PDA

צפה בגרסא המלאה : בטן..

לוזון
13-01-08, 22:51
כמה תרגילים אתם עושים??
וכמה עליות??

shahar-king
13-01-08, 23:06
השאלה שלך היא אחרת כמה אני צריך לעשות?
זה תלוי מה המטרה שלך אני מניח שהמטרה שלך זה יעני לפתח "ריבועים" מה שיותר יעזור לך לחשוף את הריבועים הוא אחוזי שומן נמוכים שבשביל זה אתה צריך חיטוב עם כמות ארובי יפה! חוץ מזה שרירי הבטן עובדים בתרגילים מסויימים גם בלי שתעבוד עליהם ספציפית למשל בדדליפט!
בנוגע למספר החזרות והתרגילים תעשה 3 תרגילים שונים 3 סטים בכל אחד 15 חזרות בכל סט כל זה תעשה פעמיים או שלוש בשבוע ואני הייתי ממליץ יום כן יום לא כי גם הבטן זקוקה למנוחה והיתאוששות.

Bodybuilder
13-01-08, 23:12
לא צריך עבודה ישירה על בטן,מספיק סקוואט ודדליפט כבד כדי לפתח שריר בטן,ובשביל לראות אותם צריך להיות על % שומן נמוף בגוף,אחרת השומן פשוט מסתיר את השריר !

לוזון
13-01-08, 23:12
השאלה שלך היא אחרת כמה אני צריך לעשות?
זה תלוי מה המטרה שלך אני מניח שהמטרה שלך זה יעני לפתח "ריבועים" מה שיותר יעזור לך לחשוף את הריבועים הוא אחוזי שומן נמוכים שבשביל זה אתה צריך חיטוב עם כמות ארובי יפה! חוץ מזה שרירי הבטן עובדים בתרגילים מסויימים גם בלי שתעבוד עליהם ספציפית למשל בדדליפט!
בנוגע למספר החזרות והתרגילים תעשה 3 תרגילים שונים 3 סטים בכל אחד 15 חזרות בכל סט כל זה תעשה פעמיים או שלוש בשבוע ואני הייתי ממליץ יום כן יום לא כי גם הבטן זקוקה למנוחה והיתאוששות.
אני עושה יום כן יום לא ויש ריבועים השאלה היא איך אני מוציא אותם יותר..

לוזון
13-01-08, 23:13
סתכל למשל את six pack :D

Bodybuilder
13-01-08, 23:22
סתכל למשל את six pack :D

אתה אומר לי ?
אם כן,אז סיקס פאק זאת דוגמא לא טובה,סיקס פאק זה גנטיקה מושלמת (אנחנו אנשים רגילים לא צריכים לקחת דוגמאות מאנשים עם גנטיקה כשו של סיקס פאק)

avlier
13-01-08, 23:41
איזה תרגלים אלו סקוואט ודדליפט ?
אשפר ליראות אותו בתמונות בקשה.. ...

shahar-king
13-01-08, 23:47
תשמע כמה שתירד יותר באחוזי השומן יראו את הריבועים יותר במקביל תעבוד על בטן איך שאמרנו את זה אני אומר לך כי אני רואה שאתה רוצה להיתמקד בבטן סיקס פאק מיתאמן הרבה זמן ובצורה מיקצועית יש לו אם אני לא טובה 7וחצי אחוז שומן שזה מאוד נמוךך אפשר להגיד זה כימעט מושלם בנוסף לסיקס פאק יש קנטיקה מושלמת אם אתה רוצה ליראות את התרגילים ששאלתה עליהם תיכנס לאתר עמוד ראשי לאימונים ואחרי זה ביצוע תרגילים לדד ליפט תחפש בתרגילי גב ולסקווט תחפש בתרגילי רגליים השורה התחתונה בישביל להדגיש את הריבועים לרדת באחוזי שומן שזה אומר תקופת חיטוב שזה אומר תזונה נכונה ותרגילי בטן איך שאמרנו קודם חוץ מזה יש את גורם הגנטיקה יעני צורת הגוף התורשתית שלך שאת זה גם אם תעשה שמיניות באוויר לא תוכל לשנות

