PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה שאני לא יודע איך להפטר ממנה

Ido
18-01-08, 00:08
איך נפטרים מאהבה אל בחורה שהייתי איתה חצי שנה ועכשיו היא לא רוצה אותי?

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Bodybuilder
18-01-08, 00:23
תמצא מה לעשות בזמן פנוי,תשכח אותה,תמצא אחת חדשה,והכי חשוב אל תשכך אף פעם אבל אף פעם שאתה גבר ויש לך דם גרוזיני בוריד וצריך להיות לך כבוד עצמי ואל תרד לרמה של (((אבל אני אוהב אותךךךךך :cry: :cry: אהאהאהאה) וכול זה,כי היא לא שווה,כי יהיו לך עוד 1000 כאלה !

Ido
18-01-08, 00:25
תמצא מה לעשות בזמן פנוי,תשכח אותה,תמצא אחת חדשה,והכי חשוב אל תשכך אף פעם אבל אף פעם שאתה גבר ויש לך דם גרוזיני בוריד וצריך להיות לך כבוד עצמי ואל תרד לרמה של (((אבל אני אוהב אותךךךךך :cry: :cry: אהאהאהאה) וכול זה,כי היא לא שווה,כי יהיו לך עוד 1000 כאלה !

חחח תודה אחי אבל אין כולם אומרים לי בדיוק את מה שאמרת לי אבל זה קשההההההה פשוט קשהההההה ועוד במיוחד שאני נפגש איתה לאחר שנפרדנו ואנחנו מתנהגים כמעט אותו דבר כאילו אנחנו חברים.. אבל זה ממש שונה.. :cry:

וכמובן שאני גם בזמן הפנוי שלי שאני בחדר כושררר או בבצפרררר גם חושב עליהה.. אבל לא מצליח להוציא אותה מהראשששש פשוט לא מצליחח

Gil-G
18-01-08, 00:25

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה גנוב..
יעבור זמן תעבור האהבה
למה היא לא רוצה אותך?

Ido
18-01-08, 00:26
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה גנוב..
יעבור זמן תעבור האהבה
למה היא לא רוצה אותך?

כל מני יותר מדי ביחד וכל זה אומרת הרגש דעך.. אבל אני מרגיש כאילו אני אוהב אותה יותררררר :cry:

Bodybuilder
18-01-08, 00:28
חחח תודה אחי אבל אין כולם אומרים לי בדיוק את מה שאמרת לי אבל זה קשההההההה פשוט קשהההההה ועוד במיוחד שאני נפגש איתה לאחר שנפרדנו ואנחנו מתנהגים כמעט אותו דבר כאילו אנחנו חברים.. אבל זה ממש שונה.. :cry:

וכמובן שאני גם בזמן הפנוי שלי שאני בחדר כושררר או בבצפרררר גם חושב עליהה.. אבל לא מצליח להוציא אותה מהראשששש פשוט לא מצליחח

תאמין לי עברתי את זה בגיל 13-15,ומאז הספיק לי ואני מנסה כמה שיותר להימנע מקשר ערוך,אבל לפעמים מספיק גם לראות פעם אחת ילדה ברחוב ולהיתאהב בה http://www.israelbody.com/images/icons/icon9.gif

Ido
18-01-08, 00:30
נמאס כבר מכל הבנות האלה נראה לי אני יפרוש ויהיה הומו כוס עמק כל אחת עם התירוצים שלה

Bodybuilder
18-01-08, 00:32
נמאס כבר מכל הבנות האלה נראה לי אני יפרוש ויהיה הומו כוס עמק כל אחת עם התירוצים שלה

חס וחלילה אחי,זה כבר הדם הטורקי שלך מתעורר http://www.israelbody.com/images/icons/eek.gif

אתה עוד תמצא את האחת,או שהיא תמצא אותך,ובנתיים תמצא סתם אחת לעביר איתה את הזמן :character63:

Ido
18-01-08, 00:33
חס וחלילה אחי,זה כבר הדם הטורקי שלך מתעורר http://www.israelbody.com/images/icons/eek.gif

אתה עוד תמצא את האחת,או שהיא תמצא אותך,ובנתיים תמצא סתם אחת לעביר איתה את הזמן :character63:

וואלה אחי כל העניין הזה קשה יותר ממה שזה נראהה.. אני כאילו מצליח להעביר את המחשבות עם חברים והכל.. אבל אחרי זה זה חוזר כמו בווווווווםםםםם

שומע אחי תביא לי את האי סי קיו שלך חחח אני אוהב רוסים כמוך

ZoonD
18-01-08, 00:34
שמע קצת דיכאון איכותי...
כנס לבפנים שלך , תחשוב מה הצעד הבא שאתה הולך לעשות
ברור לך שזה לא יכול להמשך ככה..
או שתפוצץ את זה עד הסוף, או תחזור אליה
כל שאר האפשרויות רק יעשו לך כאב בלב בראטן..

