PDA

צפה בגרסא המלאה : היסטוריה א' עוד מישהו עושה?

ninja
14-01-08, 18:33
אני מעוניין לשפר ציון..הבחינה בעוד שבוע ומשהו ואני מחפש תמיקוד וומקור כלשהו שאפשר לקחת ממנו חומר..יש למישהו רעיון אולי?

rrkk
14-01-08, 18:46
אני מעוניין לשפר ציון..הבחינה בעוד שבוע ומשהו ואני מחפש תמיקוד וומקור כלשהו שאפשר לקחת ממנו חומר..יש למישהו רעיון אולי?
מיקוד ניתן למצא באתר של משרד החינוך
לא שאני רוצה להרפות את ידיך אבל אם לא התחלת ללמוד לא נשאר לך הרבה זמן.
מה ציון ההגשה שלך (המגן) לפעמים לא שווה לגשת שוב בזמן הלימודים בתיכון (אני מבין שאתה תלמיד תיכון עדיין) כי הציון נשאר איתך, ואז הפיתרון הוא לחכות עד שמסיימים את התיכון וניגשים בלי ציון מביס.
בכל מקרה אם אתה צריך עזרה (אני מורה להיסטוריה) תשאיר מייל או מסנגר
והכי חשוב בהצלחה

ninja
14-01-08, 18:53
קודם כל תודה..!

לדעתך אני לא יצליח ללמוד את החומר בזמן שנשאר אין שום סיכוי כזה?
האימייל שלי הוא undert@gmail.com

Ilan-V
14-01-08, 18:59
קודם כל תודה..!

לדעתך אני לא יצליח ללמוד את החומר בזמן שנשאר אין שום סיכוי כזה?
האימייל שלי הוא undert@gmail.com

אחי מזו השאלה הזאת? מאיפה לו לדעת אם אתה תצליח או לא.. בכל אופן גבר הכל תלוי בך וברמת הלמידה שלך. לדעתי אם אתה שואל אותי אז הכל אפשרי... פשוט תלמד ויהיה טוב חח בהצלחה

ninja
14-01-08, 19:02
אני יודע שיש לי קליטה מהירה מאוד
אבל עכשיו הוא הלחיץ אותי חח

Ilan-V
14-01-08, 19:04
שבוע ומשהו זה מספיק זמן ללמוד :) תלוי בך

rrkk
14-01-08, 19:05
אני יודע שיש לי קליטה מהירה מאוד
אבל עכשיו הוא הלחיץ אותי חח
לא התכוונתי להלחיץ אותך. אתה מכיר את עצמך ובאיזו מהירות אתה יכל להתמודד עם כמויות של חומר. אמרתי לך גם לשים לב לציון שלך והאם שווה המאמץ עכשיו או לחכות לסוף התיכון.
בכל זאת אתה צריך ללכת כל יום לביס וזה לא שיש לך שבוע רק בשביל זה. אבל מי שצריך לעשות את השיקולים זה אתה.

SuzukiR
14-01-08, 19:08
אפילו שאין לי בגרות אני יכול לגשת היום לבגרות א בהיסטוריה ולהוציא ציון מעל 75 אני יודע את החומר ממש ממש טוב כי החומר הזה עניין אותי בזמן שפרשתי מבצפר וקראתי המון בנושא גם מהמיקוד בזמני

וגם ספרים שקשורים בנושא ואינטרנת וכולי ודיונים פה אם עומרי שרק יצאתי יותר חכם מהם פה

היסטוריה מקצוע שאני מאוד אוהב
אבל זה רק תחביב

ninja
14-01-08, 19:09
אז ככה כל הזמן עד לבחינה אין לי בכלל מבחנים וכלום ככה שאני יכול לתת מעצמי הכל בשביל זה.

אם זה לא טרחה בשבילך אתה יכול אולי לשלוח לי את המיקוד (לא מצאתי באתר) ואולי גם מקורות לחומר כי זה פעם ראשונה שאני עושה דבר כזה..

rrkk
14-01-08, 19:14
שלחתי לך מייל

ninja
14-01-08, 19:22
תודה רבה לך אבל יקח לי כמה דקות עד שאני יסדר מסינג'ר..נקווה שתישאר מחובר

ran7
14-01-08, 19:26
אפילו שאין לי בגרות אני יכול לגשת היום לבגרות א בהיסטוריה ולהוציא ציון מעל 75 אני יודע את החומר ממש ממש טוב כי החומר הזה עניין אותי בזמן שפרשתי מבצפר וקראתי המון בנושא גם מהמיקוד בזמני

וגם ספרים שקשורים בנושא ואינטרנת וכולי ודיונים פה אם עומרי שרק יצאתי יותר חכם מהם פה

היסטוריה מקצוע שאני מאוד אוהב
אבל זה רק תחביב
היחידה הזאת ממש מעניינת......
רק האיסלם לא ממש עניין אותי...

