפש של אנשים יש פה

חחחחחח עלק 2 קילו בנץ חחחחח:laughing:

zuko
10-01-08, 13:07
פאניק וקילר צודקים,אנשים שעדיין לא היו בצבא שלא ידברו בכלל!!
את ה"רעל" שלכם ילדים יוציאו מהר מאוד.עוד תיראו.

zuko
10-01-08, 13:12
אתר מעניין, שמציג את המערכת העטומה שניקראת צהל

http://tftpro.com/

http://www.newprofile.org/

P-a-n-1-c
10-01-08, 14:41
אתר מעניין, שמציג את המערכת העטומה שניקראת צהל

http://tftpro.com/

http://www.newprofile.org/

קראת בכלל מי הקים את האתרים האלה??

אנחנו - קבוצה פמיניסטית המונה נשים וגם גברים - יודעות שאפשר לחיות במדינה שהיא לא מדינת חיילים. מדינת ישראל יכולה לנקוט היום מדיניות שלום נחרצת. היא יכולה להפסיק להיות מדינת צבא. ברור ונהיר לנו שהילדים שלנו, בני הזוג שלנו, אנחנו עצמנו, לא מוכרחות להמשיך להיות מגוייסות, לא מוכרחים לחיות כחיילים.

SuzukiR
10-01-08, 15:00
כולם פה יודעים שהצבא זה גוף לא הגיוני ומוסד מפגר בעיקרון וגם הממשלה

אבל זה לא סיבה לא להיתגייס וליתרום כמה שאתה יכול אם הדבר שהכי טוב שאתה יכול זה להיות נהג תהיה נהג אםהדבר הכי טוב שאתה יכול זה להיות במערך הטכנולגי או המדועיני שמאוד חשוב תעשה אתזה על הצד הטוב ביותר
ואם הדבר הכי טוב שאתה יכול להיות זה לוחם תהיה לוחם הכי טוב שאתה יכול

זה לא בא ממורעלות זה בא ממחויבות נטו
אני לא מורעל עכשיו ברוך השם סופית שאני מיתגייס הצבא גם לי הוציא לי תנשמה

אבל כמו שאמרתי הסיבות שלא להיתגייס בגלל הממשלה ובגלל שהצבא לא מקשיב לי אוי אוי אוי
זה נטו בכינות וחלק גם מהאנשים שפה לא רק שהם לא רוצים להיתגייס לא אכפת להם מהארץ הזאתי מהמדינה הזאתי אלה רק מעצמם
אני מכיר מישטמטים שוואלה אולי מסכים אם זה שהם הישטמתו אבל מכבד אותם בעיקר בגלל שהם אוהבים את ארץ ישראל ולא חשוב להם רק התחת שלהם
ערכים זה הדבר הכי חשוב שכבר אין במדינה הזאתי להמון אנשים ובעיקר הנוער

ופה ילדון בין 15 הוכיח את זה בצורה הכי טובה שיש

P-a-n-1-c
10-01-08, 15:17
כולם פה יודעים שהצבא זה גוף לא הגיוני ומוסד מפגר בעיקרון וגם הממשלה

אבל זה לא סיבה לא להיתגייס וליתרום כמה שאתה יכול אם הדבר שהכי טוב שאתה יכול זה להיות נהג תהיה נהג אםהדבר הכי טוב שאתה יכול זה להיות במערך הטכנולגי או המדועיני שמאוד חשוב תעשה אתזה על הצד הטוב ביותר
ואם הדבר הכי טוב שאתה יכול להיות זה לוחם תהיה לוחם הכי טוב שאתה יכול

זה לא בא ממורעלות זה בא ממחויבות נטו
אני לא מורעל עכשיו ברוך השם סופית שאני מיתגייס הצבא גם לי הוציא לי תנשמה

אבל כמו שאמרתי הסיבות שלא להיתגייס בגלל הממשלה ובגלל שהצבא לא מקשיב לי אוי אוי אוי
זה נטו בכינות וחלק גם מהאנשים שפה לא רק שהם לא רוצים להיתגייס לא אכפת להם מהארץ הזאתי מהמדינה הזאתי אלה רק מעצמם
אני מכיר מישטמטים שוואלה אולי מסכים אם זה שהם הישטמתו אבל מכבד אותם בעיקר בגלל שהם אוהבים את ארץ ישראל ולא חשוב להם רק התחת שלהם
ערכים זה הדבר הכי חשוב שכבר אין במדינה הזאתי להמון אנשים ובעיקר הנוער

ופה ילדון בין 15 הוכיח את זה בצורה הכי טובה שיש

אבל מה אתה לא מבין שאם יש לי פרופיל קרבי ואני לא רוצה להיות קרבי לא שואלים אותי?? אתה אומר מי שרוצה שיהיה ביחידה כזאת או אחרת, מה זה מי שרוצה?

zuko
10-01-08, 15:18
קראת בכלל מי הקים את האתרים האלה??
1.זה ממש לא משנה את עבודות של האתר.
2.גם "המישתמטים" הפמניסטים ופצפיסטים הם חלק מהאוכלוסיה,מה לעשות.

