PDA

צפה בגרסא המלאה : Psmf Vs. Ud2

אורי א.
15-01-08, 19:36
אהלן לכולם,

מישהו ניסה את שתי הדיאטות ויכול להגיד מה עבד יותר טוב/מהר, לספר קצת חוויות?

ואם למישהו יש מאמר על PSMF, להבין מה זה בכלל, כי רק ראיתי את השם נזרק לאוויר ואני לא ממש יודע מה זה, על UD2 אני יודע.

תודה :sbb4:

Bullet
15-01-08, 22:09
אהלן לכולם,

מישהו ניסה את שתי הדיאטות ויכול להגיד מה עבד יותר טוב/מהר, לספר קצת חוויות?

ואם למישהו יש מאמר על PSMF, להבין מה זה בכלל, כי רק ראיתי את השם נזרק לאוויר ואני לא ממש יודע מה זה, על UD2 אני יודע.

תודה :sbb4:
PSMF- דיאטה קטוג'נית חסרת שומן ופחממות, רק חלבון והרבה ממנו. מאוד מהירה, אבל עדיף לא להשתמש בה מתחת ל15% שומן כי אז באמת מתחילים לאבד שריר, היא הכי טובה ב% שומן גבוה מ15%.

UD2- דיאטה קטוג'נית מחזורית של שבוע בה אתה מרוקן את הפחממות מהגוף שלך הכי מהר שאפשר ואח"כ עושה העמסה כדי למנוע מהגוף להגיב לדיאטה וגם כדי לפצה על שריר שאבד.
תוכנית מאוד תובענית וקשה. גם באימוני הדילול וגם בחלק של ההעמסה (כי הבטן שלך נפוחה כמו בלון).

PSMF יותר מהר, אבל לא אפקטיבי מתחת ל15% שומן. לדעתי, גם PSMF יותר כיפית כי אין לך אימוני דילול וגם אתה לא מחרבן בטירוף כמו בשלב ההעמסה של הUD2.

אה כן, גם PSMF- לא הייתי ממליץ אלא אם אתה מגיב טוב לדיאטות דלות בפחממות ורצוי שיהיה לך איזה ממריץ בהישג יד. קפאין זה MUST וממריץ חזק יותר רצוי.

UD2 לא הייתי עושה כי לדעתי ההבדל בין UD2 לבין דיאטה קטוג'נית עם העמסות פחות תכופות לא שווה את הסבל.

אורי א.
15-01-08, 22:13
PSMF- דיאטה קטוג'נית חסרת שומן ופחממות, רק חלבון והרבה ממנו. מאוד מהירה, אבל עדיף לא להשתמש בה מתחת ל15% שומן כי אז באמת מתחילים לאבד שריר, היא הכי טובה ב% שומן גבוה מ15%.

UD2- דיאטה קטוג'נית מחזורית של שבוע בה אתה מרוקן את הפחממות מהגוף שלך הכי מהר שאפשר ואח"כ עושה העמסה כדי למנוע מהגוף להגיב לדיאטה וגם כדי לפצה על שריר שאבד.
תוכנית מאוד תובענית וקשה. גם באימוני הדילול וגם בחלק של ההעמסה (כי הבטן שלך נפוחה כמו בלון).

PSMF יותר מהר, אבל לא אפקטיבי מתחת ל15% שומן. לדעתי, גם PSMF יותר כיפית כי אין לך אימוני דילול וגם אתה לא מחרבן בטירוף כמו בשלב ההעמסה של הUD2.

אה כן, גם PSMF- לא הייתי ממליץ אלא אם אתה מגיב טוב לדיאטות דלות בפחממות ורצוי שיהיה לך איזה ממריץ בהישג יד. קפאין זה MUST וממריץ חזק יותר רצוי.

UD2 לא הייתי עושה כי לדעתי ההבדל בין UD2 לבין דיאטה קטוג'נית עם העמסות פחות תכופות לא שווה את הסבל.

