PDA

צפה בגרסא המלאה : אלון צוקרמן 3 פעמים מר ישראל רוצה להיות מר עולם =[

sason
09-01-08, 13:45
הכתבה : יש שם כמה תמונות שלו
http://www.one.co.il/Article/108165.html

http://www.tss.co.il/images/אלון4.jpg

http://www.tss.co.il/images/אלון3.jpg

יש לו גנטיקה קטלנית.. מה אתם אומרים עליו

Ido
09-01-08, 13:57
איזה מר עולם ואיזה נעליים..

רחוק מזה כמו לא יודע מה.. מאור זרדז נראה הרבה אבל הרבה יותר טוב ממנו.

OR MANZOOR
09-01-08, 14:03
ואני רוצה להיות מר אולימפיה

Bodybuilder
09-01-08, 14:17
לא מתעניין בתחרויות מרי עולם,אז אני לא בדיוק יודע מה הרמה שמה,בכול מקרה בכללי בארופה ובאר"הב יש המון המון מתחרים טובים שאי אפשר להשוות אותם אפילו לאלון הזה,למרות שהוא נראה טוב (יחסית למתחרה ישראלי) !!!

חוץ מזה עסור לי לדבר,לפני שאני מגיע לרמה שלו לפחות :unsure:
אז אין לי זכות דיבור בינתיים...

Cortex
09-01-08, 14:24
נראה מצוין יחסית למתחרים ישראליים ... אבל יש לו עוד עבודה להגיע למר עולם

ניגרי ענק
09-01-08, 14:31
אל תשפטו רק לפי התמונות, ובטח לא על פי הסרטון המציג את הבנאדם באוף סיזן - מי שראה אותו בשייפ של תחרות יודע שמדובר בספורטאי מאוד מאוד מרשים.
ב 2006 הוא היה נראה מרהיב, ולקח בצדק את אלוף האלופים (באי אף בי בי).
השנה נתן הופעת אורח מאוד מרשימה.
היה מעניין לראות אותו על במה אחת עם מאור.
בהצלחה במר עולם!

maradona
09-01-08, 15:01
הוא מרשים ביותר
גם עושה רושם של בנאדם עם ראש על הכתפיים

אני מאחל לו הרבה הצלחה

xfiter
09-01-08, 15:11
איזה מר עולם ואיזה נעליים..

רחוק מזה כמו לא יודע מה.. מאור זרדז נראה הרבה אבל הרבה יותר טוב ממנו.
מסכים איתך

Night_Wolf
09-01-08, 15:16
אל תזלזלו במתחרה הזה!
הבן אדם מקצוען שלא לדבר על זה שהוא לדעתי בנתיים אחד מטופ הבודיבילדרים בארץ!
בקשר הוא או מאור?צריך להעמיד אותם אחד ליד השני על במה ולבדוק.

בהצלחה במר עולם צוקרמן כבוד גדול לישראל:sbb4:

arbel2
09-01-08, 15:27
גלעד צודק ,לפני שמשווים אחד לשני צריך שהם יעמדו אחד ליד השני בתחרות ,וזה עדיין לא קרה ,למאור יש קווים יותר טובים אבל לאלון יש עליו המון מסה ,זה יהיה יחסית שקול.

בנוגע לכמה צוקרמן יצליח באירופה ? אי אפשר לדעת , יש לו מגרעה אחת וזה העובדה שיש לו מותן רחבה ,אבל הוא מאוד מסיבי ומגיע חטוב לתחרויות.

Night_Wolf
09-01-08, 15:29
פעם אחת ולתמיד אני רוצה לדעת משהו!!!
מה נורא במוטן רחבה?אם יש לבן אדם גב ענק!! ואם הוא בא תמיד חטוב ויבש לתחרויות מה הקטע?פה זה משנה באמת בעולם הבודיבילדינג מותן רחבה?מה אנחנו בימיים של ארנולד אני לא מבין אני לא מתלהב מארנולד בשיט ובטח לא מold School אני אפילו די שונא את זה בהשוואה למה שהולך היום וכבר והוא מתחיל להימאס עלי חלאס הזמן שלו עבר אנחנו בתקופה אחרת!

arbel2
09-01-08, 15:36
מה נורא במוטן רחבה?אם יש לבן אדם גב ענק!! ואם הוא בא תמיד חטוב ויבש לתחרויות מה הקטע?פה זה משנה באמת בעולם הבודיבילדינג מותן רחבה?מה אנחנו בימיים של ארנולד אני לא מבין אני לא מתלהב מארנולד בשיט ובטח לא מold School אני אפילו די שונא את זה בהשוואה למה שהולך היום וכבר והוא מתחיל להימאס עלי חלאס הזמן שלו עבר אנחנו בתקופה אחרת!