SuzukiR
10-01-08, 15:19

גועל נפש שאת המצדיק תאנשים האלה ועוד מצטט אותם

SuzukiR
10-01-08, 15:20
אבל מה אתה לא מבין שאם יש לי פרופיל קרבי ואני לא רוצה להיות קרבי לא שואלים אותי?? אתה אומר מי שרוצה שיהיה ביחידה כזאת או אחרת, מה זה מי שרוצה?

מה אתה רוצה שאני יגיד לך אמרתי כבר צה"ל זה מערכת לא הוגנת לא הגיונית ומפגרת

P-a-n-1-c
10-01-08, 15:22

לדעתי להשתמט זו טעות, מהסיבה הפשוטה שלך תדע מה יהיה עוד 10 שנים. אולי יכניסו איזה חוק שמי שלא עשה צבא לא יקבל פנסיה? [אני סתם מקצין, אבל וואלה עם הממשלה של היום אני לא אתפלא אם יום אחד יגידו שמי שלא עשה צבא ישלשו לו את הארנונה]

וסוזוקי:
בדיוק. ובגלל זה מי ששם עליי זין אני אשים עליו כפול.

SuzukiR
10-01-08, 15:28
לדעתי להשתמט זו טעות, מהסיבה הפשוטה שלך תדע מה יהיה עוד 10 שנים. אולי יכניסו איזה חוק שמי שלא עשה צבא לא יקבל פנסיה? [אני סתם מקצין, אבל וואלה עם הממשלה של היום אני לא אתפלא אם יום אחד יגידו שמי שלא עשה צבא ישלשו לו את הארנונה]

וסוזוקי:

תשים אל תשכח שכרגע אתה מאוד קטן

גם אני ככה בגלל זה יש לי מטרות מסוימות בחיים ואני הולך על פי הן ויום אחד אני לא יהיה כזה קטן

P-a-n-1-c
10-01-08, 15:30
תשים אל תשכח שכרגע אתה מאוד קטן

גם אני ככה בגלל זה יש לי מטרות מסוימות בחיים ואני הולך על פי הן ויום אחד אני לא יהיה כזה קטן

לא הבנתי

Veron
10-01-08, 16:05
בוא אסביר לך למה.
1. הצבא זו לא תוכנית לפי בקשתך. הצבא זה לא קייטנה. אתה לא משתמש בצבא ככלי, הוא משתמש בך. תכניס את זה טוב-טוב לראש שלך - גוף ששומר על ביטחון המדינה לא יכול להתנהל כמו קייטנה שכל אחד יבוא ויבחר בתפקיד שהוא הכי יכול לתרום בו. למה? כי אז הדבר היחיד שיישאר במחסומים זה קירות בטון ממוגנים שבתוכם אין שום חייל.
2. כי מאות אלפי חיילים סבלו בחור שהם לא רצו להיות בו, כמו גם החברים שלך. עכשיו תורך לשבת ולטחון שמירות כדי שלא יכנסו לך כל יום 10 חוליות מחבלים למדינה.

בסה"כ, אתה לא רוצה לתרום. אתה יכול לזיין תשכל עד מחר על שחיתות, ממשלה מחורבנת, התנהלות דפוקה ובלה בלה בלה - הכל תירוצים כדי שתעביר את ה-3 שנים האלה בנוחיות ובכיף.

trx--->sus
10-01-08, 16:54
הטענים בתותחנים בחורים גדולים כל היום עושים דדליפט עם פגזים, נקודה למחשבה D:
לאבא שלי היו המון כאבי גב מזה

zuko
10-01-08, 18:32

וסוזוקי:
בחיים לא יהיה לזה רוב כנסת אפילו לא קרוב לזה,מה סיבה הפשוטה שממשלה צריכה לדעוג לחברה החלשה יותר,אם תדפדף באתר תראה סטטיסטית ותתפלע לכמה אנשים יש פתור 21 רפואי/ונפשי בכיס.הרבה.

