PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה על חלבון מי גבינה.

ron_22
02-12-06, 10:01
שלום לכולם,

אני מתאמן חדש,קרוב ל5 חודשים לאחר שחודש וחצי הייתי עם דלקת ראות אז הפסקתי

להתאמן,במכון כושר המליצו לי לקחת חלבון מי גבינה ונתנו לי שם whey iss metrix

2.27 ק"ג.הלכתי עם השם למספר חנויות לתוספי מזון ושם נאמר לי שיש בחלבון הזה

הרבה סוכרים,שחזרתי למכון ושאלתי מאמן לחלבון זה הוא אמר שיש בו תוספי סוכר

לא סוכרים.אני ממש עוד בחיתוליי בעניין של כושר ,תזונה וכל מה שקשור..

ולכן לא רוצה ישר להכניס לפה לפני שאני עושה שיעורי בית .בודק מה זה נותן לי

מחירים ועוד.

על איזה חלבון מי גבינה אתם ממליצים.(ראיתי את חלבון השנה של אופטיום)

האם בתוך 3 חודשים של לקיחת חלבון מי גבינה ארגיש שיפור בהרגשה כללית

ובהבדלים בגוף ?

תודה לעונים

רון.

P-a-n-1-c
02-12-06, 10:22
לא תראה תוצאות בלי תפריט ותוכנית אימונים נכונים, חד וחלק.

בקשר לאבקה - אל תיקח אותה. לך על צ'מפיון או אופטימום.
בהצלחה

ron_22
02-12-06, 10:34
תודה
תפריט יש ,התזונה שלי נכונה.. תוכנית אימונים גם כן יש ,ומתחיל מההתחלה החזרה לאחר ההפסקה בעקבות הדלקת ראות.

Yoggie
02-12-06, 10:50
תוספי סוכר ולא סוכרים? :):):):) איזה חירטוט שלוף מהמותן.... יש באבקה 6 גרם פחמימות שזה לא ממש להיט.

powerhouse#1
02-12-06, 12:51
לך על אופטימום זה החלבון הכי נמכר בעולם

Ori-Silver
02-12-06, 12:56
תן לי לנחש... את האבקה של Iss מוכר איזה מדריך בחדר כושר שלך שרוצה להרוויח קצת כסף אני צודק? בכל מקרה זה אבקה גרועה האחוז חלבון בה מאוד נמוך והטעם שלה טוב רק בגלל כל הסוכר והחרא שיש בתוכה

ShaI^MymoN
02-12-06, 15:51
איזה שטויות ל ISS לא מוסיפים שום סוכר זאת אחלה אבקה יש בה רק 3 גרם סוכר
אם תסתכל טוב יש לה כמות של חומצות אמינו שאין בשום אבקה שיש בארץ-יש לה 8 גרם BCAA
ו5.5 גרם גלוטמין. וואי וואי התחלתי לראות אותה במלא חנויות בארץ תפסה חזק אחו שילינג ראיתי אותה בחנות חבל על הזמן חדשה שפתחו בנתניה

יש לאבקה של ISS טעם חדש קינמון ויש את הקרם עוגיות שזה הטעם הכי טעים שתמצא אי פעם בארץ לאבקת חלבון תלך על הקרם עוגיות

אני משתמש ב טעם קרם עוגיות ובטעם קינמון היא אחלה אבקה אני מבטיח לך שטעם אותה פעם אחת ולא תעזוב אותה לעולם ISS חברה תותחית באמריקה:jockey:

Ori-Silver
02-12-06, 19:12
איזה שטויות ל ISS לא מוסיפים שום סוכר זאת אחלה אבקה יש בה רק 3 גרם סוכר
אם תסתכל טוב יש לה כמות של חומצות אמינו שאין בשום אבקה שיש בארץ-יש לה 8 גרם BCAA
ו5.5 גרם גלוטמין. וואי וואי התחלתי לראות אותה במלא חנויות בארץ תפסה חזק אחו שילינג ראיתי אותה בחנות חבל על הזמן חדשה שפתחו בנתניה

יש לאבקה של ISS טעם חדש קינמון ויש את הקרם עוגיות שזה הטעם הכי טעים שתמצא אי פעם בארץ לאבקת חלבון תלך על הקרם עוגיות

אני משתמש ב טעם קרם עוגיות ובטעם קינמון היא אחלה אבקה אני מבטיח לך שטעם אותה פעם אחת ולא תעזוב אותה לעולם ISS חברה תותחית באמריקה:jockey:
האבקה מכילה הרבה יותר פחממות מהאבקה של אופטימום והרבה יותר כולסטרול חוץ מזה האחוז חלבון בה הוא נמוך (66 אחוז) לעומת אופטימום (81 אחוז) והמחיר הוא אותו דבר

ron_22
02-12-06, 19:13
תודה על התגובות ,אבדוק אבקות אחרות.