מותן רחבה פוגמת בסימטריה ,אבל זה לא משהו ש"יהרוס" באדיבילדר ,לג'יי יש מותן רחבה והוא מר אולימפיה ,למרטינז יש מותן לא צרה במיוחד והוא מקום שני בעולם ,לבראנץ' וורן יש מותן רחבה יחסית והוא זוכה בתחרויות ,אתה פשוט צריך לפצות על זה במספיק מסה כדי לשמור על VTAPER

Dino Psaras
09-01-08, 15:41
מרשים ביותר, ואני חייב לומר ש..

הוא דומה בטירוף לרנדי אורטון!!!

Antonator1
09-01-08, 17:23
אני אפילו אגיד יותר מזה - מותן צרה מדי זה מכוער רצח! נותן מראה דקיק ומוזר כזה. מותן רחבה במידה הנכונה נותנת מראה כוחני ויציב.

denous
09-01-08, 17:25
נראה טוב ללא ספק גם חטוב ביותר...
אבל לדעתי רחוק מלהיות מר.עולם אבל תמיד טוב לשאוף למשהו אולי עוד נראה אותו על במה בחו"ל לכו תדעו :]

Cortex
09-01-08, 18:48
אני אפילו אגיד יותר מזה - מותן צרה מדי זה מכוער רצח! נותן מראה דקיק ומוזר כזה. מותן רחבה במידה הנכונה נותנת מראה כוחני ויציב.
הגזמת זה ממש לא מכוער זה יפה אבל לא ממש צרה די צרה ..
כי זה נותן צורה יפה לגב ולרגליים זה נותן מראה גדול כזה

toxicity
09-01-08, 19:03
הוא תותח רציני
שיהיה לו בהצלחה

SiX PACK
09-01-08, 20:06
הגזמת זה ממש לא מכוער זה יפה אבל לא ממש צרה די צרה ..
כי זה נותן צורה יפה לגב ולרגליים זה נותן מראה גדול כזה

צודק...

Spit-Fire
09-01-08, 22:37
הוא חייה אבל עדיין לא קרוב למר עולם

arbel2
09-01-08, 22:42
Aאלה שבאמת הציקה לי

למה הוא היה חייב להיצטלם במכנסי גייז Usa האלה ?

gil-Nissim
09-01-08, 23:05
סוסון..

אבל כמו שאמרתי מקדום, אין לו סיכוי למר עולם..

במיוחד לא עם כל המפלצות שיש בחול, אם זה מבחינת מסה וחיטוב...

אין עליו מספיק בשר כדי להתחרות בחו"ל, היום סתם אנשים שלא מתחרים בכלל בחו"ל, נמצאים ברמה יותר גבוה מהמתחרים בארץ..

ובכלל המתחרים שבחול כמה רמות מעל ישראל בהרבה..

עלוש
09-01-08, 23:31
ולא לשכוח שהוא ב Ifbb
נראה מצויין אבל אין סיכוי במר עולם ב Ifbb לדעתי .

ConstRUctivism
10-01-08, 23:57
Aאלה שבאמת הציקה לי

למה הוא היה חייב להיצטלם במכנסי גייז Usa האלה ?

שים לב שאלו אותם בגדים (גופייה ומכנסיים) שרוני לבש בסרט שלו "הלא ייאומן"(2000)...

arbel2
10-01-08, 23:58
שים לב שאלו אותם בגדים (גופייה ומכנסיים) שרוני לבש בסרט שלו "הלא ייאומן"(2000)...