תבורך על תגובתך.
יש לך איזשהו מאמר שמסביר על אימונים ותזונה ב-PSMF? אפשר להשתמש בהתחלה ב-PSMF ואז לעבור ל-UD2? אין לי הרבה בעיה עם דיאטות קוטג'ניות, הייתי כמה חודשים עם לא יותר מ-100 גרם פחמימות.

denous
15-01-08, 22:14
בולט יש לך אולי מאמרים או הסברים על שניהם ?
אני מדבר על צורת הביצוע ועל התפריטים והאימונים שמשלבים... אם כן תודה רבה מראש!

Bullet
15-01-08, 22:16
תבורך על תגובתך.
יש לך איזשהו מאמר שמסביר על אימונים ותזונה ב-PSMF? אפשר להשתמש בהתחלה ב-PSMF ואז לעבור ל-UD2? אין לי הרבה בעיה עם דיאטות קוטג'ניות, הייתי כמה חודשים עם לא יותר מ-100 גרם פחמימות.
מאמר לPSMF, לא. מאמר לmoshe-UD2 כתב אחד... לא יודע אם הוא הביא אותו לפורום.
תחפש בגוגל.

100 גרם פחממות זה כבר לא קטוג'ני. אולי עם אימונים זה כן, אבל בגדול- בPSMF אין לך בכלל פחממות. רק מה שבירקות (ואתה לא תאכל כ"כ הרבה מזה) ובקוטג'.

Bullet
15-01-08, 22:18
בולט יש לך אולי מאמרים או הסברים על שניהם ?
אני מדבר על צורת הביצוע ועל התפריטים והאימונים שמשלבים... אם כן תודה רבה מראש!
בPSMF עושים אימונים כבדים, ולפני העמסה עושים אימון גם כן.
UD2 מסובך מדי להסביר על רגל אחת.

אורי א.
15-01-08, 22:22
מאמר לPSMF, לא. מאמר לmoshe-UD2 כתב אחד... לא יודע אם הוא הביא אותו לפורום.
תחפש בגוגל.

100 גרם פחממות זה כבר לא קטוג'ני. אולי עם אימונים זה כן, אבל בגדול- בPSMF אין לך בכלל פחממות. רק מה שבירקות (ואתה לא תאכל כ"כ הרבה מזה) ובקוטג'.

UD2 אני יודע, יש לי את המאמר וקראתי חצי מהספר, חיפשתי בגוגל על PSMF לא מצאתי חוץ מאתרים ברוסית/אוזבקית אני יודע מה זה... אז השאלה שעומדת עדיין- מה לעשות?

Bullet
15-01-08, 22:25
UD2 אני יודע, יש לי את המאמר וקראתי חצי מהספר, חיפשתי בגוגל על PSMF לא מצאתי חוץ מאתרים ברוסית/אוזבקית אני יודע מה זה... אז השאלה שעומדת עדיין- מה לעשות?כמו שאמרתי, אם אתה מעל 15% שומן- PSMF, (אם כי, אפשר לעשות PSMF עם עוד קצת פחממות. וקצת שומן, לאן אתה ממהר?)
אם כבר PSMF אז תוודא שאתה קורא את הספר The Rapid Fat Loss Handbook של לייל מקדונלד.
אם מתחת ל15%, אתה יכול לעשות UD2 אם אתה מזוכיסט ויש לך יחסית הרבה זמן פנוי.
אם לא רוצה UD2, אתה יכול לעשות דיאטה קטוג'נית מחזורית אחרת.

אני צריך לזוז, סעמק עם הצבא... אפילו להתאמן לא הספקתי היום :(

אורי א.
15-01-08, 22:31
כמו שאמרתי, אם אתה מעל 15% שומן- PSMF, (אם כי, אפשר לעשות PSMF עם עוד קצת פחממות. וקצת שומן, לאן אתה ממהר?)
אם כבר PSMF אז תוודא שאתה קורא את הספר The Rapid Fat Loss Handbook של לייל מקדונלד.
אם מתחת ל15%, אתה יכול לעשות UD2 אם אתה מזוכיסט ויש לך יחסית הרבה זמן פנוי.
אם לא רוצה UD2, אתה יכול לעשות דיאטה קטוג'נית מחזורית אחרת.