ממליץ לך להתכנס לעצמך קצת, לא מזיק
תבין תמצב שאתה נמצא בו, ותפעל נכון ...

תהיה חזק

Ido
18-01-08, 00:37
שמע קצת דיכאון איכותי...
כנס לבפנים שלך , תחשוב מה הצעד הבא שאתה הולך לעשות
ברור לך שזה לא יכול להמשך ככה..
או שתפוצץ את זה עד הסוף, או תחזור אליה
כל שאר האפשרויות רק יעשו לך כאב בלב בראטן..

ממליץ לך להתכנס לעצמך קצת, לא מזיק
תבין תמצב שאתה נמצא בו, ותפעל נכון ...

תהיה חזק

ברור שאני רוצה לחזור אליה.. אבל היא לא יודעת מה היא רוצה זו הבעיה

ואני התכנסתי עם עצמי ב2 עיניים מלא פעמים :):):):) תאמין לי זה לא מספיק

Night_Wolf
18-01-08, 00:37
הזמן היא התרופה נשמה..ואי אפשר לדעת יש מצב הבחורה שלך תחזור אלייך אחי..אני יודע מזה להשבר מאהבה זה קשה אחי אבל לפעמים זה קורה..
שכח אותה אחי ועבור הלאה תיתמקד במטרות אחרות שחשובות לך אחי

Bodybuilder
18-01-08, 00:38
וואלה אחי כל העניין הזה קשה יותר ממה שזה נראהה.. אני כאילו מצליח להעביר את המחשבות עם חברים והכל.. אבל אחרי זה זה חוזר כמו בווווווווםםםםם

שומע אחי תביא לי את האי סי קיו שלך חחח אני אוהב רוסים כמוך

בונה אחי זה מסוכן להיתעסק עם רוסים כמוני,יוצא לי וודקה מהאוזניים כשאני מתעצבן :character63:

אם זה לא הפחיד אותך,אז הינה 324132059

עלוש
18-01-08, 00:38
לוקח כל הדברים שמזכירים אותך בה ושורף אותם ומשתין עליהם
תנסה לא לחשוב עליה
תתנהג איתה כאילו היא לא היתה אהובתך
תשקיע בדברים חשובים יותר (לימודים,עבודה...)
תשקיע יותר בפיתוח גוף
תתקרב יותר לידידות שלך ולחברים ותחיי חיים נורמליים ולא לחשוב על אהבות כי בסוף הכל שקרים והכל רק אכזבות
תזיין הרבה תאכל הרבה ותשכח ממנה :)

Ido
18-01-08, 00:39
מישה תאשר אותי

וגלעד.. וואלה אני מנסה הכל להיות במטרות שלי בחיים באימונים עם החברים הכל אבל היא נכנסת לכל דבר איכשהו..

Ido
18-01-08, 00:40
לוקח כל הדברים שמזכירים אותך בה ושורף אותם ומשתין עליהם
תנסה לא לחשוב עליה
תתנהג איתה כאילו היא לא היתה אהובתך
תשקיע בדברים חשובים יותר (לימודים,עבודה...)
תשקיע יותר בפיתוח גוף
תתקרב יותר לידידות שלך ולחברים ותחיי חיים נורמליים ולא לחשוב על אהבות כי בסוף הכל שקרים והכל רק אכזבות
תזיין הרבה תאכל הרבה ותשכח ממנה :)

וואלה עלוש כמה אתה צודק בעניין הזה תאמין לי.. זה כל כך נכוןןןןןןןןן

עלוש
18-01-08, 00:48
.....

Danzig
18-01-08, 00:50
מישה תאמין לי אתה אחד ההזויים, פעם אתה מדבר עם 850 קילו של שגיאות כתיב, אחרי זה אתה רושם באנגלית בטענה שאין לך עברית, ועכשיו אין לך לא אתזה ולא את זה, מי במשתמש שלך?

