PDA

צפה בגרסא המלאה : Squat VS Smith Squat

BXL
14-01-08, 19:41
כותרת^^

mmaorc
14-01-08, 19:49
חופשי.
בסמית' התנועה לא טבעית.

Night_Wolf
14-01-08, 19:57
חופשי חופשי !!!!
דיי כבר סקוואט בסמית מזה החרא הזה?

BXL
14-01-08, 20:01
חחח המאמן הטמבל הזה אמר לי תעשה בסמית..אמרתי לו אבל השרירים המייצבים לא עובדים בסמית אז הוא אמר עזוב שרירים מייצבים חח.. אז הוא הראה לי איך עושים חופשי והגב שלי היה עקום רוב הזמן אז הוא אמר עזוב תעשה בסמית..:/

sagi10
14-01-08, 20:03
לי אין כלוב במכון..אז אין ברירה חוץ מסמיתי...
ההבדל כל כך גדול ?

P-a-n-1-c
14-01-08, 20:39
לי אין כלוב במכון..אז אין ברירה חוץ מסמיתי...
ההבדל כל כך גדול ?

מה זה אין ברירה?
שים את זה על עמודים ותתחיל להעמיס

boris19
14-01-08, 20:43
כמו שמישהוא רשם פה זה כמו להשוות זיון עם קונדום ובלי קונדום..

BXL
14-01-08, 20:44
כמו שמישהוא רשם פה זה כמו להשוות זיון עם קונדום ובלי קונדום..
חחחחחח צודק..
אפילו שהוא אמר לי תעשה בסמית' עשיתי חופשי,אני רק מפחד שאני מעקם קצת את הגב כי קצת כאב לי הגב התחתון תוך כדי התרגיל,זה נורמלי?

denous
14-01-08, 20:47
אי אפשר אצלנו במכון לעשות סקווט חופשי...
אבל בסדר הולך די טוב דווקא בסמית' למרות שגם אני הייתי מעדיף וחושב שסקוואט חופשי טוב יותר! :[

BXL
14-01-08, 20:54
אי אפשר אצלנו במכון לעשות סקווט חופשי...
אבל בסדר הולך די טוב דווקא בסמית' למרות שגם אני הייתי מעדיף וחושב שסקוואט חופשי טוב יותר! :[
למה,אין לכם כלוב?
אז תבקש מחבר עזרה (ספוטר) ומומלץ שיהיה חזק יחסית לא אחד כזה שיבוא להרים ממך את המוט העמוס בפלטות ויפול יחד איתו:laughing:

dor_dru
14-01-08, 20:57
אני אנצל לרגע את השירשור....
עד היום הייתי מתאמן בבית...עכשכיו עברתי ל3 פעמים מכון ואחד בבית
אך בדיוק לשלב על הסקוואט והדד ליפט והתרגילים מהסוג הזה
באיזה מינון כמה ולמה?

tomerA
14-01-08, 21:32
גם לי אין כלוב ואני עושה עם המתקן של המקבילים.

shahar-king
15-01-08, 00:10
חופשי הרבה יותר טוב גם שרירים מייצבים גם תנועה טיבעית למי שאין כלוב שלא יוותר שימצא קומבינה אחלה תרגיל אבללל!!!! כדאי לעשות איזה שבוע שבועיים בסמית למי שמתחיל פעם ראשונה עם התרגיל ככה הוא יקבל תנועה נכונה וטיפה יתחזק לפני שהוא קופץ למים

- Idan -
15-01-08, 00:17
... אבללל!!!! כדאי לעשות איזה שבוע שבועיים בסמית למי שמתחיל פעם ראשונה עם התרגיל ככה הוא יקבל תנועה נכונה וטיפה יתחזק לפני שהוא קופץ למיםהוא לא יקבל תנועה נכונה כי זאת תנועה שונה. מי שרוצה ללמוד לעשות סקוואט חופשי, צריך לעשות סקוואט חופשי. לא לומדים לעשות תרגיל ע"י למידה של תרגיל אחר.

BXL
15-01-08, 11:53
הוא לא יקבל תנועה נכונה כי זאת תנועה שונה. מי שרוצה ללמוד לעשות סקוואט חופשי, צריך לעשות סקוואט חופשי. לא לומדים לעשות תרגיל ע"י למידה של תרגיל אחר.
מסכים איתך לגמרי,מאמן דפוק יש לי מה הוא למד בדיוק בוינגיט?:mellow:
:):):):) ראיתי גם כאלה שהוא אמר להם לעשות דדליפט בסמית כאילו WTF:laughing:

///Efi///
15-01-08, 16:10
סקווט זה אמור להיות תרגיל גדול שמפעיל הרבה שרירים, ברגע שעושים בסמית הופכים את הסקווט לתרגיל קטן שעובד באופן מבודד רק על הרגליים, שזה חבל...

Ratm
15-01-08, 16:23
אני מסכים שסקוואט חופשי יותר טוב. אבל זוקפי הגב עובדים חזק גם בסמית'. ואני מתכוון בסמית' לא בשיטה שהמאמנים אומרים לעשות (לקחת את הרגליים קדימה ובזמן התנועה הגב ישר). פשוט כמו שעושים חופשי (לקחת תחת אחורה, חזה החוצה), רק שבמקום שהמוט יהיה באוויר הפתוח הוא יהיה בקו אנכי ישר שמובל ע"י הסמית'.

yogev l.
15-01-08, 16:57
חופשי תמיד עדיף זה מחזק גם את החלקים החלשים וגם מרגישים יותר את הנפילה של המשקולת