אני צריך לזוז, סעמק עם הצבא... אפילו להתאמן לא הספקתי היום :(

אחחח נו עד שמישהו עונה כמו שצריך, ממהר ממהר, יחסית הרבה זמן פנוי מבחינת להשקיע בתזונה וכו' או מבחינת זמן ארוך לחיטוב?

m0she
15-01-08, 23:52
Psmf - טוב לשמנים, כמו שאמר בולט.
Ud2 - יותר מדי עבודה וספק גדול אם זה באמת כל כך משתלם. הדיאטה ללא ספק עובדת, אבל אני מעריך שאפשר בהרבה פחות מאמץ להגיע לתוצאות דומות.

אורי א.
16-01-08, 16:05
Psmf - טוב לשמנים, כמו שאמר בולט.
Ud2 - יותר מדי עבודה וספק גדול אם זה באמת כל כך משתלם. הדיאטה ללא ספק עובדת, אבל אני מעריך שאפשר בהרבה פחות מאמץ להגיע לתוצאות דומות.

אז מה כן אתה מציע לעשות למי שרוצה חיטוב מהיר ושמירה רבה ככל האפשר של שיר וקצת עלייה בשריר (קרץ לי העניין הזה ב-UD2)??

ואתה מוכן בבקשה להסביר לי על ה-PSMF?

m0she
16-01-08, 16:36
אין מה להסביר בPSMF. יש טבלה בספר של לייל לפי מין, אחוז שומן ורמת פעילות - הטבלה הזאת קובעת כמה חלבון תאכל. מעבר לזה, מעט מאוד ירקות, מולטי ויטמין ואומגה 3. זה הכל. אם אתה שמן, זה יכול להיות סביר.
מה אני ממליץ? עד איזור ה12-15 אחוז שומן, דיאטה רגילה. 1.8-2 גרם חלבון פר קילוגרם, 0.7-1 גרם שומן פר קילוגרם והשאר פחמימות. מתחת לזה אפשר להתחיל בשיטות שונות של carb cycling שUD2 היא רק אחת מהן.

Bullet
16-01-08, 23:05
דיאטה רגילה זה כזה משעמם...

denous
16-01-08, 23:06
עוד לא הבנתי אין מאמר אחד משהו בעברית שעשו על Ud2 Psmf ? :|

Danzig
16-01-08, 23:21
Psmf - דיאטה למאזוכיסטים סאדיסטים וכו', לדעתי.
Ud2 עדיפה (לדעתי שוב) הרבה יותר.

SiX PACK
16-01-08, 23:24

על איזה דיאטה אתה ממליץ לי כשאני אכנס לחיטוב באפריל, אחוז שומן מועורך 10% +-

Sugarzaza
16-01-08, 23:31
על איזה דיאטה אתה ממליץ לי כשאני אכנס לחיטוב באפריל, אחוז שומן מועורך 10% +-

מה לקחת אבאל'ה? 3000 קלוריות לשבוע ואתה משופצר על 7% :)

אורי א.
17-01-08, 14:29
אוקיי, נראה לי ש-ud2 זה יהיה, נשמע כיף :)

ועוד שאלה- האם ב-ud2 יש ירידת הורמונים כמו בדיאטות רגילות?

m0she
17-01-08, 14:33
בud2 יש העמסות כחלק מהדיאטה אז אין מה לדאוג יותר מדי.

Bullet
17-01-08, 19:53
Psmf - דיאטה למאזוכיסטים סאדיסטים וכו', לדעתי.
Ud2 עדיפה (לדעתי שוב) הרבה יותר.
התבלבלת...

xZiPeR
18-01-08, 17:48
אני קורא עכשיו את הספר של לייל מקדונלד על הud2 - הבנאדם חופרררררררררררר [מה איכפת לי שאתה לא יצירתי ?!].
סתם פריקה לא הכי קשורה לאשכול.

Danzig
18-01-08, 18:44
התבלבלת...

התבלבלתי?
0 גרם פחמ' זה לא מאזוכיזם בהתגלמותו? :mellow:

m0she
18-01-08, 19:44
גם אמוני דילול זה לא כיף גדול..

arbel2
18-01-08, 20:04
בסופו של יום Ud2 תובענית מדי לדעתי ,נניח וזה מקצר לך את התהליך בשבועיים שלושה
זה לא שווה את כל הטירחה המיותרת

Psmf באחוזי שומן שהם כבר בטווח הנורמה מובילה לאובדן שריר הרסני (אלא אם כן יש שימוש בחומרים כמו קלן ,אבל מצד שני אם אתה משתמש בחומרים אין סיבה לעשות כזאת דיאטה)
אני חסיד של דילולי הפחמימות הקלאסיים ,אומנם הדיאטה לוקחת קצת יותר זמן ,אבל הירידה הדרגתית,מבוקרת ואני כל הזמן עם היד על הדופק.

m0she
18-01-08, 20:25
Ud2 לא חוסכת אפילו דקה, היא לא נחשבת למהירה אלא ל"איכותית" וגם על זה אפשר להתווכח.

גם קלן לא יכול להציל בן אדם עם אחוז שומן נורמלי מאיבוד שריר בpsmf.. עדיף לא להתקרב לזה אלא אם כן יש סיבה ממש טובה לירידה מהירה.

אורי א.
19-01-08, 12:44
אתם הורגים אותי פה, אז מה אדון נחמד כמוני צריך לעשות בשביל לחטב ת'מניאק?!

denous
19-01-08, 12:57
אתם הורגים אותי פה, אז מה אדון נחמד כמוני צריך לעשות בשביל לחטב ת'מניאק?!

אדון נחמד כמוך כדי לחטב צריך תפקיט צריך רצון וצריך ללכת לחדר כושר לעבוד ולעשות אירובי :|
אתה לא צריך בכלל את הדיאטות האלו... אפשר להעזר בהם אבל אין צורך תחטב בצורה רגילה לא Ud2 ולא Psmf

arbel2
19-01-08, 13:35
Ud2 לא חוסכת אפילו דקה, היא לא נחשבת למהירה אלא ל"איכותית" וגם על זה אפשר להתווכח.

גם קלן לא יכול להציל בן אדם עם אחוז שומן נורמלי מאיבוד שריר בpsmf.. עדיף לא להתקרב לזה אלא אם כן יש סיבה ממש טובה לירידה מהירה.

PSMF מתאימה לדוגמני פיטנס שצריכים להיתכונן לצילומים תוך שבועיים שלושה.

אורי א.
19-01-08, 13:59
אדון נחמד כמוך כדי לחטב צריך תפקיט צריך רצון וצריך ללכת לחדר כושר לעבוד ולעשות אירובי :|
אתה לא צריך בכלל את הדיאטות האלו... אפשר להעזר בהם אבל אין צורך תחטב בצורה רגילה לא Ud2 ולא Psmf

אני אשאיר את החיטוב הרגיל לאלה שרוצים לעשות אותו, הייתי כבר בחיטוב רגיל ולא אוהב את זה, תאמין או לא אני מעדיף לנסות UD2 או משהו אחר שיעבוד מהר וטוב.

maradona
19-01-08, 15:09
דיאטה רגילה היא דווקא דיי סבבה
לפעמים הדרך הפשוטה עדיפה על הדרך המסובכת

Danzig
19-01-08, 18:16
לך על Ud2 אם אתה כל כך רוצה ואתה לא רוצה חיטוב רגיל עם דילול פחמ'.

denous
19-01-08, 18:20
אני אשאיר את החיטוב הרגיל לאלה שרוצים לעשות אותו, הייתי כבר בחיטוב רגיל ולא אוהב את זה, תאמין או לא אני מעדיף לנסות Ud2 או משהו אחר שיעבוד מהר וטוב.

ומה הבעיה להיכנס לחיטוב רגיל רק עם גרעון קלורי גדול יותר ?
ככה אני עושה ביינתים זה פועל מצווין ומהר בכל מקרה אם אתה מעדיף Ud2 אז שיהיה בהצלחה אחי !

הזברה
19-01-08, 18:37
!!! If Ftw