אני לא תומך בכלום אין לי דעה מוצקה לגבי הנושא,אבל מה כן,
אני בטוח שלא כל אחד מתאים לצבא, ויש בחברה הישראלית גם אנשים שנפשית לא יכולים להתגייס (תקרא את מספר המתעבדים בצהל באתר) וגם אנשים שלא יכולים להתגייס מסיבות רפואיות.
לכן לא יהיה רוב כנסת בחוק שפוגע באוכלוסיה.

sixpounder
10-01-08, 19:11
זה לא נכון לי יש 97, ואני לוקח עתודה, וגם שלחו לי זימונים להרבה תפקידים לא קרביים.

AmitMa
10-01-08, 19:48
מה אתה רוצה שאני יגיד לך אמרתי כבר צה"ל זה מערכת לא הוגנת לא הגיונית ומפגרת

וואי נכון! עכשיו כשהגדרת את זה... זהו! אני לא הולך לצבא! ואז לא יהיה צבא! ואז לא תהיה מערכת לא הוגנת, לא הגיונית ומפגרת! ואז לא יהיה מי שיגן עלינו! ואז הערבים יפיסיקו לירות קסאמים ונחיה בשלום! או שלא...?!

AB6Killer
10-01-08, 20:00
בחיים לא יהיה לזה רוב כנסת אפילו לא קרוב לזה,מה סיבה הפשוטה שממשלה צריכה לדעוג לחברה החלשה יותר,אם תדפדף באתר תראה סטטיסטית ותתפלע לכמה אנשים יש פתור 21 רפואי/ונפשי בכיס.הרבה.

אני לא תומך בכלום אין לי דעה מוצקה לגבי הנושא,אבל מה כן,
אני בטוח שלא כל אחד מתאים לצבא, ויש בחברה הישראלית גם אנשים שנפשית לא יכולים להתגייס (תקרא את מספר המתעבדים בצהל באתר) וגם אנשים שלא יכולים להתגייס מסיבות רפואיות.
לכן לא יהיה רוב כנסת בחוק שפוגע באוכלוסיה.

זה ברור ששאנשים עם מגבלויות בריאותיות כאילו ואחרות לא התגייסו ..
אבל הבעיה היא שהרבה תופסים על זה תרמפ בכדאי לצאת מהצבא דבר הפוגע לבסוף בכולנו ,כל אילו שמשרתיים,בגלל זה אין מספיק אנשים בקרבי ובגלל זה השירות יותר קשה בגלל אותו החוסר וזה בסוף פוגע ככה או אחרת בכולם ,בגלל אותם משתמטים ,יש לי שתי חברים כאילו ..
אחד יצא כדי לעזוב להורים שלו ,אחד מהם חולה לב ..
השני יצא ,שיחק אותה דפוק ,(למרות שהוא אחד האנשים הכי חכמים שאני מכיר והוא לומד עכשיו במכללה) ,ויצא מהצבא יחסית בקלות ,עם לא הייתי מכיר אותו אישית איזה בן אדם הוא ושהוא יכול לתרום למדינהיותר מחוץ לצבא מאשר שהוא בפנים הייתי אומר שהוא חרא של בן אדם ,אבל לא .
הוא עשה בסכל,כן יש אנשים שלא מתאימים למיסגרת אולי מבכינה פסיכולוגית הוא לא מתאים לצבא זה גם יכול להיות (רופואי),יכול להיות בהחלט כאילו דברים אני לא שולל חס וחלילה,קורה שבן אדם לא מתאים למקום מסיום בגלל סיבות כאילו ואחרות אשר מוצדקות בדרך כזו או אחרת.
אבל אנשים אשר יוצאים כי קצת קשה להם או לא מתאים לה(ללא סיבה מוצדקת ) את זה אסור לקבל והם אותם חרא של אנשים .

Bullet
10-01-08, 20:10
,( ויתרתי על הג'וב של כאחד היה חולם עליו,מנהל רשת בתוך בסיס,שאני הייתי אמור להיות בתוך בניין כמו מפעל הייטק ,להתעסק במחשבים,לצאת יומיות וכל זה),
אחי אתה ממש אבל ממש לא יודע לאיזה מקומות שולחים מנהלי רשת :laughing: , הם לא דומים לשום מפעל הייטק שתראה...

tipakess
10-01-08, 20:12
אחי אני לא בטוח במה שאני אומר אבל נגיד ויש לך תוצאה ואז אתה רוצה להפסיק לגדול אז עושים פשוט תרגילים שעובדים על הגוף בלי משקל כבר כי זה רק לישמור אותו דבר נגיד אתה בצבא עושה שכיבות שמיה ריצות ודברים כאלה ואתה שומר על הגוף

zidan
10-01-08, 21:16
אחי אתה ממש אבל ממש לא יודע לאיזה מקומות שולחים מנהלי רשת :laughing: , הם לא דומים לשום מפעל הייטק שתראה...

בעיקרון כן,אבל שדוד שלך סגן אלוף אז המצב משתנה קצת..