PDA

צפה בגרסא המלאה : סקר-כמה מכם עובדים אם חגורה

zuko
14-01-08, 21:10
כמה מכם עובדים אם חגורת גב?,ולאלו תרגילים?

goldBEN
14-01-08, 21:11
הייתי שם רק לסקוואט.

DropDead
14-01-08, 21:19
לא עובד עם חגורה.

Spit-Fire
14-01-08, 21:33
רק בדד ליפט וסקוואט לא תמיד

imported_NIR_B
14-01-08, 21:38
עובד נקי בלי כלום

nati10
14-01-08, 21:39
כל תרגיל שמעמיס על הגב תחתון סקווט דדליפט ואני שם גם בבנצ'

arbel2
14-01-08, 21:40
סקוואט ,דד ליפט ,וחתירות כבדות בהטיית גב ליתר ביטחון.

ran7
14-01-08, 21:40
עם*
ורק בסקוואט כבד....

Night_Wolf
14-01-08, 21:41
חייב להשיג חגורה דחוף!!!משהו טוב ונוח...
לדדליפט לסקוואט וללחיצות כתפיים :diractor:

Gamerrrrr
14-01-08, 21:54
סקוואט ,דד ליפט ,וחתירות כבדות בהטיית גב ליתר ביטחון.
ובפושפרס, והנפות.

SiX PACK
14-01-08, 21:58
חייב להשיג חגורה דחוף!!!משהו טוב ונוח...
לדדליפט לסקוואט וללחיצות כתפיים :diractor:

גם אני....

אבל אין לי כוח להוציא 100 שקל על משהו שהוא לא אנבולי... אבל זה חשוב לבריאות אתה יודע..

arbel2
14-01-08, 22:06
ובפושפרס, והנפות.

לא עושה פוש פרס

sagi10
14-01-08, 22:10
רק בסקוואטים ולחיצת כתפיים .

P-a-n-1-c
14-01-08, 22:12
לחיצת כתפיים גם בישיבה אתם ממליצים על חגורה? וגם בהנפות לצדדים?

Cortex
14-01-08, 22:14
לחיצת כתפיים גם בישיבה אתם ממליצים על חגורה? וגם בהנפות לצדדים?
כן ..

StaSus
14-01-08, 22:17
להכל..

Gamerrrrr
14-01-08, 22:20
לא עושה פוש פרס
חח אני עושה, בסך הכל אני עושה עם כל התרגילים שאתה עושה +הפוש פרס וההנפות

mmaorc
14-01-08, 22:35
כן
סקוואט, דדליפט, חתירה בהטיית גב, לחיצת כתפיים

arbel2
14-01-08, 22:41
חח אני עושה, בסך הכל אני עושה עם כל התרגילים שאתה עושה +הפוש פרס וההנפות

הבנתי אותך ,זאת פשוט הייתה המחאה השקטה שלי לגבי פוש פרס.

denous
14-01-08, 22:48
סקוואט מדי פעם אם אני מרגיש כאב/לחץ בסט הראשון חייב חגורה...

Mr.Olimpia
14-01-08, 23:04
תכלס כמעט הכל. חוץ מחזה

Ratm
14-01-08, 23:57
סקוואט, דדליפט, כפיפות מרפקים בעמידה עם מוט W.

MagneZium
15-01-08, 00:04
סקואט
דד ליפט
מילטרי
בנט אובר רוז
טי באר חופשי
ולחיצת חזה בסט -שתיים האחרונים

עלוש
15-01-08, 00:17
עובד עם חגורה.

SiX PACK
15-01-08, 00:28
מזה נותן לעבוד עם חגורה..? מלבד האפקט הבטיחותי..?

eminemfan
15-01-08, 00:53
לא עובד עם חגורה,לא מרגיש כאבים בגב.

Elevation
15-01-08, 00:55
אתם פאקינג חבורה של נשים.....

חגורה נותנת לך את הלגיטימציה לא לעבוד נקי ונכון, לא באמת צריך אותך.

רק אולי באימוני Rm4 ומטה, שיש טעם לפחד, אבל בחיאת דינק, אנשים במכון עושים לי בייספס ולחיצות חזה עם חגורה....

Mr.Olimpia
15-01-08, 09:36

רק אולי באימוני Rm4 ומטה, שיש טעם לפחד, אבל בחיאת דינק, אנשים במכון עושים לי בייספס ולחיצות חזה עם חגורה....

