PDA

צפה בגרסא המלאה : דד ליפט!

shahar-king
13-01-08, 21:59
ברור לי שבדד ליפט אתה לא אמור להרגיש שום כאב כי זה מצביע על טכניקה לא נכונה אבל יש מין הרגשה כזאת של לחץ באזור למרות שאני לא עובד עם מישקל מאוד גובהה יכול להיות שזה כאילו ההרגשה שאחרי העבודה על השריר או שכניראה שאני עובד לא נכון???

Ja Rule
13-01-08, 22:02
תדבר עם המאמן ותגיד לו שישים עלייך עין.
אתה אמור להרגיש משהו ברגע שאתה עושה את זה, לא נקרא לזה כאב אבל זה בהחלט מאמץ של השרירים, ואת זה אתה מרגיש.
זה בסדר, כל עוד יש לך טכניקה טובה.

Zoska
13-01-08, 22:03
למה זה ברור כל כך שלא צריך להרגיש שום כאב?

shahar-king
13-01-08, 22:05
ברור לי שלא אמורים להרגיש שום כאבב כי זאת נורה אדומהה שאומרת טכניקה לא טובה לדעתי הטכניקה שלי טובה ובאמת אני מרגיש יותר לחץ על האזור מאשר כאב אתם מרגישים אותו דבר?

Zoska
13-01-08, 22:10
ברור לי שלא אמורים להרגיש שום כאבב כי זאת נורה אדומהה שאומרת טכניקה לא טובה לדעתי הטכניקה שלי טובה ובאמת אני מרגיש יותר לחץ על האזור מאשר כאב אתם מרגישים אותו דבר?
כן אחרי דד ליפט מרגישים מאוד את הגב התחתון (מעיין לחץ כזה לא הייתי מגדיר את זה בתור כאב) עם המשך האימון זה נעלם...

///Efi///
14-01-08, 08:23

זה כמו שתגיד שכשאתה עושה כפיפת מרפקים אתה לא אמור להרגיש שום דבר בביספס...
זה תרגיל לגב התחתון = מרגישים את הגב התחתון.
כל עוד מה שאתה מרגיש זה זוקפי הגב ולא עמוד השידרה אתה בסדר...

כמו שאני רואה את זה לדד ליפט סתם יצא שם רע, לעבוד מבודד על הכתפיים זה מעלה את הסיכון לפציעות יותר מהדד ליפט ובכל זאת כולם מאמנים כתפיים (גם אני!), אבל בדד ליפט ישר כולם ניכנסים לפארנויות. כמו כל תרגיל צריך לישאוף לכמה שיותר מישקל ואפילו ליזרוק קצת בחזרות האחרונות

Avi
14-01-08, 12:54
תדבר עם המאמן ותגיד לו שישים עלייך עין.
אתה אמור להרגיש משהו ברגע שאתה עושה את זה, לא נקרא לזה כאב אבל זה בהחלט מאמץ של השרירים, ואת זה אתה מרגיש.
זה בסדר, כל עוד יש לך טכניקה טובה.

בקורס מאמנים לא מלמדים דד ליפט

///Efi///
15-01-08, 18:09
בקורס מאמנים לא מלמדים דד ליפט

למה אתה אומר את זה?
יש אצלי מאמן חדש במכון שממליץ לכולם לעשות דד ליפט כי זה התרגיל הכי טוב שאפשר לעשות

shahar-king
15-01-08, 20:03
למה אתה אומר את זה?
יש אצלי מאמן חדש במכון שממליץ לכולם לעשות דד ליפט כי זה התרגיל הכי טוב שאפשר לעשות

אחלה מאמן