זה היה לא פחות גיי גם כשרוני לבש את זה .

ice13
11-01-08, 00:00
זה היה לא פחות גיי גם כשרוני לבש את זה .
ארבל תערוך בקשה את ההודעה של סיקס פאק בפוסט הזה:
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=38026
אם אתה לא מבין מה הבעיה כנס לכאן:
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=38026&page=2

arbel2
11-01-08, 00:02
ארבל תערוך בקשה את ההודעה של סיקס פאק בפוסט הזה:
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=38026
אם אתה לא מבין מה הבעיה כנס לכאן:
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=38026&page=2

אין לי בעיה לערוך את ההודעה שלו ,אבל כמו שידעת לפנות אליי יכולת לדעת לא לצאת עליו בקללות וגידופים ,היית מספיק בוגר לבוא לבקש עזרה ,אז למה לא יכולת להיות בוגר מספיק להגיב בצורה הגיונית,סיקס פאק לא בחור רע (רחוק מזה ) ,אם היית מבקש בעצמך בצורה יפה הוא היה עורך את ההודעה בעצמו .

ice13
11-01-08, 00:05
אין לי בעיה לערוך את ההודעה שלו ,אבל כמו שידעת לפנות אליי יכולת לדעת לא לצאת עליו בקללות וגידופים ,היית מספיק בוגר לבוא לבקש עזרה ,אז למה לא יכולת להיות בוגר מספיק להגיב בצורה הגיונית,סיקס פאק לא בחור רע (רחוק מזה ) ,אם היית מבקש בעצמך בצורה יפה הוא היה עורך את ההודעה בעצמו .
אתה יודע וכולם יודעים שיש לו אופ ממש מעצבן- הוא לא חייב להיות כזה שלילי! קרה פעם בפורום הזה שהוא נתן מחמאה למישהו? הוא קנאי ושחצן בצורה בלתי רגילה.
אני זוכר שאפילו יהודה חטף עליו כריזה שהוא אמר לו "יכלתי להגיד יותר רחוק ממך אם הייתי אוכל" ואת שאר השטויות שלו....

arbel2
11-01-08, 00:06
אתה יודע וכולם יודעים שיש לו אופ ממש מעצבן- הוא לא חייב להיות כזה שלילי! קרה פעם בפורום הזה שהוא נתן מחמאה למישהו? הוא קנאי ושחצן בצורה בלתי רגילה.
אני זוכר שאפילו יהודה חטף עליו כריזה שהוא אמר לו "יכלתי להגיד יותר רחוק ממך אם הייתי אוכל" ואת שאר השטויות שלו....

מהכרות אישית עם אדון סיקס פאק הוא רחוק מלהיות כזה
לעיתים הוא מצטייר כשחצן ,אבל הוא בחור טוב .

ice13
11-01-08, 00:08
טוב הויכוח הזה לא יוביל לשום מקום ואני בטוח שהמון אנשים מסכימים איתי לגביו....

תודה שערכת

SiX PACK
11-01-08, 00:16
ice התמונה הזאת זאת תמונה שאתה העלת

אני לא מבין אותך, למה לקלל.... אמרתי משהו רע עליך בפוסט..?

TheGift
11-01-08, 00:33
אני לא מבין מה אנשים נעלבים כזורקים להם הערות שליליות על הגוף שלהם. להפך, מפתח גוף צריך לקחת הערות שליליות בחיוב, כי זה נותן פול מוטיבציה לבוא ולהראות לבנאדם שהוא טעה.

כשהייתי בשיא המסה שלי ידידות ,כמה חברים טובים ומשפחה - כולם אמרו לי נהיית "לך כרס, השמנת, לא רואים את השרירים, חלק אמרו זה רק ניפוח וכו'"... וואלה, צחקתי לכולם בפנים ואמרתי לכולם (חוץ מלאמא :laughing: ): " מעניין לי ת'זין איך אני נראה כרגע, העיקר שאני גודל"... בפעמים הבודדות שאני מגיע למכון עייף, חסר מוטיבציה וכו', אני נזכר בכולם ונותן את הכול עד שקשה לנשום ואי-אפשר לזוז.
כנ"ל בזמן שאני אוכל שתי קופסאות טונה במים (זה יותר קשה).

ואני לא מתאמן בשביל להרשים בנות ולא בשביל לקבל מחמאות מאנשים, אלא רק בגלל שאני אוהב את זה ומכור לזה. זאת צריכה להיות הגישה של כולם, לפעמים זה עוזר
זה הכל, נגמרה החפירה.