אז מה? מה רע בלעבוד עם חגורה?
כאשתה עושה איזה 60-70 קילו כפופת מרפקים אתה חייב חגורה.

Danzig
15-01-08, 10:16
האמת אני מופתע, הייתי בטוח כולם עובדים בלי חגורה בסקוואט ודדליפט, הרי זה מוריד מהאפקט על הבטן והגב תחתון לא?

!Demon!
15-01-08, 10:23
משתמש עוד איך..סקוואטים דדלךיפט יד קידמית גם בעמידה וכשהייתי עושה מתח עם משקל או מקבילים על משקל..

לחיצת כתפיים אני עושה ביקיבה ונשען טוב עם הגב על הכיסה אז אין לחץ על הגב התחתון

!Demon!
15-01-08, 10:26

כשאחד כמוך שמזלזל בגורה יקבל פריצת דיסק או משהו (חס וחלילה כמובן) מדדליפט ניראה ותו מדבר..

למה לא לעבוד כשאתה עושה ביספס בעמידה?לא סמים את זה עם אתה עובדעם 20 קילו כן?

Bodybuilder
15-01-08, 10:44
שם חגורה רק בדד-ליפט וסקוואט + רק כשאני עובד על מקסימום מתחת לrm3

Bodybuilder
15-01-08, 10:49

סוף סוף אני מסכים על משהו עם רוצח חתולים :flowers:

צריך לחזק כמה שיותר את החגורה הטבעית שלנו,שרירי הבטן,גב !!!
כאשר אנחנו מרכיבים חגורה אנחנו פשוט מעבירים את העומס על החגורה ומונעים משריר הבטן-גב להיתחזק ולהיתרגל לעומס !
זאת הדעה שלי ועוד של הרבה חברה !

Mazoz3
15-01-08, 11:09
לא משתמש כלל

Elevation
15-01-08, 11:41
כשאחד כמוך שמזלזל בגורה יקבל פריצת דיסק או משהו (חס וחלילה כמובן) מדדליפט ניראה ותו מדבר..

אתה יוצר מצב שכל שרירי הCore והמייצבים שלך למינהם לא יודעים עצימות מהי, ואם אי פעם תחטא לא לשים את החגורה נכון או עקרונית, You're done with.

התיאוריה הנורא פשוטה אומרת, שאם כל הגוף שלך יכול לסבול עומס מסויים, אותו הדבר גם נכון לגבי שרירי הגב התחתון והבטן.

בReps נמוכים יש היגיון, בRM4+, לדעתי, בשום תרגיל אין הצדקה.

זאת בדיוק הסיבה שאני מעולם לא הרגשתי צורך לאמן בטן, אני עובד תרגילים מורכבים וכבדים, ואם אני אפילו זורק סט אחד ויחיד לבטן, פעמיים בשבוע, סה"כ שני סטים לשריר בפאקינג שבוע, אני לא יכול ללכת מכאבים.....

תחשוב, מתי אתה חושב שהבטן שלך עובדת יותר טוב ואתה "מפרק" אותה יותר טוב? כשאתה עושה כפיפות בטן כמו ילדה סומלית שמוצצת לקצין או כשאתה מעמיס סקווטים לכמעט כשל?

סמוך על אבא'לה, עבודה נקיה לא מצריכה חגורה ולא אכפת לי באיזה תרגיל מדובר.

Elevation
15-01-08, 11:42
סוף סוף אני מסכים על משהו עם רוצח חתולים :flowers:

צריך לחזק כמה שיותר את החגורה הטבעית שלנו,שרירי הבטן,גב !!!
כאשר אנחנו מרכיבים חגורה אנחנו פשוט מעבירים את העומס על החגורה ומונעים משריר הבטן-גב להיתחזק ולהיתרגל לעומס !
זאת הדעה שלי ועוד של הרבה חברה !

אני לא רוצח חתולים, אני רק אוכל אותם.

אני מבקש ממך שלא להאשים אותי סתם.

Mad_dog
15-01-08, 11:48
סקוואט דאדליפט .... משתמש

zuko
15-01-08, 11:57
שאלה,בתרגיל כפיפת מרפקים עם מוט בעמידה,כשאני מרמה ועושה אם הגב/מתנדנד/או הולך אחורה,זה מזיק לגב? וצריך לשים חגורה?