Gil-G
18-01-08, 01:25
אולי תתן לה כמה ימים ואז תגיד לה שאתה עדיין לא מפסיק לחשוב עליה ומתגעגע (ועוד כל מיני חרטות כאלה) ואולי היא תחזור.. רק תשתדל לא להיות יותר מידי דביק ומעיק כי יש מצב שאתה יותר מידי אובססיבי לגביה.. תרגיע יהיה בסדר..

OMRI-TURBO
18-01-08, 02:24
איך נפטרים מאהבה אל בחורה שהייתי איתה חצי שנה ועכשיו היא לא רוצה אותי?

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

לא קראתי אף תגובה באשכול הזה, אבל אני כבר אומר לך שהכל חרטא ואין שום דבר שאתה יכול לעשות כדי לשכוח חוץ מזה שזה יעבור לבד אחרי הרבה זמן תלוי בכמה אתה אוהב אותה. עד אז,אתה תהיה מסכן,ולא יהיה לך חשק לכלום.

Mazoz3
18-01-08, 03:24
לא קראתי אף תגובה באשכול הזה, אבל אני כבר אומר לך שהכל חרטא ואין שום דבר שאתה יכול לעשות כדי לשכוח חוץ מזה שזה יעבור לבד אחרי הרבה זמן תלוי בכמה אתה אוהב אותה. עד אז,אתה תהיה מסכן,ולא יהיה לך חשק לכלום.
:diractor:

Yoshi-Moto
18-01-08, 07:52
אני אוהב אופטימיות :]

לפותח הפוסט, כמו שאמרו פה גלעד ועומרי, רק זמן יעביר את זה.
אתה צריך להתמקד כמה שיותר בלחשוב עליה פחות, אם זה במכון,לימודים, חברים או בנות אחרות(אם אפשר חברות שלה אז עוד יותר טוב חחח)
תיהיה חזק.

P-a-n-1-c
18-01-08, 07:55
וואלה אחי לדעתי תנתק ממנה את הקשר לגמרי, רק זה יעזור לך. ככה אם אתה נפגש איתה יום יום אז אתה סתם חופר בפצע, תן לו להגליד.

Elevation
18-01-08, 09:30
גבר, שים אותה בטלפון על איגנור, פשוט דפוק פארטיה ממנה מעכשיו עד להודעה חדשה.

ואם יש איזשהו מצב שהיא רואה אותך, תהיה עם מישהי ועדיף אחת שווה.

או שזה יגרום לך להפסיק לחשוב עליה, או שזה יביא אותה אלייך. בכל מקרה עדיף לך מעכשיו.

סוליקו
18-01-08, 12:12
עם הזמן ...
כולנו הינו במצב הזה

Danielllo
18-01-08, 12:17
תשמע לי טוב אח שלי תמצא לך איזה כוסית גם אם אתה לא אוהב תהיה איתה הרבה ותנפנף בזה ליד הבת :):):):) שזרקה אותך + שים עליה זין מניאק אם תוך שבוע היא לא מתקשרת אלייך ואומרת

"נראה לי שהפרידה שלנו הייתה טעות, אני רוצה לחזור"

מילה שלי

Ido
18-01-08, 12:20
וואלה תודה אחים שלייי
זה קשה מאוד אבל מה לעשות חייב לעבור את זה...

Danielllo
18-01-08, 12:24
וואלה תודה אחים שלייי
זה קשה מאוד אבל מה לעשות חייב לעבור את זה...

אם אתה רוצה אותה וזה בדוק תעשה מה שאמרתי לך אני מבטיח לך שתוך כמה זמן אתה פותח פוסט שבו אתה אומר לי תודה!

ran7
18-01-08, 12:28
אחח כמה שאתה צודק......
עד שלא שוחכים אותה אנחנו מסכנים!!
לדעתי הדבר שהכי יעזור לך לשכוח אותה זה בחורה חדשה אפילו שזה קשה ואני מה זה מבין אותך!!

Ido
18-01-08, 12:32
חחח ואז יהיה אותו דבר עם הבחורה החדשה... חחחח זה כבר לא הפעם הראשונה שזה קורה לייי..

חחחחח איך גורמים לבנות להרגיש ככה סעמק בסוף כל הזמן הן משקרות והן מעליבות והן הכל ואנחנו נפגעים

ran7
18-01-08, 12:33
חחח ואז יהיה אותו דבר עם הבחורה החדשה... :):):):) זה כבר לא הפעם הראשונה שזה קורה לייי..