ShaI^MymoN
02-12-06, 19:48
ל iss יש 69 אחוז ולא 66 תפסיק כל הזמן להוריד את כמות ולהטעות אנשים חאלס

אתם לא יודעים איך בודקים איכות של אבקת חלבון ל ISS יש פי 2 וחצי מכל אחת מהחומצות אמינו ל 100גרם יותר מבאופטימום אל שלא יבלבלו לך במח שהיא פחות טובה זה סתם אשליה שאבקות של 80 אחוז יותר טובות. הרי אם ב ISS יש 8 גרם BCAA כשבאופטימום יש משהו כמו 5 וב ISS יש 5.5 גרם גלוטמין שבאופטימום יש משהו כמו 4 אז איך אתה מסביר את זה שה ISS פחות טובה אהה? אבקות של 80 אחוז הכמות של כל אחת מהחומצות אמינו הרבה יותר נמוכה מה 69 אחוז של ה ISS כל הקטע של האבקות 80 אחוז כאילו יותר טובות זה סתם גימיק שיווקי. הרי בתכלס מה שחשוב זה הפרופיל של כל אחת מה 18 חומצות אמינו שיש ו ב ISS מכל אחת מהחומצות אמינו יש םי 2 כמות מאשר באופטימום זה לא שאני אומר שאופטימום לא טובה היא סבבה ואני אוהב את הטעם פונץ שלה מאד אבל לדעתי אין על הקרן עוגיות של ISS ועל הטעם החדש שהלם קינמון זה פשוט ללקק את האצבעות:jockey:

Ori-Silver
02-12-06, 20:06
ל iss יש 69 אחוז ולא 66 תפסיק כל הזמן להוריד את כמות ולהטעות אנשים חאלס

אתם לא יודעים איך בודקים איכות של אבקת חלבון ל ISS יש פי 2 וחצי מכל אחת מהחומצות אמינו ל 100גרם יותר מבאופטימום אל שלא יבלבלו לך במח שהיא פחות טובה זה סתם אשליה שאבקות של 80 אחוז יותר טובות. הרי אם ב ISS יש 8 גרם BCAA כשבאופטימום יש משהו כמו 5 וב ISS יש 5.5 גרם גלוטמין שבאופטימום יש משהו כמו 4 אז איך אתה מסביר את זה שה ISS פחות טובה אהה? אבקות של 80 אחוז הכמות של כל אחת מהחומצות אמינו הרבה יותר נמוכה מה 69 אחוז של ה ISS כל הקטע של האבקות 80 אחוז כאילו יותר טובות זה סתם גימיק שיווקי. הרי בתכלס מה שחשוב זה הפרופיל של כל אחת מה 18 חומצות אמינו שיש ו ב ISS מכל אחת מהחומצות אמינו יש םי 2 כמות מאשר באופטימום זה לא שאני אומר שאופטימום לא טובה היא סבבה ואני אוהב את הטעם פונץ שלה מאד אבל לדעתי אין על הקרן עוגיות של ISS ועל הטעם החדש שהלם קינמון זה פשוט ללקק את האצבעות:jockey:
אתה מדבר שטויות הפרופיל חומצות אמינו של אופטימום הוא לא פחות מ-ISS ולא סתם אופטימום מקום ראשון כבר הרבה שנים ו-ISS בקושי נמכרת בחנויות

P-a-n-1-c
02-12-06, 20:09
חחחחח איזה מצחיקים אתם
אורי כל פוסט מייחצן את אופטימום ושי כל פוסט מייחצן את iss :jockey:

ShaI^MymoN
02-12-06, 20:09
לפני שאתה מקשקש תלך ותבדוק את הפרופיל חומצות אמינו של Iss יש לה פי 2 וחצי מכל אחת מחומצות האמינו יותר מבאופטימום אני לא אמרתי שאופטימום לא טובה היא טובה אבל אתה סתם מלכלכך ודרך אגב אני ראיתי את Iss בהמון חנויות ועכשו גם הכניסו אותה לחנות מאד מאד מקצועית אצלנו בנתניה