Bodybuilder
15-01-08, 12:01
אני לא רוצח חתולים, אני רק אוכל אותם.

אני מבקש ממך שלא להאשים אותי סתם.

אה סבבה,לאכול זה בסדר
http://www.israelbody.com/images/icons/rolleyes.gif

Elevation
15-01-08, 12:09
שאלה,בתרגיל כפיפת מרפקים עם מוט בעמידה,כשאני מרמה ועושה אם הגב/מתנדנד/או הולך אחורה,זה מזיק לגב? וצריך לשים חגורה?

כן, אבל אתה תחיה. :flowers:

Bodybuilder
15-01-08, 12:17

זה נקרא צ'יטינג,פה אתה נעזר בגב כדי להרים את המשקל,אין מזה שום דבר רע (כמובן לא לעבוד בצורה כזאת להורך כול התרגיל והסטים)אבל אין בזה שום דבר רע,לא צריך חגורה,כיפוף קטן בברכיים,שרירי בטן וגב תחזיק במעמץ כשאתה מרים ומוריד את המשקל !
אני מדי פעם (כשאני עובד על הידיים)עושה עימון שלם של צ'איטינג ומעמיס הרבה משקל על הידיים !

ואדריאנה לימה בחתימה שלך ממש חמודה :wub1: :wub1: :wub1: :wub1: :wub1: :wub1:

Vodex
15-01-08, 12:43
כמו שטיות בפוסט אחד כבר כל הפורום הזה נהיה זיבולי שכל!!!!

הבטן והגב תחתון משמשים לנו "כחגורת בטן טבעית"
אפשר להשתמש בחגורה במשקלים כבדים מאוד! ועל טווח חזרות יחסית נמוך שיש עומס גדול אבל לא מולץ להשתמש לאורך כל האימון ואפילו לא לכל האורך התרגיל עצמו כי צריך לתת לחגורה שלנו גם לעבוד והלתזחק כי מה שקורה היא פשוט נחשלת וזה לא טוב!!!
לכן, אם עושים 4 סטים סקווט אפשר לשים בשתי הסטים הראשונים חגורה לשים סט אחד סט שני לא
לא לכל!

ran_z
15-01-08, 12:48
לא משתמש בשום תרגיל מלבד סט כבד של סקוואט שאני לא אצליח להגיע ל5 חזרות.

xLaes
15-01-08, 13:30
דד ליפט,מילטרי פרס/לחיצת כתפיים.
לא עושה סקווט כבד..

zuko
15-01-08, 14:17
מה ההבדל בין החגורה הרחבה ולדקה יותר?
חגורת עור או הבד של נייקי?

toxicity
15-01-08, 14:34
זה נקרא צ'יטינג,פה אתה נעזר בגב כדי להרים את המשקל,אין מזה שום דבר רע (כמובן לא לעבוד בצורה כזאת להורך כול התרגיל והסטים)אבל אין בזה שום דבר רע,לא צריך חגורה,כיפוף קטן בברכיים,שרירי בטן וגב תחזיק במעמץ כשאתה מרים ומוריד את המשקל !
אני מדי פעם (כשאני עובד על הידיים)עושה עימון שלם של צ'איטינג ומעמיס הרבה משקל על הידיים !

ואדריאנה לימה בחתימה שלך ממש חמודה :wub1: :wub1: :wub1: :wub1: :wub1: :wub1:
זה לא בסדר לעשות צ'יטיניג אף פעם, זה שאתה עושה אימון לדעתי רק של צ'יטים זה טעות חמורה
אתה עוד תסבול מכאבי גב בעתיד, החגורה זה לא מה שיעזור לך

Elevation
15-01-08, 14:54
זה לא בסדר לעשות צ'יטיניג אף פעם, זה שאתה עושה אימון לדעתי רק של צ'יטים זה טעות חמורה
אתה עוד תסבול מכאבי גב בעתיד, החגורה זה לא מה שיעזור לך

חזרה שתיים אחרונות, אם לוקחים עם צ'יט (בהנחה שאין ספוטר), לא מת העולם ויכול אפילו להועיל.

רק לא לעשות את זה להרגל.

toxicity
15-01-08, 14:55
חזרה שתיים אחרונות, אם לוקחים עם צ'יט (בהנחה שאין ספוטר), לא מת העולם ויכול אפילו להועיל.