לוזון
14-01-08, 14:03
תשמע כמה שתירד יותר באחוזי השומן יראו את הריבועים יותר במקביל תעבוד על בטן איך שאמרנו את זה אני אומר לך כי אני רואה שאתה רוצה להיתמקד בבטן סיקס פאק מיתאמן הרבה זמן ובצורה מיקצועית יש לו אם אני לא טובה 7וחצי אחוז שומן שזה מאוד נמוךך אפשר להגיד זה כימעט מושלם בנוסף לסיקס פאק יש קנטיקה מושלמת אם אתה רוצה ליראות את התרגילים ששאלתה עליהם תיכנס לאתר עמוד ראשי לאימונים ואחרי זה ביצוע תרגילים לדד ליפט תחפש בתרגילי גב ולסקווט תחפש בתרגילי רגליים השורה התחתונה בישביל להדגיש את הריבועים לרדת באחוזי שומן שזה אומר תקופת חיטוב שזה אומר תזונה נכונה ותרגילי בטן איך שאמרנו קודם חוץ מזה יש את גורם הגנטיקה יעני צורת הגוף התורשתית שלך שאת זה גם אם תעשה שמיניות באוויר לא תוכל לשנות
אחלה אחי עזרת לי מאוד..

BXL
14-01-08, 14:25
תעבוד גם מדי פעם על הבטן בשביל הכיף ובשביל לעבוד עליה בדגש יותר חזק (1-2 פעמים בשבוע) בסגנון של 2-3 תרגילים 3 סטים לכל תרגיל כל סט עד ה Max.

amir
14-01-08, 14:52
אתה אומר לי ?
אם כן,אז סיקס פאק זאת דוגמא לא טובה,סיקס פאק זה גנטיקה מושלמת (אנחנו אנשים רגילים לא צריכים לקחת דוגמאות מאנשים עם גנטיקה כשו של סיקס פאק)

גנטיקה מושלמת? (אני לא בא לרדת עליו או משהו).

לעלות 7 קילו בשלוש שנים (?), זו לא גנטיקה מושלמת. גם אם אתה נישאר חטוב.

אולי הוא אסטטי מאוד ואם פרופורציות טובות (עד כמה שאפשר לדעת בלי תמונות רגליים), אבל כמעט לכולם ברמות המאסה שיש עליו ככה.

shahar-king
14-01-08, 15:34

אולי הוא אסטטי מאוד ואם פרופורציות טובות (עד כמה שאפשר לדעת בלי תמונות רגליים), אבל כמעט לכולם ברמות המאסה שיש עליו ככה.

העיניין של המאסה זה לא קשור לגנטיקה זה קשור אבל זה נושא שאתה שולט בו אם בן אדם מאוד רוצה להגיע למישקל מסויים תאמין לי שהוא יגיע ועניים המישקל עם סיקס פאק זה רק מחזק את זה שיש לו גנטיקה טובה תחשוב מה יהיה שהוא יעלה עוד 7 קילו

avlier
14-01-08, 16:51

וואלה תודה רב אחשלייייייייי
רק לדד ליפט אני לא מוצא את זה אחי אתה יוכל לשלוח לי קישור ישיר אולי אחי
יש לי גנטיקה בגוף חבל על הזמן במיוחד מבחנת חילוף חורמים מהיר שזה עוזר בשומן ....
אחי ויש לי ריבועים אחי ממש ממש יפים רק אני רוצה לשפר כמה שיותר גם אני בתקופה של מסה אז זה ירד קצת ....

denous
14-01-08, 16:52
עוד לא הבנתי מה כל החפירות...
יש לך ריבועים אתה רוצה להבליט אותם...
הכל תלוי באחוז שומן נמוך כמובן כדי להוריד את עצמך לאחוז שומן נמוך תכנס לתקופת חיטוב ותשלב אירובי תוך כמה מזן תרד בארחוז שומן ותקבל את מה שתרצה..
כמוש אמרו בתרגילים כמו דדליפט סקווט הבטן כבר עובדת אז לא צריך לעבוד עלייה עוד לדעתי אם אתה ממש רוצה או שיאן לך את התרגילים האלו אז תעשה 3 פעמים בשבוע 2 תרגילים 3 סטים של 15 יעבוד עליך מעולה...
תרגילים תעשה כפיפות בטן בשיפוע עם משקל והרמת ברכיים אלו עובדים מצווין.

Ferrari F430
14-01-08, 20:30

הוא עלה 7 קילו בשלוש שנים לא בגלל הגנטיקה שלו.זה לא קשור בכלל.
הוא עלה כמות מעטה כזאת בגלל שככה הוא רצה וככה הוא בחר לעשות.
אם אני לא טועה הוא כבר במסה כמה חודשים והוא כבר עלה משהו כמו 3-4
שזה מה שהוא היה עולה בשנה בערך.

BXL
14-01-08, 21:01
חוץ מזה חשוב לציין שהוא עלה 7 קילו נקי,ואפילו ירד עוד באחוזי שומן ככה שזה 7 קילו נקי לגמרי,דבר שממש קשה.