Vodex
11-01-08, 10:53
אנשים פה מתיחסים יותר מדי בזלזול בצוקרמן דעתי הוא אחד הפתחי גוף הכי טובים בארץ הוא נמצא בטופ 3-5 אין ספק!!!
ואני חושב שזה מצויין מה שהוא עושה מאיז ומנסה להתחרות בחול כי הוא הרי חייב לדחוף את עצמו אחרת הוא לא יגיע לאן שהוא ירצה זה מה שקורה פה בארץ אנשים מפחדים ולא מאיזים לצאת החוצה כמובן הוא צריך להמשיך לעבוד ולהשתפר אבל אני חושב שיש לו מה להציע!

מה אתם מדברים עידו תגיד לי באיזה עולם אתה חיי הא? מאור לא רואה את צוקרמן תגיד לי אתה בסדר??? אני לא מזלזל במאור כי וואלה הוא תותח רציני אבל אלון לא יורד ממנו בשיט ודעתי הוא גם ברמה יותר טובה ממאור!

nati10
11-01-08, 11:10
בארץ הוא כבר זכה 3 פעמים זה כבר לא אתגר בשבילו, הוא צריך להתקדם ובשביל להתקדם הוא חייב להגיע לתחרויות כאלו אפילו שהוא לא יקבל בין הראשונים הוא יתנסה בתחרויות כאלו וזה רק יכול להועיל לו.

LiLSauce
11-01-08, 11:37
באמת מרשים,
אבל זרדז יותר.. : O
איך הוא מר ישראל?איפה מאור היה?חח

פינגווין
11-01-08, 12:06
באמת מרשים,
אבל זרדז יותר.. : O
איך הוא מר ישראל?איפה מאור היה?חח
משקלים שונים

Ido
11-01-08, 12:59
אין על מאורר זרדזזזזזזזז המלך

ran7
11-01-08, 13:02
משקלים שונים
הם אף פעם לא עמדו אחד ליד השני...

meni32
11-01-08, 13:21
צוקרמן נראה מצוין, אבל מר עולם הוא לא יהיה.

danino
11-01-08, 23:37
לדעתי הוא המפתח גוף הכי טוב כרגע בארץ אבל רחוק ממר עולם
לגביי מאור לדעתי עם צוקרמן והוא על בייחד על הבמה צוקרמן לוקח בקלות

SiX PACK
11-01-08, 23:42
לדעתי הוא המפתח גוף הכי טוב כרגע בארץ אבל רחוק ממר עולם
לגביי מאור לדעתי עם צוקרמן והוא על בייחד על הבמה צוקרמן לוקח בקלות

אני חולק עליך, מאור זרדז נראה מצויין, עזוב מצויין, הוא פשוט תותח על, הכי טוב בישראל.

danino
11-01-08, 23:44
אני חולק עליך, מאור זרדז נראה מצויין, עזוב מצויין, הוא פשוט תותח על, הכי טוב בישראל.

נכון שהוא נראה מצויין על הבמה והוא יודע לבוא בשייפ נהדר אבל עם הוא יעמוד ליד צוקרמן הוא יהייה קטן עם כל הכבוד שיש לי למאור

SiX PACK
11-01-08, 23:54
נכון שהוא נראה מצויין על הבמה והוא יודע לבוא בשייפ נהדר אבל עם הוא יעמוד ליד צוקרמן הוא יהייה קטן עם כל הכבוד שיש לי למאור

זו דעתך, לי יש כבוד לשניהם ושניהם נראים מעולה, לצוקרמן יש עובי מצויין.

arbel2
12-01-08, 01:27
זו דעתך, לי יש כבוד לשניהם ושניהם נראים מעולה, לצוקרמן יש עובי מצויין.

השוואה בין שניהם הולכת אך ורק לפי הקריטריונים של השופטים
אלון מאסיבי יותר ממאור נכון לפעם האחרונה שראינו מישהו מהם על במה ,על זה אין ויכוח בעליל, אלון מפלצת מסה,הוא טרול מערות שברח מוורקראפט.