חחחחח איך גורמים לבנות להרגיש ככה סעמק בסוף כל הזמן הן משקרות והן מעליבות והן הכל ואנחנו נפגעים
ככה זה.....
תמדי שאתה תתאהב בילדה לא משנה מה אתה אוטומטית תהיה פודל שלה......

ninja
18-01-08, 12:40
ככה זה.....
תמדי שאתה תתאהב בילדה לא משנה מה אתה אוטומטית תהיה פודל שלה......

בין דמעה לדמעה כואב לי בגללך,
בין דמעה דמעה שוב שומע את קולך,
ובלילות שאף אחד אינו רואה,
אני תופס פינה ושוב בוכה,
שוב שוב לך קורא ואין מענה........

כבו הכוכבים כבתה לי גם השמש
לא יכול להירדם עוד מליל אמש
גוברים געגועים לא עוזבים סתם כך
מחכה מחכה רק לך!!!!!!!!!!

BXL
18-01-08, 12:42
תפציץ במסה ואחרי זה חיטוב לקראת הקיץ,לך לים ותראה איך כל הבנות עלייך P:

Yoshi-Moto
18-01-08, 13:04
אם אתה רוצה אותה וזה בדוק תעשה מה שאמרתי לך אני מבטיח לך שתוך כמה זמן אתה פותח פוסט שבו אתה אומר לי תודה!
מסכים.
בנות אוהבות שיש אתגר, אם אתה מראה לה שאתה מתפרק מזה היא רק תרגיש "שווה" יותר, אבלל אם תראה לה שזה לא מפריע לך ותלך תצא עם איזו חברה כוסית שלה, היא תאכל את הלב.

OMRI-TURBO
18-01-08, 14:05
אחח כמה שאתה צודק......
עד שלא שוחכים אותה אנחנו מסכנים!!
לדעתי הדבר שהכי יעזור לך לשכוח אותה זה בחורה חדשה אפילו שזה קשה ואני מה זה מבין אותך!!

כרגע ברוך השם אין לי את הבעיה הזאת,אבל זה כבר קרה לי בעבר, והאמת שאפילו להתאמן לא היה לי חשק, אתה נכנס לכזה דיכאון שאין לך כוח לכלום.
אצלי זה לא עובר מהר האמת.. לוקח זמן. ובהתחלה האמת שאין כוח לבחורות אחרות כי אתה רק חושב עליה.

denous
18-01-08, 14:31
ישר בלי להסתכל על שאר התגובות שלך הגבתי כי אני יכול להגיד לך רק דבר אחד אחי ששום דבר לא יעזור כל מי שמזיין לך את השכל ואומר תעשה ככה וככה ותרחק ותתקרב ותשאר זה שטויות...
איך זה יעבור לך ? וואלה כמה שזה מבאס אתה בעצמך לא יכול להעביר את זה אין מה לעשות כל פעם שמישהו יגע בה אתה תתעצבן כל פעם שהיא תעבור ובטעות לא תגיד שלום אתה תתעצבן הדבר היחידי שיעזור לך זה הזמן... עם הזמן אתה תשכח אותה שמור את החברים שלך קרוב וואלה אתה תצטרך אותם...!
דרך אגב אני אומר לך את כל זה מניסיון כי בדיוק זה קרה לחבר שלי שהוא כמו אח שלי וזה נפל עליו בבום הוא לא ידע מה לעשות והדבר היחידי שביינתים עוזר לו זה רק החברים.
שיהיה לך בהצלחה אחי....

מתן18
18-01-08, 15:27
מכיר..אני עדיין אוכל סרטים ממנה...אין מה לעשות עוברים את זה

gman
18-01-08, 15:40
כולנו היינו במצב הזה אחי, כמו שאמרו תן לזמן לעשות את שלו..
כשאני הייתי בדיכאון מאוד עזרו לי האימונים, וגם שמעתי מלא שירים עצובים..
עד שיום אחד שמעתי שיר וחשבתי "וואי זה כל כך נכון..." ואז קול אחר בראש שלי (שדומה לקול של סטיפלר מאמריקן פאי) אמר לי "that's so fucking gay" ואז התעודדתי P:

eminemfan
18-01-08, 17:19
זמן מרפא הכל,אל תלחם בזה,תכיר מישהי חדשה ואתה תשכח אותה,מניסיון.