PDA

צפה בגרסא המלאה : קניית ציוד אימונים, אזור חיפה.

nico
18-01-08, 16:33
אז ככה,חשבתי לקנות מוט + פלטות + (כנראה) ספה פשוטה.
איזה חנויות אתם ממליצים באזור? אם שווה את זה מבחינת ציוד/מחיר אין לי בעיה להתרוצץ קצת (כמובן אל תביאו לי אותה בהגזמה - אילת).

בינתיים הספקתי להיות בחנות ספורט באזור הקריות - קרוב לטיב טעם,לא סגור על השם,ברח לי,אני חושב Big ספורט או משהו כזה.. היה שם מוט 2.20 ב195 ש"ח,ספה פשוטה אבל עדיין אם כמה צעצועים נחמדים שאפשר להשתמש(מה שהגניב את אבא שלי שאמר שככה, גם הוא יוכל להתאמן והחלטנו לרכוש גם ספה.. ) כמו לג אקסטנשיון/קורל פרפר וכד' - 500 שקל ופלטות 5.5 לקילו.. היה קצת מחסור בברזל ככה שלא קנינו עדיין,פלטות עד 5 קילו במלאי חח.

יאללה חבר'ה תביעו דעה,תמליצו על חנויות באזור (מבחר/מחיר),אם למישהו יש טיפים יצירתיים(חשבתי לקזז בפלטות הכבדות בשביל להוזיל עלויות , ולשים גלגלים/ליצוק בטן לתוך קופסאות שימורים גדולות..) כי בתכלס המחיר של הפלטות נראה לי קצת מוגזם- שמעתי שהמחיר הוא משהו באזור אבל באמת -5.5 שקל לקילו ברזל?? טוב שלא לוקחים כמו אנטריקוט..

עריכה: ד"א אם למישהו באזור יש ציוד - יד שנייה במצב טוב + מחיר הגיוני , בכיף!

Spit-Fire
18-01-08, 17:24
אני גם עכשיו בניתי לי חדר כושר בבית בשביל הימים שאני לא מספיק ללכת למכון ..
אני חסר לי רק ברזלים יש לי ספה מקצועית וספה לרגליים גם מקצועית חבל על הזמן ממכון כושר..
ויש לי קצת ברזלים יש לי פלטה 25 קילו פלטות 12 וחצי קילו 4 של 5 קילו אבל אני צריך עוד איזה 4 פלטות 5 קילו ועוד איזה 10 של 2 קילו או קילו ..
ולך תקנה בגיל ספורט אתה יכול למצוא שם 5 שקל לקילו גם ואולי פחות אם תקונה הרבה..

nico
18-01-08, 17:28
חח כן הא.. השלוש פעמים בשבוע הזה,בשעות האלה.. תקוע אחושרמוטה..

איפה זה גיל ספורט?? וכמה עולה שם שאר הדברים? את הציוד שלך, איפה קנית?

ד"א , אחי מי אתה ?? תגיד שלום ,כבר כמה אנשים חדשים יש בביצפר , שגם מתאמנים בחדר כושר ויחסית בולטים.

Spit-Fire
18-01-08, 17:31
חחח רגע אתה מליאו ?
קח איסי 338634812 לא נעשה פה שיחה פרטית..

nico
18-01-08, 17:39
כן , מליאובאק - אין אייסי , שמתי כבר בנושא של הסמינר של נאבא את המסנג'ר.

בלי קשר, אתה יכול לכתוב בנושא תגובה עניינית: לדוגמא לפרט קצת על הגיל ספורט הזה.

ד"א , איזה סלט עשית בנושא של הפלטות שיש לך , לא הבנתי כלום יש לך פלטה בודדה של 25? מה עושים אם פלטה אחת ? (חוץ מטי-באר..) אם הבנתי נכון יש לך שמה 55 קילו ברזל לא? חשבתי יותר לכיוון ה-100 ככה שאיזה מחיר אני יכול לקבל משם?

Spit-Fire
18-01-08, 17:41
אז כנס למסן חחח
spit_fire2004@coolmail.com

ויש לי את-25 הבודדה בשביל הרגליים או טי באר
ופלטות יש לי 74 קילו בערך..
ויש עוד כמה משקולות חופשיות ומוטות ואני צריך לקנות עוד משקל זה הקטע..

nico
18-01-08, 17:43
ספיט פייר הוספתי אותך, אנשים אשמח לעוד תגובות וחוות דעת.