PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר למשקולות

כיף_לי
12-01-08, 11:56
טוב עכשיו עכשיו קניתי שתי משקולות של 3 קילו במגה [23 שקל לאחת למי שרוצה לדעת] בלי ציפוי
ודרך אגב אני ררק בן 14 ושבוע אז אל תזיינו לי בשכל שהמקל נמוך, רציתי לקנות 4 אבל ההורים לא הסכימו והמאמן אמר שזה רק יזיק אז קניתי של 3.
אני מתאמן בחדר כושר עוד מעט חודשיים וכל יום אני עושה בבית
10 שכיבות סמיכה3x
30 בטן 3x
20 ידים אחורה 3x
עכשיו אני רק יום אחד בחדר כושר [משבוע הזה] ושצי אימונים של כדורגל [ליגה] אז אני רוצה להיכנס לכושר + קצת לפתח תשרירים אבל לא לגודל של מפתחים + להוריד במשקל.

אז השאלה שלי אחרי החפירה הענקיתת:
איזה תרגיל לעשות עם המשקולות, כמה פעמיים, כמה חזרות, וכמה פעמים בשבוע
אם אני רץ עם המשקלות בידיים בצורה של X [מי שיבין יבין] זה ישפר משהו? ואיזה שריר?
.. עזרה אנשים

כיף_לי
12-01-08, 17:49
תגובותתתתתתתתתת

TheRock
12-01-08, 21:27
תגיד למאמן שלך שיבנה לך תוכנית שם כתוב תרגילים במשקולות יש מלא תרגילים אתה צריך לפרט איזה שריר , עדיף פעם/פעמיים לעבוד על שריר אחד בשבוע
ובקשר לשאלה האחרונה לא הבנתי: /

imported_NIR_B
12-01-08, 21:38
אני יודע שביקשת שלא נגיד לך
אבל מה לעשות שזה באמת רק 3 קילו וזה לא יעזור לך
אני בן 15 ואני מרים 10 קילו.. זה לא קשור לגיל
בקיצור 3 לא יעזור לך פה

אתה רוצה שרירים בידים?

שכיבות סמיכה, הרמת משקולות רגילה הדרך הכי נפוצה שזה יד קדמית, הרמת פטישים והרמת משקולות מאחור ליד אחורית..

denous
12-01-08, 21:54
גבר גם אם תעשה 40 חזרות זה לא יזיז לך אלא רק יזיק לשריר באמת :|
3 קילו זה לא משקל גם לילד בן 12...
תגיד למאמן שלך ולהורים שלך שהם לא יודעים על מה הם מדברים ואתה יכול להרים יותר...
אם בכל זאת אתה רוצה להרגיש שעשית משהו אז יש הרבה דברים שאפשר כמו פלייס מסור כפיפות מרפקים כפיפות מרפקים ירך על ירך חזה עליון בשיפוע חזה רגיל כתפיים....

poison555
12-01-08, 21:57
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח המאמן שלך קרע אותי באמא ! חחחחחחחחחחחחחחחח עלק 3 קילו יזיק :d :d :d :d :d :d Lolololol

כיף_לי
12-01-08, 22:02
שתכירו תהורים שלי תדעו למה אני מותר :o
ומה לעשות זה מה שהמאמן אמר אני לא אתווכח מה אני אגיד לכם שהוא לא אמר ככה?

yogev l.
12-01-08, 23:37
אחי אוליי אתה תתבאס מזה אבל לא כדיי לך להשקיע בחלק גוף עליון כי אוליי זה יפגע לך בגובה אתה כולה בן 14 ומשקלים של 3 קילו לא יעשו כלום
וכמו שהבנתי אתה רוצה להשקיע בכדורגל אז לך יותר על הרגליים

Logout
13-01-08, 07:11
אחי אוליי אתה תתבאס מזה אבל לא כדיי לך להשקיע בחלק גוף עליון כי אוליי זה יפגע לך בגובה אתה כולה בן 14 ומשקלים של 3 קילו לא יעשו כלום
וכמו שהבנתי אתה רוצה להשקיע בכדורגל אז לך יותר על הרגליים
שתוק עשה טובה....יפגע בגובה? :mellow:
ותגיד את זה אתה גם למאמן שלך....
חוץ מזה עם גישה כזאתי תחזור תחזור לFXP סעמק...מה זה אל תזיינו לי בשכל..למה מישהוא חייב לך משו?

יודע מה...גם אם 3 קילו היה משפיע עליך...אתה צריך לעלות מישקל מתישהו לא? בסופו של דבר 3 קילו יהיה לך קל מידי..

כיף_לי
13-01-08, 14:39
שתוק עשה טובה....יפגע בגובה? :mellow:
ותגיד את זה אתה גם למאמן שלך....
חוץ מזה עם גישה כזאתי תחזור תחזור לFXP סעמק...מה זה אל תזיינו לי בשכל..למה מישהוא חייב לך משו?

יודע מה...גם אם 3 קילו היה משפיע עליך...אתה צריך לעלות מישקל מתישהו לא? בסופו של דבר 3 קילו יהיה לך קל מידי..

מתי אמרתי "אל תזיינו לי בשכל"?
לא משנה
אפילו שניסיתי להסביר להורים שלי שאנשים מפתחי גוף שבתחום בלה בלה הם אמרו לי שהם בכלל לא בגיל שלי והם לא אנשי מקצוע שאני צריך להקשיב להם קיצור הם לא יקשיבו לי עוד מיליון שנה

וברור שאני אחליף משקלולת שיהיה לי קל מידי.

Logout
13-01-08, 20:18
טוב עכשיו עכשיו קניתי שתי משקולות של 3 קילו במגה [23 שקל לאחת למי שרוצה לדעת] בלי ציפוי
ודרך אגב אני ררק בן 14 ושבוע אז אל תזיינו לי בשכל שהמקל נמוך, רציתי לקנות 4 אבל ההורים לא הסכימו והמאמן אמר שזה רק יזיק אז קניתי של 3.
אני מתאמן בחדר כושר עוד מעט חודשיים וכל יום אני עושה בבית
10 שכיבות סמיכה3x
30 בטן 3x
20 ידים אחורה 3x
עכשיו אני רק יום אחד בחדר כושר [משבוע הזה] ושצי אימונים של כדורגל [ליגה] אז אני רוצה להיכנס לכושר + קצת לפתח תשרירים אבל לא לגודל של מפתחים + להוריד במשקל.

אז השאלה שלי אחרי החפירה הענקיתת:
איזה תרגיל לעשות עם המשקולות, כמה פעמיים, כמה חזרות, וכמה פעמים בשבוע
אם אני רץ עם המשקלות בידיים בצורה של X [מי שיבין יבין] זה ישפר משהו? ואיזה שריר?
.. עזרה אנשים
מספיק?

כיף_לי
13-01-08, 21:55
:\ בקטנה אחי
אתה בן 15?