כשמפרקים את זה לחלק גוף נגד חלק גוף ,מאור לוקח במחלקת הרגליים והגב ,על זה אין ויכוח ,המותן הרחבה של אלון פוגעת לו בפריסה ככה שלמרות שהגב של אלון גדול יותר ,הגב של מאור נראה גדול יותר ,האשליה של מראית עין לפעמים חשובה יותר ממידות והיקפים . למאור יש יותר DETIAL בגב ,בעיקר באיזור הגב התחתון,זוקפי הגב שלו מתחילים איפשהו באיזור התאומים שלו ונגמרים באוזן (אוקיי הפרזתי ,אבל אתם מבינים את הרעיון) ,בעוד הגב של אלון מוגבל לחיטובים באיזור חגורת הכתפיים והטרפז ,שזה נראה "נחמד" אבל זה יוצר מראה "גושי" לגוף שלו ,לפעמים מחסור בפרטים קטנים גורם לתמונה הכוללת להראות פחות טוב.

הכתפיים של אלון טובות יותר משל מאור ,פה אין ויכוח.

באיזור הזרועות למאור יש זרועות מעולות ,אבל אני מאמין שפה אלון לוקח.

איזה הזה הוא תיקו ,לא אלון ולא מאור היתברכו בחזה מחונן גנטית ,שריר קצר אצל שניהם שיושב גבוהה על הטורסו .

ככה שהאיזורים היחידים שניתן לשפוט לפיהם על הפרשים גדולים זה איזור הגב ,ואני הייתי שופט לטובת מאור על סמך יתרונות במבנה שלו ,אבל זה יהיה קרב צמוד מאוד וראש בראש ,וככה או ככה לשופטים יש היגיון בפסיקה שלהם אם אלון ומאור עומדים אחד ליד השני על הבמה.

SiX PACK
12-01-08, 01:47
השוואה בין שניהם הולכת אך ורק לפי הקריטריונים של השופטים
אלון מאסיבי יותר ממאור נכון לפעם האחרונה שראינו מישהו מהם על במה ,על זה אין ויכוח בעליל, אלון מפלצת מסה,הוא טרול מערות שברח מוורקראפט.

כשמפרקים את זה לחלק גוף נגד חלק גוף ,מאור לוקח במחלקת הרגליים והגב ,על זה אין ויכוח ,המותן הרחבה של אלון פוגעת לו בפריסה ככה שלמרות שהגב של אלון גדול יותר ,הגב של מאור נראה גדול יותר ,האשליה של מראית עין לפעמים חשובה יותר ממידות והיקפים . למאור יש יותר DETIAL בגב ,בעיקר באיזור הגב התחתון,זוקפי הגב שלו מתחילים איפשהו באיזור התאומים שלו ונגמרים באוזן (אוקיי הפרזתי ,אבל אתם מבינים את הרעיון) ,בעוד הגב של אלון מוגבל לחיטובים באיזור חגורת הכתפיים והטרפז ,שזה נראה "נחמד" אבל זה יוצר מראה "גושי" לגוף שלו ,לפעמים מחסור בפרטים קטנים גורם לתמונה הכוללת להראות פחות טוב.

הכתפיים של אלון טובות יותר משל מאור ,פה אין ויכוח.

באיזור הזרועות למאור יש זרועות מעולות ,אבל אני מאמין שפה אלון לוקח.

איזה הזה הוא תיקו ,לא אלון ולא מאור היתברכו בחזה מחונן גנטית ,שריר קצר אצל שניהם שיושב גבוהה על הטורסו .

ככה שהאיזורים היחידים שניתן לשפוט לפיהם על הפרשים גדולים זה איזור הגב ,ואני הייתי שופט לטובת מאור על סמך יתרונות במבנה שלו ,אבל זה יהיה קרב צמוד מאוד וראש בראש ,וככה או ככה לשופטים יש היגיון בפסיקה שלהם אם אלון ומאור עומדים אחד ליד השני על הבמה.

דבר ראשון, אלון לא היה מוכן לתחרות, ואם אני לא טועה הוא הייה באוף סיזן בהופעת אורך שלו במר ישראל, וגם בכתבה הזאת הוא באוף סיזן, תמיד יש להתחשב בזה.

דבר שני, אלון בחיים לא יגיע לרמה של מאור, למאור יש גנטיקה יותר טובה, ופרופוציות מצויינות, והוא מחזיק מאסה מאוד מאוד יפה.

לאלון יש אמות ממש אבל ממש קטנות, וגם הידיים שלו קטנות ביחס לגוף, זה פגם גנטי אצלו.

