PDA

צפה בגרסא המלאה : אובר מוטיבציה-שאלה.

sa4
15-01-08, 10:10
קודם כל,שלום לכולם!

מצטער על הבורות אם פתחתי את הדיון במקום הלא נכון (מראש).

ככה,אני בן 19 וחצי,190 ס"מ בערך ועד לפני חודש הייתי רזה אפילו רזה מאוד לדעתי.

התחלתי להתאמן לפני חודשיים וחצי בערך אבל רק לפני חודש התחלתי להקפיד גם איכשהו על תזונה נכונה כי הבנתי שאימונים בלי תזונה לא עוזר כל כך,אז הלכתי על ניפוח התחלתי להרים משקלים כבדים ולאכול הרבה ובאמת אני רואה שחל שיפור גם בעלייה של המשקל וגם בשרירים עצמם.

עכשיו השאלה שלי היא כזאת,בגלל האובר מוטיבציה שלי לגדול ולפתח את הגוף נראה לי שאני עובד יותר מדיי ויותר מדיי חזק,הרכבתי תכנית אימונים גם לפני בערך שבוע שעד אז הייתי מתאמן טוב לדעתי אבל מהראש,אני חוזר שוב לשאלה שהאם אימונים יותר מדיי חזקים למשל כל יום לעבוד על החזה והרבה תרגילים ולהשתמש גם בשיטת הירידה במורד הסלע בקיצור מלא סטים האם זה פוגע בפיתוח השריר למרות שאחר כך אני גם אוכל כמו שצריך?
מה ההמלצות כמה תרגילים בכל אימון? וכמה פעמים בשבוע לעבוד על אותו שריר?
אני מתאמן עם חבר שעבר קורס בוינגייט ולפי החוקים שם הבנתי שמתאמן מתקדן אסור לו לעשות יותר מ27 סטים כל אימון?

תודה מראש! ומצטער על החפירות =]
אני אשמח להשתלב פה באתר.

Danzig
15-01-08, 10:13
אין טעם לעבוד על שריר מסויים כל יום, זה יביא לפציעות \ אימוני יתר \ ועוד הרבה דברים שאתה לא רוצה בהם.
תעבוד מבוקר, תקפיד על טכניקה, תוריד קצת מהאגו ומהמשקלים יחדיו, אתה יכול לפרסם את התכנית שלך גם בשביל שניתן לך ביקורת בונה.

TzviKa
15-01-08, 11:33
אתה צריך לתת לשריר מנוחה של לפחות 48 שעות אחרת זה פוגע.

yogev l.
15-01-08, 15:08
אחי זה תלוי כמה פעמים אתה מתאמן בשבוע אם זה ארבע אז ab אם זה חמש או שש abc
ואחי רואים שאתה עוד מתחיל יש לך מוטיבציה תדאג שמוטיבציה תשאר בך כי זה מרכיב גדול למה שיביא לך תוצאות .תתחיל לקרא הרבה מאמרים ולעיין בתוכניות אימונים ותרגילים באינטרנט זה יעזור לך הרבה.

בהצלחה

shahar-king
15-01-08, 20:14
אסור לעבוד על אותו שריר בלי מנוחה של 48 שעות ביגלל:דבר ראשון השריר הרבה פחות היתפתח כי אין לו את הזמן שלו לנוח ולהישתקם גם ביגלל פציעות בקיצור זה לא יעיל בכלל בתוכנית שהיא לא על כל הגוף באימון אחד אפשר מקסימום לעבוד על אותו שריר פעמיים בשבוע וזה לא אומר שזה יותר אפקטיבי מפעם בשבוע תלוי כמה אתה מעמיס על השריר באימון אחד

sa4
15-01-08, 20:33
קודם כל,תודה רבה על התשובות.
אני בשירות קרבי ויש לנו חדר כושר בבסיס הגעתי לשם לא מזמן אחרי מסלול שעברתי אז עכשיו יש לי הרבה זמן פנוי לעצמי והחלטתי להתחיל להתאמן,אני מתאמן שם עם שניים שכבר מקררים כל אחד והם באמת נתנו לי מילה טובה על המוטיבציה אני מקווה שזה ימשיך אני קרוב לחודש וחצי מתאמן,רק שלפני שהתחלתי לקרוא התאמנתי לא טוב בכלל,עכשיו אחרי שקראתי את כל הדברים פה אני מלמד אותם אפילו איך להתאמן.
הבעיה היחידה נראה לי זה שאני לחוץ לתוצאות ואני כמו טמבל חושב שאימונים עליי לא ישפיעו או שאני מתאמן לא טוב ודברים כאלה בסגנון,מצחיק :)

aviran_p
15-01-08, 21:13
אסור לעבוד על אותו שריר בלי מנוחה של 48 שעות ביגלל:דבר ראשון השריר הרבה פחות היתפתח כי אין לו את הזמן שלו לנוח ולהישתקם גם ביגלל פציעות בקיצור זה לא יעיל בכלל בתוכנית שהיא לא על כל הגוף באימון אחד אפשר מקסימום לעבוד על אותו שריר פעמיים בשבוע וזה לא אומר שזה יותר אפקטיבי מפעם בשבוע תלוי כמה אתה מעמיס על השריר באימון אחד

יש גם אימוני FBW שאתה מתאמן 3 פעמים :boxing:

shahar-king
15-01-08, 21:43
תשמע אחי לדעתי תבנה תוכנית טובה תעלה אותה לאתר ניראה נתקן ניבדוק תיצמד לתוכנית ותיראה תוצאות אחושרמוטה וכל הכבוד על המוטיבציה אנשים כמוך יכים להגיע רחוק!!!

sa4
18-01-08, 08:19
תשמע אחי לדעתי תבנה תוכנית טובה תעלה אותה לאתר ניראה נתקן ניבדוק תיצמד לתוכנית ותיראה תוצאות אחושרמוטה וכל הכבוד על המוטיבציה אנשים כמוך יכים להגיע רחוק!!!

מצטער על ההקפצה פשוט אני לא בבית כל יום,
לגביי התכנית עד עכשיו הייתי מתאמן מהידע מהראש וכל פעם מגוון,אחרי שהבנתי גם את הנושא של התכניות אימונים הרכבתי לי אחת בעזרת גם האתר הזה,מהתכניות אימון שלו אבל אני לא יודע אם היא מתאימה לי,אם אני ייתן פה נתונים של עצמי,מספר אימונים בשבוע ועד כמה דברים שתגידו לי מישהו יוכל אולי לעזור?