רק לא לעשות את זה להרגל.
ברור, אבל אימון שלם רק של צ'יטים זה מתכון לפציעה

!Demon!
15-01-08, 16:12
אתה יוצר מצב שכל שרירי הCore והמייצבים שלך למינהם לא יודעים עצימות מהי, ואם אי פעם תחטא לא לשים את החגורה נכון או עקרונית, You're done with.

התיאוריה הנורא פשוטה אומרת, שאם כל הגוף שלך יכול לסבול עומס מסויים, אותו הדבר גם נכון לגבי שרירי הגב התחתון והבטן.

בReps נמוכים יש היגיון, בRM4+, לדעתי, בשום תרגיל אין הצדקה.

זאת בדיוק הסיבה שאני מעולם לא הרגשתי צורך לאמן בטן, אני עובד תרגילים מורכבים וכבדים, ואם אני אפילו זורק סט אחד ויחיד לבטן, פעמיים בשבוע, סה"כ שני סטים לשריר בפאקינג שבוע, אני לא יכול ללכת מכאבים.....

תחשוב, מתי אתה חושב שהבטן שלך עובדת יותר טוב ואתה "מפרק" אותה יותר טוב? כשאתה עושה כפיפות בטן כמו ילדה סומלית שמוצצת לקצין או כשאתה מעמיס סקווטים לכמעט כשל?

סמוך על אבא'לה, עבודה נקיה לא מצריכה חגורה ולא אכפת לי באיזה תרגיל מדובר.

בסדר..אני מעדיף אבל לעשות תרגילים כבדים כמו דדליפט עם חגורה ולהרגיש בטוח מאשר לעשות משהו שיגביר את הסיכוים שלי לפציעה..
ותאמין לי אני מרגיש טוב מאוד את הגב התחתון אחרי סטים של דדפילט +אם אני עושב סקוואט ישר אחרי

zuko
15-01-08, 19:00
מה ההבדל בין החגורה הרחבה ולדקה יותר?
חגורת עור או הבד של נייקי?

? :11: :11: :11:

tomerA
15-01-08, 19:42
לא משתמש ולא יצא לי סיבה להשתמש.
רק אם יהיה לי עומסים מאד גדולים, מתחת לrm3 אז אם אני אמצא אני אשתמש :)
וכול הקטע של לעשות סקוואט חופשי ולא לחיצות רגליים זה בשביל לאמן בדיוק את השרירים האלה ששום סוג אחר של עבודה לא יכולה לתת להם.

shikoLM
15-01-08, 20:45

אני ממליץ לך (ולרוב המגיבים בשירשור) לקרוא את המאמר של פרופ' מק'גיל בנוגע לחגורת משקולות (תחפש איגור העלה אותו כבר בעבר) ולהווכח כמה ההבנה שלך לקויה בנוגע לתפקוד של אותם חגורות (ההשפעה של עליית הלחץ התוך בטני על הכוחות שפועלים על עמ"ש, הפעילות של זוקפי הגו, הסיכון לפציעות בזמן השימוש ולאחר מכן וכו').

zuko
15-01-08, 21:17
מה כותרת של הפוסט שיקו?

TooLy
17-01-08, 17:21
אני שם חגורה רק במתח ומקבילים בכדי לתלות משקל לא מעבר לזה

!Demon!
17-01-08, 19:14
אני ממליץ לך (ולרוב המגיבים בשירשור) לקרוא את המאמר של פרופ' מק'גיל בנוגע לחגורת משקולות (תחפש איגור העלה אותו כבר בעבר) ולהווכח כמה ההבנה שלך לקויה בנוגע לתפקוד של אותם חגורות (ההשפעה של עליית הלחץ התוך בטני על הכוחות שפועלים על עמ"ש, הפעילות של זוקפי הגו, הסיכון לפציעות בזמן השימוש ולאחר מכן וכו').

אם תביא לי איזה קישור אני ישמח :character63:

גדי 21
17-01-08, 21:29
כשהתאמנתי :-( הייתי שם חגורה בכל אימון.. באופן קבוע.
אנחנו לא מרגישים אבל בכל כך הרבה תרגילים הגב התחתון עובד ולא תמיד בצורה טובה ו/או רצויה. כשארצה לחזק גב תחתון אחפש מכשיר שעובד עליו אך לא שיופעל עליו עומס בצורה עקיפה.
בנוסף, אגלה לכם סוד קטן.. מי שהולך כמה שיותר עם חגורת גב, בעיקר בזמן אימונים, זוכה לבטן שטוחה/מתוחה יותר. איך? פשוט זה מרגיל את הגוף לעמוד זקוף ולהכניס את הבטן. אי אפשר לשבת עם חגורה עם בטן רופסת, נכון? היא תמיד מתוחה.. וזה עוד בונוס.

tomerA
17-01-08, 21:58
כשהתאמנתי :-( הייתי שם חגורה בכל אימון.. באופן קבוע.
אנחנו לא מרגישים אבל בכל כך הרבה תרגילים הגב התחתון עובד ולא תמיד בצורה טובה ו/או רצויה. כשארצה לחזק גב תחתון אחפש מכשיר שעובד עליו אך לא שיופעל עליו עומס בצורה עקיפה.
בנוסף, אגלה לכם סוד קטן.. מי שהולך כמה שיותר עם חגורת גב, בעיקר בזמן אימונים, זוכה לבטן שטוחה/מתוחה יותר. איך? פשוט זה מרגיל את הגוף לעמוד זקוף ולהכניס את הבטן. אי אפשר לשבת עם חגורה עם בטן רופסת, נכון? היא תמיד מתוחה.. וזה עוד בונוס.

יש דרכים הרבה יותר טובות לעבוד על יציבה מאשר להסתובב עם חגורה כול היום.

גדי 21
17-01-08, 22:26
יש דרכים הרבה יותר טובות לעבוד על יציבה מאשר להסתובב עם חגורה כול היום.

לא אמרתי כל היום. אמרתי כל אימון.
מה הקטע לשחק אותה גבר שלא זקוק לחגורה ואח"כ להיפצע?
חוצמזה, הרי כולכם מושפעים מהאולימפיה למיניהם, לא? תראה לי אימון של קולמן ללא חגורה..
(אל תחפש לי באמת אימון שהוא שכח את החגורה בבית). אז אם מר. 0 שם כל אימון חגורה שהגב שלו, אני משער, טיפה יותר חזק משלך, מי אנחנו שלא נשים?

toxicity
17-01-08, 22:29
חוצמזה, הרי כולכם מושפעים מהאולימפיה למיניהם, לא? תראה לי אימון של קולמן ללא חגורה..
(אל תחפש לי באמת אימון שהוא שכח את החגורה בבית). אז אם מר. 0 שם כל אימון חגורה שהגב שלו, אני משער, טיפה יותר חזק משלך, מי אנחנו שלא נשים?
להיות כל האימון עם חגורה יכול לגרום ללחץ דם גבוה

CriminaL
17-01-08, 22:48
לא משתמש..

Zoska
17-01-08, 22:57
סקוואטים

הזברה
17-01-08, 23:06
מה כותרת של הפוסט שיקו?
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=16585&highlight=%EE%F7%E2%E9%EC

יש ממשלות שנותנות לאדם הזה לעצב את המדיניות שלהן בנושא פציעות גב. הוא מומחה שראוי לקחת ברצינות.

לא הוכיחו מעולם שחגורה באמת עוזרת במשהו במשקלים נמוכים וגם בגבוהים לא בטוחים לגמרי, לעומת זאת ,לחץ תוך בטני גבוהה יכול לגרום לכל מיני בעיות .אני אישית מאוד אוהב את מקגיל, הוא חוקר הרבה מאוד דברים ישירות ובצורה נורמלית, כשהרבה חוקרים עורכים מחקרים גרועים שמעוותים לפעמים את המציאות.
הוא גם לא היחיד, נראה לי שזידאן הביא לפה מתישהוא מאמר/סיכום של איזו קבוצת מחקר ארופאית על הנושא, שיוצאת נגד השימוש בחגורה.

אני אישית מעדיף לעשות את התרגילים נכון, בלי חגורה, גם במשקלים גבוהים (ואם לא מצליח אז להוריד משקל).

Bodybuilder
17-01-08, 23:29
גדי אחי,יש לי כבוד אליך,ולכול המתחי גוף מתחרים,אבל כשאין לך מספיק ידע באיזה שהוא נושא מסויים,עדיף לך פשוט לא להגיב ולא לעשות לעצמך רושם של ("""בודיבילדר בלי ידע,הכול בזכות החומרים""")
להיסתובב עם חגורה באימון - זה "יש טמטום"
חגורה חיצונית תומכת בחגורה הטבעית שלך ועוזרת לה לעמוד בעובס !
אבל כאשר אנחנו למשך כול האימון מסתובבים עם חגורה,אנחנו מונעים משרירי גב-בטן להיתחזק ולהיתרגל לעומס !
וזה בסופו של דבר יכול להיגמר לא טוב.

shikoLM
18-01-08, 15:07
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=16585&highlight=%EE%F7%E2%E9%EC

יש ממשלות שנותנות לאדם הזה לעצב את המדיניות שלהן בנושא פציעות גב. הוא מומחה שראוי לקחת ברצינות.

לא הוכיחו מעולם שחגורה באמת עוזרת במשהו במשקלים נמוכים וגם בגבוהים לא בטוחים לגמרי, לעומת זאת ,לחץ תוך בטני גבוהה יכול לגרום לכל מיני בעיות .אני אישית מאוד אוהב את מקגיל, הוא חוקר הרבה מאוד דברים ישירות ובצורה נורמלית, כשהרבה חוקרים עורכים מחקרים גרועים שמעוותים לפעמים את המציאות.
הוא גם לא היחיד, נראה לי שזידאן הביא לפה מתישהוא מאמר/סיכום של איזו קבוצת מחקר ארופאית על הנושא, שיוצאת נגד השימוש בחגורה.

אני אישית מעדיף לעשות את התרגילים נכון, בלי חגורה, גם במשקלים גבוהים (ואם לא מצליח אז להוריד משקל).

אני זוכר שפעם פרסמו פה מאמר של עופר עיני בעניין חגורות, יצא לי לעבור בזמנו על היתרונות שהוא מייחס לשימוש בחגורה ואז לעבור על המאמר של מק'גיל ולראות איך הוא מפריך מחקרית כמעט כל אחת ואחת מהם.

Danzig
18-01-08, 16:02
מה כותרת של הפוסט שיקו?

תגיד ת'רציני? בחורה יפה יותר? לא מבין מה תפסו מהאדריאנה הזאת (לא מדובר פה בשום מקרה על גוף, זה אין מה לדבר), הפנים? :mellow:

eyalamzleg
18-01-08, 16:20
תגיד ת'רציני? בחורה יפה יותר? לא מבין מה תפסו מהאדריאנה הזאת (לא מדובר פה בשום מקרה על גוף, זה אין מה לדבר), הפנים? :mellow:
תכלס חברה שלי הרבה יותר יפה:character63:
ועכשיו לנושא ניסיתי אתמול חגורה בתרגלים מסויים לא יודע לא היה לי נוח והכאיב לי בגב התחתון

zuko
18-01-08, 16:23
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חבר'ה תמונות,תמונות.

פנים מדהימות יש לה.

eyalamzleg
18-01-08, 16:29
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חבר'ה תמונות,תמונות.

פנים מדהימות יש לה.
בחיים אני לא יעלה תמונה של מישהי שאני מכיר בכללל לפרום מאוננים הזה

zuko
18-01-08, 16:42
הגזמת קצת אחי,מה הספקה חודשית של אבקה לא טוב? :)

Danzig
18-01-08, 16:58
http://i53.photobucket.com/albums/g67/paurush/ANAMYSPACE3.jpg

http://cdn-channels.netscape.com/gallery/i/b/barros/AnaBeatriz_Brook_6456797.jpg

zuko
18-01-08, 17:03
חמודה,לא הייתי אומר אגזוטית,לסט של בארד פיט.

eyalamzleg
18-01-08, 18:25
הגזמת קצת אחי,מה הספקה חודשית של אבקה לא טוב? :)
:):):):) HELL NOT

shahar-king
18-01-08, 18:40
אני מישתדל בכמה שיותר תרגילים כמו דדליפט סקוואט אני שם גם בבנץ בכמה שיותר תרגילים חוץ מהתרגילים עם הכבלים

Mr.Dino
18-01-08, 19:03
יש עוד זמן..
עד שאני אתחיל דדליפט וסקוואט רק אז אני יתחיל לשים.