PDA

צפה בגרסא המלאה : האם ללכת לחדר כושר למרות שיש לי שרירים תפוסים?

TZAHI10
12-09-06, 11:41
היי אני מתאמן מתחיל אני אמור להתאמן יום כן ויום לא, בכל אימון אני צריך לעבוד על כל השרירים בגוף. שלשום היה האימון הראשון שלי. עבר הזמן ואני צריך ללכת היום לחדר כושר שוב עכשיו גם אחרי אמבטיה חמה השרירים שלי תפוסים ביד ובחזה ואני חושש שיהיה לי קשה מאוד להתאמן בצורה הזאת ואני לא יודע אם אפשר להתאמן עם שרירים תפוסים או לא.. אז אפשר?

ran_z
12-09-06, 13:28
תקשיב לגוף שלך, עם אתה תפוס ממש חזק עדיף תנוח עוד יום.

pohdem
12-09-06, 17:12
קורה לכולם בפעם הראשונה.. תחכה שבוע ימים.. אתה תילך לחדר כושר וזה לא יעזור לך.. מנסיון אישי.. תתחיל ביום ראשון ממש.. בנתיים אתה יכול לישחות/לרוץ/רכיבה על אופנים וכאלה.. זה יעזור לך לשחרר את השרירים..

בהצחלה.

Psychopath
12-09-06, 20:23
שהשרירים תפוסים לך אימון אירובי ישחרר אותם הכי טוב... אבל גם אנאירובי יעשה את העבודה רק שזה מסוכן קצת וגם לא מועיל.. תחכה יום יומיים לפני האימון הבא תעשה הרבה מתיחות וחימום.

TZAHI10
12-09-06, 21:58
קורה לכולם בפעם הראשונה.. תחכה שבוע ימים.. אתה תילך לחדר כושר וזה לא יעזור לך.. מנסיון אישי.. תתחיל ביום ראשון ממש.. בנתיים אתה יכול לישחות/לרוץ/רכיבה על אופנים וכאלה.. זה יעזור לך לשחרר את השרירים..

בהצחלה.

לא הבנתי את הניסוח של ההודעה שלך. אתה מצד אחד אומר לי לחכות שבוע ימים (לא קצת מוגזם?) ומצד שני אתה אומר שאם אני אלך לחדר כושר זה לא יעזור לי - מה הכוונה לא הבנתי על מה אתה מדבר מה לא יעזור לי?

doronhr
12-09-06, 23:17
חחח אמבטיה חמה
גם לי בא
חחח אני יושב עכשיו במזגן אחחחחחחחח אי בא לי

pohdem
12-09-06, 23:28
תיראה, התחושה של שריר תפוס נעלמת תוך 5 ימים בערך ומכיוון שזהו האימון הראשון שלך סביר להניח שזה יקח את כל ה5 ימים.. ובגלל זה אני אומר לך להתחיל את האימונים בעוד שבוע. האימון הראשוני הוא רק אימון להקרת המכשירים והתרגילים ובעצם גם השרירים שלך "מכירים" פעם ראשונה בפעילות הזאת ובגלל זה הם נתפסים.
אם תלך במהלך השבוע עם השרירים התפוסים (מאד שלך) העבודה בחדר כושר לא תעזור לך ממש בגלל שלא תוכל להשלים סטים ואפילו חזרות. סתם תכאיב לעצמך והשריר יתפס יותר.
תן לגוף מנוחה. אל תידאג, שבוע ימים לא יזיק לך בשום צורה.
בנתיים תעשה פעילות אירובי על מנת לעזור לשריר שלך להישתחרר יותר מהר. (ריצה/שחיה/רכיבה על אופניים)
מקווה שהבנת ושהצלחתי לעזור.

Nareznoy
13-09-06, 00:35
ג'קוזי יסדר את הכל... :))

PcGunMan
13-09-06, 16:32
תלך מכות עם מישהו זה עוזר :huh: חחח סתם בצחוק
תנוח עוד יום אם זה ממש רציני ותעשה גם מתיחות עכשיו בשביל לשחרר את השריר

amir harduf
14-09-06, 00:18
תיראה, התחושה של שריר תפוס נעלמת תוך 5 ימים בערך ומכיוון שזהו האימון הראשון שלך סביר להניח שזה יקח את כל ה5 ימים.. ובגלל זה אני אומר לך להתחיל את האימונים בעוד שבוע. האימון הראשוני הוא רק אימון להקרת המכשירים והתרגילים ובעצם גם השרירים שלך "מכירים" פעם ראשונה בפעילות הזאת ובגלל זה הם נתפסים.
אם תלך במהלך השבוע עם השרירים התפוסים (מאד שלך) העבודה בחדר כושר לא תעזור לך ממש בגלל שלא תוכל להשלים סטים ואפילו חזרות. סתם תכאיב לעצמך והשריר יתפס יותר.
תן לגוף מנוחה. אל תידאג, שבוע ימים לא יזיק לך בשום צורה.
בנתיים תעשה פעילות אירובי על מנת לעזור לשריר שלך להישתחרר יותר מהר. (ריצה/שחיה/רכיבה על אופניים)
מקווה שהבנת ושהצלחתי לעזור.

לא כל פעם שנתפס שריר לא מתאמנים שבוע... "דומז" מטורף אז אולי... שממש ממש אי אפשר לזוז.. אבל שריר תפוס? נו באמת

TZAHI10
14-09-06, 10:27
נחתי רק עוד יום אחד והלכתי לחדר כושר למרות שעדיין היה לי קצת תפוס אבל לשמחתי הצלחתי לעשות את רוב האימון כמו שצריך והיה לי אפילו יותר קל מפעם שעברה. נחתי רק יום אחד וזה לאחר שהתייעצתי עם עוד אנשים מוסמכים שאמרו שצריך להתאמן כל עוד שאני יכול,
לשמחתי היום בבוקר לאחר האימון של אתמול אני לא מרגיש משהו תפוס כמעט!

Tnavon
14-09-06, 14:56
ג'קוזי יסדר את הכל... :))
פעם אני נתפסתי וזה סידר אותי לגמרי