אני לא מיחצן כלום אני פשוט מחזיק מ ISS חברה תותחית הם הרימו את ג'י קאטלר למעלה יש להם כבוד אני מדבר כי אני משתשמש בהם והכי אוהב אותם

P-a-n-1-c
02-12-06, 20:12
לפני שאתה מקשקש תלך ותבדוק את הפרופיל חומצות אמינו של Iss יש לה פי 2 וחצי מכל אחת מחומצות האמינו יותר מבאופטימום אני לא אמרתי שאופטימום לא טובה היא טובה אבל אתה סתם מלכלכך ודרך אגב אני ראיתי את Iss בהמון חנויות ועכשו גם הכניסו אותה לחנות מאד מאד מקצועית אצלנו בנתניה

אני לא מיחצן כלום אני פשוט מחזיק מ ISS חברה תותחית הם הרימו את ג'י קאטלר למעלה יש להם כבוד אני מדבר כי אני משתשמש בהם והכי אוהב אותם

צוחק אחי :1eye:

ron_22
02-12-06, 23:25
שי אתה יודע אולי מה המחיר שלה? רשום פה כמו אופטימום,אופטיום שהוא לא במבצע עולה 400 ש"ח.כמה עולה מטריקס Iss ? אתה יודע אולי?

ShaI^MymoN
02-12-06, 23:42
נע בין 300-320 תקנה אותה בעינים עצומות אתה לא תתאכזב מילה שלי

powerhouse#1
02-12-06, 23:59
שי אל תנסה להשוות את ISS לאופטימום , הם ממש לא באותה רמה - זה כמו להשוות מרצדס לסובארו . אופטימום נחשבת לאחת משלושת החברות הכי גדולות בארצות הברית ISS נמצאת ממש בתחתית הרשימה .

אם היית פעם בארצות הברית אתה יודע על מה אני מדבר אם לא אתה אף פעם לא תדע עד שלא תהיה .כל מקום שתיכנס אליו בארצות הברית יגידו לך שאופטימום זה NUMBER ONE AND BEST QUALITY . כל חנות שתכנס שם ותבקש שימליצו לך על חלבון הם תמיד יציעו לך את החלבון של אופטימום מתוך ליין של מאות סוגים של אבקות חלבון ותמיד יגידו לך . THIS IS THE BEST WHEY PROTEIN FOR YOUR MONEY.

אני עובד בעבודה שמצריכה ממני להיות כל חודשים שלושה שבועות ברצות הברית , אז תאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר. כשאתה קונה אבקת חלבון אתה רוצה לקנות כמה שיותר חלבון על מנת לקבל תמורה מלאה עבור כספך כשאתה משלם על חלבון שמכיל 69 אחוז חלבון אתה לא מקבל תמורה מלאה עבור כספך . עליך להבין שאם יצרן שם במוצר 68 או 69 אחוז חלבון הוא חוסך בעלויות על מנת להשאיר כמה שיתר אצלו בכיס. אם אתה תהיה בחול ותנסה להשוות את אופטימום ל ISS הוא מיד יבין שאתה לא מבין SHIT בתוספים. לא לחינם אופטימום מוכרים הכי הרבה חלבון בחול ב 10 שנים האחרונות , אני לא מדבר על שנה או שנתיים אני מדבר על 10 שנים . כנראה שהם עושים משהו נכון. אתה יכול לקנות מה שבא לך אבל חבל שאתה מטעם אנשים . יום טוב !!:disgust:

ShaI^MymoN
03-12-06, 00:18
אני לא אמרתי שאופטימום לא חברה טובה היא באמת טובה אבל גם Iss פצצה של חברה ואני מחזיק ממנה מאד ומשתמש ב 2 טעמים שלה כרגע אני אישית ממליץ על Iss קרם עוגיות או קינמון וגם די אוהב את האופטימום פונץ שהוא טוב

אהה ואני לא מטעה אף אחד שתסתכלים על הפרופיל של החומצות אמינו ב ISS רואים שזה פצצה של חלבון וזה מה שהכי חשוב זה מראה על שימוש באחלה רכיבים ושהספיגה שלו מעולה

ron_22
03-12-06, 08:26
איזה ממזר המאמן ק'טלק בשבילך ואל תגיד תמחירים לאחרים אני עושה ב-320 .ידעתי שהוא עובד עליי.ככה העלות שלה.תודה שי,