הנה סרטון שמחזק את מה שאני אומר:

http://www.youtube.com/watch?v=eXXPxCUt3jE

arbel2
12-01-08, 01:50
דבר ראשון, אלון לא היה מוכן לתחרות, ואם אני לא טועה הוא הייה באוף סיזן בהופעת אורך שלו במר ישראל, וגם בכתבה הזאת הוא באוף סיזן, תמיד יש להתחשב בזה.

דבר שני, אלון בחיים לא יגיע לרמה של מאור, למאור יש גנטיקה יותר טובה, ופרופוציות מצויינות, והוא מחזיק מאסה מאוד מאוד יפה.

לאלון יש אמות ממש אבל ממש קטנות, וגם הידיים שלו קטנות ביחס לגוף, זה פגם גנטי אצלו.

סיקס,להבדיל ממך ראיתי את אלון בשייפ של תחרות במר ישראל של 2006 ,אז אני משווה ביחס לאז ,וגם במצב של תחרות ,לא היו לו חיטובים בגב התחתון

ואני חושב שההיתייחסות לאמות היא די מיותרת ,לא ממש מתייחסים לאמות ,אחרת לי פריסט היה מר אולימפיה.

SiX PACK
12-01-08, 01:52
סיקס,להבדיל ממך ראיתי את אלון בשייפ של תחרות במר ישראל של 2006 ,אז אני משווה ביחס לאז ,וגם במצב של תחרות ,לא היו לו חיטובים בגב התחתון

ואני חושב שההיתייחסות לאמות היא די מיותרת ,לא ממש מתייחסים לאמות ,אחרת לי פריסט היה מר אולימפיה.

ומה בקשר לידיים..? גם אליהם לא מתייחסים..? חסר לו מאסה בידיים.

arbel2
12-01-08, 01:56
ומה בקשר לידיים..? גם אליהם לא מתייחסים..? חסר לו מאסה בידיים.

מסה לא חסר ,זה פאק של צורה ,הסרטון לא באמת משקף את אלון .

SiX PACK
12-01-08, 02:00
מסה לא חסר ,זה פאק של צורה ,הסרטון לא באמת משקף את אלון .

לא ראיתי אותו במציאות, אני מדבר על הסרטון, בכל אופן שניהם נראים מצויין אבל אם נכנסים לעומק כשמשווים בינהם אז אלון הוא המפסיד, וזה בגלל החולשות שלו, אבל זה רק ביחס למאור כי מאור נראה מדהים. http://www.youtube.com/watch?v=rOncdkgXVjk&feature=related

בכל אופן שניהם נראים מצויין ושניהם בודיבילדרים למופת.

Vodex
12-01-08, 09:00
ערכיכה

Logout
12-01-08, 09:17
חזק מאוד!!!!

Night_Wolf
12-01-08, 14:02

רגע..אתה רוצה לומר פה שאלון צוקרמן לא היה מוכן לתחרות של איי אפ בי בי 2006?!?
טוב נו... להגיד את זה על מתחרה מסוים "שלא ניראה לך או למישהו אחר לעין" אבל על בן אדם שלקח אלוף האלופים?!:unsure:
בכלל התחרות הזאת הייתה ברמה מאוד גבוהה המון מתחרים איכותיים:sbb4: היו על מגרש הכדורסל של אשר פריג':ohmy: :nono:
וזאת לא הייתה תחרות קלה בכלל,סתכל בתמונות ותיראה.

נ.ב
אני אישית חושב דווקא שהיו 2 מתחרים שהיו יכולים לנצח את התחרות ללא ספק הם היו יכולים לקחת את צוקרמן (אבל זה תלוי בשיפוט,לדעתי ניראו גם מטורף).לדוגמא?שלומי חאידרה:sbb4: או וליד נסר אלדין:boxing:

Kachok
12-01-08, 14:08
טוב נו... להגיד את זה על מתחרה מסוים "שלא ניראה לך או למישהו אחר לעין" אבל על בן אדם שלקח אלוף האלופים?!:unsure:
בכלל התחרות הזאת הייתה ברמה מאוד גבוהה המון מתחרים איכותיים:sbb4: היו על מגרש הכדורסל של אשר פריג':ohmy: :nono:

נ.ב
אני אישית חושב דווקא שהיו 2 מתחרים שהיו יכולים לנצח את התחרות ללא ספק הם היו יכולים לקחת את צוקרמן (אבל זה תלוי בשיפוט,לדעתי ניראו גם מטורף).לדוגמא?שלומי חאידרה:sbb4: או וליד נסר אלדין:boxing:

