PDA

צפה בגרסא המלאה : שורש כף יד כאבים -יש תמונת רנטגנד

Xtazi
11-01-08, 12:39
זה התחיל ביגלל שעבדתי לא נכון לא עשיתי חימום בכפות הידיים והרמתי משקולת W בלי כפפות שתופסות ת'שורש כף יד ... או שזה ביגלל שהייתי עושה המון המון המון עמידות ידיים ושכיבות שמיכה כשאני בעמידת ידיים

יש לי את הכאבים האלה בשורש כף יד הימינית וגם בשמאלית ...אבל בעיקר בשמאלית
זה כבר חצי שנה הכאבים האלה אבל עכשיו ממש ממש כואבב

אני הגעתי למצב שכשדפקתי על הדלת הרגשתי את העצם זזה וכאבים בחיבור של היד שכף יד (יד שמאל)

מישהו במכון כושר אמר לי לקחת מישקולת להשכיב את כל האמה על איזה משטח ושרק הכף יד תיהיה באוויר ואז לקחת מישקולת 4 קילו ואז פשוט להעלות את הכף יד למעלה ולמתה.....עשיתי את זה ,וזה באמת עזר אבל זה היה לזמן מסויים של אימון אחד ואז אחרי כמה זמן הכאבים שוב חזרו

http://img248.imageshack.us/img248/405/shoreshkafyaduq6.jpg

DropDead
11-01-08, 13:45
לך תראה רופא ואל תתאמן. למה אתה ממשיך להתאמן אם אתה מרגיש כאלה כאבים ועצמות זזות ?!
לא מבין אנשים ..

Xtazi
11-01-08, 13:49
אני הולך ביום שלישי

וכבר הלכתי לרופא שעוד לא ראה את הצילום הזה והוא אמר לי את הדבר הכי מטומטם ששמעתי .!!!

האידיוט הזה אומר לי אהה זה מאז שנולדתה יש לך את זה !! זה גמישות יתר באזור של שורש כף היד ואני אומרר לו לאאאאאאאא זה פציעה מאימון והוא לא מבין !! קיצר ביקשתי מימנו הפנייה לעשות צילום !

אז יום שלישי אני ילך לעורתופד אחר

*DAVID*
11-01-08, 14:13
המאמן שלי אמר לי שעם לא מחזיקים את המוט בליחיצת חזה כמו שצריך אז זה גורם לבעיה חמורה בשורש כף היד

AB6Killer
11-01-08, 15:32
אני לא רופא ולא מבין בזה הרבה ..אבל יש לי אותה בעיה הרבה מאוד זמן ,למרות שעשיתי כבר הכל ואמרו לי שאין לי כלום למרות שיש לי עדיין כאב..
בקיצור הרווח שאתה רואה יש את זה לכולם זה לא נוראה ,עם אתה מתכוון שהכאב שם אז כניראה שיש לך אולי דלקת בגיד\ים..או יכול להיות שחיקה של סחוס,שבר,קרעים ..וכו'...
לך לרופא דחוף,אני לא מבין למה משכת את זה?!@!? אני ישר ויררתי את זה .!

Gamerrrrr
11-01-08, 16:57
אין לך בעיה שאני יכול לראות בצילום, לא פריקה או שבר שאני יכול לראות.

אז או:
- ששרירי האמה שלך חלשים מאוד ואתה עושה תרגילים לא נכון בגלל זה, ולכן כשעבדת על האמות וחיזקת אותן הכאב עבר זמנית
- שיש לך דלקת חריפה בשורש כף היד

Xtazi
14-01-08, 19:32
השריר האמה שלי חלש מאוד כי אני לא עובד עליו ביכלל בתקופה האחרונה ביגלל הכאבים בשורש כף היד ....

ואתה צודק אני חושב שהכל התחיל ביגלל המשקולת W שלא עשיתי חימום בשורש כף היד ליפניי זה וגם לא עבדתי עם כפפות וגם הרמתי את המשקולת בצורה לא נכונה ..גם אני זוכר ששתי מאמנים אמרו לי את זה שאני כל הזמן שובר את האחיזה של היד אחורה משהו .

בקיצור אני חושב שזה ביגלל זה !!! מה אני צריך לעשות עכשיו ??

Xtazi
16-01-08, 19:58
טוב אפשר לינעול ...הרופא בדק והוא אמר לי שיש לי דלקת בשורש כף היד הביא לי מישכה אמר לי שים אותה והכל יעבור לך

Ronush
18-01-08, 12:24
גם אני הגעתי למצב כזה והכל בגלל הספה בישיבה לעבודה עם הw.

ויתרתי על התרגיל הזה סופית.

עיצה קח מנוחה מעבודה על יד-קדמית!

Xtazi
20-01-08, 07:51
אני עכשיו עושה את התרגיל הזה אבל בעמידה

Ronush
20-01-08, 21:24

מה רע בישיבה עם משענת?

Ronush
20-01-08, 21:24

מה רע בישיבה עם משענת?

Xtazi
20-01-08, 22:20
לא יודע אבל האמן שלי אמר לי לעשות בעמידה =]

ככה גם לא כואב לי בשורש כף היד ...

Spit-Fire
20-01-08, 23:45
טוב אפשר לינעול ...הרופא בדק והוא אמר לי שיש לי דלקת בשורש כף היד הביא לי מישכה אמר לי שים אותה והכל יעבור לך
איזה משכה?

Xtazi
21-01-08, 18:21
לא יודע את השם עדיין לא לקחתי אותה יש לי רק מרשם מהרופא ..ורק שיתידע אתהה לא יכול ליקנות אותה בלי מירשם רופא וכרטיסמ גנטי

לוגסי
21-01-08, 21:33
הפתרון הטוב ביותר שאני יכול להציע לך כרגע,אני מניח שזה פתרון זמני,
זה שיש את התחבושות האלסטיות האלה שמתחברות לאגודול ומתלבשות על הפרקים,
זה דבר ממש מעולה אם אתה חבר כללית ויש לך מושלם אתה תקבל את זה במחיר מגוחח של
5 וחצי שקל ליחידה,אני קניתי כי היה לי בעבר שבר בשורש כף היד,זה ממש מחזיק את המקום,
כדי לך לנסות!