Xtazi
14-01-08, 19:41
שבוע זה ניראה לי מספיק

לי יש יום שישי הזה מבחן בהיסטוריה והייתי שמח לקבל קצת עצות אולי תיהיה לי שאלה ספציפית אני ממש צריך עזרה מימשהו מוסמך אז אם תוכל להוסיף אותי לסמסנג'ר ziv_afgin@hotmail.com

אני מאוד יודה לך =]

rrkk
14-01-08, 20:00
שבוע זה ניראה לי מספיק

לי יש יום שישי הזה מבחן בהיסטוריה והייתי שמח לקבל קצת עצות אולי תיהיה לי שאלה ספציפית אני ממש צריך עזרה מימשהו מוסמך אז אם תוכל להוסיף אותי לסמסנג'ר ziv_afgin@hotmail.com

אני מאוד יודה לך =]
הוספתי אותך למסנגר
תשאל כל שאלה

yonip
14-01-08, 21:07
אחי למתכונת אני למדתי יום (באמת, קמתי ב10 ולמדתי עד 2 בלילה בערך .. אבל עם הפסקות לאוכל שתיה טלוויזיה מחשב וכאלה. .אבל לא הרבה ) וסופי קיבלתי 88.. תחרוש יומיים ככה וזהו אתה תסתדר.. תשנן בעל פה את כל הסייבות לכל החרטות האלה ובעיקרון תשנן בעל פה..

Xtazi
16-01-08, 20:00
הוספתי אותך למסנגר
תשאל כל שאלה

אוקיי תודה אח שלי אני מתקין עכשיו מסנג'ר למה יש לי בעיות עם המחשב שלי אז אני על של אחי ...

מוטי
16-01-08, 20:39
אני ועוד לא התחלתי ללמוד

rrkk
16-01-08, 20:47
אני ועוד לא התחלתי ללמוד
אז רצוי מאד שתתחיל אם אתה רוצה להצליח
(זה משפט של הורים ומורים ..... )

מוטי
16-01-08, 20:48
חח ת'אמת אני עושה את זה בתור מועד ב' אני כיתה י"א שנה שעברה עשיתי את זה כבר אני פשוט רוצה לשפר ציון ואני עדיין זוכר הכל משנה שעברה פשוט צריך לרענן את הזיכרון וקיבלנו חוברת של כל החומר מתומצת אז אין לי בעיה מחר אני מתחיל לחרוש

rrkk
16-01-08, 20:51
נסה לא רק ללמוד בעפ אלא קודם כל להבין ורק אחכ ללמוד בעפ. זה יעזור לך
רוב התלמידים מנסים רק לשנן ואז זה משעמם וקשה. אם מבינים אז קל יותר ללמוד בעפ ואם נתקלים בשאלה שמחייבת קצת חשיבה אתה לא מופתע

orel
16-01-08, 21:36
נסה לא רק ללמוד בעפ אלא קודם כל להבין ורק אחכ ללמוד בעפ. זה יעזור לך
רוב התלמידים מנסים רק לשנן ואז זה משעמם וקשה. אם מבינים אז קל יותר ללמוד בעפ ואם נתקלים בשאלה שמחייבת קצת חשיבה אתה לא מופתע
שלום רב אני בכיתה יא ועושה את הבגרות של י השנה מסיבות שונות , אך אני עושה זאת בקיץ.
לדעתך ללמוד שבוע לפני הבגרות כשעתיים בכל יום? [נוסף על זאת שאני יודע את החומר,אני פשוט לומד].