הוא התכוון להופעת האורח שלו במר ישראל 2007 של IFBB

Night_Wolf
12-01-08, 14:10
הוא התכוון להופעת האורח שלו במר ישראל 2007 של IFBB
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עוד יותר גרוע!
אלון בא באוף סיזן לעשות הופעת אורח זאת כל המטרה!חחחחח(להרשים את הקהל בפוזינג "מאסיבי" יותר מאשר "אסטטי")
ג'י קטלר עשה הופעת אורח בכנס פיתוח גוף אז בפריז והוא היה בשיא האוף סיזן שלו מזתומרת לבוא מוכן להופעת אורח מי הפליץ את זה?!

SiX PACK
12-01-08, 20:04

נ.ב

התכוונתי להופעת אורך שלו, ששם הוא לא התחרה ולמעשה לא היה מוכן, זאת הייתה הפעם האחרונה שראיתי אותו.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עוד יותר גרוע!
אלון בא באוף סיזן לעשות הופעת אורח זאת כל המטרה!חחחחח(להרשים את הקהל בפוזינג "מאסיבי" יותר מאשר "אסטטי")
ג'י קטלר עשה הופעת אורח בכנס פיתוח גוף אז בפריז והוא היה בשיא האוף סיזן שלו מזתומרת לבוא מוכן להופעת אורח מי הפליץ את זה?!

אתה ביכלל לא הבנת את כל מה שכתבתי, לא אמרתי שהוא היה צריך להיות מוכן, אמרתי שבפעם האחרונה שראיתי אותו הוא היה בהופעת אורך וזה למה הוא לא היה מוכן (חטוב ויבש) וכשאלון באוף סיזן קשה להשוות ואי אפשר להסיק מסקנות עד אחרי החטיוב, אבל אני עדיין סבור שמאור הוא חייה ואלון מפסיד לידו.

Night_Wolf
12-01-08, 20:16
התכוונתי להופעת אורך שלו, ששם הוא לא התחרה ולמעשה לא היה מוכן, זאת הייתה הפעם האחרונה שראיתי אותו.

אתה ביכלל לא הבנת את כל מה שכתבתי, לא אמרתי שהוא היה צריך להיות מוכן, אמרתי שבפעם האחרונה שראיתי אותו הוא היה בהופעת אורך וזה למה הוא לא היה מוכן (חטוב ויבש) וכשאלון באוף סיזן קשה להשוות ואי אפשר להסיק מסקנות עד אחרי החטיוב, אבל אני עדיין סבור שמאור הוא חייה ואלון מפסיד לידו.

סבבה,בנתיים צוקרמן הולך למר עולם.
לדעתי הוא יותר טוב ממאור.

Vodex
12-01-08, 20:23
סבבה,בנתיים צוקרמן הולך למר עולם.
לדעתי הוא יותר טוב ממאור.

אני לא חושב אני בטוח שצוקרמן יותר טוב

sason
12-01-08, 20:36
כמו שנאמר פה צוקרמן לקח 3 פעמים את מר ישראל , זה קטן עליו והוא עושה צעד נכון שהוא הולך לנסות את מזלו בחול , לדעתי למאוז יש הרבה יותר פוטנציאל והוא גם צעיר יותר.

Night_Wolf
12-01-08, 20:50
אני לא חושב אני בטוח שצוקרמן יותר טוב

חחח אני גם אחי חח

arbel2
12-01-08, 20:52
בנקודת הזמן הנוכחית לפני ההופעה התחרותית האחרונה של שניהם אלון ינצח כנראה בגלל הפרש משמעותי במסה ,אבל צריך לשפוט איך מאור יגיע השנה (אם הוא יתחרה בכלל)

איך שהוא עכשיו אלון לא יצליח יותר מדי בחו"ל,אבל גם אלון לא עד כדי כך מבוגר ויש לו מקום להישתפר.

Vodex
12-01-08, 21:01
חחח אני גם אחי חח

אתה יודע מי זה?:laughing: :unsure: (מי אני)

Night_Wolf
12-01-08, 21:06
אתה יודע מי זה?:laughing: :unsure: (מי אני)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ודאי:boxing:

Vodex
12-01-08, 21:35
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ודאי:boxing:

מי?:mellow: איך אתה יודע?:flowers: