PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר ל5x5

xLaes
17-01-08, 21:25
אפשר להחליף במקום כל יום סקווט,אפשר לשים דד ליפט?

tomerA
17-01-08, 21:31
אתה יכול לשים איזה תרגילים שבא לך.
תאורתית אין שום בעיה להחליף את הסקוואט בדדליפט.

xLaes
17-01-08, 21:33
טוב,תודה.
D:

Seth Able
18-01-08, 04:26
אפשר להחליף במקום כל יום סקווט,אפשר לשים דד ליפט?

לא רעיון טוב לדעתי. דדליפט הוא תרגיל שדורש משמעותית יותר התאוששות מסקוואט.

בוא נשים את זה ככה - אם אתה יכול לעשות דדליפט מקסימלי פעמים בשבוע ולהתקדם במשקלים, אתה כנראה מבזבז את הזמן עם ה5X5 וכנראה יכול להתקדם מהר יותר עם תוכנית ללא פיריודיזציה שבועית (תוכנית כמו זאת מהSS לדוגמה).

(לא בא פה להעליב או משהו, אבל עצם זה שאתה שואל משהו כזה, אומר לי שכנראה אין לך ממש נסיון עם התרגילים האלה וסביר מאוד שתוכנית כמו הSS תתאים לך הרבה יותר ותקדם אותך מהר יותר.)

מעבר לזה, קח בחשבון שלעשות דדליפט בתור תרגיל יחיד לרגליים (אלא אולי אם יש לך מבנה גוף מיוחד שמכריח אותך להתחיל מעמידה מאוד נמוכה) זה רחוק מאידיאלי.

Avi
18-01-08, 14:08
אתה יכול לעשות נגיד פעמיים בשבוע סקוואט ופעם בשבוע דד ליפט

xLaes
18-01-08, 14:17
לא רעיון טוב לדעתי. דדליפט הוא תרגיל שדורש משמעותית יותר התאוששות מסקוואט.

בוא נשים את זה ככה - אם אתה יכול לעשות דדליפט מקסימלי פעמים בשבוע ולהתקדם במשקלים, אתה כנראה מבזבז את הזמן עם ה5X5 וכנראה יכול להתקדם מהר יותר עם תוכנית ללא פיריודיזציה שבועית (תוכנית כמו זאת מהSS לדוגמה).

(לא בא פה להעליב או משהו, אבל עצם זה שאתה שואל משהו כזה, אומר לי שכנראה אין לך ממש נסיון עם התרגילים האלה וסביר מאוד שתוכנית כמו הSS תתאים לך הרבה יותר ותקדם אותך מהר יותר.)

מעבר לזה, קח בחשבון שלעשות דדליפט בתור תרגיל יחיד לרגליים (אלא אולי אם יש לך מבנה גוף מיוחד שמכריח אותך להתחיל מעמידה מאוד נמוכה) זה רחוק מאידיאלי.
נמ,טוב.
אתה יכול לתת לי קישור לתוכנית SS?

Seth Able
18-01-08, 22:19
נמ,טוב.
אתה יכול לתת לי קישור לתוכנית SS?

בעוגן הראשון שבעמוד הזה.

ועוד לינק מפורט יותר, אבל באנגלית - http://forum.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/showthread.php?t=998224