rrkk
16-01-08, 21:42
שלום רב אני בכיתה יא ועושה את הבגרות של י השנה מסיבות שונות , אך אני עושה זאת בקיץ.
לדעתך ללמוד שבוע לפני הבגרות כשעתיים בכל יום? [נוסף על זאת שאני יודע את החומר,אני פשוט לומד].
זו שאלה שקשה לי לענות עליה. קצב למידה זה משהו מאד אישי.
תראה : המיקוד לקיץ כבר התפרסם. מה שאני מציע לך זה להתחיל לארגן את החומר. מתי שיש לך זמן לעבור עליו כדי שבשבוע שישאר לך הלמידה תהיה ענינית ולא תיפגש עם החומר לאחר שנה שלא למדת.
אם תעבור על החומר מעכשיו זה יאפשר לך לבדוק קודם כל אם יש לך את הכל ואם אתה מבין את הכל וזאת כדי שלא יהיו לך הפתעות כאלה בשבוע שלפני הבחינה
דא הבחינה היא ב 26 ליוני

orel
16-01-08, 21:44
אני יודע, למען האמת יש לי מחברת שלמה עם כל החומר ואני מבין את כל החומר , את כל הפרקים , אבל השאלה זה בהיקף של כמה זמן אני צריך ללמוד.
נגיד ככה - לפרק אחד, הפרק הראשון שהיה מבחן למדתי שעה והוצאתי 100.
[פרק אחד מתוך 3].

rrkk
16-01-08, 21:51
אני יודע, למען האמת יש לי מחברת שלמה עם כל החומר ואני מבין את כל החומר , את כל הפרקים , אבל השאלה זה בהיקף של כמה זמן אני צריך ללמוד.
נגיד ככה - לפרק אחד, הפרק הראשון שהיה מבחן למדתי שעה והוצאתי 100.
[פרק אחד מתוך 3].
אני עוד פעם אגיד לך קשה לי לענות על שאלה כזו. אני לא מכיר את היכולות הלימודיות שלך
דרך אגב, קשה לי להאמין שאפשר ללמוד טוב את החלק הראשון רק בשעה(גם שמדובר רק בחלק של המיקוד) יכל להיות שקיבלת 100 בבחינה בביס כי אולי היית רגיל לשאלות או שהמורים לא בדקו בדיוק כמו שבודקים בבגרויות (אני יכל להעיד שהבודקים בבגוריות בהיסטוריה הם די מניאקים)
אם אתה רוצה עזרה מעבר והנחיה תשאיר את המסנגר שלך . לא נראה לי שכל הפורום רוצה ללמוד היסטוריה (למרות שזה מעניין)

goldBEN
16-01-08, 22:01
אני עוד פעם אגיד לך קשה לי לענות על שאלה כזו. אני לא מכיר את היכולות הלימודיות שלך
דרך אגב, קשה לי להאמין שאפשר ללמוד טוב את החלק הראשון רק בשעה(גם שמדובר רק בחלק של המיקוד) יכל להיות שקיבלת 100 בבחינה בביס כי אולי היית רגיל לשאלות או שהמורים לא בדקו בדיוק כמו שבודקים בבגרויות (אני יכל להעיד שהבודקים בבגוריות בהיסטוריה הם די מניאקים)
אם אתה רוצה עזרה מעבר והנחיה תשאיר את המסנגר שלך . לא נראה לי שכל הפורום רוצה ללמוד היסטוריה (למרות שזה מעניין)

יש לך מושג איפה אני מוצא חומר על מנגלה?
לא מצאתי שום ספר, אנציקלופדיה או משהו באינטרנט שמרחיבים על הניסויים שלו!

rrkk
16-01-08, 22:08
יש לך מושג איפה אני מוצא חומר על מנגלה?
לא מצאתי שום ספר, אנציקלופדיה או משהו באינטרנט שמרחיבים על הניסויים שלו!
אם אתה מחפש משהו כללי וראשוני אז לך תקרא את הערך על מנגלה באינצקלופדיה של השואה. מדובר באינציקלופדיה מעולה.

goldBEN
16-01-08, 22:09
אם אתה מחפש משהו כללי וראשוני אז לך תקרא את הערך על מנגלה באינצקלופדיה של השואה. מדובר באינציקלופדיה מעולה.

S:
לא חושב שיש כזה ספר בספרייה של הבית ספר שלי...אני בטוח שאין.

rrkk
16-01-08, 22:23
S:
לא חושב שיש כזה ספר בספרייה של הבית ספר שלי...אני בטוח שאין.
את האמת לא נראה לי.. אין ספריה שמכבדת את עצמה שאין את האינציקלופדיה הזו. ואם אין שם אז תגיד להם שהם לא ברמה ואתה יכל לצטט אותי
אם לא תמצא את האינציקלופדיה תכתוב פה ואני אדאג לצלם לך חומר ולפקסס